ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

juliosezar

عضو جدید
بچه ها خواهشاً بگین با 2198 تبدیل کجا قبول میشم؟؟؟
اطراف کرمانشاه ترجیحاً.منتظرم

masoud612

عضو جدید
سلام.اینا رتبه های منه به نظر شما با اینا روزانه کجا قبول می شم. تهران و تبریز بیشتر مد نظرمه علاقه ام هم بیشتر به طراحی کاربردی و مکاترونیکه
گرایش رتبه
1 202
2 237
3 304
4 187
5 226
6 180
7 201
8 252

تبريك .شبانه تهران و روزانه تبريز، سايت بالا نمياد ، درصد جامدات تغيير داشته ؟

gigili206

عضو جدید
من که برعکس شده رتبم
من میخواستم تبدیل برم ولی رتبه ی طراحیم بهتر شده طراحی 370 تبدیل 517 !!!
من یه سهمیه رتبه اولی هم دارم کسی میدونه سهمیه رتبه اولی چقدر تاثیر داره؟

juliosezar

عضو جدید
خواهشاً جواب منو هم بدین دیگه.با 2198 تبدیل روزانه یا شبانه فرقی نداره.میشه راهنماییم کنین.

juliosezar

عضو جدید
خواهشاً جواب منو هم بدین دیگه.با 2198 تبدیل روزانه یا شبانه فرقی نداره.میشه راهنماییم کنین.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ریاضی 35سیالات 18جامدات 47دینامیک 33رتبه طراحی کاربردی : 714خدا داند کجا قبول شیم

gigili206

عضو جدید
من که برعکس شده رتبم

gigili206

عضو جدید
من که برعکس شده رتبم

Hooladi

عضو جدید
آمار دقیق قبولیهای کنکور ارشد و دکتری

تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۴۹
سازمان سنجش آموزش کشور، پیش از این رقم ظرفیت پذیرش در ۲ کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ۹۱ را اعلام کرده بود اما مدیر کل گسترش آموزش عالی وزارت علوم از افزایش ظرفیت نسبت به ظرفیت اعلامی از سوی سنجش خبر داد و آمار دقیق قبولیها را اعلام کرد.

ابوالفضل حسنی در گفتگو با مهر، با اشاره به ظرفیت دقیقی که دفتر شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم برای پذیرش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ۹۱ به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است، گفت: ظرفیت سازی در کنکور کارشناسی ارشد امسال ۸۱ هزار و ۳۵۳ نفر اعلام شده در حالیکه این رقم از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ۷۵ هزار نفر اعلام شده بود.

وی در ادامه به ظرفیت دقیق پذیرش در کنکور دکتری سال جاری نیز اشاره کرد و اظهار داشت: همچنین دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم ظرفیت ۹ هزار و ۸۶۳ نفری را برای مقطع دکتری ۹۱ در نظر گرفته است.

به گفته مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی در صورت محاسبه ظرفیت استعدادهای درخشان در مقطع دکتری، این ظرفیت به ۱۱ هزار نفر افزایش می یابد

Hooladi

عضو جدید
آمار دقیق قبولیهای کنکور ارشد و دکتری

تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۴۹
سازمان سنجش آموزش کشور، پیش از این رقم ظرفیت پذیرش در ۲ کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ۹۱ را اعلام کرده بود اما مدیر کل گسترش آموزش عالی وزارت علوم از افزایش ظرفیت نسبت به ظرفیت اعلامی از سوی سنجش خبر داد و آمار دقیق قبولیها را اعلام کرد.

ابوالفضل حسنی در گفتگو با مهر، با اشاره به ظرفیت دقیقی که دفتر شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم برای پذیرش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ۹۱ به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرده است، گفت: ظرفیت سازی در کنکور کارشناسی ارشد امسال ۸۱ هزار و ۳۵۳ نفر اعلام شده در حالیکه این رقم از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ۷۵ هزار نفر اعلام شده بود.

وی در ادامه به ظرفیت دقیق پذیرش در کنکور دکتری سال جاری نیز اشاره کرد و اظهار داشت: همچنین دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم ظرفیت ۹ هزار و ۸۶۳ نفری را برای مقطع دکتری ۹۱ در نظر گرفته است.

به گفته مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی در صورت محاسبه ظرفیت استعدادهای درخشان در مقطع دکتری، این ظرفیت به ۱۱ هزار نفر افزایش می یابد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا