ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ديناميك

عضو جدید
91

91

سلام بر خستگان کنکور 91.
من اگر طراح سوال باکس ریاضی رو پیدا کنم ...... اخه چرا یک انتگرال خمی ، سطحی، سه گانه ای از همون بخشی که من ضعف داشتم یعنی کاربرد های مشتق داده بود روحیم سر کنکور 0 شد اما دست طراح جامدات درد نکنه خیلی خوب سوال داده بود، سیالات هم که در سطح سال های پیش بود(من خراب کردم ریاضی انقدر تاثیر بد گذاشت روم فرمول ها یادم رفت) باکس دینامیک هم بد نبود.
من با این اوصاف امید به قبولیم خیلی خیلی کم شد.( حیف این همه وقتی که برای ریاضی گذاشتم )

gigili206

عضو جدید
سلام دوستان
چی کار کردین؟
من که هر کدوم از سوالای ریاضی رو که میخوندم اینطوری میشدم:eek: اصلا نمیفهمیدم سواله چی میخواد چه رسد به اینکه بخوام حلش کنم!!! تازه من ریاضیم خوب بود 5 تا بیشتر نتونستم بزنم که اگه همش درست باشه میشه 25% :cry:
ولی جامدات سیالات و دینامیکش بد نبود 10-12 تا از هر کدوم زدم انشاالله که درست در بیاد.
شماها چی کار کردین؟!؟

gigili206

عضو جدید
سلام بر خستگان کنکور 91.
من اگر طراح سوال باکس ریاضی رو پیدا کنم ...... اخه چرا یک انتگرال خمی ، سطحی، سه گانه ای از همون بخشی که من ضعف داشتم یعنی کاربرد های مشتق داده بود روحیم سر کنکور 0 شد اما دست طراح جامدات درد نکنه خیلی خوب سوال داده بود، سیالات هم که در سطح سال های پیش بود(من خراب کردم ریاضی انقدر تاثیر بد گذاشت روم فرمول ها یادم رفت) باکس دینامیک هم بد نبود.
من با این اوصاف امید به قبولیم خیلی خیلی کم شد.( حیف این همه وقتی که برای ریاضی گذاشتم )

اشکال نداره دینامیک جان سوالای ریاضی واسه همه سخت بوده ... منم زیاد واسه ریاضی زیاد وقت گذاشتم انتظار بالای 40 50 درصد داشتم ولی نشد دیگه...

ديناميك

عضو جدید
اشکال نداره دینامیک جان سوالای ریاضی واسه همه سخت بوده ... منم زیاد واسه ریاضی زیاد وقت گذاشتم انتظار بالای 40 50 درصد داشتم ولی نشد دیگه...

آخه بعضی ها(اقلیت) میگفتن ریاضی خوب زدیم ، اخه اصلا تو این 10 سال اخیر سبک سوال های ریاضی یک فرم خاص داشت حالا یک مرتبه انقدر تغییر فرم !
از یک طرف چندین تست تکراری از سالهای پیش بود که باعث خنده میشد.
اما انقدر اعصابم خورده که نمیدونم چه کار کنم .

vanta

عضو جدید
من نمیدونم یه مهندس مکانیک چه کار به مفاهیم ریاضی داره. مهم اینه که درست حساب کنه. سبک سوالای ریاضی به درد بچه های ریاضی میخورد. سیالات در سطح پارسال بود. جامدات هم که سوال غلط داشت. زشته دیگه برای سنجش بعد از این همه سال سوال غلط بده تو کنکور. خدا کنه همگی نتیجه های زحماتمون رو بگیریم

آخرین ویرایش:

daneshju.m

عضو جدید
دیگه بدتر از این نمی شد :(کلا بی خیال قبولی شدم ، واسه سال دیگه باید بخونم :(

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ول کنیننننننننننننننننننننننننننن
این حرفا میخواین به کجا برسین؟
بابا من هرچی سوال کپی از کنکورهای پارسال بود رو نزدم!! 3تا سوال جامدات رو میدونستم حتی جواب اینقدر استرس گرفتم نزدم!

ولی کنین تورو خدا

برنامه بچینین واسه تفریحات بعدش....ما که داریم میریم کوه:دی هرکی میاد در خدمتیم:دی

hamid_adventure

عضو جدید
زبان سخت ! رياضي خيلي سخت . من در حد يه هفته كلا وقت گذاشته بودم --اما 5 تا زدم 3 تاش كه راحت عدد گذاري بود . بسط مك لورن و ....رياضي مهندسي افتضاح --- سيالات هم سطحش بين اسون و متوسط بود!!! جامدات هم كه غلط زياد داشت.در كل مشابه كنكور 88 بوود يعني سوال بديهي زياد داشت مخصوصا استاتيك --- باكس ديناميك هم از پارسال اسون تر بوود !!! در كل ضرر و اونايي كردن كه وقت واسه خوندن زياد گذاشتن . كنكوور نامرد تر از تو تووو روزگار نديدم :cry:

hamid_adventure

عضو جدید
ریاضی 12 تا زدم
سیالات 12 تا زدم
جامدات 12 تا زدم
دینامیک 12 تا زدم
نصفشون هم تو شک بود یعنی ممکن بود جواب نزدیک به جواب خودمو زده باشم که اینطوری بود توش..زیاد هم بود
اره دادا -- كنكور امسالم عجيب بود خدايي.ايشالا همه قبول شيم. من در كل مفيد 2 ماه خوندم.كلا هم 35 تا زدم.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره دادا -- كنكور امسالم عجيب بود خدايي.ايشالا همه قبول شيم. من در كل مفيد 2 ماه خوندم.كلا هم 35 تا زدم.
من واقعا رو ریاضی و سالاتش کار کردم
سوالای کپی کنکور داده بود نزدم!
خیلی از سوالاتشو تو خونه حل کردم ولی سر کنکور نزدم!
واقعا بهم فشار اومد...ولی بیخیالش..چیکار کنم؟بزنم تو سرم! ولش کن....
من تا 7آبان مسابقات بودم و جو مسابقات داشتم شریوع کردم به خوندن....دیگه این شد....الانم بابام ناراحته من دارم میخندم!

hamid_adventure

عضو جدید
من واقعا رو ریاضی و سالاتش کار کردم
سوالای کپی کنکور داده بود نزدم!
خیلی از سوالاتشو تو خونه حل کردم ولی سر کنکور نزدم!
واقعا بهم فشار اومد...ولی بیخیالش..چیکار کنم؟بزنم تو سرم! ولش کن....
من تا 7آبان مسابقات بودم و جو مسابقات داشتم شریوع کردم به خوندن....دیگه این شد....الانم بابام ناراحته من دارم میخندم!
خدا بزرگه... هر كي زحمت بكشه نتيجشو ميگيره

zed_vr

عضو جدید
ریاضی تست آخری فکر کنم عین تست 90 بود.
کلاً سوالای ریاضی اصلاً استاندارد نبود نسبت به سالای قبل.
امسال تو باکس دینامیک سوالای کنترل رو اول آورده بودن.
من همیشه دینامیک رو از آخر میزدم، بعد این بار اومدم از آخر بزنم یهو دیدم کنترل نداره بعد اینجوری شدم:eek: :دی
سیالات و جامدات مثل سالای قبل بود تقریباً.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ریاضی تست آخری فکر کنم عین تست 90 بود.
کلاً سوالای ریاضی اصلاً استاندارد نبود نسبت به سالای قبل.
امسال تو باکس دینامیک سوالای کنترل رو اول آورده بودن.
من همیشه دینامیک رو از آخر میزدم، بعد این بار اومدم از آخر بزنم یهو دیدم کنترل نداره بعد اینجوری شدم:eek: :دی
سیالات و جامدات مثل سالای قبل بود تقریباً.
اخ اون قیافه رو خوب اومدی...منم اینطور بودم
اما با این دید
خدایا چرا تستای دینامیکش شبیه کنترل شده! یعنی چه سوالایی داده که شکلش اینطوریه!!!!!!!!

ali-10

عضو جدید
من امسال چون نرسیدم همینجوری امتحان دادم ولی باید بگم که زبانش رو ترکوندم مطمئنم بالای 80-90 درصد زدم ( البته نا گفته نمونه که من دارم خودمو واسه آیلتش آماده میکنم )
راجع به بقیه هم ریاضی رو فقط معادلاتشو زدم ، استاتیک هم 4 تایی زدم ، سیالات هم متوسط.....

تا چه پیش آید .

امتحان که تموم میشد به کناریم گفتم سوالا 110 رو چک کن گزینه 1 و 2 دقیقا مثل همه ....فکر کرد که از جواب رو میخوام اصلا بهم نگاه نکرد ....... شاید باورتون نشه از اینکه کنکور رو ایجوری امتحان دادم اینقدر جوش نیوردم که اون آدم کوچیک و پست بهم بی محلی کرد ....... خیلی جلوی خودمو نگه داشتم که همونجا تو جلسه پخش زمینش نکنم ....
آخه بابا چقدر آم میتونه پست باشه ............ ولش کن بابا ........ حالم گرفتس

آخه دلمون به چی خوشه تو این مملکت ......

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیپ سوالای ریاضی عمومی تغییر کرده بود.معادلات متوسط بود.ریاضی مهندسی هم سخت ترین ریاضی مهندسی تاریخ کنکور بود. کلا طراح های عزیز ریاضی یاد بستگان مرحومشون افتاده بودن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا