ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*Essi*

اخراجی موقت
من هم از اول شروع کردم به خوندنش اما هر چی جلوتر می رفتم می دیدم که فرمولها زیاد تر میشه
پس می گید که اول تست ها را ببنیم بعد برم سراغ متن درس؟
یه سئوال دیگه این کتابی که دارم تا سال 85 تست ها را داره احتیاج هست کتاب جدید را بگیرم یا نه؟

بتونی مثال هاشو کامل بفهمی و تست های مکانیک و چندتا عمران رو بزنی حله.

نکات مهمش فقط از توی مثال ها در میان، بعدا میفهمی خیلی هاش الکی هستند.

حالا توی تاپیک پاسخگویی به اشکالات استاتیک و مقاومتم، برسم اون نکات حذفی که مهم نیست رو میگم.

نه ورژن جدیدش فقط تست جدید داره، که زیاد مهم نیستند، اینقدر تست اضافه داره که چندتا مهمش رو حل کنین، نمیشه خارج از اون سئوال داد.

آخرین ویرایش:

سالید ورک

عضو جدید
سلام/
این جزوه های 90درصد پارسه دروس استاتیک مقاومت وطرحیش به نظر من خوبه چونکه خیلی خوب توضیح داده بود نظر شما در رابطه با استفاده از این جزوات به جای کتوب پوران و راهیان چیه؟

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام/
این جزوه های 90درصد پارسه دروس استاتیک مقاومت وطرحیش به نظر من خوبه چونکه خیلی خوب توضیح داده بود نظر شما در رابطه با استفاده از این جزوات به جای کتوب پوران و راهیان چیه؟

در مورد استاتیک که نایی حرف اول را میزنه واقعا روان و قابل فهمه

daneshju.m

عضو جدید
سلام/

به نظر من این جزوه ها خیلی خوب هستن ، اما فقط برای دوره کردن ، به نظر من اول از روی کتاب هایی که برای دروس مختلف گفته شده ، کامل بخونید ، برای دوره کردنش در ماه های نزدیک کنکور از این جزوات استفاده کنید

nafas_e_khoda

عضو جدید
سلام دوستان

بچه ها کسی مدرسان شریف کلاس کنکور رفته؟تو مدرسان واقعا خود استادایی که درس باهاشون ارائه میشه میان سرکلاس یا کس دیگه ای رو میفرستن؟

nafas_e_khoda

عضو جدید
توجه توجه

دوستان عزیز ساخت و تولیدی که ارشد 91 ضربه خوردن:

بچه ها همونطور که گفتم درسته که ما اعتراض کردیم اما راهمون اشتباه بوده که صداش درنیومده
من پیگیری کردم دیدم که ما باید اصلاحیه ی سوالات(مستند سازی سوالات) رو همراه با نامه ای که مضمونش اعتراض به
1.اینکه چرا اصلا باید آزمون به این مهمی اینهمه غلط داشته باشه
2.چرا سازمان سنجش اصلاحیه ی مورد تائید خودش رو اعلام نمیکنه
3.کی جوابگوی اتلاف وقت و عمر بچه هایی هست که ارشد دادنو به خاطر عدم مدیریت سنجش نتیجه نگرفتن
4.اصلاحیه ی مورد تائید سنجش رو کدومیک از اساتید معتبر و کارشناسان خبره تائید کردن؟
5
و و و

حالا باید 5تا رونوشت زده بشه به:
1.اصل خبر برای شبکه خبر
2.بازرسی کل کشور جهت اطلاع
3.مدیریت سازمان سنجش
4.وزیر آموزش عالی
5.حراست وزارت علوم،تخقیقات و فن آوری

یه چیز جالب فهمیدم
اگر ما این روال رو طی کنیمو سنجش جوابومنو نده میتونیم رئیس سنجش رو دادگاهی کنیم

بچه ها اگه ما جلوی کارای سنجشو نگیریمو دنبال راه دررو باشیم(تغییر گرایشو خوندن باکسای دیگه و حتی بعضی از بچه های بی خیال ارشد شدن) تنها کسی که ضرر میکنه بازم خودمونیم
بالاخره باید جلوی این ماجرا یه جایی گرفته بشه فردا پس فردا هم اکه بریم سر کارو ... اگه حقمونو بخورن باید جلوشون وایسیم یا نه؟هرچقدر هم که میخوان گردن کلفت باشن
ما باید صدامون به گوش اینا برسه، رسیدنش که رسیده اونا نمیخوان صداشو دربیارن

mojtaba_mbs

عضو جدید
توجه توجه

دوستان عزیز ساخت و تولیدی که ارشد 91 ضربه خوردن:

بچه ها همونطور که گفتم درسته که ما اعتراض کردیم اما راهمون اشتباه بوده که صداش درنیومده
من پیگیری کردم دیدم که ما باید اصلاحیه ی سوالات(مستند سازی سوالات) رو همراه با نامه ای که مضمونش اعتراض به
1.اینکه چرا اصلا باید آزمون به این مهمی اینهمه غلط داشته باشه
2.چرا سازمان سنجش اصلاحیه ی مورد تائید خودش رو اعلام نمیکنه
3.کی جوابگوی اتلاف وقت و عمر بچه هایی هست که ارشد دادنو به خاطر عدم مدیریت سنجش نتیجه نگرفتن
4.اصلاحیه ی مورد تائید سنجش رو کدومیک از اساتید معتبر و کارشناسان خبره تائید کردن؟
5
و و و

حالا باید 5تا رونوشت زده بشه به:
1.اصل خبر برای شبکه خبر
2.بازرسی کل کشور جهت اطلاع
3.مدیریت سازمان سنجش
4.وزیر آموزش عالی
5.حراست وزارت علوم،تخقیقات و فن آوری

یه چیز جالب فهمیدم
اگر ما این روال رو طی کنیمو سنجش جوابومنو نده میتونیم رئیس سنجش رو دادگاهی کنیم

بچه ها اگه ما جلوی کارای سنجشو نگیریمو دنبال راه دررو باشیم(تغییر گرایشو خوندن باکسای دیگه و حتی بعضی از بچه های بی خیال ارشد شدن) تنها کسی که ضرر میکنه بازم خودمونیم
بالاخره باید جلوی این ماجرا یه جایی گرفته بشه فردا پس فردا هم اکه بریم سر کارو ... اگه حقمونو بخورن باید جلوشون وایسیم یا نه؟هرچقدر هم که میخوان گردن کلفت باشن
ما باید صدامون به گوش اینا برسه، رسیدنش که رسیده اونا نمیخوان صداشو دربیارن

سلام دوست عزیز
اینا را از کجا فهمیدی؟؟؟؟

مکاترونیک8282

عضو جدید
ولی من تعریف کتاب راهیان ارشدو شنیدم. شما اونا خوندی؟

استاتیک و مقاومت فقط و فقط نائی. بهترین کتابیه که من دیدم تو مقاومت. استاتیکش هم کامل و روون. بقیه کتاب ها رو من قبل اومدن استاتیک نائی خوندم هیچوقت به پای نائی نرسیدن.

بچه ها هر سوالی 60 بار تو تاپیک 92 تکرار شده. خسته کننده شده جدا.
مگه تاپیک منابع جدا نشده؟؟

neda iran mehr

عضو جدید
راه را که انتخاب کردی دیگر متعلق به خودت نیستی،اگر قرار است دردبکشی، بکش،اما آه و ناله نکن...وقتی آه وناله کردی ،متعلق به دردی، نه به راه....

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
استاتیک و مقاومت فقط و فقط نائی. بهترین کتابیه که من دیدم تو مقاومت. استاتیکش هم کامل و روون. بقیه کتاب ها رو من قبل اومدن استاتیک نائی خوندم هیچوقت به پای نائی نرسیدن.

بچه ها هر سوالی 60 بار تو تاپیک 92 تکرار شده. خسته کننده شده جدا.
مگه تاپیک منابع جدا نشده؟؟
من با مكاترونيك موافقم بهتره زود تر استارت بزنيد بچه ها تاكي سراغ منابع ماشالا تو اين تاپيك و تالار اينقد پست و تاپيك راجع اين موضوع هست كه نيازي به تكرارشون نيست مطمئن باشيد منابعي كه اينجا بهشون اشاره ميشه كارساز خواهد بود ديگه واسه استاتيك و مقاومت كه سوال كردن نداره واسه رياضياتم 1000 بارگفته شده آغاسي آغاسي آغاسي بنده خدا خودشم فكر نميكرد اينقد معروف بشه!!!
همگي موفق باشيم;)

gigili206

عضو جدید
من هم از اول شروع کردم به خوندنش اما هر چی جلوتر می رفتم می دیدم که فرمولها زیاد تر میشه
پس می گید که اول تست ها را ببنیم بعد برم سراغ متن درس؟
یه سئوال دیگه این کتابی که دارم تا سال 85 تست ها را داره احتیاج هست کتاب جدید را بگیرم یا نه؟

کتاب نایی خوندیش قلق داره تو بعضی فصل ها تو درس نامه مطالب یه کوچولو ترتیب ندارن و بعضا انقدر فرمولها و روشهای تستی زیاد میشن که آدم قاطی میکنه.
من پارسال خودم یه فصل رو کامل میخوندم بعد روشها و فرمولها رو به طور منظم کنارهم میچیدم و خلاصه برداری میکردم. بعد مثال های حل شده و اخر سر تست های مکانیکو میزدم. تست های عمران و مسائل تکمیلی رو اگه کسی وقت نداره میتونه حذف کنه یا رندم ازشون حل کنه.
نکته خیلی خیلی مهم اینه که فرمول ها و روشها رو باید حتما به طور منظم مرور کنید اگه بخونید ولش کنید تا چهار پنج ماه دیگه، اون موقع باید به جای یه مرور کوتاه همه مطالبو از اول بشینید بخونید.

mohammadt

عضو جدید
سلام دوستان-سوال:بارتبه 485 تبدیل انرژی،روزانه دانشگاه های تهران به جز عباسپور گرایش تبدیل انرژی میارم؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
بچه هایی که میدونن جواب بدن لطفا.
برای همه ی کسایی که در اینجا عزم سال 1392 کردن آرزوی موفقیت دارم.

پیشاپیش از جوابتون ممنون و سپاسگزارم

*Essi*

اخراجی موقت
سلام دوستان-سوال:بارتبه 485 تبدیل انرژی،روزانه دانشگاه های تهران به جز عباسپور گرایش تبدیل انرژی میارم؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
بچه هایی که میدونن جواب بدن لطفا.
برای همه ی کسایی که در اینجا عزم سال 1392 کردن آرزوی موفقیت دارم.

پیشاپیش از جوابتون ممنون و سپاسگزارم

خواجه نصیر رو شاید بیاری.
ولی شریف و تهران و امیرکبیر و تربیت مدرس و علم و صنعت، احتمالش فوق العاده کم هست.

چه جوری انتخاب رشته کردی؟
شبانه اینارو هم بیاری خوبه.

mohammadt

عضو جدید
خواجه نصیر رو شاید بیاری.
ولی شریف و تهران و امیرکبیر و تربیت مدرس و علم و صنعت، احتمالش فوق العاده کم هست.

چه جوری انتخاب رشته کردی؟
شبانه اینارو هم بیاری خوبه.
ترتيب اولويت کد رشته محل دانشگاه || رشته || گرايش || دوره || توضيحات (توضيحات از دفترچه راهنمامطالعه گردد)
1 32659 دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)
2 32682 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)
3 32677 دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)
4 32770 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي سيستمهاي انرژي || (روزانه)(متمرکز)گرايش سيستمهاي انرژي-باضرايب تبديل انرژي-باضوابط دانشکده مهندسي انرژي (بابرنامه درسي متفاوت باکدرشته امتحاني)مدرک فارغ التحصيلي مهندسي سيستمهاي انرژي
5 32567 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)
6 32546 دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)
7 32562 دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)
8 32646 دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي موادمركب || (روزانه)(متمرکز)باضرايب طراحي كاربردي
9 32687 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)زمينه تخصصي علوم حرارتي(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
10 32685 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)زمينه تخصصي ديناميك سيالات(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
11 32686 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)زمينه تخصصي سيستمهاي انرژي(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
12 32680 دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)
13 32658 دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)
14 32771 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي سيستمهاي انرژي || (روزانه)(متمرکز)گرايش فناوريهاي انرژي-باضرايب تبديل انرژي-باضوابط دانشکده مهندسي انرژي (بابرنامه درسي متفاوت باکدرشته امتحاني)مدرک فارغ التحصيلي مهندسي سيستمهاي انرژي
15 32757 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي هسته اي || (روزانه)(متمرکز)گرايش مهندسي راکتور-باضرايب تبديل انرژي-باضوابط دانشکده مهندسي انرژي(بابرنامه درسي متفاوت باکدرشته امتحاني)مدرک فارغ التحصيلي مهندسي هسته اي
16 32782 دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي انرژي هاي تجديدپذير || (روزانه)(متمرکز)باضرايب تبديل انرژي-محل تحصيل دانشکده علوم وفنون نوين
17 32798 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -سيستم محركه خودرو || (روزانه)(متمرکز)
18 32765 دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي سيستمهاي انرژي || (روزانه)(متمرکز)باضرايب تبديل انرژي
19 32571 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)زمينه تخصصي ارتعاشات وكنترل(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
20 32573 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)زمينه تخصصي مكانيك جامدات(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
21 32574 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)زمينه تخصصي مکاترونيک(زمينه تخصصي درمدرک فارغ التحصيلان درج نخواهدشد)
22 32564 دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)انتخاب واحدهاي درسي ازدوگرايش ديناميك كنترل يامكانيك جامدات بانظرگروه آموزشي
23 32545 دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || (روزانه)(متمرکز)
24 32704 دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)
25 32721 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)
26 32718 دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)
27 32778 دانشگاه صنعتي شريف || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي سيستمهاي انرژي || (شبانه)(متمرکز)گرايش انرژي-محيط زيست،باضرايب تبديل انرژي-باضوابط دانشکده مهندسي انرژي(بابرنامه درسي متفاوت باکدرشته امتحاني)مدرک فارغ التحصيلي مهندسي سيستمهاي انرژي
28 32705 دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)گرايش ماشينهاي آبي
29 32725 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)زمينه تخصصي علوم حرارتي(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
30 32724 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)زمينه تخصصي سيستمهاي انرژي(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
31 32723 دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (شبانه)(متمرکز)زمينه تخصصي ديناميك سيالات(زمينه تخصص درمدرك فارغ التحصيلي درج نخواهدشد)
32 32776 دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي سيستمهاي انرژي || (شبانه)(متمرکز)باضرايب تبديل انرژي
33 32674 دانشگاه صنعت اب وبرق شهيدعباسپور-تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -تبديل انرژي || (روزانه)(متمرکز)
34 32764 دانشگاه صنعت اب وبرق شهيدعباسپور-تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي سيستمهاي انرژي || (روزانه)(متمرکز)باضرايب تبديل انرژي

*Essi*

اخراجی موقت
انتخاب رشته ات خیلی خوب و منطقیه.
به نظرم روز خواجه رو 50 درصد ممکنه بیاری و شبش هم که صد در صده مسلما.

شب علم و صنعت هم هست.

خودت نظرت کجاست؟
خواجه نصیر محیط خوبی داره.

کلا طراحی کاربردی و تبدیل هرچی دستت اومده زدیا.
فرقی نمیکنند برات؟

mohammadt

عضو جدید
انتخاب رشته ات خیلی خوب و منطقیه.
به نظرم روز خواجه رو 50 درصد ممکنه بیاری و شبش هم که صد در صده مسلما.

شب علم و صنعت هم هست.

خودت نظرت کجاست؟
خواجه نصیر محیط خوبی داره.

کلا طراحی کاربردی و تبدیل هرچی دستت اومده زدیا.
فرقی نمیکنند برات؟
نظر خودم شب علم و صنعته
رتبه طراحیم خرابه(700 شدم)الکی زدم بابا عشقم تبدیله

*Essi*

اخراجی موقت
نظر خودم شب علم و صنعته
رتبه طراحیم خرابه(700 شدم)الکی زدم بابا عشقم تبدیله

شب علم و صنعت هم احتمالش 70 به 30 بیاری.
راستش بیشتر بستگی داره نفرات جلوییت چقدر تهرانی باشن و مخصوصا دختر.

چون دخترها بیشتر از پسرها شب تهران رو به روز شهرهای دیگه ترجیح میدن.

k1keyvan27

عضو جدید
من با مكاترونيك موافقم بهتره زود تر استارت بزنيد بچه ها تاكي سراغ منابع ماشالا تو اين تاپيك و تالار اينقد پست و تاپيك راجع اين موضوع هست كه نيازي به تكرارشون نيست مطمئن باشيد منابعي كه اينجا بهشون اشاره ميشه كارساز خواهد بود ديگه واسه استاتيك و مقاومت كه سوال كردن نداره واسه رياضياتم 1000 بارگفته شده آغاسي آغاسي آغاسي بنده خدا خودشم فكر نميكرد اينقد معروف بشه!!!
همگي موفق باشيم;)
منم با شما موافقم دیگه خیلی راجبه منابع بحث شده اینکه نحوه خوندن اقاسی چه جوریه یا قلق کتاب نائی چه جوریاست خوبه اما بعد این همه بحث تازه ریاضی چی بخونم؟مقاومت کدوم و بخونم دیگه تکراری شده زمان داره میگذره بهتره همگی استارت بزنیم و مشکلات درسی یا اشتباهات کتابها رو بحث کنیم
بازم دست همگی درد نکنه که این تاپیک مهم رو ادامه میدید

daneshju.m

عضو جدید
بچه ها m.sarmast عزیز لطف کردن بنا به درخواست همگی یه تاپیکی رو زدن برای آزمون های آنلاین ریاضی ، دوستانی که علاقمند هستند در این آزمون ها شرکت کنند ، در تاپیک زیر اعلام آمادگی کنند .

اینم آدرسش :

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/381239-پایگاه-اطلاع-رسانی-آزمون-ریاضیات-باشگاه-مهندسان

موفق باشید .

nafas_e_khoda

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اینا را از کجا فهمیدی؟؟؟؟

با کسی که به مسائل این تیپی آشناس و ید طولانی در اعتراض به مسائل مختلف در ایران داره, مشورت کردم. البته یه وکیل هم دم دست دارم که اگه به توافق در این زمینه برسیم و بتونیم لااقل 3تا دانشگاه رو با خودمون همراه کنیم کارهای قانونیش رو از طریق اون وکیل( دائیم) پیگیری میکنیم ان شائ الله...

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بچه ها راستي يه مشكل بزررررررررررررررررررگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ!!!
.
.
.

دكمه تشكر تاپيك ديگه كار نميكنه...باورتون نميشه يه امتحان بكنيد.:evil:
.
(عضو انجمن گدايان تشكر):twisted:

اينم واسه تنوع
خوش و موفق باشيم;)

Sa2011

عضو جدید
شب علم و صنعت هم احتمالش 70 به 30 بیاری.
راستش بیشتر بستگی داره نفرات جلوییت چقدر تهرانی باشن و مخصوصا دختر.

چون دخترها بیشتر از پسرها شب تهران رو به روز شهرهای دیگه ترجیح میدن.

آقا اسي شما رتبه تون تو ارشد چند شده بود؟ميشه درصدهاي خودتونو اينجا بزارين؟ راستي الان چه گرايشي مي خونيد؟طراحي كاربردي؟

*Essi*

اخراجی موقت
آقا اسي شما رتبه تون تو ارشد چند شده بود؟ميشه درصدهاي خودتونو اينجا بزارين؟ راستي الان چه گرايشي مي خونيد؟طراحي كاربردي؟

به صلاح نیست بگم.
ولی الان طراحی کاربردی هستم یه پایان نامه و بعدش الفرار ..........

AM_mech

عضو جدید
سلام
بچه ها اگر کسی سرکار بره تا ساعت 6 عصر بنظرتون میتونه برای ارشد بخونه و یک رتبه قابل قبول بیاره؟ البته تابستون 1ماهی بیکار هست
چه راهی رو پیشنهاد می کنین؟ لطفا راهنمایی منین چون این دوستمون ممکنه برای نداشتن مدرک ارشد کارشم از دست بده و خیلی به این کار نیاز داره
ورودی 87 هست و چون سرکار رفته 1ترم دیگه درس داره که گذاشته برای ترم بهمنش و ترم دیگه فقط مشگل کار تا 6عصر رو داره

*Essi*

اخراجی موقت
سلام
بچه ها اگر کسی سرکار بره تا ساعت 6 عصر بنظرتون میتونه برای ارشد بخونه و یک رتبه قابل قبول بیاره؟ البته تابستون 1ماهی بیکار هست
چه راهی رو پیشنهاد می کنین؟ لطفا راهنمایی منین چون این دوستمون ممکنه برای نداشتن مدرک ارشد کارشم از دست بده و خیلی به این کار نیاز داره
ورودی 87 هست و چون سرکار رفته 1ترم دیگه درس داره که گذاشته برای ترم بهمنش و ترم دیگه فقط مشگل کار تا 6عصر رو داره

هیچ چیز غیر ممکنی وجود نداره ولی فوق العاده کار سختیه.
مخصوصا اینکه باید شب ها درس بخونه و دروس مکانیک خیلی هاش نیاز به مغز تازه و صبح درس خوندن داره.

بهتره ساعت کاریش طوری باشه که مثلا از 2 عصر بره تا 10 شب.
صبح ها بشینه بخونه.

وگرنه اینجوری با این حجم کاری و خستگی، خیلی بعید به نظر میاد.

k1keyvan27

عضو جدید
سلام

خیلی سخته من نتونستم در اومدم از کار.نوع کارم مهمه اینکه خستگی جسمی داشته باشه یا فکری یا هردو مساله است.اگه کار دولتیه بگیر بخواب باشه میشه!

shimaa.aut

عضو جدید
سلام
بنظر من که میشه..من خودم قراره از هشت صبح تا چهار بعد از ظهر برم سر کار...ولی مطمئنم که میشه خوند و رتبه خیلی خوب هم اورد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا