ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

siavashbehzad2

عضو جدید
سلام . من تقریبا ساعت 8 رسیدم سر جلسه با بیخیالی تمام .... واقعا سوالاش آسون بود باکس سیالاتو بالایه هفتاد میزنم . .... انتقال حرارتش واقعاااااا در حد کنکور سراسری نبود ... زبان تخصصی سه تا متن بود که آدمو خنده مینداخت

saeed722

عضو جدید
ببین . این سخت ترین کنکور مکانیک تو 10 سال آخری بود که من تستاشو زدم . بدون تعصب میگم. تا الان سوالا انقدر بد نبوده . و درصدا افت میکنه .

آرهه دقیقا یادمه بعد کنکور کارشناسی ه همینارو میگفتن

شانس نداریم که:(

saeedvalentino

عضو جدید
سلام . من تقریبا ساعت 8 رسیدم سر جلسه با بیخیالی تمام .... واقعا سوالاش آسون بود باکس سیالاتو بالایه هفتاد میزنم . .... انتقال حرارتش واقعاااااا در حد کنکور سراسری نبود ...

احتمالا شما Oxford قبولی

mohammad_444_0o

عضو جدید
آقا ما از ریاضی مهندسی همین 1 فصل آخرش رو نخوندیم
همش همونو داده بودن
---
طراحی هم فقط 3 فصل اول خوندم
برعکس سالهای گذشته که از 5 تا سوال 3 تاش از همینا بود، هیچی ازشون ندادن
شانســــــــــــ :razz:

• Like
واکنش ها: hzee

r.mob

عضو جدید
35 تا درس کتاب 504 رو مردم تا خوندم . کل متن و ریدینگ و تمرین و ....
سوالای عمومیش که بیخیال اصلا به خود اوباما هم اوونا رو بدی خودش از دیکشنری استفاده میکنه. تخصصی ها هم که ماشاء الله چه فکری کردن 1 برگه رو متن تخصصی نوشتن بعد 3 تا سوال گذاشتن زیرش و گفتن it تو خط 23 یعنی چی ؟؟؟؟

mohammad_444_0o

عضو جدید
سوالای عمومیش که بیخیال اصلا به خود اوباما هم اوونا رو بدی خودش از دیکشنری استفاده میکنه. تخصصی ها هم که ماشاء الله چه فکری کردن 1 برگه رو متن تخصصی نوشتن بعد 3 تا سوال گذاشتن زیرش و گفتن it تو خط 23 یعنی چی ؟؟؟؟
موافقم باهات
سال های قبل 1-2 تا از متونش کوچیک بود

siavashbehzad2

عضو جدید
مندس یه چند کلمه قبل ترو میخوندی میفهمیدی it به کجا برمیگرده !!!!!!!!!!!! متنا طولانی بوذن ولی سوالاش واضح ..... همگی خسته نباشید به امید موفقیت

r.mob

عضو جدید
متن اول زبان رو خوندید ؟
سوالاش جالب بود . سوال اولش میگه کدامیک از گذینه ها بیشتر مربوط به متن بالاست ؟
سوال بعدیش میگه این متن در مورد چه چیزی است ؟
سوال بعدی میگه کدام تیتر به این متن بیشتر مربوط است ؟
سوال بعدی میگه این متن در مورد کاربرد چه چیزی است ؟

r.mob

عضو جدید
مندس یه چند کلمه قبل ترو میخوندی میفهمیدی it به کجا برمیگرده !!!!!!!!!!!! متنا طولانی بوذن ولی سوالاش واضح ..... همگی خسته نباشید به امید موفقیت

خوندم . ... engeenering نوشته بود . ولی نمیشد تا متن رو کامل نخونی بگی اون گذینه درست بود که !

amin 1990

عضو جدید
سلام
آقا رضا پ چرا سیالات کم زدی، شما که انتقالت خوب بود چند وقت پیش هم سوال کردم شما که جواب دادی، جدی سیالاتش 18 تاشون تکراری بودن. اگه سیالات رو بالا زده بودی بقیه درصدات خوب بودن. ولی باید به حال این طراحهای سوالات گریه کرد یه باکس اینقد آسون باشه ولی بقیه باکس ها اینطور باشن حالا بین کسی که ریاضی خونده و نخونده تقریبا هیچ تفاوتی نیست، نمیدونم چی بگم.

sahar_mech

عضو جدید
سلم بچه ها همگی خسته نباشین کنکور شما ک تموم شد حالا واسه ما ک سال بعد کنکور داریم از تجربه هاتون بگین

saeed722

عضو جدید
سلم بچه ها همگی خسته نباشین کنکور شما ک تموم شد حالا واسه ما ک سال بعد کنکور داریم از تجربه هاتون بگین

با این وضعیت تجربه به هیچ دردی نمیخوره

باید برین سوالای المپیاد ریاضی رو کار کنین

فک کنم سوالای المپیاد دانشجویی رو اشتباهی به ما دادن:(

r.mob

عضو جدید
سلام
آقا رضا پ چرا سیالات کم زدی، شما که انتقالت خوب بود چند وقت پیش هم سوال کردم شما که جواب دادی، جدی سیالاتش 18 تاشون تکراری بودن. اگه سیالات رو بالا زده بودی بقیه درصدات خوب بودن. ولی باید به حال این طراحهای سوالات گریه کرد یه باکس اینقد آسون باشه ولی بقیه باکس ها اینطور باشن حالا بین کسی که ریاضی خونده و نخونده تقریبا هیچ تفاوتی نیست، نمیدونم چی بگم.

سیالات . 4 تا زدم . 3 تا انتقال زدم . یه دونه هم سیالات . من سیالات 3 فصل نیروهیدرواستاتیک رو خوندم (1 دونه سوال اومد ) جربان داخلی لوله ها ( سولی نیومد امسال) لایه مرزی (1 سوال نصفه نیمه اومد که چون شک داشتم نزدم ) در صورتی که شما سوالای سالای قبل سیالات رو میدیدی کلا با امسال فرق داشت. این نوع سوالا رو ندیده بودم.

ehsan esf

عضو جدید
خسته نباشيد بچه ها

ايشالله كه قبول ميشيد
خدايي همين الان اين قدر نااميد نباشيد

اين طور كه معلومه كنكور خيلي سخت بوده و خب واسه همه سخته ديگه

من كه سال ديگه كنكور دارم ولي دو دل بودم كه رياضي بخونم نخونم چي كار كنم

الان تصميم گرفتم كه همون معادلات را در كل باكس رياضي بخونم و جون خودمو راحت كنم ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا