ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed722

عضو جدید
خسته نباشيد بچه ها

ايشالله كه قبول ميشيد
خدايي همين الان اين قدر نااميد نباشيد

اين طور كه معلومه كنكور خيلي سخت بوده و خب واسه همه سخته ديگه

من كه سال ديگه كنكور دارم ولي دو دل بودم كه رياضي بخونم نخونم چي كار كنم

الان تصميم گرفتم كه همون معادلات را در كل باكس رياضي بخونم و جون خودمو راحت كنم ;)

اتفاقا همون معادلات که آسون ترین بود امسال خیلی خیلی سخت بود. . .

saeedvalentino

عضو جدید
خسته نباشيد بچه ها

ايشالله كه قبول ميشيد
خدايي همين الان اين قدر نااميد نباشيد

اين طور كه معلومه كنكور خيلي سخت بوده و خب واسه همه سخته ديگه

من كه سال ديگه كنكور دارم ولي دو دل بودم كه رياضي بخونم نخونم چي كار كنم

الان تصميم گرفتم كه همون معادلات را در كل باكس رياضي بخونم و جون خودمو راحت كنم ;)

از من می شنوی همون معادلات رو هم نخون

siavashbehzad2

عضو جدید
بچه ها میگم اختلاف دما تا سطح میشد 20 ذیگه ؟ فک میکنم همش اشتبا محاسباتی داشتم از بس خوابم میومد

hale.a

عضو جدید
عاقا من ک خیلی امید دادرم قبول شم!نکنه دارم خواب میبینم!داغم هنوز؟!؟!

ehsan esf

عضو جدید
ليكن من به باتجريه ها ارادت دارم

عاقا اون را هم حذفيدم و با خيال راحت ميشينم پاي بقيه دروس
:)

r.mob

عضو جدید
من که رفتم بخوابم. بعد 3 ما زندگی و کارم دوباره برمیگرده به روال عادی .

amin 1990

عضو جدید
یادم رفت شما ترمو هم نخونده بودید، سالی دیگه انشا... ،البته امسال هم میشه دربیایی منم سالی دیگه میام چون منم اون دانشگاههایی که می خواستم امسال نمیشه بیارمشون،البته من دوسه هفته درس نخوندم.

fayyazjahani

عضو جدید
من هر موقع بعد از کنکور میام خونه و در مورد سوالا فکر میکنم میبینم که سوالاتی که بلد بودم را اشتباه زدم. کاشکی آدم جواب سوالی رو بلد نباشه و غلط بزنه ، از این بهتره که بلد باشی و اشتباه کنی
سوالات ساخت امسال فوق العاده آسون بود به راحتی بالای 60 % میشد زد
من 15 تا سوال زدم که تا الان 6 تاش اشتباه شده :D یه اشتباهات مضحکی کردم( به قول یکی از استادامون به این شاتباهات میگن اشتباهات مبتذل)

اما یه جمع بندی از سوالات ساخت:
در مورد محاسباتی ها باید صبر کنیم کلید بیاد نمیشه اینجوری بحث کرد من خودم اینجوری زدم
1) زمان ماشینکاری: 8.7 و حجم براده رداری 1500
2) زمان ماشینکاری: 0.006
3) 32000
4) هرجوری حساب کردم جواب ظرفیت برشی پرس به دست نمیومد الانم با ماشین حساب میکنم جواب نمیده
5) در بلانکینگ فقط از قالب ضربه ای استفاده میشه
6) در EDM ظرفیت خازن و گپ بر انرژی جرقه تاثیر داره
7) اندیس میلر (اونی که 0.5 و @ و 0.75) میشد (2 0 3)
8) اندیس جهت یادم نمیاد ولی اونم راحت بود
9) برنامه نویسی سی ان سی شیار : G03 درست بود که فقط یک گزینه G03 داشت
10) برنامه نویسی سی ان سی: I 0 , J 0 و X=-10 , Y=10
11) هیدرولیک راندمان مدار: 45 درصد آوردم (شاید اشتباه باشه)
12) هیدرولیک سوال آخر: دو برابر و 5F/4A
13) هیدرولیک فشار : گزینه ای که دوتا 300 داشت
14) تفرش اشعه در FCC: می شد گزینه ای که اندیس ها همه زوج بودند.
15) کد Dwell :زمان تاخیر

مطمئنم که قبول نمیشم.
حیف شد کلی خونده بودم ( البته راضیم به رضای خدا شاید قسمتم این بوده)

تفرش چی چی هست . اون پراشه که پارسال برای بی سی سی جوابش 110 و 200 و 211 بود . که یکی فرد دوتا زوج . فکر نکنم اینی که میگی درست باشه بلد بودی یا همینجوری زدی؟
در مورد زمان ماشینکاری که خودش طول رو داد 200 و برای سرعت پیشروی هم که 2. رو داد و من 200 رو تقسیم بر 2. کردم که شد 1000 . اگه سرعت پیشروی رو نمیداد باید تعداد دور رو در میزان پیشروی ضرب میکردی که اینجا به نظرم نیاز نبود چون اولا خود تعداد دور رو نداد ثانیا خود سرعت پیشروی رو داد .

اون 32000 رو هم من چون موسسه سنجش تو حلش برای زاویه 70 و نیروی 2200 عد 32 بدست آورد مام گفتیم پس همون 32 قبوله البته خود رازفر تو کتاب سپاهان نوشته 571 ولی با توجه به روشی که حل کرده خودشم فکر کنم شک داره البته موسسه سنجش هم بهش اعتباری نیست شاید خود رازفر درست گفته باشه .

در مورد ظرفیت 20 درصد بیشتر . تو سوالات معمولا برای تناژ پرس درصد عمق نفوذ رو میدادن ما حل میکردیم . تو این سوال که ندادن . ولی نیرو میشد 11 هزار و خورده ای و با 20 درصد 11 هزار جمع بشه میشه یه چیزی حدود 14 هزار خورده ای که من تناژ رو 15 زدم .

در مورد سوال EDM هم بگم که تو مدار RC صافی سطح به ظرفیت خازن و ولتاژ شکست مربوطه و تابع ولتاژ مدار باز و مقاومت خارجی نیست . که من این سوال رو با سرعت بار برداری اشتباه گرفتم و اشتباه زدم .

در مورد اندیس میلر ها که خب نزدم اصلا تا حالا اینجوری ندیده بودم .

در مورد cnc اون سال شماره که شما میگی غلطه . چون تو بخش دوم جی 91 رو دادن که نسبی بوده و باید هم ایکس -10 و هم وای -10 میشدند .ولی خود سوال هم اشتباه بود چون در بالا باید I و J رو درست میدادن که برای جی 10 رو دادن ولی برای I همه گزینه ها غلط بود پس این سوال از ریشه خوده سوال غلطه البته منم زدم . برای آی خودشون زدن صفر که باید 10 میبود .
I = نسبت فاصله قوس در نقطه شروع تا مرکز دایره

هیدرولیک رو هم من زدم دو برابر و 2a/f

dwell تو دیکشنری هم یعنی زمان تاخیر که من اینم غلط زدم.

تا الان از 15 تایی که زدم 2 تا غلطش قطعی شده .:D:D:D

============================================

سوال های معادلات هم که خدا لعنت کنه اینارو .

برای ریاضی هم که نقطه زینی یا ماکزیمم یا مینیمم . من زدم که نقطه ماکزیمم و مینیمم رو نمیشه حساب کرد . چون همه صفر میشد . البته یادمه تو کتاب معتقدی میگفت اگه همه صفر میشه باید از یه راه دیگه حل کنی که دقیقا مطمئن نیستم .

siavashbehzad2

عضو جدید
من 10 رو زدم حساب کردم ln میخواست بی خیال شدم!
برایند نیرو چی میشد؟!

ln کجا بود برادر من دی ی ی یه معادله دیفرانسیل ساده واسش مینوشتی یه جایگذاری جواب بدست میومد .. فقط تو عدد گذاری ... شاید اشتب کرده باشم

mohammad_444_0o

عضو جدید
یادم رفت شما ترمو هم نخونده بودید، سالی دیگه انشا... ،البته امسال هم میشه دربیایی منم سالی دیگه میام چون منم اون دانشگاههایی که می خواستم امسال نمیشه بیارمشون،البته من دوسه هفته درس نخوندم.
از مهدی .ن چه خبر؟
چیکار کرد؟

saeed722

عضو جدید

سلام امین جان

خیلی ارادت داریم:smile:

انشاالله قبولیی

maysam_n2005

کاربر فعال
دوستان خوبم موفق باشید امسالتون بهتر سال پیش بود اگه استرستونو کنترل می کردین راحت نتیجه می گرفتین-کنکور بیش از اینکه یادآوری مطالب خونده شده باشه غلبه بر استرس هست-به هر حال موفق باشید-کنکور تمام شده برید استراحت کنید و منتظر نتایج وعلا داقون می شید از من گفتن بود-

saeed722

عضو جدید
پ من رادیکال 5 از کجا اوردم!!!!!!!!!!!!!!!!
یک استوانه ی توپر با تولید حرارت داخلی و قطر داده بود اختلاف دمای مرکز استوانه و سطح رو میخاست،k رو هم داده بود

جوابش یه فرمول ساده داشت

تولید حرارت ضربدر مجذور شعاع تقسیم بر 4 برابر ضریب هدایت

میشد 10

saeed722

عضو جدید
دوستان خوبم موفق باشید امسالتون بهتر سال پیش بود اگه استرستونو کنترل می کردین راحت نتیجه می گرفتین-کنکور بیش از اینکه یادآوری مطالب خونده شده باشه غلبه بر استرس هست-به هر حال موفق باشید-

سلام دادا

وقتی سوالاشو نمیشد حل کرد دیگه غلبه بر استرس چه فایده ای داشت؟

r.mob

عضو جدید
پ من رادیکال 5 از کجا اوردم!!!!!!!!!!!!!!!!
یک استوانه ی توپر با تولید حرارت داخلی و قطر داده بود اختلاف دمای مرکز استوانه و سطح رو میخاست،k رو هم داده بود

این که راحت بود . to = {qr^2\4k}+ts

r.mob

عضو جدید
دوستان خوبم موفق باشید امسالتون بهتر سال پیش بود اگه استرستونو کنترل می کردین راحت نتیجه می گرفتین-کنکور بیش از اینکه یادآوری مطالب خونده شده باشه غلبه بر استرس هست-به هر حال موفق باشید-کنکور تمام شده برید استراحت کنید و منتظر نتایج وعلا داقون می شید از من گفتن بود-

آقا . شما چطوزی میگی امسال بهتر از پارسال بود .؟؟؟؟؟؟
دونه دونه سوالا رو بیار مقایسه کن .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا