ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hsdanesh

عضو جدید
کلید های اولیه مدرسان شریف : http://modaresanesharif.ac.ir/key93/1267.jpg

البته سیالاتش رو زیاد جدی نگیرین.....پر از اشتباهه!!! بدیهی ترین سوالاتم اشتباه زده

پاسخ مدرسان شریف واسه سوالات 23-24-37-54-56-64-68-72-90-99-102 میتونه اشتباه باشه که اونایی رو هم که پررنگ کردم صددرصد اشتباهن. ساخت رو نمیتونم نظر بدم.

آخرین ویرایش:

hsdanesh

عضو جدید
من با کلیدای ماهان، مدرسان شریف، مهندس کریمی و ... به طور میانگین درصدام میشه زبان 28 - ریاضی 28- سیالات 10 - جامدات 23 - دینامیک 18، به نظرتون رتبه ام تقریبا چند میشه؟

Armin.AP

عضو جدید
پاسخ مدرسان شریف واسه سوالات 23-24-37-54-56-64-68-72-90-99-102 میتونه اشتباه باشه که اونایی رو هم که پررنگ کردم صددرصد اشتباهن. ساخت رو نمیتونم نظر بدم.

سوال 65 هم 99% اشتباه زده ! ......چون گزینه 1 احتمالا !! .....سوالای 63 و57 هم معلوم نیست که کدوم درسته!!! مخصوصا 63هر کی یه چی میگه! ولی من نظرم 63: 3 و 57 : 4 هست !......37 هم با رسم نموداردر matlab میشه فهمید که مینیمم هست ! کد زیر رو بزنید :
;xx=-10:1:10
;yy=-10:1:10
;(x,y]=meshgrid(xx,yy]
;z=3*x.^4-((4*x.^2)*y)+y.^2
(surf(x,y,z

hsdanesh

عضو جدید
سوال 65 هم 99% اشتباه زده ! ......چون گزینه 1 احتمالا !! .....سوالای 63 و57 هم معلوم نیست که کدوم درسته!!! مخصوصا 63هر کی یه چی میگه! ولی من نظرم 63: 3 و 57 : 4 هست !......37 هم با رسم نموداردر matlab میشه فهمید که مینیمم هست ! کد زیر رو بزنید :
;xx=-10:1:10
;yy=-10:1:10
;(x,y]=meshgrid(xx,yy]
;z=3*x.^4-((4*x.^2)*y)+y.^2
(surf(x,y,z

آره 37 درستش 1 هست 63 هم 3، 57 هم باید 4 باشه ولی واقعا بعضی وقت ها نظر طراح مهم تر از هر اثبات علمیه. به قول یکی از دوستان انجمن، کنکور مسابقه بین داوطلب با طراح سواله.

iihu

عضو جدید
واکنش سازمان سنجش به سئوالات حاشیه ساز کنکور ارشد

واکنش سازمان سنجش به سئوالات حاشیه ساز کنکور ارشد

[h=2]واکنش سازمان سنجش به سئوالات حاشیه ساز کنکور ارشد[/h]
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در واکنش به حاشیه ای که برای چند سئوال کنکور ارشد ۹۳ بوجود آمده است، گفت: به نظر می رسد که از همه طیف های سیاسی سئوال مطرح شده و نگاه سیاسی حاکم نبوده است بلکه اساتید علوم سیاسی با نگاه تخصصی و از مجموعه سرفصلهای مربوطه سئوال ذیل عنوان تاریخ معاصر طراحی کرده اند.
دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: سئوالاتی که مشخصا درباره دولت نهم و دهم پرسیده شده است مربوط به رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل کد ۱۱۳۰ بوده است که سئوال شماره ۱۱۹ زیر عنوان درسی “تحولات سیاسی اجتماعی ایران از مشروطیت تاکنون” پرسیده شده است. در این سئوال پرسیده شده است که اولین تلاش جدی برای اصلاح روستاها و بهبود وضعیت روستاییان توسط کدام دولت صورت گرفت؟ که چهار گزینه‌ آن به ترتیب الف: دولت مصدق در سال ۱۳۳۱٫ ب: دولت امینی در سال ۱۳۴۱٫ ج: دولت شهید رجایی در سال ۱۳۵۹٫ د: دولت احمدی‌نژاد در سال ۱۳۸۴٫ بود که جواب گزینه الف دولت مصدق بود.
وی خاطرنشان کرد: ضمن اینکه سئوال بعدی با عنوان علت اصلی پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات سال ۱۳۸۴ چه بود؟ در ذیل همان درس تحولات و بر اساس سرفصل دروس طراحی شده است. در این سئوال هم گزینه‌ها به ترتیب الف: شعارهای مردم‌گرایانه و حمایت روشنفکران و هنرمندان. ب: حمایت نهادهای حکومتی و حمایت بخش‌هایی از احزاب اصلاح‌طلب، ج: حمایت جبهه پایداری، گروه آبادگران، مجاهدین انقلاب اسلامی و مراجع تقلید و د: سیاست‌های انتخاباتی اصولگرایان. شعارهای مردم‌گرایانه و شکاف در جبهه اصلاح‌طلبان بود. که گزینه ج جواب درست بود.
رئیس سازمان سنجش یادآور شد: همچنین سئوال دیگری نیز ذیل درس سیاست خارجی مطرح شده است که سئوال ۲۴۸ بود و در آن آمده بود: توسعه روابط با عربستان، ایجاد ثبات و سعی در هماهنگ سازی توازن قوا از جمله اصول سیاست خارجی کدامیک از این افراد بود، که چهار گزینه الف: خاتمی، ب: متکی، ج : هاشمی، د: ناطق نوری بود که جواب گزینه ج بوده است.
وی تاکید کرد: به نظر می رسد که از همه طیف های سیاسی سئوال مطرح شده است ضمن اینکه در طراحی این سئوالات نگاه سیاسی حاکم نبوده است و اساتید علوم سیاسی با نگاه تخصصی و زیر نظر سرفصلهای مربوطه سئوال را طراحی کرده اند و به هر این موضوعات ذیل عنوان تاریخ معاصر مطرح شده است.
خدایی گفت: با این وجود و برای برطرف شدن هر گونه شائبه ای این سئوالات را به اساتیدی که طراح بوده اند به صورت مکتوب ارجاع کرده ایم که پاسخ دهند که استنادشان مربوط به کدام بخش از مباحث درسی بوده است.
ارائه ۴سئوال از معاونت فرهنگی وزارت علوم درباره سیاست های دولت تدبیر و امید در دانشگاه ها
وی درباره سئوالاتی که در نظرسنجی از داوطلبان مطرح شده است نیز گفت: ۴سئوال مشخصا از معاونت فرهنگی وزارت علوم درباره سیاست های دولت تدبیر و امید و بحث های دانشگاهی با عنوان های «مهمترین مساله امروز دانشگاه‌ها»، «وجود روحیه نشاط و امید مناسب و خوب در دانشگاه‌ها»، «آیا حضور دانشجویان در فعالیت‌های جانبی از جمله شوراهای صنفی و کانون‌های فرهنگی و…در افزایش توانمندی و قابلیت‌های دانشجویان نقش موثر دارد؟» و «آیا شرایط مناسب برای همه دیدگاه‌ها و سلایق در دانشگاهی که تحصیل کرده‌اید وجود داشت؟» مطرح شد.
رئیس سازمان سنجش گفت: ترکیب سئوالات نظرسنجی و ۷ سئوالی که در سئوالات کنکور در حوزه دولت های اصلاحات و نهم و دهم مطرح شده نشان می دهد که از همه طیف ها در این باره استفاده شده است. ضمن اینکه اساتید مسائل علمی و تخصصی را مطرح کرده اند و نباید این گونه مسائل را سیاسی کنیم.
وی افزود: نکته دیگر اینکه هیچ مشکلی در زمینه استفاده اساتید از تاریخ معاصر کشور وجود نداشته است. افراد و گروه ها می توانند برداشت های خودشان را از این گونه مسائل داشته باشند اما انتظار داریم که منصفانه رفتار کنند.
چرایی انتشار سئوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ در روز بعد از اتمام آزمون
خدایی درباره چرایی انتشار سئوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ در روز بعد از اتمام آزمون گفت: یکسری از سایت ها شائبه هایی ایجاد کرده بودند که سایت سازمان سنجش سئوالات را نمی گذارد و ممکن است مشکلی باشد و غیره ، از سوی دیگر علی رغم همه تمهیدات طبیعی است که بعد از آزمون برخی از داوطلبان دفترچه سئوالات را خارج کنند که البته خللی در امنیت آزمون ایجاد نمی کند.
وی اضافه کرد: با این وجود ما تصمیم گرفتیم دفترچه سئوالات را امروز منتشر کنیم تا داوطلبان بتوانند از آن استفاده کنند و نیازی به مراجعه به سایت های سودجو نداشته باشند. کلید اولیه نیز تا پنجشنبه اول اسفندماه منتشر خواهد شد.

منبع: http://r-hosseini.ir/category/8

hsdanesh

عضو جدید
این موسسات هم به نوبه خودشون واقعاً نوبرن!

اون از ماهان اینم از مدرسان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وایسید تا 1 اسفند کلیدها بیاید

الان یه استراحت توپ میچسبه...........

آره واقعا باید استراحت کنیم، این موسسات شورشو درآوردن...

Armin.AP

عضو جدید
آره 37 درستش 1 هست 63 هم 3، 57 هم باید 4 باشه ولی واقعا بعضی وقت ها نظر طراح مهم تر از هر اثبات علمیه. به قول یکی از دوستان انجمن، کنکور مسابقه بین داوطلب با طراح سواله.

واقعا همینه ! ..... تا قبل از کنکور باید بشینی خوب درس بخونی ولی بعدش باید دنبال این باشی که طراح نظرش چیه!!!

به نظر شما بعد از اینکه کلید اولیه رو زدن و مثلا یه سوالی رو واقعا از نظر علمی غلط زدن با توضیح دادن به سازمان سنجش ممکن هست نظرشون برگرده؟؟؟؟

Armin.AP

عضو جدید
این موسسات هم به نوبه خودشون واقعاً نوبرن!

اون از ماهان اینم از مدرسان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وایسید تا 1 اسفند کلیدها بیاید

الان یه استراحت توپ میچسبه...........
مشکل اینه که من 1 اسفند سربازم !!!! و اگه خدا بخواد راهی دوره آموزش

hsdanesh

عضو جدید
واقعا همینه ! ..... تا قبل از کنکور باید بشینی خوب درس بخونی ولی بعدش باید دنبال این باشی که طراح نظرش چیه!!!

به نظر شما بعد از اینکه کلید اولیه رو زدن و مثلا یه سوالی رو واقعا از نظر علمی غلط زدن با توضیح دادن به سازمان سنجش ممکن هست نظرشون برگرده؟؟؟؟
مشکل اینه که من 1 اسفند سربازم !!!! و اگه خدا بخواد راهی دوره آموزش

بله اگه واقعا غلط باشه و اعتراض بشه احتمال تصحیحش هست.

به سلامتی دوستم، 1 اسفند پنجشنبه هست فکر می کنم مراکز آموزشی تعطیلن و جمعه هم خونه ای کلید به احتمال زیاد ظهر پنجشنبه بیاد. منم یا اردیبهشت یا تیر سربازم، فردا دفترچه رو میفرستم ;)

Armin.AP

عضو جدید
بله اگه واقعا غلط باشه و اعتراض بشه احتمال تصحیحش هست.

به سلامتی دوستم، 1 اسفند پنجشنبه هست فکر می کنم مراکز آموزشی تعطیلن و جمعه هم خونه ای کلید به احتمال زیاد ظهر پنجشنبه بیاد. منم یا اردیبهشت یا تیر سربازم، فردا دفترچه رو میفرستم ;)

ایشالا که میفرستی و دور بر خونت میوفتی ;) .....

edram

عضو جدید
با سلام
دوستان بنظرتون چند درصد احتمالش هست سال بعد زبان ضریبش بیشتر بشه؟!

sajadmega

عضو جدید
بچه ها سلام مدرسان درست جواب داده
ساختش چرا اینجوریه با کلید مدرسان ساختی که من زدم 15 درصدم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sajadmega

عضو جدید
بچه ها کسی میتونه کلید سوالات مهندسی معماری کشتی رو از سایت مدرسان شریف رو برام دانلود کنه من میرم نمیشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا