ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memeghme

عضو جدید
دوست عزیز فقط یک بار حل کن و شرایط مرزی رو جا گذاری کن با دقت می بینی گزینه 4 اصلا نمی تونه درست باشه....
حالا باید دید سنجش چی میگه انا به این حرفا کاری ندارن که..

من نمیدونم چرا انقدر این سوال مساله شده این نکته به صراحت در کتاب راهیان اومده که در تولید حرارت ماکزیموم به دمای بیشتر نزدیکه. علاوه بر اون شیب در گزینه دو کاملا اشتباه رسم شده یعنی در طرف راست دیوار شیب کمتره در حالی که صورت سوال عکس این رو گفته حالا با وجود همه ی این دلایل اگه گزینه 4 نشه خوب دیگه نشده دیگه!!!!!!!!!!

sourena23

عضو جدید
من نمیدونم چرا انقدر این سوال مساله شده این نکته به صراحت در کتاب راهیان اومده که در تولید حرارت ماکزیموم به دمای بیشتر نزدیکه. علاوه بر اون شیب در گزینه دو کاملا اشتباه رسم شده یعنی در طرف راست دیوار شیب کمتره در حالی که صورت سوال عکس این رو گفته حالا با وجود همه ی این دلایل اگه گزینه 4 نشه خوب دیگه نشده دیگه!!!!!!!!!!
آقا تو این سوال رو حل کن شرایط مرزی رو جا گذاری کن.
می بینی 4 که به هیچ وجه درست نیست 2 هم یک اشکال دار واسه درس بودنش ....
مهندس جان حق با شماست بینیم سنجش چی میگه!!!!!!!!

انیشتن

عضو جدید
نانا

نانا

دوست عزیز فقط یک بار حل کن و شرایط مرزی رو جا گذاری کن با دقت می بینی گزینه 4 اصلا نمی تونه درست باشه....
حالا باید دید سنجش چی میگه انا به این حرفا کاری ندارن که..

ایقد غصه نخورین بخدا ارشد بده اگه الان بگن انصراف بده با سر می رم.ارشد همچی مالی هم نیس باور کنین ارزش نداره

mahde1818

عضو جدید
اخه چرا اینقدر قضیه رو پیچیده کردید یکی میره با کامپیوتر مساله رو حل میکنه یکی معادله انتقال حرارت رو حل میکنه این مسخره بازی ها چیه!!! واضحه که گزینه 4 درسته حالا اگه کسی گزینه 2 رو زده و قصد قبول کردنه اشتباهش رو نداره قضیه دیگس

sourena23

عضو جدید
اخه چرا اینقدر قضیه رو پیچیده کردید یکی میره با کامپیوتر مساله رو حل میکنه یکی معادله انتقال حرارت رو حل میکنه این مسخره بازی ها چیه!!! واضحه که گزینه 4 درسته حالا اگه کسی گزینه 2 رو زده و قصد قبول کردنه اشتباهش رو نداره قضیه دیگس
دوست عزیز تا امدن پاسخ سنجش صبر کن ....
بعدش من منتظر عذر خواهیتم..

constantine68

عضو جدید
عجب دل خجسته ای دارید شماها
من که نه دفترچه سوالا دانلود کردم و نه جوابا رو نگاه میکنم. آدم صبر می کنه رتبه ها که اومد یهو میره رتبشو میبینه و خلاص. اما اینجوری واسه هر تستی که غلط زده باشی باید کلی غصه بخوریو به زمین و زمان فحش بده ، چه کاریه؟؟؟؟؟؟؟؟

sourena23

عضو جدید
یکی از دوستان لطف کردن و حلشونو گذاشتن تو سایت بنده هم دوباره که حل کردم وشرایط مرزی رو جا گذاری کردم به حرف ایشون رسیدم.
می بینید که هیچ کدوم از گزینه ها جواب صیحیح نیست .
ولی نزدیک ترین جواب گزینه 2
شمام اگه میشه راه حلی که به 4 می رسید رو رو کنید
نه اینکه تو این کتاب هست تو ان کتاب هست ...
راه حل و تحلیل تون رو بیان کنید
وگرنه مثل همه ما منتظر بمونید ببینید سنجش چی می گه بعد به
دیگران حرف بزنید
فرضا
به ازای
X=0
میشه 5 وبه ازای
X=1
میشه 4.5
می بیننید در 0 همواره بیشتر از 1
Untitled.jpguntitled12.JPG

آخرین ویرایش:

salari_erfan

عضو جدید
یکی از دوستان لطف کردن و حلشونو گذاشتن تو سایت بنده هم دوباره که حل کردم وشرایط مرزی رو جا گذاری کردم به حرف ایشون رسیدم.
می بینید که هیچ کدوم از گزینه ها جواب صیحیح نیست .
ولی نزدیک ترین جواب گزینه 2
شمام اگه میشه راه حلی که به 4 می رسید رو رو کنید
نه اینکه تو این کتاب هست تو ان کتاب هست ...
راه حل و تحلیل تون رو بیان کنید
وگرنه مثل همه ما منتظر بمونید ببینید سنجش چی می گه بعد به
دیگران حرف بزنیدبه ازای
X=0
فرصا میشه 5 وبه ازای
X=1
میشه 4.5
می بیننید در 0 همواره بیشتر از 1
مشاهده پیوست 135937مشاهده پیوست 135938
دقیقن تحلیلتون درسته. گزینه 4 به هیج وجه درست نیست. اونایی هم که میگن گزینه 4 با دلیل بگن . دلیل نمیشه چون خودشون زدن حتما باید درست باشه!!!

sourena23

عضو جدید
دقیقن تحلیلتون درسته. گزینه 4 به هیج وجه درست نیست. اونایی هم که میگن گزینه 4 با دلیل بگن . دلیل نمیشه چون خودشون زدن حتما باید درست باشه!!!
گزینه 2 هم مشکل دار ولی 4 از اساس غلط..
از نظر من با تحلیلی که بیان کردم نزدیک ترین گزینه ، گزینه 2....
حالا بغیش به سنجش بستگی دار...

nemat allah

عضو جدید
گزینه 2 هم مشکل دار ولی 4 از اساس غلط..
حالا بغیش به سنجش بستگی دار...گزینه 2 هم مشکل دار ولی 4 از اساس غلط..
حالا بغیش به سنجش بستگی دار...
به نظر من 4 درسته چون چشمه حرارتی به دیوار گرم نزدیک تره آخه نمیشه که در یه دیوار که kاون ثابته
چشمه به دیوار سرد نزدیک تر باشه
اگه اینجوره باید دیوار پشت بخاری خونتون سردتر از دیواری که از بخاری دور تره باشه!!!!!!!!!!!!!!!!

sourena23

عضو جدید
به طور مثال شما به سوال 78 توجه کن :
تو سوال امدهUntitled.jpg
X=فاصله نیرو تا مرکز تیر پاینی
تو شکل اما امده:
X=فاصله نیرو تا انتهای تیر پاینی
شما بگو کدوم درست؟
این طراحا سرشون معلوم نبود با کجاشون بازی می کرد.
سوالای اجزا که به ماند

sourena23

عضو جدید
به نظر من 4 درسته چون چشمه حرارتی به دیوار گرم نزدیک تره آخه نمیشه که در یه دیوار که kاون ثابته
چشمه به دیوار سرد نزدیک تر باشه
اگه اینجوره باید دیوار پشت بخاری خونتون سردتر از دیواری که از بخاری دور تره باشه!!!!!!!!!!!!!!!!
عزیزم بخاری در دیوار قرار گرفته مکانش باید معلوم بشه.
ضریب جابه جایی حرارتی اطرافم که معلوم نیست ...
معادله دیفرانسیل سوال رو حل کن شرایط مرزی رو جا گذاری کن ...جواب بدست می یاد.
شما فک کن لوله شوفاژی که از دیوار کی گذره
باید مکانش معلوم شه...

nemat allah

عضو جدید
عزیزم بخاری در دیوار قرار گرفته مکانش باید معلوم بشه.
ضریب جابه جایی حرارتی اطرافم که معلوم نیست ...
معادله دیفرانسیل سوال رو حل کن شرایط مرزی رو جا گذاری کن ...جواب بدست می یاد.
شما فک کن لوله شوفاژی که از دیوار کی گذره
باید مکانش معلوم شه...
حلتون رو نگاه کردم :طبق گزینه 2 باید در x=0 , T=0باشد پس c2 باید صفر باشه که در این صورت در x=1 T=-.5 میشه طبق جواب خودتون !!! حالا اگه به شکل گزینه دو نگاه کنی میبینی که Tدر x=1بزرگتر از 0 است وتنها گزینه منطقی ودرست گزینه 4است

mahde1818

عضو جدید
شیب دما در x=0 برابر چنده! برابر 1 در x=1 برابر چند؟؟؟ آفرین -2 خوب حالا به یک نکته مهم که مربوط به کلاس اول ابتدایی هست توجتون رو جلب می کنم
نکته:2 بزرکتر از 1 است
پس شیب معادله دما در x=0 باید کمتر از شیب دما در x=1 باشه با توجه به شکل تنها گزینه ای که این موضوع در موردش صدق میکنه فقط گزینه 4 هست

sourena23

عضو جدید
شیب دما در x=0 برابر چنده! برابر 1 در x=1 برابر چند؟؟؟ آفرین -2 خوب حالا به یک نکته مهم که مربوط به کلاس اول ابتدایی هست توجتون رو جلب می کنم
پس شیب معادله دما در x=0 باید کمتر از شیب دما در x=1 باشه با توجه به شکل تنها گزینه ای که این موضوع در موردش صدق میکنه فقط گزینه 4 هست
مهندس قدر مطلق گرادیان مهم.
من توجه شما رو به نکته ای تو درس انتقال حرارت جلب می کنم ..
حل معادله دیفرانسیل جا گذاری شرایط مرزی....
برو یاد بگیر شاید تونستی جواب بدی..

salari_erfan

عضو جدید
عزیزم شما نمی خواد این چیزایی رو که دانشگاه ازادتون بهتون یاد دادن به من بگی .کنکور مکانیک حفظی نیست که چون سال پیش این بوده جوابش همینه. مثل صبح که فکر میکردی که سوال 86 مثل تست سال سال 84 هست. و فرق تئوری ماینر رو نمیدونستی

sourena23

عضو جدید
حلتون رو نگاه کردم :طبق گزینه 2 باید در x=0 , T=0باشد پس c2 باید صفر باشه که در این صورت در x=1 T=-.5 میشه طبق جواب خودتون !!! حالا اگه به شکل گزینه دو نگاه کنی میبینی که Tدر x=1بزرگتر از 0 است وتنها گزینه منطقی ودرست گزینه 4است
واقعا چه جوری این فتوارو می دی؟
من گفتم 2 هم مشکل دار..
اما 4 از اساس غلط....چون ضریب
X
به توان.
2 بزرگتر از یک و با بزرگ شدن
x
دما میاد پایین
به چیزی که من گذاشتم توجه کن درستش ان
اما تو گزینه ها نیست از نظر من نزدیک ترین جواب بهش گزینه 2...
برادر من چرا دعوا داری منتظر باش جواب سنجش بیاد

آخرین ویرایش:

sourena23

عضو جدید
عزیزم شما نمی خواد این چیزایی رو که دانشگاه ازادتون بهتون یاد دادن به من بگی .کنکور مکانیک حفظی نیست که چون سال پیش این بوده جوابش همینه. مثل صبح که فکر میکردی که سوال 86 مثل تست سال سال 84 هست. و فرق تئوری ماینر رو نمیدونستی
تازه نکته ای هم که مگه
غلط هرجا قدر مطلق گرادیان دما برحسب مکان کمتر باشه....انجا عایق و دما ماکزیمم....
هر جام که عایق باشه سمت خارجش سردتر....
این کلا یه دیوار از 0 تا 1
در نزدیکی صفر عایق تو ان نقطه دما ماکزیمم و در صفر دیوار سردتر
اوففففففففففففففففف.
آقا خواهشن تا امدن پاسخ سنجش دیگه در این مورد چیزی نگیم

آخرین ویرایش:

salari_erfan

عضو جدید
تازه نکته ای هم که مگی غلط هرجا قدر مطلق گرادیان دما برحسب مکان کمتر باشه....انجا عایق و دما ماکزیمم....

اوففففففففففففففففف.
نه اخه بعضیا فکر میکنن کنکور فقط همین جوری الکی تست زدنه بدون دلیل

mahde1818

عضو جدید
من حال و حوصله توضیح دادنش رو برات ندارم ولی برو جزوه شریعت پناه رو دانلود کن تا بفهمی چرا عمر بینهایت نیست

nemat allah

عضو جدید
نه اخه بعضیا فکر میکنن کنکور فقط همین جوری الکی تست زدنه بدون دلیل
این چه طرز حرف زدنه اول واسه خودم متاسفم بعد هم واسه شما
میگن درخت هر چه پر بارتر سر به زیر تر ولی انگار اینجا بر عکسه من رفتم خداحافظ ...

mahde1818

عضو جدید
تازه نکته ای هم که مگه
غلط هرجا قدر مطلق گرادیان دما برحسب مکان کمتر باشه....انجا عایق و دما ماکزیمم....
هر جام که عایق باشه سمت خارجش سردتر....
این کلا یه دیوار از 0 تا 1
در نزدیکی صفر عایق تو ان نقطه دما ماکزیمم و در صفر دیوار سردتر
اوففففففففففففففففف.
فکر کردم حالیت میشه که منظورم قدر مطلقه

salari_erfan

عضو جدید
من حال و حوصله توضیح دادنش رو برات ندارم ولی برو جزوه شریعت پناه رو دانلود کن تا بفهمی چرا عمر بینهایت نیست
لازم به دانلودش نیست 14 جلسه سرکلاسش بودم. بحث سر عمر بی نهایت نیست. بحث سر اینکه فکر میکنید ازمون ورودیه پیش دبستانیه که از رو شکل شیب دما بدست میاد. وقتی معادله حل شده نمودار رسم شده دیگه حرفی نمیمونه.

ma_mech

عضو جدید
بچه ها دعوا نکنید اصن !

امروز ترا دسترس فردا نیست و اندیشه فردات بجز سودا نیست​
ضایع مکن این دم ار دلت شیدا نیست کاین باقی عمر را بها پیدا نیست

salari_erfan

عضو جدید
این چه طرز حرف زدنه اول واسه خودم متاسفم بعد هم واسه شما
میگن درخت هر چه پر بارتر سر به زیر تر ولی انگار اینجا بر عکسه من رفتم خداحافظ ...
دوست عزیز این اقا اول شروع کردن که نکته های دبستان رو به من یاداوری کنن!!!!

sourena23

عضو جدید
فکر کردم حالیت میشه که منظورم قدر مطلقه
دیگه در مورد این سوال نه با شما نه با هیچ فرد دیگه هیچ بحثی ندارم.
منتظر پاسخ سازمان سنجشم .
بعدش اگه من اشتباه گقتم از شما عذر خواهی می کنم اگه شما اشتباه گفتید...
نحوه حرف زدنت نشون میده فردی نیستین که ان موقع هم اشتباهتون رو بپذیرید.....
سر چیز به این پیش پا افتادگی در برابر حل معادله دیفرانسیل و جا گذاری شرایط مرزی این جور اختلاف نظر
سر مباحث پیچیده و در هم از هر نوع
حتما سر می برید.................

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا