ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان یه سوال داشتم. من رتبه ارشدم گرایش تبدیل شده 410 :cry:
به نظرتون روزانه تبدیل توی یکی از دانشگاههای تهران قبول میشم؟:cry:

آره عزیزم،نترس،خواجه و تربیت مدرس قبولی،برو حال کن

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها یه سوال دارم حتما جواب بدید دوستم ارشد مکانیک داده سال بالاییمه رتبه اش رو نگفته بعد از نصف روز بحث تا به الان فهمیدیم که رتبش بین 100 تا 500 بعد جامداتش رو بالای 40 زده و کمترین درصدش هم 23 درصد سیالاته بعد دلش می خواد بوعلی یا قزوین قبول شه به نظرتون قبول میشه خیلی تو فکره کدوم یکی از دانشگاه ها دکتری هم دارند؟

بو علی دکترا داره ولی قزوین نداره،حالا طراحی کاربردی یا تبدیل؟در هر حال با رتبه 500بوعلی قبول میشه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی می گی مهندس
خوابی یا بیدار
با 970 شبانه خواجه نصیر؟؟؟؟؟؟؟؟
ماکزیمم تا 550 شبانه میگیره

دوست عزیز،اگه منظورتون با من بود و اگه من اینو گفتم حتما اشتباه کردم.با 970 که شبانه خواجه نصیر قبول نمیشه.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
از eiman_masoumi به خاطر پاسخگوییش ممنونم ولی یعنی با رتبه 157 ساخت امیدی به روزانه تربیت مدرس نیست؟ ممنون میشم پاسخ بدید
ظرفیت مدرس امسال زیاد شده بعید نیست قبولی با این رتبه ولی با توجه به نزدیکی رتبه های بچه های سخت یکم غیرمحتمل به نظر میرسه

reza2495

عضو جدید
بچه ها با 2750 شبانه امكان داره؟ كسي از دانشگاه گلپايگان خبر داره؟ پارسال انگار با 1800 ام روزانه گرفته بود

meka1

عضو جدید
دانشگاه امام حسین

دانشگاه امام حسین

دوستان دانشگاه امام حسین چه طوره؟ به نظرتون با رتبه 1348 توی تبدیل انرژی کجا برم خوبه ؟ روزانه میخام فقط برم
ممنون میشم کمک کنید

ferferfer

عضو جدید
تبریک به همه بچه های مکانیک! مخصوصا ساختی ها!
و مخصوصا ایمان جان! که بالاخره به آرزوش رسید..
تبریییییک!
بله همونطور که گفتن امسال رتبه های ساخت بسیار به هم نزدیکند!
نسبت به 91 و 90 انتظار کمتری باید نسبت به رتبه ها داشت.. ولی بازم امید به خدا!
(از بچه های ساخت پارسال همینجا! )
(رتبه 300 - روزانه صنعتی اصفهان)

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان دانشگاه امام حسین چه طوره؟ به نظرتون با رتبه 1348 توی تبدیل انرژی کجا برم خوبه ؟ روزانه میخام فقط برم
ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز تبدیل صنعتی سهند و کاشان و رازی و یزد(شک دارم) و شهرکرد قبول میشی-یا علی

a2.pakzad

عضو جدید
دوستان دفترچه امسال رو دیدید؟منظور از نوبت دوم همون شبانست؟ به نظرتون ظرفیت طراحی کاربردی زیاد شده یا کم؟تو رو خدا اگه میدونید جواب بدید.مردم از دلشوره

hamedtrk

عضو جدید
سلام تو گرایش ساخت بین تربیت مدرس علم وصنعت و خواجه نصیر کدوم زود ت و کدوم دیرتر ظرفیتش پر میشه؟ضمنا ازeiman_masoumi به خاطر پاسخگویی چند باره اش ممنونم.

ehsan4u

عضو جدید
خودگردان یعنی اینکه باید 55 میلیون تومان وجه ناقابل رو برای دریافت مدرک بسیار با ارزشمند کارشناسی ارشد به دانشگاه محترم بپردازید . یعنی همین !!:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا