ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fayyazjahani

عضو جدید
دوستان من یه چیزی بگم بیخود برای خودتون رتبه نزنید . شما که درصد همه رو نمیدونید و تراز رو نمیدونید واسه هم دیگه رتبه نزنید در ضمن هر سال با سال بعد رتبه ها و درصد ها زمین تا آسمون فرق داره

مثلا تو ساخت 91 با رتبه 1200 هم میشد شبانه یا جایی قبول شد و برای سال بعدش پارسال بود رتبه زیر 400 به درد لای جرز هم نمیخورد همین دوست من با 500 قبول نشد .

reza2495

عضو جدید
شاید هم 3 درست باشه. من نمی تونم دقیق بگم، چون این هم از اون تست هاییه که جواب دقیق ترش رو طراح میدونه و باید حدس بزنیم طراح چی رو در نظر گرفته! ولی با توجه به موضوع کلی متن که مهندسی مکانیکه، جواب صحیح تر میتونه 2 باشه.
ن همون 2 ميشه من بابا ديگه زبانم خراب كردم 4تا زدم اونم غلط و درستش با هم پريد

masoud king

عضو جدید
بچه ها به نظرم الان دیگه دنبال این نباشین که کدوم سوال چی میشه.
فقط اعصاب خوردی داره
هرچی بود دیگه تموم شد رفت پی کارش
+
بهترین کار الان اینه که بری چنتا بازیه توپ بگیری رو پی سی یا کنسول بازی کنی ;)

saeedvalentino

عضو جدید
دوستان من یه چیزی بگم بیخود برای خودتون رتبه نزنید . شما که درصد همه رو نمیدونید و تراز رو نمیدونید واسه هم دیگه رتبه نزنید در ضمن هر سال با سال بعد رتبه ها و درصد ها زمین تا آسمون فرق داره مثلا تو ساخت 91 با رتبه 1200 هم میشد شبانه یا جایی قبول شد و برای سال بعدش پارسال بود رتبه زیر 400 به درد لای جرز هم نمیخورد همین دوست من با 500 قبول نشد .
شدیدا با حرفاتون موافقمبا این سوالای ساخت امسال، بعید میدونم رتبه های بالای 300 جایی قبول شند.دوستای من همه ساخت رو بالای 50 زدند. امسال ساخت خیلی راحت بود برخلاف سال 90 که با ساخت 20 درصد طرف روزانه قبول شده بود امسال با ساخت بالای 40 درصد هم جاییقبول نمیشی.

hsdanesh

عضو جدید
سوال یکی از کاربران از مهندس کریمی در مورد سوال 37

بهنام: سلام استاد سوال 37 مکانیک گزینه 2 صحیح نیست؟
پاسخ: سلام گزینه یک صحیح است برای اطمینان رسم سه بعدی نمودار دربازه منفی یک دهم تا یک دهم برای ایکس و وای مشاهده کنید
پاسخ: http://www.math.uri.edu/~bkaskosz/flashmo/graph3d
پاسخ: این آدرس یک سایت برای رسم سه بعدی است

منبع: http://www.m-karimi.ir

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
دوستان مکانیکی یه سوال داشتم
برای شرکت تو ارشد گرایش سیالات چه دروسی باید خوند ؟؟

mahde1818

عضو جدید
سوالات ارشد 93 رو دیدم واقعا آسون تر از 92 بود یا لااقل اون بخش هایی که من واسه ارشد 92 خوندم و نیومد واسه ساله 93 اومد:(. البته الان خوشحالم که دانشگاه معتبری قبول نشدم چون همین شاهرود رو هم پوست ما رو کنده چه برسه به دانشگاه هایه تهران:crying2: .خودتون رو واسه درس های عجیب و غریبه ارشد مکانیک آماده کنید:w24:

hsdanesh

عضو جدید
درود
دوستان مکانیکی یه سوال داشتم
برای شرکت تو ارشد گرایش سیالات چه دروسی باید خوند ؟؟

البته گرایش سیالات در ارشد اسمش تبدیل انرژی هست.

ضرایب: زبان 1 ریاضی 2 سیالات 3 جامدات 2 دینامیک 2

دروس باکس ریاضی

ریاضی 1 و 2
دیفرانسیل
ریاضی مهندسی
دروس باکس سیالات
ترمودینامیک
سیالات
انتقال حرارت
دروس باکس جامدات
استاتیک
مقاومت مصالح
طراحی اجزا
دروس باکس دینامیک
دینامیک
دینامیک ماشین
کنترل خطی
ارتعاشات

mahde1818

عضو جدید
بچه ها به نظرم الان دیگه دنبال این نباشین که کدوم سوال چی میشه.
فقط اعصاب خوردی داره
هرچی بود دیگه تموم شد رفت پی کارش
+
بهترین کار الان اینه که بری چنتا بازیه توپ بگیری رو پی سی یا کنسول بازی کنی ;)
اتفاقا ادم بدونه چی کار کرده بهتره من خودم فکر می کردم جامدات 45 درصد زدم ولی وقتی درص هامو حساب کردم دیدم اشتباهات وحشتناک کردم ودرصدم شده 25 درصد! این طوری ادم شوکه نمیشه وقتی نتایج میاد

ariax77

کاربر فعال
سوالات ارشد 93 رو دیدم واقعا آسون تر از 92 بود یا لااقل اون بخش هایی که من واسه ارشد 92 خوندم و نیومد واسه ساله 93 اومد:(. البته الان خوشحالم که دانشگاه معتبری قبول نشدم چون همین شاهرود رو هم پوست ما رو کنده چه برسه به دانشگاه هایه تهران:crying2: .خودتون رو واسه درس های عجیب و غریبه ارشد مکانیک آماده کنید:w24:

کاملا موافقم. کنکور 93 واقعا ساده تر و معقول تر از 92 بود! ریاضی و سیالات امسال بسیار ساده تر بود نسبت به سال قبل. جامدات در یه سطح بودن. فقط درس کنترل به نظر کمی سخت بود. که البته کلا همیشه سوالات کنترل کنکور مکانیک رو تو هیچ جزوه ی کنترل اتوماتیک نمیشه پیدا کرد

من تو دانشگاه کارشناسی م (چمران اهواز) قبول شدم. از اینکه پیش همون اساتیدم راضی م. مطمئناً تا چند سال دیگه گروه مکانیک چمران یکی از شاخای کشور میشه. با اینکه پوست از سرمون میکنن ولی اینجا رو به جایی که هیچ کسی رو نشناسم ترجیح میدم. در اینجا گفتنیه که معدل میانگین ورودی طراحی 92 تا اینجا 12ه!!!!!!!!!!!!!!!!!! و بعد از اعلام نمرات متد محاسبات دکتر شاپور مرادی میانگین تا 11 پایین میاد!!!!

اما یه چیزی! اتفاقا چون من از دروس سیالاتی متنفرم و الان زوم شدیم روی دروس جامداتی با درسا خیلی راحت ترم و میفهممشون.

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام
با توجه به اینکه امسال سیالات اسون بوده و همه بالا می زنن
و بقیه درصد های شما
فک کنم رتبه تون بالای 1000 بشه

البته اینم بگم که با 700 هم نمیشه شبانه خواجه نصیر طراحی یا تبدیل قبول شد فقط سال 90 که ظرفیت ها نجومی رفته بود بالا میشد ولی بعد و قبل اون دیگه نشده
چون ظرفیت ها دانشگاهای تاپ نسبت به سالهای قبل تو مقطع ارشد کم شده و به احتمال زیاد امسال هم چون تمام روسای دانشگاها رو عوض کردن
و همه اساتید اعتقاد دارن که ظرفیت ها خیلی بالا رفته، ظرفیت ها کم خواهد شد

البته امیدوارم که اینطور نشه و همه جوونا بتونن ادامه تحصیل بدن
سال پیش با رتبه 625 تبدیل ، شبانه تبدیل خواجه نصیر رو اورده بودم.

Hooladi

عضو جدید
زبان 50:w18:
ریاضی سفید:w22:
سیالات 10:w09:
جامدات 40:w11:
دینامیک 10:w15:
ساخت 30-40 :w08:
این رتبه به نظرتون چند میشه؟:w05:

mahdisajjadi

عضو جدید
سوال یکی از کاربران از مهندس کریمی در مورد سوال 37

بهنام: سلام استاد سوال 37 مکانیک گزینه 2 صحیح نیست؟
پاسخ: سلام گزینه یک صحیح است برای اطمینان رسم سه بعدی نمودار دربازه منفی یک دهم تا یک دهم برای ایکس و وای مشاهده کنید
پاسخ: http://www.math.uri.edu/~bkaskosz/flashmo/graph3d
پاسخ: این آدرس یک سایت برای رسم سه بعدی است

منبع: http://www.m-karimi.ir
اینکه زینی شده
a.jpg

saeed722

عضو جدید
به نظرتون این رتبه چند میشه

زبان سفید

ریاضی 15 درصد

سیالات 40

جامدات 40

دینامیک احتمالا منفی:(

mahdisajjadi

عضو جدید
دادا وسط کنکور چجوری با نرم افزار حساب کنیم؟؟

با توجه به به کتاب ریاضی 2 و فرمولی که داشت مطمئنا نمیشد حسابش کرد چون دلتا صفر میشد!!!!
من اینترنت و متلبم در اختیارم میذاشتن اینو نمیتونستم بزنم. اصا از رو شکلشم نمیشه فهمید چه کوفتیه لامصب

saeed722

عضو جدید
فکر میکنی رتبم چند بشه البته سیالات ممکنه بالاتر بشم

بستگی به عملکرد بقیه داره ولی به احتمال زیاد حدود زیر 1000 بشی

پارسال یه بنده خدایی بود با جامدات و سیالات 45 و ریاضی 5 درصد و زبان 20 درصد و دینامیک ارتعاشات سفید شد 500

منم 12 تا سیالات و 9 تا جامدات زدم ولی بعید میدونم همش درست باشه!!!!

شما ضریب ژول تامسون رو مثبت به دست آوردی؟؟

saeed722

عضو جدید
من اینترنت و متلبم در اختیارم میذاشتن اینو نمیتونستم بزنم. اصا از رو شکلشم نمیشه فهمید چه کوفتیه لامصب

خداییش اگه این سوال جوابش غیر از گزینه 4 باشه توهین به شعور دانشجوهاس....نامردیهه...

خب چجوری باید میفهمیدیم که مینیممه یا زینییی..عجبااا

edram

عضو جدید
بستگی به عملکرد بقیه داره ولی به احتمال زیاد حدود زیر 1000 بشی

پارسال یه بنده خدایی بود با جامدات و سیالات 45 و ریاضی 5 درصد و زبان 20 درصد و دینامیک ارتعاشات سفید شد 500

منم 12 تا سیالات و 9 تا جامدات زدم ولی بعید میدونم همش درست باشه!!!!

شما ضریب ژول تامسون رو مثبت به دست آوردی؟؟

بله مثبت میشد اگر نمودارشو میکشیدی. حیف شد روی 700 حساب باز کرده بودم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا