ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
ايول ! ! ! آفرين يعني در عرض دو هفته اين همه كتاب خوندين؟ راستي ما رو هم يك راهنمايي كوچيك بكنيد چه جوري اين چهار درسو همزمان شروع كردين و تقريبا همشو داريد تموم مي كنيد؟ روزي چند ساعت مي خونيد؟

درود
تقریبا روزی 5 تا 7 ساعت می خونم
معادلات را با استاتیک و مقاومت شروع کردم که به نظرم استاتیک نایی روان هست و میشه خیلی راحت باهاش کار کرد
خوندن معادلات که تموم شد سیالات را شروع کردم
البته هر روز برای همه درس ها تست می زنم چه سراسری و چه تالیفی

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
پیشنهاد من برای آزمون های آزمایشی این هست که بیشتر توی آزمون های جامع آخر (سه آزمون) از دو موسسه شرکت کنند.

شرکت توی کل آزمون های بودجه بندی زیاد جالب نیست، سئوالاتش هم اکثرا بی هدفه.

دو آزمون ماهان و پارسه، یا ماهان و نصیر، یا نصیر و پارسه را برای جامع هاش انتخاب کنین، خیلی بهتره تا یکی رو از اول برین آزمون بدین.
درود
باید با یه برنامه حدودی روند درس ها را جلو برد
به نظرت خوب نیست از اول با پارسه یا موسسه دیگر جلو رفت و در جامع ها یه موسسه دیگه اضافه کنیم؟

*Essi*

اخراجی موقت
درود
باید با یه برنامه حدودی روند درس ها را جلو برد
به نظرت خوب نیست از اول با پارسه یا موسسه دیگر جلو رفت و در جامع ها یه موسسه دیگه اضافه کنیم؟

بودجه بندی این آزمون ها اکثرا منطقی نیست.
روی نظم خاصی جلو نمیرن.

سئوالات آزمون های غیر جامعشون هم خیلی غیر استاندارده.
اگر کسی با برنامه ریزی خودش تا دی ماه همه چیو تموم کنه و فقط مرور کنه و تست بزنه، خیلی براش بهتره.

تا دلهره اون آزمون های وسطی و نرسیدن به آزمون و....براش پیش بیاد.

shitan

عضو جدید
درود
دو تا سوال داشتم
کتاب طراحی پوران اومده؟
برای مکاترونیک بیشتر روی چه چیزی وقت بزارم. من ضرایب را دیدم مکاترونیک برای ساخت ضریب داره ارزش داره روی اون وقت بزارم یا ساخت سفید بزارم و برم روی بقیه

*Essi*

اخراجی موقت
درود
دو تا سوال داشتم
کتاب طراحی پوران اومده؟
ه

نه این کتاب نیومده.
میتونین برای اطلاع از وضعیت کتاب های پوران پژوهش به سایت pouran.net مراجعه کنین و در قسمت انتشارات،بخش کارشناسی ارشد با انتخاب رشته مورد نظر کتاب هاشو ببینین.

این سایت اولین جایی هست که مشخص میکنه کتابی اومده یا نه و قیمتش چنده.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
پیشنهاد من برای آزمون های آزمایشی این هست که بیشتر توی آزمون های جامع آخر (سه آزمون) از دو موسسه شرکت کنند.

شرکت توی کل آزمون های بودجه بندی زیاد جالب نیست، سئوالاتش هم اکثرا بی هدفه.

دو آزمون ماهان و پارسه، یا ماهان و نصیر، یا نصیر و پارسه را برای جامع هاش انتخاب کنین، خیلی بهتره تا یکی رو از اول برین آزمون بدین.
ببخشید ما تو پول یکیش موندیم،شما دوتا پیشنهاد میکنی؟؟؟

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
هی وای، الان فخر فروشی شد . :)

دوتا جامع رو پیشنهاد کردم، هزینه اش تقریبا مثل یک آزمون کامل میشه ها. :(
بیشتر می شه،پارسه پارسال دوتا آخرشو هر کدوم نزدیک 100 می گرفت!!!یعنی فقط پارسه200!
نصیر هم باید 5تاشو باهم ثبت نام کرد اونم 195.اگه پارسه بخواییم کلشو بریم تقریبا همین قدر می شه :(
ولی من همون پیشنهاد daneshju.m رو ترجیح می دم :)

آخرین ویرایش:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بیشتر می شه،پارسه پارسال دوتا آخرشو هر کدوم نزدیک 100 می گرفت!!!یعنی فقط پارسه200!
مهديه خانم ما كه جز كوچ كنندگان هستيم امسال نيازي به شركت در آزمون نيست آقا اسي منظورش صفرياي اينجاس فكر كنم؟؟ نه آقا اسي؟؟:que:
همين آزموناي پارسالو همينجا ميذاريم باهم جواب ميديم فرقش جامعه آماريشه پارسه 2500 تا اينجا فوقش 100تا!!:D

*Essi*

اخراجی موقت
مهديه خانم ما كه جز كوچ كنندگان هستيم امسال نيازي به شركت در آزمون نيست آقا اسي منظورش صفرياي اينجاس فكر كنم؟؟ نه آقا اسي؟؟:que:
همين آزموناي پارسالو همينجا ميذاريم باهم جواب ميديم فرقش جامعه آماريشه پارسه 2500 تا اينجا فوقش 100تا!!:D

ببینید این آزمونا استاندارد نیستن و فقط به درد مدیریت زمان و تسلط میخورن.
برای شماها که سال دومتونه بد نیست آزمون های جامع آزمونی ارزان تر مثل نصیر و ... رو برای شبیه سازی امتحان کنین.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
من پارسال 2تا آزمون سنجش رو رفتم ولی یادم نیست کدوما،پیداشون کنم می ذارم.شاید پارسه رو تونسم پیدا کنم،اگه دستم رسید آپلودش می کنم. ;)

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
ببینید این آزمونا استاندارد نیستن و فقط به درد مدیریت زمان و تسلط میخورن.
برای شماها که سال دومتونه بد نیست آزمون های جامع آزمونی ارزان تر مثل نصیر و ... رو برای شبیه سازی امتحان کنین.
مهندس نصیر 195000 میشه،اصلا دلم نمی آد ولی من چون نتیجه کنکورم 20٪ به خوندن و 75٪ به روحیه بستگی داره احتمالا نصیر یا سنجش ثبت نام کنم.تا باز با دیدن سوالای ساخت پا نشم پاسخنامه رو تحویل بدم:D

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
من پارسال 2تا آزمون سنجش رو رفتم ولی یادم نیست کدوما،پیداشون کنم می ذارم.شاید پارسه رو تونسم پیدا کنم،اگه دستم رسید آپلودش می کنم. ;)
من خودم سنجشو همين جا گذاشتم لينكشو چند تا پست پايين تر
من كه ديگه 1 ريال واسه آزمون خرج نميكنم به هيچ دردي نميخوره پارسال 2 تا سنجش 1 ماهان و 1 پارسه دادم نتيجش وحشتناك بود روحيمم سر كنكور تووپ بود تلاششم كامل كرده بودم وقتي بيان تست اشتباه بدن كليدشم اشتباه باشه اونوقت آيا ارزششو داره؟؟

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
من كه ديگه 1 ريال واسه آزمون خرج نميكنم به هيچ دردي نميخوره پارسال 2 تا سنجش 1 ماهان و 1 پارسه دادم نتيجش وحشتناك بود روحيمم سر كنكور تووپ بود تلاششم كامل كرده بودم وقتي بيان تست اشتباه بدن كليدشم اشتباه باشه اونوقت آيا ارزششو داره؟؟
نمیشه کاریش کرد؟!!!من بیشتر از خودم بر شما ناراحتم،ولی شما که خوب روحیه تو حفظ کردی،ایشالا امسال خوب نتیجه می گیری.من راضیم 2 شم شما یک بشی :D

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
نمیشه کاریش کرد؟!!!من بیشتر از خودم بر شما ناراحتم،ولی شما که خوب روحیه تو حفظ کردی،ایشالا امسال خوب نتیجه می گیری.من راضیم 2 شم شما یک بشی :D
واسه همه بچه هاي ساختي 91 بايد ناراحت بود حتي اونايي كه قبول ميشن چون حقشون بيشتر ازاينا هست!!!امسال كه ديگه كلا همگي زديم به سيم آخرو مي خواهيم كل باكس ها رو بخوريم ايشالا نتيجشو ميبينيم خدا رو چه ديدي يوقت از خود بچه هاي طراحي كاربرديم زديم جولو با اين وضعيت و انگيزه!!! ايشالا همگي يك ميشيم(آرزو بر جوان عيب نيست!!)

daneshju.m

عضو جدید

بچه ها ممنون ، کار همگی درسته ، آزمون های پارسه هم با من ، هر زمانی وقت کردم ، عکس :)D ) می گیرم ، میزارم ، فقط می مونه ماهان ...
برای بودجه بندی آزمون ها و تاریخ آزمون ها هم یه نظری بدید ، تا به توافق برسیم و آزمون های گروه کوچی ها رو پایه ریزی کنیم :D

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
بچه ها ممنون ، کار همگی درسته ، آزمون های پارسه هم با من ، هر زمانی وقت کردم ، عکس :)D ) می گیرم ، میزارم ، فقط می مونه ماهان ...
برای بودجه بندی آزمون ها و تاریخ آزمون ها هم یه نظری بدید ، تا به توافق برسیم و آزمون های گروه کوچی ها رو پایه ریزی کنیم :D
من یادمه یکی از بچه های همین تاپیک می گفت پارسال ماهان میرفته، ولی یادم نیست کی بود،ایشون هم این زحمت رو متقبل بشن لطف می کنن. ;)

daneshju.m

عضو جدید

آقا اسی نظر شما برای بودجه بندی و تاریخ آزمون ها چیه ؟ شما عزیز ، بزرگ و راهنمای ما هستید ،نظرتون اولویت داره ، کلا با این جوری آزمون گرفتن از خودمون و مقایسه درصدا ، موافقید یا نه ؟

*Essi*

اخراجی موقت
آقا اسی نظر شما برای بودجه بندی و تاریخ آزمون ها چیه ؟ شما عزیز ، بزرگ و راهنمای ما هستید ،نظرتون اولویت داره ، کلا با این جوری آزمون گرفتن از خودمون و مقایسه درصدا ، موافقید یا نه ؟

آقا کلا هرچی هندوانه توی وانتتون بود بار کردین دادین به ما. :D

یعنی 4 ساعت بشینین پشت مونیتور و آزمون بدین؟
نه من مخالفم.

مگر اینکه کسی 7 صبح از خواب پاشه، نزدیک 3 ساعت دفترچه رو بذاره جلوش و بره.
توی آزمون های انلاین فقط تکدرس مفیده و اونم حداکثر نیم ساعت.

چون تعویض شرایط کنکور، با شرایط خیالی، اعتماد به نفس کاذب میده.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
آقا کلا هرچی هندوانه توی وانتتون بود بار کردین دادین به ما. :D

یعنی 4 ساعت بشینین پشت مونیتور و آزمون بدین؟
نه من مخالفم.

مگر اینکه کسی 7 صبح از خواب پاشه، نزدیک 3 ساعت دفترچه رو بذاره جلوش و بره.
توی آزمون های انلاین فقط تکدرس مفیده و اونم حداکثر نیم ساعت.

چون تعویض شرایط کنکور، با شرایط خیالی، اعتماد به نفس کاذب میده.
پرینت بگیریم چی؟؟؟:D

*Essi*

اخراجی موقت
پرینت بگیریم چی؟؟؟:D

بازم اون استرس امتحان و سر جلسه و میز تک نفره و تلاش برای کسی رتبه خوب رو نداری.
توی خونه سئوال غلط دیدن خیلی فرق میکنه با سر جلسه سئوال غلط دیدن.

آزمون های جامع حداقل یکی از موسسات رو به هیچ وجه از دست ندین، حالا هر کدوم ارزون تر.

Sa2011

عضو جدید
بازم اون استرس امتحان و سر جلسه و میز تک نفره و تلاش برای کسی رتبه خوب رو نداری.
توی خونه سئوال غلط دیدن خیلی فرق میکنه با سر جلسه سئوال غلط دیدن.

آزمون های جامع حداقل یکی از موسسات رو به هیچ وجه از دست ندین، حالا هر کدوم ارزون تر.

من هم با آقا اسي موافقم.

aran fat

عضو جدید
این چندتا از جزوه های طرح 90% پارسه
mechanic1.zip - 6.8 Mb
اگه خوب بود بقیه رو هم بذارم
راشتی یه سوال
اگه جزوه اساتید کنکور رو داشته باشی لازمه که کلاسش رو هم بریم؟

لطف کردی دادا ;) عالی بود :eek: اگه میشه بقیشم بیا.:w10:
اگه میخوای رتبه 1 بشی اره برو دادا.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
من یادمه یکی از بچه های همین تاپیک می گفت پارسال ماهان میرفته، ولی یادم نیست کی بود،ایشون هم این زحمت رو متقبل بشن لطف می کنن. ;)
من آزمون آخري ماهانو دارم واستون ميذارم....فقط چون همشون جامع هستن فعلن كه بايد بيخالشون بشيم تا اون اواخر همشو از خودمون تست بگيريم اگر كسي مرحله اي داره بذاره الانم ميشه اينجا برگزارش كرد

nafas_e_khoda

عضو جدید
سلام بچه ها

یه سوال؟

خوندن باکس سیالات چقد وقت میخواد کلا؟البته اگه فقط ترمو و انتقال رو بخوام بخونم

و اینکه سر کنکور زدن تستای این باکس چقد وقت گیره، من چون ساختی هستم میترسم بیام این درسا رو بخونم بعد سر کنکور وقت کم بیارم نتونم جواب بدم

آخه امسال با اینکه زبان خونده بودم اصلا نرسیدم تست زبان بزنم

مرسی

gigili206

عضو جدید
سلام بچه ها

یه سوال؟

خوندن باکس سیالات چقد وقت میخواد کلا؟البته اگه فقط ترمو و انتقال رو بخوام بخونم

و اینکه سر کنکور زدن تستای این باکس چقد وقت گیره، من چون ساختی هستم میترسم بیام این درسا رو بخونم بعد سر کنکور وقت کم بیارم نتونم جواب بدم

آخه امسال با اینکه زبان خونده بودم اصلا نرسیدم تست زبان بزنم

مرسی
والا بستگی به سطح علمی خودتون داره من خودم با پایه متوسط تقریبا ترمو ده روز خوندن سه روز تست انتقال هم یه هفته درس دو سه روز هم تست. ترمو دو فقط فصل روابط ترمودینامیکی و سایکومتری رو خوندم. البته اینجوری نبود که یه هفته کامل مثلا انتقال بخونم اما به نظرم جمع ساعت هاش همین حدود وقت گرفت.
از نظر من حل سوالای انتقال با تسلط نسبی زیاد وقت نمیگیره اما ترمو سوالاتش وقت بیشتری میخواد مخصوصا اینکه انتقال معمولا یکی دو تا سوال حفظی مفهومی داره که اگه ادم بلد باشه بلافاصله میزنه اما ترمو معمولا همش مساله حل کردنی هست.

yooseph367

عضو جدید
سلام بر daneshju.m

از اینکه جزوه طراحی شریعت پناهی رو گذاشتی خیلی ممنونم ولی جزوه شما صورت سوالات رو نداره.

اگر لطف کنید سوالات جزوه رو هم بزارید ممنون میشیم.

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا