ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Omidr.1370

عضو جدید
دوست عزیز منو همه میشناسن.اگه راهت به دانشگاه شریف بیفته،همین حرفامو راجب دپارتمان بگی،شما هم منو دیگه میشناسی.چون امسال که شکر خدا رتبم 30 شد به همه ی اونایی که ازم راهنمایی خواستن،دپارتمانو معرفی کردم.چون به صداقت و توانایی کارشون ایمان دارم.و در آخر برای اینکه آبروی دکتر حسینی حفظ بشه،به جان مادرم قسم می خورم که نه روح الله حسینی هستم و نه nimaie .من فقط یه دانشجوی ترم هشت دانشجوی صنعتی شریف هستم.
ببخشید میشه درصدهاتونو بگید؟

Omidr.1370

عضو جدید
تاپیک شده تاپیک تبلیغات :|
متاسفانه یه عده از دوستان میان اینجا تبلیغات می کنند و یه عده از دوستان هم از سر دلسوزی میگن که چه کلاسی خوبه تشخیص یه خورده سخت شده
به هر حال بارها گفتم دوباره هم میگم خیلی ها بودن توی همین فروم که بدون کلاس موفق بودند و رفتن کلاس تضمینی برای موفقیت نیست
مهم تلاشه خود آدمه

departeman

عضو جدید
ببخشید میشه درصدهاتونو بگید؟
زبان 0 ریاضی 27 جامدات 63 تبدیل 57 دینامیک ارتعاشات 32 رتبه ی طراحی کاربردی 32 و رتبه ی تبدیل انرژی 36 (فرید علینژاد هستم محض اطلاع بعضی ها!!!!)
هم اتاقم هم آقای مرتضی عدل 50 طراحی کاربردی و 71 تبدیل انرژی شده درصداشم اینه زبان 0 ریاضی 48 جامدات 56 تبدیل 38 دینامیک ارتعاشات 32

سحرخیز

عضو جدید
زبان 0 ریاضی 27 جامدات 63 تبدیل 57 دینامیک ارتعاشات 32 رتبه ی طراحی کاربردی 32 و رتبه ی تبدیل انرژی 36 (فرید علینژاد هستم محض اطلاع بعضی ها!!!!)
هم اتاقم هم آقای مرتضی عدل 50 طراحی کاربردی و 71 تبدیل انرژی شده درصداشم اینه زبان 0 ریاضی 48 جامدات 56 تبدیل 38 دینامیک ارتعاشات 32

منابعی رو که خوندید بگید بیز حمت ؟
دانشگاه لیسانستون کجا بوده ؟
درس حذفی داشتید ؟

سحرخیز

عضو جدید
شما خودتون کلاس کدوم اساتید رو رفتید ؟

departeman

عضو جدید
شما خودتون کلاس کدوم اساتید رو رفتید ؟
من خودم کلاس معتقدی واسه ریاضی مهندسی رو رفتم که باید کل ریاضیات رو میرفتم(چون انصافا کلاساش فوق العاده هست)هم اتاقیم هم کلاس نائی و حسینی رو رفت که خیلی راضی بود.
این اساتیدم توی این دپارتمان تدریس می کنن امسال.(البته اگه بعضیا مارو محکوم نکنن به تبلیغ!!)

سحرخیز

عضو جدید
من خودم کلاس معتقدی واسه ریاضی مهندسی رو رفتم که باید کل ریاضیات رو میرفتم(چون انصافا کلاساش فوق العاده هست)هم اتاقیم هم کلاس نائی و حسینی رو رفت که خیلی راضی بود.
این اساتیدم توی این دپارتمان تدریس می کنن امسال.(البته اگه بعضیا مارو محکوم نکنن به تبلیغ!!)
منابعی رو هم که خوندی بگو لطفا

departeman

عضو جدید
منابعی رو هم که خوندی بگو لطفا
واسه ریاضیات معتقدی رو خوندم.کتاب آقاسی هم خوبه اما نه برای مکانیک.چون خیلی حجیمه
واسه ترمو ،حرارت و سیالات راهیان ارشد(بهزاد خداکرمی)
واسه استاتیک کتاب راهیان (حسینی و صالحی پور) و جزوه دکتر نائی
واسه مقاومت پوران(دکتر نائی)
واسه طراحی اجزا، دینامیک و دینامیک ماشین و ارتعاشات راهیان(حسینی و صالحی پور)
واسه کنترل هم آریاز برادرانی خوندم که زیاد جالب نبود و کنکور نتونستم خوب بزنم

dash @li

کاربر بیش فعال
همه ی موسسات تقریبا از اواسط یا اواخر مهر ماه آزموناشون شروع میشه و حداقل 8 مرحله و همه شون دو هفته ای هستند.منم دو هفته ای رو زیاد دوست ندارم.میتونی آزمون %50 سنجش و سه مرحله آخر %100 درصدشو شرکت کنی.راجع به اون سوالت هم زنگ بزن بهشون خوب.این سوالت خیلی دیگه تخصصیه :D

ببخشید مهندس یه سوال شما می دونین میشه که دو تا 50 درصد رو با ازمون های آخر رو فقط ثبت نام کرد اگه میدونین بگین اگه نه که زنگ بزنم ببینم اونا چی میگن؟
بازم از راهنماییت ممنون

dash @li

کاربر بیش فعال
واسه ریاضیات معتقدی رو خوندم.کتاب آقاسی هم خوبه اما نه برای مکانیک.چون خیلی حجیمه
واسه ترمو ،حرارت و سیالات راهیان ارشد(بهزاد خداکرمی)
واسه استاتیک کتاب راهیان (حسینی و صالحی پور) و جزوه دکتر نائی
واسه مقاومت پوران(دکتر نائی)
واسه طراحی اجزا، دینامیک و دینامیک ماشین و ارتعاشات راهیان(حسینی و صالحی پور)
واسه کنترل هم آریاز برادرانی خوندم که زیاد جالب نبود و کنکور نتونستم خوب بزنم

با اجازتون من دوستم که هم اتاقیم بود و سال بالاییم و درس خوندنش رو دیدم

کتابایی که خوند رو دیدم

رتبش 190 کاربردی و تبدیل شد البته رشتش تاسیسات مکانیکی بود(دانشگاه صنعتی اراک یا علم و صنعت اراک)

درصد هاشم اینا بود

ریاضی 54

زبان 28

جامدات حول و حوش 50

دینامیک بالای 30 تا 35

ولی سیالات 25

که از سیالات راضی نبود اگه چند درصد بیشتر زده بود دو رقمی میشد

کتابایی که خوند اینا بود

ریاضیات رو از روی پوران فرزین جمشیدی

معادلات رو از روی جزوه استاد خودمون خوند که کنکوری هم نبود

ریاضی مهندسی چون پاس نکرده بود حذف کرد و نخوند ترم آخری پاسش کرد یعنی همین ترم

استاتیک رو نایی خوند گفت اکثر دسئالات رو جواب داده و درست هم بودند

مقاومت رو نایی خوند چون مقاومت 2 پاس نکرده بود اون قسمت ها رو حذف کرد

طراحی اجزاء چون یک چهار واحی داشتند چند فصل بیشتر درس نداده بودند نخوند

سیالات رو هم پوران گرفته بود خوند ولی جواب نداد
انتقال و ترمو رو هم همینطور

برای دینامیک و ارتعاشات

فقط کتاب ارتعاشات و کنترل رو خوند

کنترل رو از روی راهیان و یک کتاب که خیلی ازش تعریف کرد ولی کنکوری نیست چون همون ترم هم کنترل داشت سفت داشت می خوند گفت همه سوالات کنترل رو جواب داده

یکی دیگه از دوستان 140 شد ریاضیات رو از ماهان خوند البته از اول تابستون شروع کرده بود و ریاضی مهندسی هم خونده بود

سیالات رو 59 و ریاضی رو هم 54

جامدات 30 و دینامیک 0
زبان رو صفر زده بود

ولی ریاضی رو درست خوند

کتاب ریاضی مهندسی کریمی برای رشته برق نوشته شده برای مکانیکا نیازی نیست همش رو بخونیم

استاتیک و مقاومت حتما نایی جواب داده

البته کتاب کنترل آریاز برادرانی هم خیلی عالیه

روش های تستی عالی داره

departeman

عضو جدید
با اجازتون من دوستم که هم اتاقیم بود و سال بالاییم و درس خوندنش رو دیدم

کتابایی که خوند رو دیدم

رتبش 190 کاربردی و تبدیل شد البته رشتش تاسیسات مکانیکی بود(دانشگاه صنعتی اراک یا علم و صنعت اراک)

درصد هاشم اینا بود

ریاضی 54

زبان 28

جامدات حول و حوش 50

دینامیک بالای 30 تا 35

ولی سیالات 25

که از سیالات راضی نبود اگه چند درصد بیشتر زده بود دو رقمی میشد

کتابایی که خوند اینا بود

ریاضیات رو از روی پوران فرزین جمشیدی

معادلات رو از روی جزوه استاد خودمون خوند که کنکوری هم نبود

ریاضی مهندسی چون پاس نکرده بود حذف کرد و نخوند ترم آخری پاسش کرد یعنی همین ترم

استاتیک رو نایی خوند گفت اکثر دسئالات رو جواب داده و درست هم بودند

مقاومت رو نایی خوند چون مقاومت 2 پاس نکرده بود اون قسمت ها رو حذف کرد

طراحی اجزاء چون یک چهار واحی داشتند چند فصل بیشتر درس نداده بودند نخوند

سیالات رو هم پوران گرفته بود خوند ولی جواب نداد
انتقال و ترمو رو هم همینطور

برای دینامیک و ارتعاشات

فقط کتاب ارتعاشات و کنترل رو خوند

کنترل رو از روی راهیان و یک کتاب که خیلی ازش تعریف کرد ولی کنکوری نیست چون همون ترم هم کنترل داشت سفت داشت می خوند گفت همه سوالات کنترل رو جواب داده

یکی دیگه از دوستان 140 شد ریاضیات رو از ماهان خوند البته از اول تابستون شروع کرده بود و ریاضی مهندسی هم خونده بود

سیالات رو 59 و ریاضی رو هم 54

جامدات 30 و دینامیک 0
زبان رو صفر زده بود

ولی ریاضی رو درست خوند

کتاب ریاضی مهندسی کریمی برای رشته برق نوشته شده برای مکانیکا نیازی نیست همش رو بخونیم

استاتیک و مقاومت حتما نایی جواب داده

البته کتاب کنترل آریاز برادرانی هم خیلی عالیه

روش های تستی عالی داره
ایول به دوستت.اکثر درسارو که نخونده یا نصفه خونده.بهش تبریک بگو

dash @li

کاربر بیش فعال
ایول به دوستت.اکثر درسارو که نخونده یا نصفه خونده.بهش تبریک بگو

آخه این دوستم پایه درسیش خیلی قوی بود و دروس رو توی دانشگاه 3 سال قبلش با نمرات بالا پاس کرده بود

مثلا ریاضیات رو خیلی خوب بلد بود

استاتیک ماکس تمام ورودیشون شد 19

مقاومت هم که مقاومت 1 بود رو خوب خونده بود مقاومت دو هم فقط دایره مور رو گفت خوندم چون برای طراحی اجزا نیاز داشته یاد گرفته بوده

ولی همون درسایی رو خونده بود درست و سالم زد و تستاش درست جواب داده بود

مثلا معادلات رو سه بار خونده بود که یکیش هفته آخر بود گفت 4تا زده جهاتاش درست زده ریاضی 1و2 هم درست خونده بود

ولی از سیالات ناراضی بود که 25 زده بو د گفت 3 ماه این سیالاتی ها رو خوندم 25 درصد اعصابش خورد بود
ولی با این حال راضی بود همین سال اول قبول شده
سال قبلشم آزمایشی شرکت کرده بود و رتبش 2000 شده بو د تبدیل گفت پارسال که نخونده بودم سیالات بیشتر زده بودم

راستی یادم رفت کتاب کنترلی که استادشون معرفی کرده بود و دوستم گفت سوالات کنترل عینا از اون کتاب و شکلاش بوده

کتاب کنترل دکتر غفاری بوده

جاتون خالی شیرینیشم خوردیم رفت

آخرین ویرایش:

mooshi9003

عضو جدید
ببخشید مهندس یه سوال شما می دونین میشه که دو تا 50 درصد رو با ازمون های آخر رو فقط ثبت نام کرد اگه میدونین بگین اگه نه که زنگ بزنم ببینم اونا چی میگن؟
بازم از راهنماییت ممنون
واسه سنجش تو تو ضیحاتش گفته که میشه ولی اونطوری که من از توضیحاتش فهمیدم شامل تخفیف پلکانی نشه.مطمئن نیستم.اگه در این رابطه اطلاعاتی بدست آوردی مارو هم در جریان بزار

SoheilSmart

عضو جدید
دوستان به نظر شما من ریاضی مهندسی رو حذف کنم؟!!
کلا نخوندم ... ساخت و تولیدم ... برای ما اختیاریه ... نگرفتم
کتاب کریمی خیلی حجیم به نظر میرسه

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اگه ریاضی مهندسی رو میخواهید حذف کنید بهتره بیخیال رتبه خوب بشید سال به سال بر تعداد تست های ریاضی مهندسی اضافه میشه 92 ، شد 7 تا تست.اگه قرار باشه از همین اول بسم الله شروع به حذف درسا بکنید به هیج جا نمیرسید.با امید و انگیزه ادامه بدید
موفق باشید;)

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
به نظرم جزوه معتقدی بخون یا اگه می تونی برو کلاسش
بهترین منبع برای ریاضی مهندسی: کتاب مهندس کریمی-انتشارات نصیر .شما بهتره جای دیگه مشاوره تبلیغاتی بدی جناب بهتره دیگه تبلیغات رو ادامه ندی

departeman

عضو جدید
بهترین منبع برای ریاضی مهندسی: کتاب مهندس کریمی-انتشارات نصیر .شما بهتره جای دیگه مشاوره تبلیغاتی بدی جناب بهتره دیگه تبلیغات رو ادامه ندی
جناب هیشکی با اطمینان نمیتونه بگه کدوم کتاب بهتره.من 32 شدم.دوستم 4 شد.همه معتقدی خوندیم.البته در با سوادی مهندس کریمی شکی نیست

dash @li

کاربر بیش فعال

مهندس درسته دوستم ریاضی مهندسی رو پاس نکرده بود مثل شما و از خوندنش منصرف شده بود ولی

اون یکی دوستم که 140 شده بود و ریاضی مهندسی رو همین ترم پاس کرد و قبلا پاس نکرده بود ولی برای ارشد کتاب مهندس کریمی رو خوند و نتیجه گرفت نزدیک 60 درصد ریاضبی رو زد

در ضمن اون دوستم که 190 شده بود و ریاضی مهندسی حذف کرد به این دلیل بود که از وسطای شهریور شروع به خوندن درس ها کرده بود تقریبا خیلی دیر شروع کرده بو اگه وقت داری و از تیر می خوای بخونی حتما بخون حذف کردن درسا در صورتی که وقت نداشته باشین خوبه وگرنه اشتباه محضه

توی اون قسمت که برای راهنمایی کنکور گذاشته بودم هم همین مورد رو اشاره کرده بود

در ضمن ریاضی مهندسی رو هم پاس کن چون اگه دانشگاه تاپی قبول شی ارشد باید پاسش کنی ولی بعضی دانشگاه ها زیاد اهمیت نمی دهند
یکی از بچه هایی که ارشد شریف تبدیل قبول شده بود با اینحال ریاضی مهندسی پاس نکرده بود مجبور شد اونجا پاس کنه
ولی مثلا دانشگاه های شهرستان ها مثل دانشگاه ما فکر کنم گیر نمی دن جون جند تا از بچه هایی که ارشد دانشگاه ما قبول شده بودند البته اونا از هنرستان کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ار شد

این مراحل رو طی کرده بودند ولی نمی دونم به این خاطر بوده یا نه ولی ازشون نخواسته بودند که ریاضی مهندسی پاس کنند راست ریاضیات مهندسی پیشرفته بهشون داده بودند

آخرین ویرایش:

minaa70

عضو جدید
سلام بچه هاااا،من امروز رفتم این دپارتمانه،به نظرم خیلی خوب اومد،کلا از همه جا مکانیک می بارید!!
مشاورشونم خیلی خوب بود،یه آقایی که اونجا بود می گفت که ما تخصصی رو مکانیک کار می کنیم و تمرکزمون فقط رو این رشته اس!
می گفت استادامونم تو هر درس بهترینن و بهترینن کتابارو نوشتن،قیمتاشم خیلی خوب بود،تخفیفم داشتن کلیییی،و گفت علاوه بر اون تتخفیفایی که تو سایتمون زدیم،اگه گروهی ام واسه یه درس ثبت نام کنین تا 10 % ام اضافه بر تخفیفه سایت تخفیف می دیم !!!کسی هست اینجا که بخواد بره کلاس با هم بریم تخفیف بدن بهمون؟؟؟
موسسه شم خیلی شیک و با کلاس بود !!:smile:

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه هاااا،من امروز رفتم این دپارتمانه،به نظرم خیلی خوب اومد،کلا از همه جا مکانیک می بارید!!
مشاورشونم خیلی خوب بود،یه آقایی که اونجا بود می گفت که ما تخصصی رو مکانیک کار می کنیم و تمرکزمون فقط رو این رشته اس!
می گفت استادامونم تو هر درس بهترینن و بهترینن کتابارو نوشتن،قیمتاشم خیلی خوب بود،تخفیفم داشتن کلیییی،و گفت علاوه بر اون تتخفیفایی که تو سایتمون زدیم،اگه گروهی ام واسه یه درس ثبت نام کنین تا 10 % ام اضافه بر تخفیفه سایت تخفیف می دیم !!!کسی هست اینجا که بخواد بره کلاس با هم بریم تخفیف بدن بهمون؟؟؟

نه اتفاقا به درد نمي خوره
همين استاتيك مقاومتش بد نيست اونم كه آنچنان به درد نميخوره چون كتاباش فوق العاده كامله اونو بخوني حله

تازه تخفيف هم بده به نصير از لحاظ قيمتي نمي رسه.
تنها درسي كه ارزش كلاس رفتن داشت طراحي اجزا شريعت پناهي براي بچه هاي طراحي كاربرديه
ترمو و انتقال دكتر كوثري هم براي بچه هاي تبديل و كلا كساني كه پايه ضعيفي تو اين باكس دارند.

minaa70

عضو جدید
نه اتفاقا به درد نمي خوره
همين استاتيك مقاومتش بد نيست اونم كه آنچنان به درد نميخوره چون كتاباش فوق العاده كامله اونو بخوني حله

تازه تخفيف هم بده به نصير از لحاظ قيمتي نمي رسه.
تنها درسي كه ارزش كلاس رفتن داشت طراحي اجزا شريعت پناهي براي بچه هاي طراحي كاربرديه
ترمو و انتقال دكتر كوثري هم براي بچه هاي تبديل و كلا كساني كه پايه ضعيفي تو اين باكس دارند.
آخه من واسه طراحی اجزا کتاب دکتر حسینی و واسه ترمو و انتقال حرارت کتاب دکتر خداکرمی و خریدم مگه این بده؟
قیمتاشم خوبه که من تو سایت نصیر نگاه کردم همین قیمتاس !!تازه این تخفیفم خیلی خوب می ده!!
شما چرا می گین به درد نمی خوره؟میشه دلیلتون بگین؟

آخرین ویرایش:

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه من واسه طراحی اجزا کتاب دکتر حسینی و واسه ترمو و انتقال حرارت کتاب دکتر خداکرمی و خریدم مگه این بده؟
قیمتاشم خوبه که من تو سایت نصیر نگاه کردم همین قیمتاس !!تازه این تخفیفم خیلی خوب می ده!!
شما چرا می گین به درد نمی خوره؟میشه دلیلتون بگین؟

كتاب طراحي اش خيلي غلط زياد داره! كلاسشم نميدونم اگه نوشتي كه انشاالله خوب باشه
ميگي دليلم چيه چون سال پيش رفتم نتيجشم گرفتم جدا از اينكه قيمتش از همه موسسه ها پايين تره، شريعت پناهي سال ها داره تو دانشگاه تهران و موسسات كنكور درس ميده و واقعا روحيه عالي به من داد.

ترمو 1 خداكرمي ميگن خوبه ترمو 2 خراب كرده و كتابش جواب نميده و 2 براي مكانيك نوشته نشده. كوثري هم تسلط فوق العاده اي داره.
كلا من از كتاباي راهيان خيري نديدم درسنامه درستي ندارند ولي اميدوارم از تركيبش با كلاسا نتيجه بگيري.

موفق باشي.

minaa70

عضو جدید
كتاب طراحي اش خيلي غلط زياد داره! كلاسشم نميدونم اگه نوشتي كه انشاالله خوب باشه
ميگي دليلم چيه چون سال پيش رفتم نتيجشم گرفتم جدا از اينكه قيمتش از همه موسسه ها پايين تره، شريعت پناهي سال ها داره تو دانشگاه تهران و موسسات كنكور درس ميده و واقعا روحيه عالي به من داد.

ترمو 1 خداكرمي ميگن خوبه ترمو 2 خراب كرده و كتابش جواب نميده و 2 براي مكانيك نوشته نشده. كوثري هم تسلط فوق العاده اي داره.
كلا من از كتاباي راهيان خيري نديدم درسنامه درستي ندارند ولي اميدوارم از تركيبش با كلاسا نتيجه بگيري.

موفق باشي.
خیلی ممنون بابت راهنمایتون،والا من که گیج شدم!!من این کتابارو با کلی پرس و جو خریدم،همه می گن این کتابا خوبه،حالا شما می گین خوب نیستن!فقط خداکنه امسال طوری باشه که بتونم به اندازه خوندنم نتیجه بگیرم،من که عزممو جزم کردم.

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون بابت راهنمایتون،والا من که گیج شدم!!من این کتابارو با کلی پرس و جو خریدم،همه می گن این کتابا خوبه،حالا شما می گین خوب نیستن!فقط خداکنه امسال طوری باشه که بتونم به اندازه خوندنم نتیجه بگیرم،من که عزممو جزم کردم.

خريدي كه ديگه عوض نكن
من فقط كتاب انتقالم( راهيان) رو عوض كردم چون باهاش مشكل پيدا كردم!

كتاب مهمه ولي نه اونقدر كه فكر ميكني! خلاصه نويسي و جمع بندي خوب، تست زني در وقت خودش و بررسي دقيق آنها باعث ميشه كه يك باكس رو بالا بزني.
:smile:

minaa70

عضو جدید
خريدي كه ديگه عوض نكن
من فقط كتاب انتقالم( راهيان) رو عوض كردم چون باهاش مشكل پيدا كردم!

كتاب مهمه ولي نه اونقدر كه فكر ميكني! خلاصه نويسي و جمع بندي خوب، تست زني در وقت خودش و بررسي دقيق آنها باعث ميشه كه يك باكس رو بالا بزني.
:smile:
خیلی ممنون،شما کسی رو سراغ داری که بخواد بره کلاس بیاد با هم بریم تخفیفه گروهی هم بخوریم؟

nimanoori

عضو جدید

کتابایی که میگی خریدی به نظر منم کامله و نیاز به کلاس نداری
هم مقاومت نایی، هم طراحی حسینی و هم ترموی خداکرمی بهترین کتابها هستن

من که از کلاس خوشم نمیاد و فکر کنم همین کتابا کفایت کنه
چندتا از دوستام با همین کتابا دانشگاه شریف قبول شدن

همه چی بستگی به خودت داره!

SoheilSmart

عضو جدید
اگه ریاضی مهندسی رو میخواهید حذف کنید بهتره بیخیال رتبه خوب بشید سال به سال بر تعداد تست های ریاضی مهندسی اضافه میشه 92 ، شد 7 تا تست.اگه قرار باشه از همین اول بسم الله شروع به حذف درسا بکنید به هیج جا نمیرسید.با امید و انگیزه ادامه بدید
موفق باشید;)

چشم آقا ایمان میخونم ... چون نمیخوام بیخیال رتبه خوب بشم ! :)
فقط مشکلم این بود که این درسو کلا زیر صفرم چون اصلا نخوندم ...
من 21 واحد اختیاری دارم ... به نظرت این ترم که کنکور دارم ریاضی مهندسی رو بگیرم و کنکوری بخونم یا با کتاب کریمی بخونم و به جاش یه درس 2 واحدی مثل دفاع مقدس بگیرم ؟!

SoheilSmart

عضو جدید

مهندس درسته دوستم ریاضی مهندسی رو پاس نکرده بود مثل شما و از خوندنش منصرف شده بود ولی

اون یکی دوستم که 140 شده بود و ریاضی مهندسی رو همین ترم پاس کرد و قبلا پاس نکرده بود ولی برای ارشد کتاب مهندس کریمی رو خوند و نتیجه گرفت نزدیک 60 درصد ریاضبی رو زد

در ضمن اون دوستم که 190 شده بود و ریاضی مهندسی حذف کرد به این دلیل بود که از وسطای شهریور شروع به خوندن درس ها کرده بود تقریبا خیلی دیر شروع کرده بو اگه وقت داری و از تیر می خوای بخونی حتما بخون حذف کردن درسا در صورتی که وقت نداشته باشین خوبه وگرنه اشتباه محضه

توی اون قسمت که برای راهنمایی کنکور گذاشته بودم هم همین مورد رو اشاره کرده بود

در ضمن ریاضی مهندسی رو هم پاس کن چون اگه دانشگاه تاپی قبول شی ارشد باید پاسش کنی ولی بعضی دانشگاه ها زیاد اهمیت نمی دهند
یکی از بچه هایی که ارشد شریف تبدیل قبول شده بود با اینحال ریاضی مهندسی پاس نکرده بود مجبور شد اونجا پاس کنه
ولی مثلا دانشگاه های شهرستان ها مثل دانشگاه ما فکر کنم گیر نمی دن جون جند تا از بچه هایی که ارشد دانشگاه ما قبول شده بودند البته اونا از هنرستان کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ار شد

این مراحل رو طی کرده بودند ولی نمی دونم به این خاطر بوده یا نه ولی ازشون نخواسته بودند که ریاشی مهندسی پاس کنند راست ریاضیات مهندسی پیشرفته بهشون داده بودند

ممنون به خاطر نظرات خوبتون
فکر کنم بهترین کار اینه که بخونمش ... حالا به هر طریقی شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا