ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان اوضاع من هم اینطوریه:
استاتیک : فقط خرپا خوندم
مصالح : نائی رو به جز تبدیل تنش و انرژی خوندم
طراحی : هنوز افتتاح نشده
سیالات: فصل 4 راهیان
ترمو : افتاح نشده
حرارت : افتتاح نشده
معادلات : دو فصل اول پوران
مهندسی : دست نزدم
ریاضی پایه : تقریبا تمومه
دینامیک ماشین : هیچی
دینامیک : هیچی
ارتعاشات: هیچی
کنترل :هیچی

mori1365

عضو جدید
تو سایت سازمان سنجش خرید اینترنتی کارت ارشد 92 رو شروع کرده قیمت رو کرده 17800 تومن تقریبا نسبت به پارسال 7000 تومن گرونش کرده مثل که سازمان سنجش نرخ ازمونهاشو با دلار میبره بالا

سحرخیز

عضو جدید
سلام دوستان
متاسفانه به دليل توطئه يكي از اعضاي باشگاه( كه مطمئنا همه اونو ميشناسيد) به دنبال حذف تاپيك مقاومت مصالح دكتر نايي ، اين بار تاپيك آزمون هاي آزمايشي نيز حذف گرديد
من شخصا براي تاپيك مقاومت دكتر نايي رو بعد از اومدن كتاب به بازار تقاضاي خذف ميدادم ولي در مورد تاپيك آزمون هاي آزمايشي متاسفانه در پي اقدام شخصي سودجو در محيط باشگاه واقعا متاسف هستم و اين مورد را شخصا با مديريت در ميان گذاشتم
ولي با اين اوصاف فعاليت من در باشگاه فعلا ادامه نخواهد داشت
با كمال سپاس از همگي
موفق باشيد;)

ای بابا

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
فرایند آزمون کارشناسی ارشد 1392 با انتشار اطلاعیه و خرید کارت اعتباری آزمون رسماً شروع شد.
به امید موفقیت همه دوستان در آزمون کارشناسی ارشد 1392

اینم جهت اطلاع دوستانی که پارسال قبول شدن و ثبت نام نکردن:
5- داوطلباني‌ كه‌ در آزمون ‌كارشناسي‌ ارشد در دوره‌هاي روزانه‌ سال 1391 پذيرفته‌ شده‌اند، حق‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در اين آزمون را ندارند.
تبصره: پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي تحصيلي دوره نوبت دوم (شبانه)، دانشگاه پيام‌نور، نيمه‌حضوري، مؤسسات آموزش ‌عالي غيرانتفاعي و غيردولتي و دوره‌هاي بين‌الملل و مجازي در آزمون تحصيلات تكميلي سال 1391 در صورت عدم ثبت‌نام در رشته قبولي و يا انصراف از آن با رعايت ساير شرايط و ضوابط (به ويژه برادران با رعايت ضوابط مربوط به مقررات وظيفه عمومي) مي‌توانند در اين آزمون ثبت ‌نام و شركت نمايند.

آخرین ویرایش:

eng.bozorgtabar

عضو جدید
معمولا پس از اعلام در تلویزیون سایت سنجش کند می شود پس همین حالا یک نگاهی بندازید.

حواستان به متن زیر باشد

و) پذيرفته‌شدگان‌ با توجه‌ به‌ تعهدات‌ آموزش‌ رايگان‌ بايد برابر طول‌ مدت‌ تحصيل‌ دوره‌ كارشناسي‌ ارشد، در موقع‌ ثبت‌نام‌ تعهد بسپارند تا در محلي‌ كه‌ وزارت‌ علوم‌، تحقيقات‌ و فناوري‌ در صورت‌ نياز تعيين‌ مي‌كند به‌ خدمت‌ اشتغال‌ ورزند.

ثبت‌نام براي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392 از روز سه‌شنبه 9/8/1391 آغاز و تا پايان روز سه‌شنبه 16/8/1391 اتمام مي‌پذيرد.

سلام
این تعهدی که شما آوردید شامل تمام دانشجویانی که تو هر مقطعی که دانشگاه دولتی روزانه قبول می شن هستش و همیشه هم بوده چیز تازه ای هم نیست خیلی اهمیت ندید.

آخرین ویرایش:

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جوری میشه تاریخ و ساعت کنکور هوافضا و MBA را فهمید؟
هر چند تا کنکوری که بخواهیم میتونیم بدیم؟

mahdi0063

عضو جدید
برو بچ سلام خسته نباشید
1سئوال دارم هرکی جواب بده ممنونشم
من دانشگاه همدان شبانه قبول شدم ولی بدلایلی نمیوتونم برم انتقالی و مهمانی هم نمیده امسال می خوام دوباره شرکت کنم ولی هنوز انصراف ندادم بنظرتون میتونم تو آزمون ثبتنام کنم بعدا برم انصراف بدم؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
برو بچ سلام خسته نباشید
1سئوال دارم هرکی جواب بده ممنونشم
من دانشگاه همدان شبانه قبول شدم ولی بدلایلی نمیوتونم برم انتقالی و مهمانی هم نمیده امسال می خوام دوباره شرکت کنم ولی هنوز انصراف ندادم بنظرتون میتونم تو آزمون ثبتنام کنم بعدا برم انصراف بدم؟
شما در زمان آزمون باید انصراف داده باشین.

karim-mech

کاربر بیش فعال
چه جوری میشه تاریخ و ساعت کنکور هوافضا و MBA را فهمید؟
هر چند تا کنکوری که بخواهیم میتونیم بدیم؟

کنکور مکانیک همیشه چهارشنبه برگزار میشه. هوا فضا هم پنجشنبه
شما تقویم رو باز کن و اون چهارشنبه ی ته بهمن که بین 20 تا 30هستش رو نشون کن. همون چهارشنبه میشه کنکور مکانیک. فرداش هم هوافضا. مکانیک همیشه صبح هستش. هوافضا هم فکر کنم صبح باشه.

eng.bozorgtabar

عضو جدید
کنکور مکانیک همیشه چهارشنبه برگزار میشه. هوا فضا هم پنجشنبه
شما تقویم رو باز کن و اون چهارشنبه ی ته بهمن که بین 20 تا 30هستش رو نشون کن. همون چهارشنبه میشه کنکور مکانیک. فرداش هم هوافضا. مکانیک همیشه صبح هستش. هوافضا هم فکر کنم صبح باشه.

اوه اوه کریم جون دقت کن امسال کنکور بین 18 تا 20 بهمن برگزار میشه. گروه مکانیک هم همیشه اولین گروه بوده یعنی میشه صبح 18 ام بهمن.

hamid3688

عضو جدید
سلام تو تكميل ظرفيت با رتبه 1440 ساخت- اولويت اول اموزش محور پيام نور تهران-ري قبول ميشم؟

saman_me

عضو جدید
دوستان سازمان سنجش اطلاعيه داده در مورد ثبت نام ولي هنوز دفترچه ثبت نام نيومده
كسي ميدونه كي مياد؟؟؟يه سوال ديگه به نظرتون بين اتوماسيون و هوا فضا كدوم يكي رو شركت كنيم بهتره؟؟؟

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام تو تكميل ظرفيت با رتبه 1440 ساخت- اولويت اول اموزش محور پيام نور تهران-ري قبول ميشم؟

سلام بابا شما چه گییییییییییییییییییری دادی به این پیام نور تهران:) شما خیلی دل گنده ای بابا
خداییش شما تو دانشگاه پیام نور می تونید مهندسی مکانیک بخونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بدون هیات علمی مناسب، امتحانات پایان ترم به صورت تستی اونم از تموم کتاب (حتی اگه استادش به شما کامل درس نداده باشه) بابا ما تو لیسانسش دنبال 0.25 0.25 تو برگه های امتحانی می گشتیم حالا شما می خوای بری پیام نور فوق لیسانس بخونید:w20:
والا مرد میخواد
من واقعاً تعجب می کنم.:eek: اصولا باید یه دانشگاه تو مقطع پایین فارغ التحصیل داشته باشه تا تو مقطع بالاتر اونم با شرایط تامین هیات علمی مناسب بتونه دانشجو بگیره. حالا این دانشگاه پیام نور که اولین ورودی لیسانش ترم مهر امسال بوده چطور داره برای فوق لیسانس دانشجو می گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این واقعاً اشتباهه چون هنوز هیچ تصوری از مهندسی مکانیک ندارن این آقایون:w20::w19:
این نظر شخصی منه شاید نظر بعضی ها فرق بکنه : اصولا ورود دانشگاه پیام نور به رشته های مهندسی جامع مثل مهندسی مکانیک و برق و از این دست رشته ها حتی در مقطع کارسناسی از اصل اشتباه است.

hamid3688

عضو جدید
سلام داداشی.من خودم ساخت هستم.ولی یه دوست داشتم که پارسال تبدیل انرژی شد 470 ولی هوا فضا رتبه اش خیلی بهتر شد.اون میگفت تحقیق زیاد کرده هوافضا واسه کسایی که لیسانس مکانیک دارن خوب نیست.خودش میگفت خیلی حیفه که فوق لیسانس مکانیک و ول کنیم وبچسبیم به هوافضا.حتی اگه شریف قبول شیم.این نظر خیلی های دیگه هم بود.امیدوارم تونشته باشم کمکت کنم.

eng.bozorgtabar

عضو جدید
دوستان سازمان سنجش اطلاعيه داده در مورد ثبت نام ولي هنوز دفترچه ثبت نام نيومده
كسي ميدونه كي مياد؟؟؟يه سوال ديگه به نظرتون بين اتوماسيون و هوا فضا كدوم يكي رو شركت كنيم بهتره؟؟؟

سلام. ثبت نام ازروز سه شنبه 9 آبان شروع می شه. پس جتما تا فردا شب دفترچه منتشر میشه.
در مورد این دو رشته هم شما فرمودید باید ببینید که به کدوم یکیشو علاقه داری

hamid3688

عضو جدید
سلام بابا شما چه گییییییییییییییییییری دادی به این پیام نور تهران:) شما خیلی دل گنده ای باباخداییش شما تو دانشگاه پیام نور می تونید مهندسی مکانیک بخونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بدون هیات علمی مناسب، امتحانات پایان ترم به صورت تستی اونم از تموم کتاب (حتی اگه استادش به شما کامل درس نداده باشه) بابا ما تو لیسانسش دنبال 0.25 0.25 تو برگه های امتحانی می گشتیم حالا شما می خوای بری پیام نور فوق لیسانس بخونید:w20:والا مرد میخوادمن واقعاً تعجب می کنم.:eek: اصولا باید یه دانشگاه تو مقطع پایین فارغ التحصیل داشته باشه تا تو مقطع بالاتر اونم با شرایط تامین هیات علمی مناسب بتونه دانشجو بگیره. حالا این دانشگاه پیام نور که اولین ورودی لیسانش ترم مهر امسال بوده چطور داره برای فوق لیسانس دانشجو می گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این واقعاً اشتباهه چون هنوز هیچ تصوری از مهندسی مکانیک ندارن این آقایون:w20::w19:این نظر شخصی منه شاید نظر بعضی ها فرق بکنه : اصولا ورود دانشگاه پیام نور به رشته های مهندسی جامع مثل مهندسی مکانیک و برق و از این دست رشته ها حتی در مقطع کارسناسی از اصل اشتباه است.
سلام همشهري به همه چيز اشاره كردي بغير جواب من !

hamid3688

عضو جدید
سلام بابا شما چه گییییییییییییییییییری دادی به این پیام نور تهران:) شما خیلی دل گنده ای باباخداییش شما تو دانشگاه پیام نور می تونید مهندسی مکانیک بخونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بدون هیات علمی مناسب، امتحانات پایان ترم به صورت تستی اونم از تموم کتاب (حتی اگه استادش به شما کامل درس نداده باشه) بابا ما تو لیسانسش دنبال 0.25 0.25 تو برگه های امتحانی می گشتیم حالا شما می خوای بری پیام نور فوق لیسانس بخونید:w20:والا مرد میخوادمن واقعاً تعجب می کنم.:eek: اصولا باید یه دانشگاه تو مقطع پایین فارغ التحصیل داشته باشه تا تو مقطع بالاتر اونم با شرایط تامین هیات علمی مناسب بتونه دانشجو بگیره. حالا این دانشگاه پیام نور که اولین ورودی لیسانش ترم مهر امسال بوده چطور داره برای فوق لیسانس دانشجو می گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این واقعاً اشتباهه چون هنوز هیچ تصوری از مهندسی مکانیک ندارن این آقایون:w20::w19:این نظر شخصی منه شاید نظر بعضی ها فرق بکنه : اصولا ورود دانشگاه پیام نور به رشته های مهندسی جامع مثل مهندسی مکانیک و برق و از این دست رشته ها حتی در مقطع کارسناسی از اصل اشتباه است.
سلام همشهري به همه چيز اشاره كردي بغير جواب من ! تازه فراگيرش رو هم شركت كردم بابا

dma

عضو جدید
سلام
دوستان من یه درس رو معرفی به استاد امتحان دادم که ممکنه نمرش تا 2 هفته دیگه نیاد! من معدلم داستانش چی میشه؟چون بالاتر میره! تاریخ ویرایش اطلاعات که بعد از ثبت نام هست کیه؟

eng.bozorgtabar

عضو جدید
سلام همشهري به همه چيز اشاره كردي بغير جواب من ! تازه فراگيرش رو هم شركت كردم بابا

ای ول بابا شما همشیری من هستی خیلی خوشحال شدم از آشناییتون. شما دیگه کارتون از دل گندگی این صحبتا گذشته دیگه. به نظر من احتمال قبولی شما تو پیام نور زیاده با 1440 ساخت ولی من جای شما بودم پیام نور نمی رفتم. کما اینکه تبدیل غیر انتفاعی مشهد قبول شدم نرفتم. تبدیل آزاد کاشان هم قبول شدم نرفتم. اگه نظر منو بخای می گم بشین بخون برا امسال 3 ماه به جایی بر نمی خوره. سعی خودتو بکن
موفق باشی

hamid3688

عضو جدید
ای ول بابا شما همشیری من هستی خیلی خوشحال شدم از آشناییتون. شما دیگه کارتون از دل گندگی این صحبتا گذشته دیگه. به نظر من احتمال قبولی شما تو پیام نور زیاده با 1440 ساخت ولی من جای شما بودم پیام نور نمی رفتم. کما اینکه تبدیل غیر انتفاعی مشهد قبول شدم نرفتم. تبدیل آزاد کاشان هم قبول شدم نرفتم. اگه نظر منو بخای می گم بشین بخون برا امسال 3 ماه به جایی بر نمی خوره. سعی خودتو بکن
موفق باشی

خبر خيلي خوبي بهم دادي:) خدا كنه كه قبول بشم خ دوست دارم پيام نور بخونم دردسر سر كلاس رفتن رو ندارم چون شاغلم و شغلم رو از دست نميدم كارداني به كارشناسي ساخت رو از اهواز رفتم صنايع و معادن بيرجند خوندم فارق التحصيل 88 در ضمن قابل توجه دوستان بنده رفيق فابريك تاشا هستم:D

eng.bozorgtabar

عضو جدید
خبر خيلي خوبي بهم دادي:) خدا كنه كه قبول بشم خ دوست دارم پيام نور بخونم دردسر سر كلاس رفتن رو ندارم چون شاغلم و شغلم رو از دست نميدم كارداني به كارشناسي ساخت رو از اهواز رفتم صنايع و معادن بيرجند خوندم فارق التحصيل 88 در ضمن قابل توجه دوستان بنده رفيق فابريك تاشا هستم:D

تاشا؟ منظورت شرکت ماشین سازی تاشاس؟

hamid3688

عضو جدید
تو كارنامه اختلافم با اخرين نفر قبولي ساخت شبانه بندر عباس 10 نفر بود با بقيه جاهاي در پيت هم 20تا 30 نفر-بين الملل دانشگاه تهران كيش هم ساخت قبول شدم

hamid3688

عضو جدید
مشهد غير انتفاعي امام رضا رو رفتم ديدم دانشگاه خ بزرگي نيست ولي كوچيك هم نيست فقط خ شلوغه جاي تو بودم مي رفتم ارزششو داره

eng.bozorgtabar

عضو جدید
مشهد غير انتفاعي امام رضا رو رفتم ديدم دانشگاه خ بزرگي نيست ولي كوچيك هم نيست فقط خ شلوغه جاي تو بودم مي رفتم ارزششو داره
امام رضا نبود. اقبال لاهوری بود.هر چند فرقی هم نمی کنه. مهم این بود که من اصلا غیر انتفاعی نمی خوام برم. ایشالا یه دانشگاه خوب طراحی کاربردی ترجیحا گرایش ارتعاشات هر چنذ که هر چی ارتعاشات خونده بودم تو این خدمت . . . . . ازیادم رفت. ولی خدا بزرگه اگه اون بخواد هر چیزی امکان داره.

saeed_70_nagi

عضو جدید
دوستان از لحاظ کیفی و کمی پیشروی درس های من اینطوریه :
1 سیالات دوفصل اول کتاب راهیان
2 انتقال یک فصل اول کتاب پوران
3 ترمو 4 فصل اول کتاب راهیان جلد یک
4 استاتیک تقریبا 4 فصل اول کتاب نایی
5 مقاومت تنش کرنش بارگذاری محوری خمش
6 طراحی اجزا -------------------------- نمی خوام بخونم
7 دینامیک فقط فصل اول راهیان
8 دینامیک ماشین فقط فصل اول کتاب راهیان
9 کنترل 4 فصل اول کتاب اریاز برادرانی
10 ارتعاشات ----------------------نمی خوام بزنم
11 ریاضی 2 یک دور تمام کرده و در حال تست زنی
12 ریاضی 1 یک دور تمام کرده و در حال مرور
13 معادلات دیفرانسیل یک دور تمام کرده و در حال تست زنی
14 ریاضی مهندسی تازه کتاب کریمی رو گرفته ام 3 روزه

البته اینم بگم امسال سال دوممه و می خوام برا تبدیل شرکت کنم .
دوستان به نظرتون برنامه پیشرویم تا الان خوب بوده یا باید بیشتر بخونم

ariax77

کاربر فعال
بچه ها اين رشته ي اتوماسيون چيه دقيقا؟
بچه ها سال هاي گذشته هميشه شركت ميكردن
ميگن بورسيه ي شركت نفت داره و اينا
چطوري بايد ثبت نام كرد؟ بايد يه كارت اعتباري ديگه هم خريد واسه اون؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا