ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ea_mecs

عضو جدید
ریاضی که سخت بود ، اما ارتعاشاتش واقعا منو ناکام گذاشت، خیلی غیر استاندارد بود . جامدات از سیالاتش ساده تر بود . سوالات ساخت رو هم زدم ، مزخرف بود ، در کل آزمون 100% اول از این بهتر بود.

navid292

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید!
کسی از بچه ها می دونه کجا میشه حل تشریحی ارشد 90 رو پیدا کرد.. ممنون میشم.
تو هیچ سایتی پیداش نکردم.

mohammad.md

عضو جدید
آزمون 86 رو شبيه سازي كردم اين شد
نتيجه اش خيلي غلط داشتم سيالات شش تا، رياضي چهارتا، ديناميك يكي
زبان 15.55
رياضي 58.88
سيالات 58.62
جامدات 13.33
ديناميك 15.55
آزمون پارسه هم امروز رياضي و ارتعاشاتش سخت بود :(

عا لیییییییی

mohammad.md

عضو جدید
ریاضی که سخت بود ، اما ارتعاشاتش واقعا منو ناکام گذاشت، خیلی غیر استاندارد بود . جامدات از سیالاتش ساده تر بود . سوالات ساخت رو هم زدم ، مزخرف بود ، در کل آزمون 100% اول از این بهتر بود.

ارتعاشاتش مزخرف-ترموش از اونم مزخرفتر وغیر استاندارد ریاضی پارسه که همیشه سخته کنترل سخت دینامیک ماشین اسون جامدات بسیار اسون

majid195

عضو جدید
زبان بزنم با نه؟

زبان بزنم با نه؟

با سلام به بچه هاب مکانیک .دوستان یه مشورتی می خواستم باهاتون بکنم

من زبان متوسط 30 می زنم به نظرتون این درصد ارزشی داره که تو کنکور واسش وقت بذارم یا وقتشو بذارم واسه در سای اختصاصی؟

vanta

عضو جدید
با سلام به بچه هاب مکانیک .دوستان یه مشورتی می خواستم باهاتون بکنم

من زبان متوسط 30 می زنم به نظرتون این درصد ارزشی داره که تو کنکور واسش وقت بذارم یا وقتشو بذارم واسه در سای اختصاصی؟
اگه وقت زيادي نميگيره ازت بزن حتما من خودم متوسط 20 درصد ميزنم توي 5 دقيقه اگه در حد 10 تا 15 دقيقه هست ارزش داره

vanta

عضو جدید
حدود 20 تا 25 دقیقه وقت می گیره حالا نظرت چیه؟
بايد ببيني توي درساي ديگه چطوري زبان ضريبش يك هست. مثلا تو اين وقت ميشه تست هاي سيالات و رياضي رو زد. بازم بستگي به خودت داره. مثلا ميتوني يكم زمانش رو كم كني كه زبان رو سفيد نذاري در حد مثلا 15 درصد با 15 دقيقه بعد بري سراغ سوالاي تخصصي اگه وقت اضاف آوردي دوباره برگردي رو زبان البته اين فقط يه ژيشنهاد هست همه چي دست خودت هست

vanta

عضو جدید
درصدام توي پارسه اين شد
زبان 30
رياضي 45
سيالات 46.67
جامدات 10
ديناميك 1.6
رتبه ام شد 359
تنها دو هفته ديگه مونده اميدوارم نتيجه كنكور هم رضايت بخش باشه براي همه آرزوي موفيقت ميكنم

مکاترونیک8282

عضو جدید
درصدام توي پارسه اين شد
زبان 30
رياضي 45
سيالات 46.67
جامدات 10
ديناميك 1.6
رتبه ام شد 359
تنها دو هفته ديگه مونده اميدوارم نتيجه كنكور هم رضايت بخش باشه براي همه آرزوي موفيقت ميكنم

از سیستم مهستان استفاده کن بببین حدودا رتبت چند میشه.
سیالات ریاضیت عالیه چیکار می کنی براش؟
جامدات هر روز یه کنکورو امتحان کن حیفه

مکاترونیک8282

عضو جدید
30 درصد زبان یعنی 20 درصد ریاضی عالییییییه اگه مطمینی که تو 20 25 دقیقه حتما 30 به بالا میزنی بزنش
خیلی تاثیر داره[/QUOTE

بچه ها مشاوره میدین به هم مراقب باشین فقط ضریب درس مهم نیست. توی رشته مکانیک هیییییچ وقت زبان 30 برابر با ریاضی 20 نیست! کیفیت آماری درس رو هم باید در نظر بگیرین. 25 دقیقه برای زبان 30 درصد زدن فوق العاده کار اشتباهیه.
برای رشته هایی که حفظیات مهمن بله، زبان زمان بذاری خیلی خوبه..مثل نساجی منابع... ولی مکانیک وقتتو بذار رو ریاضی بالا. من توی زبان خیلی قویم آیلتس 7 دارم ولی از همین نصیحت پارسال بد ضربه خوردم. زبان 60 درصد وقتی نرسیدم دینامیکیارو حتی 5تا سوالشو نگاه کنم منو زد زمین.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
آزمون 86 رو شبيه سازي كردم اين شد
نتيجه اش خيلي غلط داشتم سيالات شش تا، رياضي چهارتا، ديناميك يكي
زبان 15.55
رياضي 58.88
سيالات 58.62
جامدات 13.33
ديناميك 15.55
آزمون پارسه هم امروز رياضي و ارتعاشاتش سخت بود :(
منم دیروز 81 رو شبیه سازی کردم :
ریاضی 35
جامدات 30
ساخت 48
فردام 82!!!!!!راستی شماها از چه سالیو شروع به شبیه سازی کردین؟؟

?Why

عضو جدید
دانلود آزمون آخر مسلط سازمان سنجش-به همراه پاسخ تشریحی.برای دانلود به آدرس زیر بروید
http://www.4shared.com/rar/vKGkFnqh/tasallot.html?
برای دریافت پاسخ تشریحی به آدرس زیر بروید
http://www.sanjeshserv.ir/fullstory.aspx?id=53
ا
ز دوستان میخام اگه موسسات دیگه آزمون دادن اینجا به اشتراک بذارن چیزی رو از دست نمیدن!!!!
موفق باشید بچه ها

یکی مثِ این دوستمون مرام بذاره پارسه رو up کنه ...
یک تشکر در دنیا و هزار در آخرت نصیبش خواهد شد...

vanta

عضو جدید
از سیستم مهستان استفاده کن بببین حدودا رتبت چند میشه.
سیالات ریاضیت عالیه چیکار می کنی براش؟
جامدات هر روز یه کنکورو امتحان کن حیفه

با توجبه وقت باقی مونده و شبیه سازی کنکور سالهای قبل روی نقاط ضعفم کار میکنم و تست و تمرین حل میکنم ازشون. آره باید تد دو هفته باقی مونده جامداتم رو بهتر کنم. من از کنکور 83 به بعد رو شبیه سازی کردم برای خودم

mohammad.md

عضو جدید
30 درصد زبان یعنی 20 درصد ریاضی عالییییییه اگه مطمینی که تو 20 25 دقیقه حتما 30 به بالا میزنی بزنش
خیلی تاثیر داره[/QUOTE

بچه ها مشاوره میدین به هم مراقب باشین فقط ضریب درس مهم نیست. توی رشته مکانیک هیییییچ وقت زبان 30 برابر با ریاضی 20 نیست! کیفیت آماری درس رو هم باید در نظر بگیرین. 25 دقیقه برای زبان 30 درصد زدن فوق العاده کار اشتباهیه.
برای رشته هایی که حفظیات مهمن بله، زبان زمان بذاری خیلی خوبه..مثل نساجی منابع... ولی مکانیک وقتتو بذار رو ریاضی بالا. من توی زبان خیلی قویم آیلتس 7 دارم ولی از همین نصیحت پارسال بد ضربه خوردم. زبان 60 درصد وقتی نرسیدم دینامیکیارو حتی 5تا سوالشو نگاه کنم منو زد زمین.

من اگه زبانو 60 میزدم دیگه گروه دینامیکو اصلا نمیزدم.
شما برو درصداتای قبلیتو که دینمایکو صفر زدی وارد کن یه بارم دینامیکو بزار 30 زبانو بزار 0 بعد ببین کدوم صورت رتبه اش بیشتر میشه.
اقا من تو تخمین همه ی اینارو امتحان کردم ولی باید مطمین باشی که زبانو تو اون زمان کم بالا میزنی.

shirin_902

عضو جدید
درصدام توي پارسه اين شد
زبان 30
رياضي 45
سيالات 46.67
جامدات 10
ديناميك 1.6
رتبه ام شد 359

آفرین ، خوبه :D ایشا..ه یه رتبه خوب هم تو کنکور بیارین یکم پُزه هم دانشگاهیمونو بدیم . :cool: :D

masoodina

عضو جدید
سلام رفقا . من ذیروز 82 رو شبیه سازی کردم . زبان : 53 ریاضی :82 سیالات :76 جامدات : 48 کنترل : 43 کنترلش خیلی محاسباتی بود واقعا خسته شدم . ریاضیش نسبتا ساده بود . از سال 86 -87 به بعد همین جوریه روند سوالا ؟؟؟؟؟ یا سخت تر میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟/

mohammad.md

عضو جدید
سلام رفقا . من ذیروز 82 رو شبیه سازی کردم . زبان : 53 ریاضی :82 سیالات :76 جامدات : 48 کنترل : 43 کنترلش خیلی محاسباتی بود واقعا خسته شدم . ریاضیش نسبتا ساده بود . از سال 86 -87 به بعد همین جوریه روند سوالا ؟؟؟؟؟ یا سخت تر میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟/

دمت گرم ترکوندیا ایشالا کنکور بهتر میزنی

mohammad.md

عضو جدید
نه بابا ما نترکوندیم به نظر میاد سوالای 86 به بعد سخت تر باشه . رسیدین به 86 به بعد ؟؟؟
کنکور 90 رو من ندارم . پاسخنامه تشریحیش هست تو اینترنت ؟؟؟

اره سختر شده.هنوز نه.85 رو زدم ولی هنوز رفع اشکال نکردم فردا هم کنکور 85 و رفع اشکال میکنم هم پارسه رو .
پس فردا 86 رو میزنم و رفع اشکال میکنم;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا