ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...

از چه نظر می گید؟از نظر سختگیری؟

از نظر عدم تعادل! اساتید سیالاتیش خیلی سخت گیر نیستن ولی نرمال هم نیستن.یعنی خلاصه بگم به غیر از حسینعلی پور(فقط برای بچه های علم و صنعتی) و دکتر نوری استاد تاپ دیگه ای نیست. فاجعه اساتید هم که علیزاده ست!!کانتینیوم رو جوری درس میده که به عقل خودتم شک میکنی چه برسه به استاد!
مشخصه بارز هم تک محوری اساتیده.هر کسی ساز خودشو میزنه. مقداری تبعیض هم ملاحظه شده است!!

آخرین ویرایش:

kyokushin

عضو جدید
خبر فوری از چین 卂妝十夾太乗乗¥乗醂煅排埔泄覯狿母 墄嫺媯覛毎廿卄廾丸毋忒娉溈毋牀姆才 媯覛毎廿 卄廾丸毋忒娉溈毋牀姆才 媯覛毎廿 卂妝十夾太乗䅈乗 خدا به دادمون برسه انشالله که شایعه باشه.

در مورد سیستم های انرژی و انرژی تجدید پذیر کسی آمار داره؟ کجاها میشه کار کرد؟

بیگلی

عضو جدید
از نظر عدم تعادل! اساتید سیالاتیش خیلی سخت گیر نیستن ولی نرمال هم نیستن.یعنی خلاصه بگم به غیر از حسینعلی پور(فقط برای بچه های علم و صنعتی) و دکتر نوری استاد تاپ دیگه ای نیست. فاجعه اساتید هم که علیزاده ست!!کانتینیوم رو جوری درس میده که به عقل خودتم شک میکنی چه برسه به استاد!
مشخصه بارز هم تک محوری اساتیده.هر کسی ساز خودشو میزنه. مقداری تبعیض هم ملاحظه شده است!!
لطفا میشه بگی از چه لحاظ نرمال نیستند؟یعنی کلا تبعیض قائل می شن؟

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا میشه بگی از چه لحاظ نرمال نیستند؟یعنی کلا تبعیض قائل می شن؟

نه عرض کردم مقداری. اساتید روتین نیستن وضعیت تدریس و نمره به روحیه استاد توی اون ترم برمیگرده.البته بگم همه اینجوری نیستن. حوزه کار و علاقه اساتید محدوده.مثلا بخوای توربو ماشین یا توربین گاز کار کنی استاد شاخی نیست و دستت بسته ست.

بیگلی

عضو جدید
نه عرض کردم مقداری. اساتید روتین نیستن وضعیت تدریس و نمره به روحیه استاد توی اون ترم برمیگرده.البته بگم همه اینجوری نیستن. حوزه کار و علاقه اساتید محدوده.مثلا بخوای توربو ماشین یا توربین گاز کار کنی استاد شاخی نیست و دستت بسته ست.
یعنی مثلا من که دانشگاه ازاد درس خوندم مطمئنا زیاد براشون جالب نیست؟

M_Nirvana_m

عضو جدید
نه همشون که اینطوری نیستن مثلا دکتر قاسمی خیلی ادم خوبیه این چیزا براش مهم نیس این علیزاده ام سر کلاس ها عجیب غریبه ولی برا پروژه بچه ها راضین ازش
در ضمن تو تبدیل استادای قوی دیگه ای مثل صنایع و بازدیدی هم وجود دارند صنایع ادم خوبی ولی بازدیدی خیلی ادم خاصیه
ذکتر درخشانم تو زمینه توربو ماشین و ماشین های ابی استاد خوبی ولی در کل تبدیل علم و صنعت بین دانشگاه های تهران زیاد قوی نیست

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز

فرقی نمی کنه از چه دانشگاهی هستی.مهم اینه دستت پر باشه مثلا نرم افزار بلد باشی یا زبانت قوی باشه(این فقط برای علموص نیست واسه همه جا صادقه!).البته بگم به همون اندازه ای که تو تلاش میکنی استاد واست کاری انجام نمیده!!!!

آخرین ویرایش:

kyokushin

عضو جدید
افزایش 25 درصدی شهریه دانشگاه‌های شبانه معاون آموزشی وزارت علوم از افزایش شهریه دانشگاه‌های دولتی در نوبت دوم تا سقف 25 درصد خبر داد و گفت: برای افزایش شهریه‌ها یک کمیته کارشناسی تشکیل شد که مطابق تصمیم آن دانشگاه‌های غیر انتفاعی و دانشگاه‌های دولتی در نوبت دوم می‌توانند تا سقف 25 درصد افزایش شهریه داشته باشند و شهریه پردیس‌ها نیز حداکثر تا سقف 20 درصد می‌تواند افزایش پیدا کند. به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، میلی منفرد در حاشیه همایش بررسی و تبیین نقش اخلاقی و تربیتی استاد در دانشگاه خوارزمی گفت: افزایش شهریه‌ها توسط کمیته تعیین شده، اما شهریه‌ها از طریق هیئت امنای دانشگاه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و تصویب نهایی در خصوص میزان افزایش از سوی آنها صورت خواهد گرفت.:w06:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
افزایش 25 درصدی شهریه دانشگاه‌های شبانهمعاون آموزشی وزارت علوم از افزایش شهریه دانشگاه‌های دولتی در نوبت دوم تا سقف 25 درصد خبر داد و گفت: برای افزایش شهریه‌ها یک کمیته کارشناسی تشکیل شد که مطابق تصمیم آن دانشگاه‌های غیر انتفاعی و دانشگاه‌های دولتی در نوبت دوم می‌توانند تا سقف 25 درصد افزایش شهریه داشته باشند و شهریه پردیس‌ها نیز حداکثر تا سقف 20 درصد می‌تواند افزایش پیدا کند.به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، میلی منفرد در حاشیه همایش بررسی و تبیین نقش اخلاقی و تربیتی استاد در دانشگاه خوارزمی گفت: افزایش شهریه‌ها توسط کمیته تعیین شده، اما شهریه‌ها از طریق هیئت امنای دانشگاه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و تصویب نهایی در خصوص میزان افزایش از سوی آنها صورت خواهد گرفت.:w06:

چقد بد!!!!

ashkan 56789

اخراجی موقت
کارنامه کنکور ارشد دوشنبه منتشر می‌شود/ مهلت انتخاب رشته از 24 تا 28 اردیبهشت

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان انتشار کارنامه کنکور کارشناسی ارشد و انتخاب رشته محل برای داوطلبان مجاز گفت: کارنامه نتیجه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال 93 روز دوشنبه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

دکتر حسین توکلی افزود: داوطلبانی که بر اساس کارنامه، مجاز به انتخاب رشته شدند می توانند با دریافت دفترچه انتخاب رشته از طریق سایت سازمان در مهلت روزهای چهارشنبه 24 تا یکشنبه 28 اردیبهشت ماه نسبت به کد رشته های انتخابی خود اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در کنکور کارشناسی ارشد سال 93 می توانند حداکثر 100 کد رشته محل را از میان کد رشته های امتحانی مجاز انتخاب کنند.
توکلی اظهار داشت: نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سال 93 در شهریورماه اعلام می شود.

:gol:
دوستان به امید موفقیت همگی :gol:

Masoud16ahm

عضو جدید
کمک

من خودم چندتا سوال درباره چندتا دانشگاه و چندتا گرایش داشتم
1. این دانشگاه شهید رجایی قصیه اش چیه؟
2. دانشگاه هایی مث سهند تبریز و صنعتی شیراز الآن وضعشون چطوره؟
3. رشته / گرایش هایی مثل : مهندسی خودرو ، سازه بدنه خودرو ، طراحی سیستم تعلیق ، سیستم محرکه خودرو ،سیستم های انرژی ، مهندسی هسته ای ، ماشینهای ریلی ، مهندسی مواد مرکب و...... ؟؟ چطوره وضعیتشون ؟

Hooladi

عضو جدید
به جای ریلود کردن این صفحه یه جوک بزار بخندیم:w02:

[h=3]جوک های خفن 93[/h] انصافا تخمه آفتابگردون
به مراتب با نظم ترتیب بیشتری نسبت به انار یک جا نشسته
حیف که استعدادش به چش نیومده
[h=3]جوک های خفن 93[/h] ﺑﻪ ﮐﺎﻓﻪ ﭼﯽ ﮔﻔﺘﻢ ﻫﻤﺎﻥ ﻫﻤﯿﺸﮕﯽ
ﻧﮕﺎﻩ ﺳﻨﮕﯿﻨﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﭼﺸﻤﺎﻧﻢ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ :
ﺯﺭ ﻧﺰﻥ ﺑﺎﺑﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ یه ﻫﻔﺘﺲ ﺍﻓﺘﺘﺎﺡ ﺷﺪﻩ
[h=3]جوک های خفن 93[/h] دخـتـرای ایـرانـی دو دسـتن
دسـتـه اول کـه اصــَـن حــرفــشـو نـــزن…!
دسـتـــه دوم کــه هــیچــی دیـگـه
[h=3]جوک های خفن 93[/h] دختر است دیگر …
بعله از اتاق فرمان اشاره میکنن که پسر است ، فقط شبیه دختراست
[h=3]جوک های خفن 93[/h] مورد داشتیم دختره با ماشین کنترلی خاموش کرده
[h=3]جوک های خفن 93[/h] دلجویی یارو از زنش:
-دیروز چت بود؟
هیچی
-امروز چته؟
هیچی
-نبینم فردا چت باشه ها
[h=3]جوک های خفن 93[/h] دقت کردین یک پاک کن هیچوقت تموم نمیشه
بلکه نصف میشه یا گم میشه یا دزدیده میشه؟
نه جان من دقت کرده بودین ؟!
[h=3]جوک های خفن 93[/h] طرف جای عکس پروفایلش نوشته coming soon !
احتمالا تو این مدت میخواد فتوشاپ یاد بگیره
[h=3]جوک های خفن 93[/h] روش تست زنی من % 100 تضمینی
اگر بین دو گزینه شک کردید اون گزینه ای رو بزنید که از نظر شما اشتباهه
[h=3]جوک های خفن 93[/h] من یه سوالی ذهنمو درگیر کرده با این مضمون که :
با گوشی سامسونگ هم میشه جلو آینه عکس گرفت ؟ یا فقط باید آیفون باشه ؟
[h=3]جوک های خفن 93[/h] به پسته ها بگید اگه چیز خنده داری هست بگن گردوها هم بخندن !
والا با این آجیلاشون …
[h=3]جوک های خفن 93[/h] پسر است دیگر
گاهی دلش میخواهد عشقش فقط مال خودش باشد ولی خودش مال همه باشد !
[h=3]جوک های خفن 93[/h] ایرانسل ساعت ۷ صبح :
تنها با ۵۰۰تومان برنده خودروی بی ام و باشید
ایرانسل ساعت ۲ ظهر :
تنها با ۲۵۰تومان از تیم محبوبتان حمایت کنید
ایرانسل ساعت ۱۲ شب :
شما یک آهنگ پیشواز رایگان برنده شدید
هنوز دیر نیست برای شرکت در قرعه کشی. تنها با ۱۰۰ تومان !
ایرانسل ساعت ۴ صبح :
به من بگو با اون ۵۰۰۰تومنی که امروز از بابات گرفتی میخوای چیکاااااار کنی لامصب ؟
[h=3]جوک های خفن 93[/h] زن باس از خونه باباش که میاد از مچ تا کتف النگو داشته باشه
تا مردش هی بفروشه بزنه به یه زخمی !
[h=3]جوک های خفن 93[/h] ﺑﻪ مخاطب خاصم ﻣﯿﮕﻢ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯﻩ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻣﺰﺍﺣﻤﻢ ﻣﯿﺸﻪ ، چیکار کنم ؟
ﻣﯿﮕﻪ ﻋﮑﺴﺘﻮ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﻔﺮﺳﺖ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﯿﭽﯽ ﻧﻤﯿﮕﻪ !
من
بازم من
و باز هم من
اصلا خاک بر سر من !
[h=3]جوک های خفن 93[/h] زنه از کوبا تا فلوریدا صد مایل شنا کرده که پیام صلح و دوستى رو به جهانیان برسونه
بعد من چون کنترل دور بود ازم دیشب با تلوزیون روشن خوابیدم !
[h=3]جوک های خفن 93[/h] یه دوستی دارم خیلی آدم کثیف و غیربهداشتیه
الان داره با سوییچ ماشینم سنگای ته کفششو درمیاره
و انگار نه انگار که من با این سوییچ گوشامو تمیز میکنم !
[h=3]جوک های خفن 93[/h] کودک درونم راه افتاده دنبال پدر و مادر واقعیش میگرده
فکر کنم بچه طلاق باشه لامصب
[h=3]جوک های خفن 93[/h] یارو واسه بچه شش ساله ش تبلت خریده بعد دو روز انداخته تو وان حموم
بچه شو دعوا نکرده که تو روحیه بچش اثر منفی نذاره …
من سه ابتدایی بودم خط کش چوبی سی سانتی بابام رو بردم مدرسه ازم بلند کردن
آقام بعد یه هفته با وساطت بزرگای فامیل رام داد تو خونه
والا روحیه توله سگ بیشتر از ما ارج و قرب داشت !
[h=3]جوک های خفن 93[/h] دیروز یکی از گودزیلاهای فامیل رفته بود مسافرت بهم زنگ زده میگه :
میشه بری ایمیل هامو چک کنی یه خبر مهم قرار بود بهم برسه
یه گوشی هم سفارش داده بودم ببین چی شده !
من وقتی همسن این بودم لواشکو با پوستش میخوردم مزه پیتزا بده …
[h=3]جوک های خفن 93[/h] مورد داشتیم که پسره قیافش شبیه دفاع آخر فوتبال دستی بوده
بعد زیر عکسش نوشته : متنفرم از کسایی که جذب زیبایی ظاهری من میشن !
[h=3]جوک های خفن 93[/h] مورد داشتیم باباهه به دخترش گفته : کلیپس بابا ، مربا بده بابا !
[h=3]جوک های خفن 93[/h] اﺳﺘﺎﺩ بهم گقت ﭼﺮﺍ ﻧﯿﻮﻣﺪﯼ ﺳﺮ ﮐﻼﺱ ؟
گفتم ﺍﺳﺘﺎﺩ ﻛﻼﺳﺘﻮﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺍﺑﻢ ﺗﺪﺍﺧﻞ ﺩﺍﺷﺖ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﯿﺎﻡ …
[h=3]جوک های خفن 93[/h] قبلنا ما یه یخچال داشتیم سر و صداش روح آدمو خراش میداد
لامصب تا میومدی به صدا عادت کنی تن و فرکانس و جنس صدا عوض میشد هر نیم ساعت
[h=3]
[/h]

Hooladi

عضو جدید
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم پسره به خاطر فوت اقوامش
تا ۴۰روز به ابروهاش دست نزده …
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم پسره رفته خرید
دست رو هرچی گذاشته فروشنده گفته جنسش خیلی عالیه
خودم از همین جنس برای خواهرم برداشتم خیلی هم راضیه !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم دختره پشت کوله پشتیِ دانشگاش نوشته بوده :
عاقبت شوهر نکردن !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم پسره با خشتکش داشته خیابونارو جارو میزده
شهرداری همونجا با حقوق و مزایای عالی استخدامش کرده !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] ﻣﻮﺭﺩِ شش تایی ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ ﺍﻣﯿﺪ ﺑﻪ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺩﺍﺷﺘﻦ
ولی متاسفانه ﺑﻪ ﺁﺳﯿﺎ ﻫﻢ ﻧﺮﺳﯿﺪﻥ !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم دختره عاشق پسره شده
پسره گفته بیخیال من شو ، من جای خواهرتم !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم یه کلیپس سرشو از پنجره اتوبوس بیرون آورده
کلا مرکز ثقل رو تغییر داده اتوبوس چپ کرده !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم پسره با باباش رفته بیرون
پلیس پدره رو گرفته گفته خانم کی باشن ؟
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم دختره از رو آگهی همشهری
مخاطب خاص پورشه دار پیدا کرده !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم با کناری ما کنار نمی اومده
میخواست کنار بکشه ولی الان کنار کناریمون پارک دوبل زده
تازه ریختن رو هم واسه تخریب ما !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم دخترِ از بی خواستگاری رفته جلوی کوه داد زده : با من ازدواج میکنی ؟
از کوه انعکاس صدا اومده : با من ازدواج میکنی ؟
دختره هم جواب مثبت داده
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم بعد خونه تکونی یه فرش اضافه اومده !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم که میخواسته با شاهزاده سوار بر اسب سفید ازدواج کنه
هول شده با اسب سفید شاهزاده ازدواج کرده !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم هیچ موردی نداشته که بهش گیر بدیم !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم طرف به خاطر تنها عشقش میخواسته خودکشی کنه
ولی اون یکی مخاطب خاصش نذاشته !
[h=3]مورد داشتیم جدید و خنده دار 93[/h] مورد داشتیم طرف اسم بچشو گذاشته ستایشِ ۲ !

Hooladi

عضو جدید
عنوان درخواست زمان اعلام نتايج | زمان اعلام نتايج امروزه؟
تاريخ ارسال جواب 1393/02/21-7:9
پاسخ با سلام منتظر باشید ..به محض آماده شدن نتایج از طریق سایت سازمان و هفته نامه پیک سنجش اعلام خواهد شد با تشکر

جهت بسته شدن پاسخ، بروي آيكون تاييد در بالاي همين صفحه كليك نماييد.

siavash.ma

عضو
پاسخ با سلام منتظر باشید ..به محض آماده شدن نتایج از طریق سایت سازمان و هفته نامه پیک سنجش اعلام خواهد شد با تشکر
واقعا اینو ننجون منم میدونه! که به محض اماده شدن نتایج از طریق سایت اعلام میشه! خوب کی آماده میشه؟

Hooladi

عضو جدید

قبل 4 باید بیاد :w02:

kyokushin

عضو جدید
این سازمان سنجش هم جوجو داره وگرنه انقدر لفتش نمیداد حالا جوابا بیاد باید دو سه روز هم منتظر جدول انتخاب رشته باشیم:w33:

siavash.ma

عضو
افزایش 25 درصدی شهریه دانشگاه‌های شبانهمعاون آموزشی وزارت علوم از افزایش شهریه دانشگاه‌های دولتی در نوبت دوم تا سقف 25 درصد خبر داد و گفت: برای افزایش شهریه‌ها یک کمیته کارشناسی تشکیل شد که مطابق تصمیم آن دانشگاه‌های غیر انتفاعی و دانشگاه‌های دولتی در نوبت دوم می‌توانند تا سقف 25 درصد افزایش شهریه داشته باشند و شهریه پردیس‌ها نیز حداکثر تا سقف 20 درصد می‌تواند افزایش پیدا کند.به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، میلی منفرد در حاشیه همایش بررسی و تبیین نقش اخلاقی و تربیتی استاد در دانشگاه خوارزمی گفت: افزایش شهریه‌ها توسط کمیته تعیین شده، اما شهریه‌ها از طریق هیئت امنای دانشگاه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و تصویب نهایی در خصوص میزان افزایش از سوی آنها صورت خواهد گرفت.:w06:
به نظر من شبانه خیلی خوبه واسه ارشد!
اولا که یک دانشگاه خیلی بهتر میتونی درس بخونی واسه دکترا کارت خیلی راحت تر هست.
دوم این که هر ترم 1 میلیون وام شهریه میدن (شاید سال بعد بیشتر بشه)، که بعد از سریازی یا فراغتت (از ارشد یا دکترا) پرداخت میکنید! که با این توررم، وام بدون بهره واقعا بعد از 3-4 سال اصلا پول زیادی به نظر نمیاد مثلا من شهریه این ترمم حدودا 300 تومن شد!
سوم مدرک آزاده و هیچ تعهدی نداری! و بعد از فراغتت با پرداخت 4 میلیون وامی که گرفتی راحت میتونی مدرکتو ترجمه کنی و هرجا که خواستی بری! حالا شما ببینید آزاد کردن یک مدرک روزانه چقدر هزینه بر هست!!!

kyokushin

عضو جدید
به نظر من شبانه خیلی خوبه واسه ارشد!
اولا که یک دانشگاه خیلی بهتر میتونی درس بخونی واسه دکترا کارت خیلی راحت تر هست.
دوم این که هر ترم 1 میلیون وام شهریه میدن (شاید سال بعد بیشتر بشه)، که بعد از سریازی یا فراغتت (از ارشد یا دکترا) پرداخت میکنید! که با این توررم، وام بدون بهره واقعا بعد از 3-4 سال اصلا پول زیادی به نظر نمیاد مثلا من شهریه این ترمم حدودا 300 تومن شد!
سوم مدرک آزاده و هیچ تعهدی نداری! و بعد از فراغتت با پرداخت 4 میلیون وامی که گرفتی راحت میتونی مدرکتو ترجمه کنی و هرجا که خواستی بری! حالا شما ببینید آزاد کردن یک مدرک روزانه چقدر هزینه بر هست!!!

فک کنم آزاد کردن لیسانس بازای هر ترم 500 هزار تومنه ارشد رو نمیدونم. اگه خوابگاه گیر بیاد خوبه:w36:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا