ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان.

چند تا سوال داشتم :

من میخوام برای تکمیل ظرفیت شرکت کنم،دیگم زیاد وقت براش نیست ممنون میشم زودتر جواب بدین.من امسال ارشد دانشگاه حکیم سبزواری روزانه تبدیل انرژی قبول شدم.

و میخوام شاهرود و سمنان رو بزنم چون به شهرم خیلی نزدیک تره.و البته صنعتی مالک اشتر تبدیل هم میخوام بزنم.(همه رو روزانه میزنم)

الان سوالم اینه اصلا ارزش داره تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟و سوال اصلیم اینه که اگه مالک اشتر قبول شم نسبت به دانشگاه حکیم ارزش داره؟من بچه شمالم.

از طرفی من میخوام تو ارشد در زمینه مقاله شدیدا کار کنم.و ازون جایی که دانشگاه حکیم سبزواری یه دانشگاه نوپا و در حال توسعه هست میخوام بدونم تو همین دانشگاه بهتر نمیشه مقاله داد؟چون اساتید دانشگاه بیشتر برامون وقت میزارن و خودشون میخوان پیشرفت کنن ولی مثلا دانشگاه مالک وضعش از این نظر چطوره؟اساتید دانشگاه برای دانشجوها وقت میزارن؟
من به احتمال زیاد مالک قبول میشم.

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.برام مهمه.واینم بگم دانشگاه حکیم از نظر امکاناتی دانشگاه خوبیه و دارای تونل باد هست که هر دانشگاهی نداره.آیا دانشگاه شاهرود و سمنان و مالک هم همینطوره؟منظورم امکاناتش خوبه؟

سوال دیگم اینه که اگه برای مصاحبه یعنی مرحله اول قبول شدم(فقط دانشگاه مالک منظورمه) و برای مصاحبه نرم قبولی قبلیم باطل میشه؟

ممنون موفق باشید

آخرین ویرایش:

maysam_n2005

کاربر فعال
اگه می خوای برا مالک ازین شاخه به اون شاخه بپری ارزش نداره من مالک رفتم مصاحبه هم دادم واقعن بدترین شرایط ممکنه اونجا حاکم بود من بد رای گیری رفتم -اگه می خوای بری نزدیک باشی با مهمانی هم می تونی ممکنه یه ترم بندازنت عقب باید ببینی ارزش داره یا نه-کل مردم دارن جاشونو عوض می کنن نمی شه گفت متاسفانه یا خوشبختانه-اون مالکم من برا طراحی کاربردی دعوت به مصاحبه شدم انتخابای اخرم هم بود گفتم به روحانی رای دادم می خواست مصاحبه گره بکشتم می گفت 88 کجا بودی خاتمی چکاره بود چرا بش رای دادی داشت محاکمم می کرد-----
سلام دوستان.

چند تا سوال داشتم :

من میخوام برای تکمیل ظرفیت شرکت کنم،دیگم زیاد وقت براش نیست ممنون میشم زودتر جواب بدین.من امسال ارشد دانشگاه حکیم سبزواری روزانه تبدیل انرژی قبول شدم.

و میخوام شاهرود و سمنان رو بزنم چون به شهرم خیلی نزدیک تره.و البته صنعتی مالک اشتر تبدیل هم میخوام بزنم.(همه رو روزانه میزنم)

الان سوالم اینه اصلا ارزش داره تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟و سوال اصلیم اینه که اگه مالک اشتر قبول شم نسبت به دانشگاه حکیم ارزش داره؟من بچه شمالم.

از طرفی من میخوام تو ارشد در زمینه مقاله شدیدا کار کنم.و ازون جایی که دانشگاه حکیم سبزواری یه دانشگاه نوپا و در حال توسعه هست میخوام بدونم تو همین دانشگاه بهتر نمیشه مقاله داد؟چون اساتید دانشگاه بیشتر برامون وقت میزارن و خودشون میخوان پیشرفت کنن ولی مثلا دانشگاه مالک وضعش از این نظر چطوره؟اساتید دانشگاه برای دانشجوها وقت میزارن؟
من به احتمال زیاد مالک قبول میشم.

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.برام مهمه.واینم بگم دانشگاه حکیم از نظر امکاناتی دانشگاه خوبیه و دارای تونل باد هست که هر دانشگاهی نداره.آیا دانشگاه شاهرود و سمنان و مالک هم همینطوره؟منظورم امکاناتش خوبه؟

سوال دیگم اینه که اگه برای مصاحبه یعنی مرحله اول قبول شدم(فقط دانشگاه مالک منظورمه) و برای مصاحبه نرم قبولی قبلیم باطل میشه؟

ممنون موفق باشید

ali-gold

کاربر فعال
اگه می خوای برا مالک ازین شاخه به اون شاخه بپری ارزش نداره من مالک رفتم مصاحبه هم دادم واقعن بدترین شرایط ممکنه اونجا حاکم بود من بد رای گیری رفتم -اگه می خوای بری نزدیک باشی با مهمانی هم می تونی ممکنه یه ترم بندازنت عقب باید ببینی ارزش داره یا نه-کل مردم دارن جاشونو عوض می کنن نمی شه گفت متاسفانه یا خوشبختانه-اون مالکم من برا طراحی کاربردی دعوت به مصاحبه شدم انتخابای اخرم هم بود گفتم به روحانی رای دادم می خواست مصاحبه گره بکشتم می گفت 88 کجا بودی خاتمی چکاره بود چرا بش رای دادی داشت محاکمم می کرد-----

سلام ممنون دوست عزیز

واسه ارشد که مهمان نیمدن،اگرم بدن خیلی سخت!!!!

از نظر مقاله چطور هست؟ برای دانشجوهاشون وقت میزارن؟با این توضیحاتی که دادم وضع مقاله دادن در مالک بهتر از حکیم هست یا نه؟

ممنون با تشکر

maysam_n2005

کاربر فعال
اجازه خروج از کشور نداری-تو حیطه ی هم که اونا بخوان باید مقاله بدی و پروژتو کار کنی -من که رفتم داخل با فضاش حال نکردم-جاییم که اونا بخوان باید شاغل بشی-تصمیم نهایی با تو هست-همون جایی که هستی خوبه هوایی نشو-ممکنه عقب بیوفتی-نظام آموزشی کشور حساب کتاب نداره-اونجا که رفتیم مصاحبه انقد گدا بودن یه آبمیوه هم ندادن-یه سوال دیگه ام از من کرد گفت اگه ماهی 20 میلیون بهت بدیم می ری لبنان سلاح بسازی که من گفتم برا کشور خودم می سازم اگه خواستین ببرین بدین اونجا-
سلام ممنون دوست عزیز

واسه ارشد که مهمان نیمدن،اگرم بدن خیلی سخت!!!!

از نظر مقاله چطور هست؟ برای دانشجوهاشون وقت میزارن؟با این توضیحاتی که دادم وضع مقاله دادن در مالک بهتر از حکیم هست یا نه؟

ممنون با تشکر

mech.mech

عضو جدید
بچه ها چرا کسی راجب به سیستم انرژی حرف نمیزنه؟
من خودم سیستم انرژی ام ولی اطلاعاتی راجبش ندارم

ali-gold

کاربر فعال
اجازه خروج از کشور نداری-تو حیطه ی هم که اونا بخوان باید مقاله بدی و پروژتو کار کنی -من که رفتم داخل با فضاش حال نکردم-جاییم که اونا بخوان باید شاغل بشی-تصمیم نهایی با تو هست-همون جایی که هستی خوبه هوایی نشو-ممکنه عقب بیوفتی-نظام آموزشی کشور حساب کتاب نداره-اونجا که رفتیم مصاحبه انقد گدا بودن یه آبمیوه هم ندادن-یه سوال دیگه ام از من کرد گفت اگه ماهی 20 میلیون بهت بدیم می ری لبنان سلاح بسازی که من گفتم برا کشور خودم می سازم اگه خواستین ببرین بدین اونجا-

ممنون دوست عزیز

اگه تو حیطه آنا باشه بدرد نمیخوره.....

خداییش موندم........

کسی دیگه ای نیست نظر بده

امروز آخرین روزه................

ali-gold

کاربر فعال
ممنون دوست عزیز

اگه تو حیطه آنا باشه بدرد نمیخوره.....

خداییش موندم........

کسی دیگه ای نیست نظر بده

امروز آخرین روزه................

سلام دوستان کسی نظری نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mm.caffee

عضو جدید
سلام دوستان کسی نظری نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من اونجاست. از لحاظ امكانات و آزمايشگاه هاي دفاعي مطمئن باشيد بهترين دانشگاه كشوره و چيزهايي داره كه خيلي از دانشجوهاشون هم نميدونن!!
از لحاظ مقاله معمولا درسايي كه ميدن هم هدفداره و با ديد دفاعي ميگن
كلا دفاعيه ديگه و در نتيجه مقاله خوريش كمتره
آخرش هم احتمالا وزارت دفاع استخدام ميشيد

ali-gold

کاربر فعال
دوست من اونجاست. از لحاظ امكانات و آزمايشگاه هاي دفاعي مطمئن باشيد بهترين دانشگاه كشوره و چيزهايي داره كه خيلي از دانشجوهاشون هم نميدونن!!
از لحاظ مقاله معمولا درسايي كه ميدن هم هدفداره و با ديد دفاعي ميگن
كلا دفاعيه ديگه و در نتيجه مقاله خوريش كمتره
آخرش هم احتمالا وزارت دفاع استخدام ميشيد

ممنون دوست من.

پس اگه این طور باشه بدرد من نمیخوره،من دارم همین ترم اول مقاله میدم.چون واقعا اساتیدش اگه دانشجو بخواد کمک میکنه.

یه مشکل دیگم که برام پیش میاد اینه که از ترم دو(بهمن) برام حساب میشه و در واقع یه ترم عقب میمونم.

دوستان دیگم اگه خواستن نظر بدن،ممنون میشم.

یاعلی

علی منتهایی

عضو جدید
سلام دوستانی که توی تکمیل ظرفیت شرکت کردن و تبدیل شاهرود و سمنان رو بگن که بفهمیم قبول میشیم یا نه من با رتبه 1616 تبدیل انرژی روز سمنان وشاهرود رو زدم

5858

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام –من کتاب برای این درسا دارم اما تست کم داره برای این درسا کتابی میخوام که فقط تست طبقه بندی شده باشه یا بیشترش تست باشه –چه کتابیایی هست؟[/FONT]
[FONT=&quot]دینامیک-دینامیک ماشین-طراحی اجزا-سیالات-ریاضی مهندسی[/FONT]

m.r.devil

عضو جدید
سلام دوستان
من یه سوال دارم
من خردادماه فرجه یکساله بعد از فارغ التحصیلیم تموم میشه
میخام بعد از کنکور برم خدمت که اگه ایشالا خدکت قبول شدم ترخیص بشم
الان وضعیت نظام وظیفه رو کدوم بزنم؟
یکیش نوشته کسانی که برگ اعزام بخدمت دارند که من ندارم
یکی هم نوشته کسانی که بعد از قبوللی مهلت یکسالشون تموم میشه!!!

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
یاد همه دوستایی که پارسال کار هر روزشون سر زدن به اینجا یود؛به خیر...:)
شمام انگار هنوز کار هرروزت سر زدن به اینجاس!!! من به ارشد 91 هم هنوز سر می زنم برای مرور خاطرات...اون کنکور مسخره 91 با تست های غلط و غلوط ساخت وتولید

tir70

عضو جدید
سلام دوستان
من گرایش ارشدم کنترل و ارتعاشات..به نظر شما کنترلی کار کنم یا ارتعاشاتی؟و اینکه رو چه موضوعی کار کنم بهتره؟موضوعاتی ک الان رو بورس چیه؟ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی بکن.

karim-mech

کاربر بیش فعال
یادش بخیر چقدر سر زدیم به این تاپیک. کنکور مزخرفترین نوع رقابت هستش.

mnmo

عضو جدید
سلام خدمت دوستان.کسی نیست پاسخ تشریحی ساخت و تولید 92 رو قراربده؟خواهشا کمک کنید........

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من گرایش ارشدم کنترل و ارتعاشات..به نظر شما کنترلی کار کنم یا ارتعاشاتی؟و اینکه رو چه موضوعی کار کنم بهتره؟موضوعاتی ک الان رو بورس چیه؟ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی بکن.
مونده به دانشگاهت امکانات و اساتید

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا چه فرقی داره!!!! جفتش یکیه ;)

فرق که زیاد میکنه:D

آقا ما آمدیم دانشگاه سبزوار ...گفتیم مثل هولو پیش میریم و مدرک ارشد رو میگیریم ...ولی جور دیگه از آب در آمد:biggrin:

بابا اینا حالشون خوب نیستا.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا