ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

edram

عضو جدید
با سلام مجدد
دوستان کتاب ریاضی 1و2 پارسه معتقدیو دارم بنظرتون ارزش داره کلی هزینه کنم اقاسی رو هم کار کنم یا همون معتقدی کافیه؟
با تشکر

Amirhj

عضو جدید
دوستان ارشد ازاد زمانش كي هست ؟
به نظرتون بدرد ميخوره ؟
كسي از شهريه هاش خبري داره ؟[/QUOTE
زمانشو یادم نیست ولی اگه میخوای مکانیکو واسه خودش بخونی ازش لذت ببری باید بری روزانه اگر میخوای مدرکشو بگیری بگی من فوق دارم برو ازاد بارسال 2 میل اب میخورد که یک میلشو از ترم 2 وام میدادن که موقع تصفیه حساب باید صافش میکردی یعنی خبری از قسط بندی کردن نبود الانم شنیدم شهریه اش 25 درصد گرون شده خوابگاه هم نمیدن محیطش هم واقعا افتضاحه اصلا نمیشه از یکی ی سوال درسی برسید ولی انصافا استاداش بد نیستن اینم بگم قبولی ارشد روزانه واقعا سادس ساده تر از کنکور سراسری به خودت ایمان داشته باش اونایی که روزانه قبول میشن واقعا نه باهوشن نه زرنگن نه نخبن فقط میدون جه کتابی بخونن کجاشو حذف کنن کجاشو بخونن و...

Amirhj

عضو جدید
با سلام مجدد
دوستان کتاب ریاضی 1و2 پارسه معتقدیو دارم بنظرتون ارزش داره کلی هزینه کنم اقاسی رو هم کار کنم یا همون معتقدی کافیه؟
با تشکر
سلام شما دهان همه رو تو این تابیک صاف کردی شما با این درصایی که گفته بودی قبولی حالا اگه میخوای دوباره بخونی بت بگم که ریاضبی 1 و 2 با هر کتابی که حال میکنی و میشه باش تست های کنکور ارشد مکانیکو زد ادامه باش بده اگر نه فکر عوض کردنش باش اغاسی و گاج خیلی ریز ریز اموزش دادن و خوندشون زمانبره اغاسی رو ندیدم ولی گاج خریدم 50 درصد تخفیف فروختمش واقعا اشغالی بود واسه خودش

armin moradiyan

عضو جدید
دوستان ممنون از راهنمایی همگی که وقت میزارید و همدیگرو راهنمایی میکنید ولی بنده نظرم اینه که حتمآ به نمایشگاه کتاب یه سری بزنید اونجا بهتر میتونید تصمیم بگیرید که کدوم کتاب مناسبتره به نظر منکه هر غرفه ایی بزرگتر و شلوغ تر باشه یعنی بهتره ;)

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
برای مکانیک آقاسی مطالبش زیاده، بیشتر به درد MBA میخوره.
مخصوصا الان که ریاضی 1 و 2 رو کلا 8 سئوال کردن، کتاب های گاج قشنگ همه چیو کاور میکنه.

معادلات گاج و ریاضی مهندسی مدرسان شریف.
مخصوصا بخش معادلات با مشتقات جزئی معتقدی خیلی کم و ناقصه و مدرسان تو این قسمت خیلی مهم حرف نداره.
نتیجه گیری از حرفای شما اینه که ریاضی مدرسان خوبه . درسته ؟
ولی شما در چند پست گذشته لینکی از انجمن بهم دادید میگفت آقاسی خوبه

دوستان ارشد ازاد زمانش كي هست ؟
به نظرتون بدرد ميخوره ؟
كسي از شهريه هاش خبري داره ؟
http://www.tabnak.ir/fa/news/397907/زمان-برگزاری-آزمون-ارشد-دانشگاه-آزاد
سلام شما دهان همه رو تو این تابیک صاف کردی شما با این درصایی که گفته بودی قبولی حالا اگه میخوای دوباره بخونی بت بگم که ریاضبی 1 و 2 با هر کتابی که حال میکنی و میشه باش تست های کنکور ارشد مکانیکو زد ادامه باش بده اگر نه فکر عوض کردنش باش اغاسی و گاج خیلی ریز ریز اموزش دادن و خوندشون زمانبره اغاسی رو ندیدم ولی گاج خریدم 50 درصد تخفیف فروختمش واقعا اشغالی بود واسه خودش

پس میشه داخل این تاپیک برای ریاضی مدرسان رو نظر بیشتر بچه ها بدونیم .

kyokushin

عضو جدید
همینطوری براتون درصدا رفیقامو میگم حال کنید :biggrin: (سال 92)
ریاضی 30 سیالات 72 جامدات 60 دینامیک 40 رتبه 21 تبدیل
ریاضی 55 سیالات 55 جامدات 40 دینامیک 28 رتبه 31 تبدیل
ریاضی 33 سیالات 43 جامدات 21 دینامیک 38 رتبه 253 تبدیل
خب احتمالا عماد و محسن فهمیدن من کییم:)
این رفقای سازمان سنجش چرا هیچی به روی خودشون نمیارن امروز 14مه:mad:

behzadk2019

کاربر ممتاز
بچه ها از بین این دو سری کتاب ک میذاریم بهتریناشو از لحاظ مفهمون تستی بودن ( نکات تستی ) برام بذارید . اگرم کتابی جز اینا هست که بهتره معرفی کنید

در پست خودتون برام تک به تک بگید کتاب ها رو

ریاضیات 1و2 : کتاب های گاج
معادلات دیفرانسیل: کتاب معادلات دیفرانسیل گاج
ریاضیات مهندسی: ریاضی مهندسی مدرسان شریف
رمودینامیک و مکانیک سیالات:کتابهای دو جلدی راهیان ارشد
انتقال حرارت: پوران پژوهش،نوشته دکتر محمد سمیع پور.
استاتیک:مقاومت پوران پژوهش نوشته محمد حسن نائی
طراحی اجزا:
دینامیک: پوران پژوهش نوشته دکتر جباری
ارتعاشات: ارتعاشات جباری پوران پژوهش
دینامیک ماشین:کتاب راستگو پوران پژوهش
کنترل اتوماتیک:کنترل آریاز برادرانی

دومین مورد :
ریاضی عمومی : مسعود اقاسی
معادلات دیفرانسیل :بهزاد خداکرمی
ریاضی مهندسی : معتقدی
سیالات : راهیان ارشد (خداکرمی )
ترمودینامیک : راهیان ارشد(خداکرمی )
انتقال حرارت : راهیان ارشد (خداکرمی )
ارتعاشات : راهیان ارشد (صالحی پور )
دینامیک : راهیان ارشد ( صالحی پور)
استاتیک : راهیان ارشد( صالحی پور)
مقاومت مصالح : پوران پژوهش ( دکتر نائی)
طراحی اجزا : راهیان ارشد ( روح الله حسینی)
زبان عمومی : گرامر راهیان ارشد
زبان تخصصی : متون تخصصی (مدرسان شریف)

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
معدل کل شما تا آخرین شهریور منتهی به کنکور در نظر گرفته میشه.
مسلما آخرین شهریور یا باید ترم آخرتون باشه و معدل فارغ التحصیلی یا معدل کل قبل فارغ التحصیلی تا شهریور.

هر دانشگاهی یک ضریب داره، معمولا دانشگاه های آزاد ضریبشون 1 هست، دانشگاه های درجه 3 سراسری هم همینطور.

اما دانشگاه های درجه 2 ضریبش کمی از یک بیشتر و دانشگاه هایی مثل پلی تکنیک و شریف و تهران و صنعتی اصفهان بیشترین ضریب رو دارن.
ضریب هم جایی ثبت نیست، از هم دانشگاهی هاتون که سال قبل کنکور دادن باید بپرسین معدلشون در چند ضرب شده.

ممنون آقا علیرضا که وقت میذارین و راهنمایی میکنید.
یه سوال دیگه:سرفصل درسها تو ارشد چیه؟منظرم از کدوم سرفصل ها تو ارشد سوال میدن؟
مثلا واسه استاتیک کتاب مریام رو معرفی کردن آیا از همه مباحث کتاب سوال میاد یا تا مبحث مشخصی؟

don salieri2

عضو جدید
سلام من با این درصدا به نظرتون رتبم چند میشه؟
ریاضی 31.73
سیالات 31.73
جامدات 53.33
دینامیک 18.67
خیلی ممنون

kyokushin

عضو جدید
سلام من با این درصدا به نظرتون رتبم چند میشه؟
ریاضی 31.73
سیالات 31.73
جامدات 53.33
دینامیک 18.67
خیلی ممنون

دوستم پارسال با درصدای 20 25 55 20 شد 206 طراحی. تو احتمالا بهتر بشی
درصدای منم تقریبا 30 57 33 20 میشه. ولی چون جامدات خیلی سخت تر بود تراز خوبی تو طراحی میاری;)

armin moradiyan

عضو جدید
نتیجه گیری از حرفای شما اینه که ریاضی مدرسان خوبه . درسته ؟
ولی شما در چند پست گذشته لینکی از انجمن بهم دادید میگفت آقاسی خوبه

http://www.tabnak.ir/fa/news/397907/زمان-برگزاری-آزمون-ارشد-دانشگاه-آزاد

پس میشه داخل این تاپیک برای ریاضی مدرسان رو نظر بیشتر بچه ها بدونیم .

خداییش منم موافقم ریاضی مدرسان حرف نداره .

engineer0529

عضو جدید
خداکنه منظورسازمان سنجش از نیمه دوم اردیبهشت 31 اردیبهشت نباشه.من یکی که صبرم دیگه تموم شده.کاش زودتر نتیجه ها بیاد بفهمیم تکلیفمون چی می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

mm.caffee

عضو جدید
دوستم پارسال با درصدای 20 25 55 20 شد 206 طراحی. تو احتمالا بهتر بشی درصدای منم تقریبا 30 57 33 20 میشه. ولی چون جامدات خیلی سخت تر بود تراز خوبی تو طراحی میاری;)
دوست شما اشتباها الان دانشگاه تهران درس نمیخونه؟!! سلام منو بهش برسونید بگید همونی که دانشگاه نفته!!

M_Nirvana_m

عضو جدید
دوستم پارسال با درصدای 20 25 55 20 شد 206 طراحی. تو احتمالا بهتر بشی
درصدای منم تقریبا 30 57 33 20 میشه. ولی چون جامدات خیلی سخت تر بود تراز خوبی تو طراحی میاری;)

یکی از دوستای منم با این درصدا 42 شد : 35 45 35 45
من با این درصدا میتونم به تبدیل دانشگاه تهران امید داشته باشم ؟ 41.33 60 33.67 43.67

kyokushin

عضو جدید
دوست شما اشتباها الان دانشگاه تهران درس نمیخونه؟!! سلام منو بهش برسونید بگید همونی که دانشگاه نفته!!

مخلص آقا مجی هم هستیم:smile: بچه ها اینجا آشنان اکثرا . الان عماد میاد پست میزاره. تو دیگه باید بری تاپیک دکترا اینجا چی می خوای;)

(M&M)

کاربر بیش فعال
رییس سازمان سنجش از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در روز دوشنبه، 22 اردیبهشت ماه خبر داد.

دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه این آزمون با رقابت هزار داوطلب در روزهای 23 تا 25 بهمنماه سال 92 برگزار شد، گفت: از این تعداد 52 درصد داوطلبان زن و 48 درصد مرد بودند که با توجه به شرکت برخی داوطلبان در دو کد رشته امتحانی به طور کلی حدود یک میلیون و 64 هزار کارت برای داوطلبان صادر شد. 

وی درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93، اظهارکرد: نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در روز دوشنبه، 22 اردیبهشت ماه 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود. 

مشاورعالی سازمان سنجش درباره زمان انتخاب رشته داوطلبان مجاز، تصریح کرد: داوطلبان مجاز می‌توانند از هفته پایانی اردیبهشت ماه با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب کدرشته‌ محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آن‌ها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام می‌شود. 

خدایی درباره زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 93 نیز گفت: پس از انتخاب رشته داوطلبان و بررسی‌های انجام شده نتایج نهایی در شهریور ماه 93 اعلام خواهد شد.

kyokushin

عضو جدید
یکی از دوستای منم با این درصدا 42 شد : 35 45 35 45
من با این درصدا میتونم به تبدیل دانشگاه تهران امید داشته باشم ؟ 41.33 60 33.67 43.67

اذیت نکن بابا تو که از دوستت خیلی بهتر میشی. من خودم تو کف شبانه ماشین های آبی تهرانم که میدونم نمیارمش:D

Masoud16ahm

عضو جدید
دوستان هرچی اطلاعات درباره اتخاب رشته و دانشگاه های مختلف تو نت هست رو رو کنید لطفآ :gol:

Hooladi

عضو جدید
دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه این آزمون با رقابت هزار داوطلب در روزهای 23 تا 25 بهمنماه سال 92 برگزار شد، گفت: از این تعداد 52 درصد داوطلبان زن و 48 درصد مرد بودند که با توجه به شرکت برخی داوطلبان در دو کد رشته امتحانی به طور کلی حدود یک میلیون و 64 هزار کارت برای داوطلبان صادر شد.

وی درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93، اظهارکرد: نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در روز دوشنبه، 22 اردیبهشت ماه 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

مشاورعالی سازمان سنجش درباره زمان انتخاب رشته داوطلبان مجاز، تصریح کرد: داوطلبان مجاز می‌توانند از هفته پایانی اردیبهشت ماه با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب کدرشته‌ محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آن‌ها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام می‌شود.

خدایی درباره زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 93 نیز گفت: پس از انتخاب رشته داوطلبان و بررسی‌های انجام شده نتایج نهایی در شهریور ماه 93 اعلام خواهد شد.

1mobin1

عضو جدید

تشکر بخاطر امضات بود :w25::w37::w35:

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام . بلاخره تا حدودی کتابامو مشخص کردم . فقط دو سه کتابه که روشون شک دارم . میخوام از نظر شما استفاده کنم

کتاب هایی که میخام بگیرم

معادلات >>>>> گاج

ریاضی مهندسی >>>>> مدرسان شریف

ترمودینامیک و سیالات >>> راهیان ارشد

استاتیک >>> پوران پژوهش - دکتر نائی

دینامیک >>> پوران پژوهش - دکتر جباری

اینا کتاب هایی بود که بهشون رسیدم

ولی حالا راجب کتاب های زیر نظرتون چیه ؟؟؟

ارتعاشات کتابی بهم معرفی کنید که هم مفاهیم بده هم راه حل تست

ارتعاشات >>>> ؟

دینامیک ماشین >>> ؟

انتقال کدوم از زیر خوبه ؟؟ 1- پوران پژوهش - دکتر سمیع پور
2- راهیان ارشد - خداکرمی

طراحی اجزا کدوم از اینا ؟؟؟ 1- راهیان ارشد- حسینی
2- پوران پژوهش - کبریان

لطفا پاسخ بدید

Abolfazl6776

عضو جدید
دکتر دینامیک جباری زیاد جالب نیستا
من دارمش ، انگار حل السمائل مریامه خخخخخخ ، درس نامه که نداره اصلا ، بقیه شم تستای ارشد و سوالات مهم مریامه ... من خودم میخوام کتاب حسینی رو بخرم از نمایشگاه

واسه انتقال به نظرم کتاب راهیان بهتر از پوران باشه ولی نمیدونم چیه همه پوران رو تعریفشو میکنن ، واسه من که برعکسه

اجزا هم فکر نکنم کتاب کبیریان منتشر شده باشه اصلا شده باشه هم دلیل خوب بودنش نیست ، همون روح الله رو بخر ، اگه وقت نمیخوای بذاری کتاب مدرسان رو بخر مختصره ، دو رنگم هست با کیفیت قشنگ ادم خوشش میاد بخوندش خخخخخخخ

ریاضی مهندسی تا جایی که من میدونم کتاب کریمی پادشاهی میکنه ولی من خودم چون زیاد حوصله ریاضی نداشتم معتقدی رو گرفتم خلاصه تره

ارتعاشات کتاب جباری خوبه ، البته من کتاب حسینی رو ندیدم ولی جباری خوبه و مثالای متنوع زیادیم داره...

دیناماشین راستگو اشغاله کتابش ، همون حسینی رو بخر یا کتاب حامدی نصیر رو.

موفق باشی

kyokushin

عضو جدید
سلام . بلاخره تا حدودی کتابامو مشخص کردم . فقط دو سه کتابه که روشون شک دارم . میخوام از نظر شما استفاده کنم

کتاب هایی که میخام بگیرم

معادلات >>>>> گاج

ارتعاشات >>>> ؟

دینامیک ماشین >>> ؟

2- راهیان ارشد - خداکرمی

2- پوران پژوهش - کبریان

لطفا پاسخ بدید

اگه من بخوام به کسی توصیه ای کنم میگم که حتما سیالات و ترمودینامیک کتابای پارسه رو هم بخونه فک کنم نویسنده هاش کیوان صادقی و فرشاد کوثری هستن. البته متنش زیاد ضروری نیست ولی چند بار حل کردن تست های آخر این دو کتاب خیلی خیلی بدردم خورد . راهیان خوبه ولی جلد دوم سیالات و مخصوصا ترمودینامیکش یه کتاب مکمل میخواد.

M_Nirvana_m

عضو جدید

کتاب هایی که میخام بگیرم

معادلات >>>>> گاج

ارتعاشات >>>> ؟

دینامیک ماشین >>> ؟

2- راهیان ارشد - خداکرمی

2- پوران پژوهش - کبریان

لطفا پاسخ بدید
[/Q
ارتعاشات جباری که عالی ی کتاب هم هست معمولا تستای کنکور از توی اونه اسمش فک شومز اینم خو به
دینامیکم اگه قوی و دنبال بالا زدنی هم جباری رو بگیر هم مریام و باید نگاه کنی
انتقال یک کلام بهت بگم هیچی راهیان نمیشه بهت قول میدم کامل بخونی 6 7 تا تست انتقال و 100 درصد میزنی
دینامیک ماشینم من واقعا ضعیف بودم ولی با کتاب نصیر حامدی از این رو به اون رو شدم :دی
طراحی اجزا هم کتاب راهیان خوبه ولی حتما خلاصه برداری کن من همیشه خلاصه های طراحیم رو تو مترو میخوندم خوب بود واقعا

behzadk2019

کاربر ممتاز

کتاب هایی که میخام بگیرم

معادلات >>>>> گاج

ارتعاشات >>>> ؟

دینامیک ماشین >>> ؟

2- راهیان ارشد - خداکرمی

2- پوران پژوهش - کبریان

لطفا پاسخ بدید
[/Q
ارتعاشات جباری که عالی ی کتاب هم هست معمولا تستای کنکور از توی اونه اسمش فک شومز اینم خو به
دینامیکم اگه قوی و دنبال بالا زدنی هم جباری رو بگیر هم مریام و باید نگاه کنی
انتقال یک کلام بهت بگم هیچی راهیان نمیشه بهت قول میدم کامل بخونی 6 7 تا تست انتقال و 100 درصد میزنی
دینامیک ماشینم من واقعا ضعیف بودم ولی با کتاب نصیر حامدی از این رو به اون رو شدم :دی
طراحی اجزا هم کتاب راهیان خوبه ولی حتما خلاصه برداری کن من همیشه خلاصه های طراحیم رو تو مترو میخوندم خوب بود واقعا

اگه من بخوام به کسی توصیه ای کنم میگم که حتما سیالات و ترمودینامیک کتابای پارسه رو هم بخونه فک کنم نویسنده هاش کیوان صادقی و فرشاد کوثری هستن. البته متنش زیاد ضروری نیست ولی چند بار حل کردن تست های آخر این دو کتاب خیلی خیلی بدردم خورد . راهیان خوبه ولی جلد دوم سیالات و مخصوصا ترمودینامیکش یه کتاب مکمل میخواد.

دکتر دینامیک جباری زیاد جالب نیستا
من دارمش ، انگار حل السمائل مریامه خخخخخخ ، درس نامه که نداره اصلا ، بقیه شم تستای ارشد و سوالات مهم مریامه ... من خودم میخوام کتاب حسینی رو بخرم از نمایشگاه

واسه انتقال به نظرم کتاب راهیان بهتر از پوران باشه ولی نمیدونم چیه همه پوران رو تعریفشو میکنن ، واسه من که برعکسه

اجزا هم فکر نکنم کتاب کبیریان منتشر شده باشه اصلا شده باشه هم دلیل خوب بودنش نیست ، همون روح الله رو بخر ، اگه وقت نمیخوای بذاری کتاب مدرسان رو بخر مختصره ، دو رنگم هست با کیفیت قشنگ ادم خوشش میاد بخوندش خخخخخخخ

ریاضی مهندسی تا جایی که من میدونم کتاب کریمی پادشاهی میکنه ولی من خودم چون زیاد حوصله ریاضی نداشتم معتقدی رو گرفتم خلاصه تره

ارتعاشات کتاب جباری خوبه ، البته من کتاب حسینی رو ندیدم ولی جباری خوبه و مثالای متنوع زیادیم داره...

دیناماشین راستگو اشغاله کتابش ، همون حسینی رو بخر یا کتاب حامدی نصیر رو.

موفق باشی

ارتعاشات جباری کدوم انتشارات ؟؟

انتشاراتشونم خب میگفتید :دی

Amirhj

عضو جدید

کتاب هایی که میخام بگیرم

معادلات >>>>> گاج

ارتعاشات >>>> ؟

دینامیک ماشین >>> ؟

2- راهیان ارشد - خداکرمی

2- پوران پژوهش - کبریان

لطفا پاسخ بدید
ریاضی مهندسی کریمی خوبه واقعا روون و قابل فهم و باش میشه تست های ارشد و زد
سیالات کتاب قرمز راهیان جواب میده
مقاومت و استاتیک نایی حرف نداره
ارتعاشات جباری خریدم خوشم نیومد ازش
کتاب سوالات ارشد سالهای قبل مدرسان هم عالیه
کتابهای درس های دیگه بسته به خودت اگر تو کتاب خونه کتابارو با هم مقایسه کنی میفهمی جه کتابی بهتره
البته یکی از دوستان رتبه 200 اورده بود هر چی گیرش میامد و میخرید میخوند ولی باز با اینا میشه زیر 1000 فکر کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا