ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dash @li

کاربر بیش فعال
دوستان یه سوال خیلی ساده:
اگر کتابای قدیمی رو بگیریم خیلی فرق می کنه با نسخه جدیدش توی محتوای درسی منظورمه؟
مثلا استاتیک نایی پارسال با امسال

سلام مهندس فرقی نداره

پوران فقط جلدش رو عوض کرده و قیمتشم کرده 19000تومان

آخرین ویرایش:

dash @li

کاربر بیش فعال

minaa70

عضو جدید
اِ،همون آقایی که بهشون برخورده بود ازم معذرت خواستن!
یهنی الان من مصاحبه گذاشتم تبلیغ شد؟؟؟؟

joey

عضو جدید
سلام خوبید؟
میگم فکر میکنید برا ریاضی 1و2 کتابهای آقاسی زیاد حجیم نیس؟

SoheilSmart

عضو جدید
سلام خوبید؟
میگم فکر میکنید برا ریاضی 1و2 کتابهای آقاسی زیاد حجیم نیس؟

منم همین سوالو داشتم !
ولی در عوض بسیار کامل
و برای کسی که اول تابستون شروع کنه به نظر کافی میاد !
حالا دوستان بازم توضیح بدن ممنون میشیم

kmeisam

عضو جدید
قابل توجه دوستان عرض کنم که فرق کتابهای دکتر نیکوکار و دکتر آقاسی در اینه که،کتابای نیکوکار درس کمتری داره و اکثرش تسته که اگه بتونید بهش تسلط پیدا کنین مطمئنا کتاب آقاسی رو هم بلدین،ولی کتابای آقاسی درس خیلی کامل و پایه ای داره و تقریبا از صفر شروع میکنه و حجم کتابا بسیار زیاده،برای ریاضی 1و2 جمعا 4 جلد میشه که واقعا زیاده،من خودم نیکوکار رو میخونم،چون بنظرم با آقاسی وقت کم میارم،در کل دوستانی که پایه خوب یا در حد متوسط دارن در خوندن نیکوکار شک نکنن
موفق باشین

mohandes_ali

عضو جدید
قابل توجه دوستان عرض کنم که فرق کتابهای دکتر نیکوکار و دکتر آقاسی در اینه که،کتابای نیکوکار درس کمتری داره و اکثرش تسته که اگه بتونید بهش تسلط پیدا کنین مطمئنا کتاب آقاسی رو هم بلدین،ولی کتابای آقاسی درس خیلی کامل و پایه ای داره و تقریبا از صفر شروع میکنه و حجم کتابا بسیار زیاده،برای ریاضی 1و2 جمعا 4 جلد میشه که واقعا زیاده،من خودم نیکوکار رو میخونم،چون بنظرم با آقاسی وقت کم میارم،در کل دوستانی که پایه خوب یا در حد متوسط دارن در خوندن نیکوکار شک نکنن
موفق باشین

بچه های ساخت و تولید بیان یکم روحیه بدید .داشتم به آینده کاریمون فکر میکردم میترسم اخرش بشیم همون اپراتور cnc

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بچه های ساخت و تولید بیان یکم روحیه بدید .داشتم به آینده کاریمون فکر میکردم میترسم اخرش بشیم همون اپراتور cnc
سلام.
اولا که آینده کاری فقط وابسته به تحصیلات نیست. شما اگه میخوای از سطح تحصیلات بالای خودت در شغل خودت استفاده کنی حتما باید در کنارش مدارک فرعی هم داشته باشی و یا با توجه به اینکه یک مهندس ساخت و تولید باید از نظر فنی و عملی قوی باشه ، سعی کنی قبل از اینکه به مقاطع بالاتر بری کسب علم فن بکنی.دیگه قاعدتا باید عملیات پایه ساخت و تولید مثل ماشینکاری،cnc،پرسکاری و... حداقل در حد دیدن بلد باشی. ضمن اینکه از نظر نرم افزاری نیز به نرم افزاهای طراحی و تحلیل مسلط باشی ، زبان قوی داشته باشی ( اگه مدرک باشه که چه بهتر،مقاله داشته باشی(اگه isi باشه که معرکس) اونوقت اگه با این پیش زمینه وارد مقطع ارشد بشی با خیال راحت ادامه تحصیل میدی و حداقلش اینکه میتونی به عنوان هیئت علمی جذب بشی. مخصوصا تو رشته ساخت دانشگاه ها کمبود دارن برعکس طراحی و تبدیل که داره اشباع میشه

mohandes_ali

عضو جدید
سلام.
اولا که آینده کاری فقط وابسته به تحصیلات نیست. شما اگه میخوای از سطح تحصیلات بالای خودت در شغل خودت استفاده کنی حتما باید در کنارش مدارک فرعی هم داشته باشی و یا با توجه به اینکه یک مهندس ساخت و تولید باید از نظر فنی و عملی قوی باشه ، سعی کنی قبل از اینکه به مقاطع بالاتر بری کسب علم فن بکنی.دیگه قاعدتا باید عملیات پایه ساخت و تولید مثل ماشینکاری،cnc،پرسکاری و... حداقل در حد دیدن بلد باشی. ضمن اینکه از نظر نرم افزاری نیز به نرم افزاهای طراحی و تحلیل مسلط باشی ، زبان قوی داشته باشی ( اگه مدرک باشه که چه بهتر،مقاله داشته باشی(اگه isi باشه که معرکس) اونوقت اگه با این پیش زمینه وارد مقطع ارشد بشی با خیال راحت ادامه تحصیل میدی و حداقلش اینکه میتونی به عنوان هیئت علمی جذب بشی. مخصوصا تو رشته ساخت دانشگاه ها کمبود دارن برعکس طراحی و تبدیل که داره اشباع میشه

خدا خیرت بده_____ اصن یهو روحیه ام گرفته شد نا امید شدم____

mohandes_ali

عضو جدید
ای خدا

ای خدا

لامصب هیچی آدم تو دانشگاه یاد نمیگیره هیچی. هرچی یاد بگیری از صنعت یادمیگیری.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
لامصب هیچی آدم تو دانشگاه یاد نمیگیره هیچی. هرچی یاد بگیری از صنعت یادمیگیری.
البته شرایط رشته ما اینو مشخص کرده رشته ما خیلی عملیه کلا تو صنعت یه چیز دیگه کار میکنن. تو دانشگاه میری یه ترم کامل قیدوبند میخونی و واسه زدن یه سوراخ به فیکسچر رو به اون شکل علمی و تئوری طراحی میکنی تو صنعت طرف میاد با یه پیچ گوشتی و یه گیره ساده سوراخ میزنه به چه دقتی!!!!

mohandes_ali

عضو جدید
مشاوره انلاین کیلو چند؟؟؟؟

مشاوره انلاین کیلو چند؟؟؟؟

سلام.اگر حمل بر تبلیغات نمیشه !! مصاحبه با رتبه‌های کنکور امسال و مشاوره آنلاین با اینها
من عاشق کارشونم،خیلی خوب کار می کنن.من مشاوره رایگانشونم رفتم خیلیی خیلیی خوبه،کلا در مورد همه چی مشکلت حل می‌شه.

دوست من از بعد امتحانای دانشگاه استارت زده مث بوووووووق داره میخونه (البته اگه وسطاش وا نره) حالا شما هی بگو اینا خیلی خوبن.خوبم باشن باید خودت خودتو بکشی بالا.تازه کا خودمون ی رتبه دو رقمی داریم.به افتخارش کف و هوراااااااااااااااا:w17::w17::w17:

minaa70

عضو جدید
دوست من از بعد امتحانای دانشگاه استارت زده مث بوووووووق داره میخونه (البته اگه وسطاش وا نره) حالا شما هی بگو اینا خیلی خوبن.خوبم باشن باید خودت خودتو بکشی بالا.تازه کا خودمون ی رتبه دو رقمی داریم.به افتخارش کف و هوراااااااااااااااا:w17::w17::w17:
خوب من گفتم مشاورشون خوب بود نگفتم که قراره جای من درس بخونن!!!!
منم الان شروع کردم یه پیش مطاله قبل کلاسا داشته باشم،بعد می خوام با برنامه کلاسه برم جرو،طرح مشاوره همگامشم ثبت نام کردم(با رتبه 5 شون آقای میلاد عسگری)واسم برنامه ریزی می کنه.

crb7

عضو جدید
سلام به همگی .
آقا من یه سوال دارم بین ویرایش های مختلف جلدهای اول ریاضی 1و 2 آقاسی خیلی تفاوت هست؟من از رو ویرایش 1 میخونم به نظرتون عوضش کنم.

mohandes_ali

عضو جدید
خوب من گفتم مشاورشون خوب بود نگفتم که قراره جای من درس بخونن!!!!
منم الان شروع کردم یه پیش مطاله قبل کلاسا داشته باشم،بعد می خوام با برنامه کلاسه برم جرو،طرح مشاوره همگامشم ثبت نام کردم(با رتبه 5 شون آقای میلاد عسگری)واسم برنامه ریزی می کنه.

خیلی خوبه ایشالا نتیجه خوبی هم بگیری.خوب باید بخونی

Gooner

عضو جدید
دوستان من طراحی رو از جزوه شریعت پناهی شروع کردم ولی بنظرم کمی ناقصه! شاید چون خیلی وقت پیش پاسش کردم اینطور بنظر میاد!!! نظر شما چیه ؟ از کتاب میخونید یا جزوه؟

سحرخیز

عضو جدید
سلام.اگر حمل بر تبلیغات نمیشه !! مصاحبه با رتبه‌های کنکور امسال و مشاوره آنلاین با اینها
من عاشق کارشونم،خیلی خوب کار می کنن.من مشاوره رایگانشونم رفتم خیلیی خیلیی خوبه،کلا در مورد همه چی مشکلت حل می‌شه.
مشاوره رایگانش دکتر حسینی ؟ یا رتبه های برتر ؟ و اینکه گروهی یا تک تک ؟ زمانش چقدر ؟

saber re

عضو جدید
بچه ها برای آزمون آزمایشی کدوم موسسه رو سفارش می کنید؟
سنجش تکمیلی یا اکسین چطوره؟

minaa70

عضو جدید
مشاوره رایگانش دکتر حسینی ؟ یا رتبه های برتر ؟ و اینکه گروهی یا تک تک ؟ زمانش چقدر ؟
والا من که رفتم فردی بود تقریبا نیم ساعت تا 45 دقیقه بود،من با رتبه 5(میلاد عسگری)مشاوره گرفتم،واسم خیلی مفید بود کلا تصورم خیلی فرق کرد.نمی دونم مشاوره‌های دیگه اش کی بود،از سایتشون بپرسی جواب می دن دیگه من دقیقا نمی دونم شرایطشون چه جوریه.از اینجا بپرس
http://www.mechedep.com/CMS_UI/qa.aspx

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها برای آزمون آزمایشی کدوم موسسه رو سفارش می کنید؟
سنجش تکمیلی یا اکسین چطوره؟

اكسين كلا 80 نفر شركت كننده داره سطح آزمون هم پايينه!

كلا كه هيچ جا توصيه نميشه ولي باز نزديك ترين به كنكور و آمار داوطلب (سنجش) هست.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتر نائی مگه بازنشسته شده از دانشگاه تهران؟ چطور هم نصیر میره هم این دپارتمان تخصصی؟ دیگه حوصله و اعصاب براش مونده ...؟؟!

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه پول لازم

یه جزوه است میاد دوساعت تو تخته کپی پیست میکنه میره پولشو میزاره جیب مبارک شما جای اون صد جای دیگه هم نمیرفتید؟
از شوخی گذشته توصیه من بهتون اینه صد در صد برید هم کلاس استاتیک و هم مقاومت محاله پشیمون شید

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام می خوام بدونم کدوم فصل های استاتیک از همه مهمتره؟

من فصل اول نایی رو خوندم داغون شدم یک جوری زوایا رو حساب کرده بود انگاری ماشین حسابه

موندم سوالای کنکور استاتیک این جورین زاویه های ناجور می خوان

درباره مقاومت و طراحی اجزاء هم اگه توضیح بدین ممنون می شم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا