ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alborz_2000

اخراجی موقت
تو کدوم آموزشگاه درس میدن ایشون؟ یا شایدم باس بریم سر کلاسهای تهران جنوب؟؟

برو اموزشگاه مهستان. فاطمی-بعد از میدون خیابون بغل مسجد برو پایین اسم کوچه یادم نیست اما کوچه بالایی اسمش سمندره. جمعه ها فکر کنم ساعت 2تا 7 . این برنامه ترم تابستون امسالشه.

arash_arn

عضو جدید
تو کدوم آموزشگاه درس میدن ایشون؟ یا شایدم باس بریم سر کلاسهای تهران جنوب؟؟

برو اموزشگاه مهستان. فاطمی-بعد از میدون خیابون بغل مسجد برو پایین اسم کوچه یادم نیست اما کوچه بالایی اسمش سمندره. جمعه ها فکر کنم ساعت 2تا 7 . این برنامه ترم تابستون امسالشه.
جمعه ها ساعت 13 تا 18

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام
کسی در مورد کیفیت کلاس های دکتر نیکخواه بهرامی اطلاع داره؟
کسی هست که قبلاً توی این کلاس ها شرکت کرده باشه؟

سلام
در مورد استاد نیکخواه بهرامی باید بگم که تو دانشگاه ما به ایشون میگن پدر مکانیک ! متاسفانه من با ایشون درسی رو پاس نکردم ولی فکر کنم 3 ترمه که تو دانشگاه ما دارن ارتعاشات ارائه میدن...
همه ازش تعریف می کنن....شاید ترم بعد برم سرکلاسش !

nima_negmis

عضو جدید
اتفاقا منم امسال ازاد شرکت کردم. احتمال بسیار زیاد ازاد را قبول میشم.اما واقعا نمیدونم چی کار کنم؟برم؟یا سال دیگه سراسری شرکت کنم.بچه ها خواهشا یه نظری در مورد من بدین. به خدا دودلی و بر سر دو راهی قرار گرفتن خیلی سخت و عذاب اوره.:(

کنکور 50 درصدش درس خوندنه . اگه همه درسارو توپ بحونی و جمع کنی تازه 50 درصد راهو رفتی . 50 درصد بقیش شانس و مودت تو روزه امتحانه. پس به نظر من ریسک نکن و اگه آزاد قبول شدی برو چون اصلا نمیشه رو کنکور حساب کرد
موفق باشی

daneshju.m

عضو جدید
به یادش و یاریش
برنامه آمادست:
درسهای ریاضی 1 -استاتیک- دینامیک وسیالات
طول بازه:10 روز از تاریخ:سه شنبه 90/2/6تا 90/2/16 .روز 16 اردیبهشت رفع اشکال و ارائه 5 سوال هر درس از طرف دوستان.
ریاضی1:اعداد مختلط وبحث های مربوط به آن-تابع و مباحث مربوط(تابع زوج و فرد-یک به یک وپوشا-دامنه و برد و ...)-حد وپیوستگی
استاتیک:مقدمه-استاتیک ذرات(در صفحه وفضا)-اجسام صلب(سیستم نیروهای معادل-کوپل و ...)
دینامیک:دینامیک ذرات(مقدمه-حرکت مستقیم الخط-حرکت منحنی الخط در صفحه-مختصات مستطیلی-عمودی و مماسی-مختصات قطبی)
سیالات:خواص سیال-ایستایی سیال-مفاهیم جریان سیال و معادلات بنیادی حجم کنترل-معادلات دیفرانسیل کنترل
توجه:
مباحث بر حسب تجربه طوری انتخاب شده اند که بیشتر از یک هفته زمان لازم ندارند ولی با توجه به اینکه درسی مثل سیالات رو اگه مفهومی نخونید نمی تونید به سوالا جواب بدید من فرض و بر این گرفتم که همه عین خودم ترجیح میدن از روی منابع بخونن وبرای درسی مثل دینامیک تمام تمرینای باحال کتاب مریام یا .. رو حل کننو استاتیک رو هم همینطور.
توصیه:
حتما حتما خلاصه نویسی کنید و توجه داشته باشید که با این بر نامه ای که درپیش داریم تا 4 ماه آینده مباحث و مفهومی وعمیق خوندیم والبته خلاصه بداری هم کردیم واگه خدا بخواد از اول مهر شروع به تست زنی میکنیم تا مهارتهای تست زنی رو یاد بگیریم.
برای زبان هم من خودم روزانه 6 لغت از کتاب 504 واژه با مترادفها ومتضادها حفظ میکنم وبرای زبان تخصصی هم 6 واژه با این برنامه ریزی سه ماهه کل لغات زبان عمومی وتخصصی رو حفظ کرده و مرداد تا مهر هم گرامر
امیدوارم یا علیتون یا علی باشه و همگی تو سال 91 به همدیگه قبول شدن تو تاپ ترین دانشگاهای ایرانو تبریک بگیم.
موفق و موید باشید

بچه ها چی شد ؟ چرا دیگه خبری نیست ؟ ایده خیلی خوبی بود ، الان هم که تقریبا آخرای امتحان هاست ، فکر نکنم دیگه مشکلی باشه، راحت تر می تونیم برنامه ریزی کنیم واسه خوندن ، مطمئنا گروهی درس خوندن هم بازده بالاتری داره ، هم اینکه اگر جایی خسته شدیم ، لااقل با دیدن بقیه ، انرژی برای ادامه پیدا می کنیم و خودمون رو موظف می دونیم که ادامه بدیم :)

daneshju.m

عضو جدید
یه سوال دیگه ، به نظرتون شرکت در آزمون های کدوم موسسه بهتره ؟ ( پارسه یا ماهان یا ... )
می دونم که خیلی از آزمون ها کلا استاندارد نیستن ، ولی می خوام اگه خدا بخواد حتما توی یه آزمون نسبتا بهتری شرکت کنم که با برنامه درس بخونم و ...
ممنون میشم راهنمایی کنید

alborz_2000

اخراجی موقت
یه سوال دیگه ، به نظرتون شرکت در آزمون های کدوم موسسه بهتره ؟ ( پارسه یا ماهان یا ... )
می دونم که خیلی از آزمون ها کلا استاندارد نیستن ، ولی می خوام اگه خدا بخواد حتما توی یه آزمون نسبتا بهتری شرکت کنم که با برنامه درس بخونم و ...
ممنون میشم راهنمایی کنید

بنظر میرسه پارسه از همش بهتره. البته من خودم ماهان شرکت کردم. ولی تعداد شرکت کننده های ماهان خیلی کمه، حداقل تو تهران که خیلی کمه. بنظرم بهتره ازمونی رو پیدا کنی که طراحاش از خودشون سوال در نیارن(مثل اقاسی تو ریاضی-بعضی سوالاش واقعا سخت و غیر قابل حل برای تست زدن). همون سوالایی که تو کنکور اومده رو نهایتا با یه تغییر کوچک بدن .

kamtal

کاربر فعال
به نظرتون دینامیک ماشین دکتر حامدی از نصیر چیه؟
کسی کتابهای تک جلدی استاتیک و طراحی اجزای راهیان خونده؟ چطور بود؟

ehsan-inventor

عضو جدید
دوستان برای من یه چیزی خیلی جالبه...حالت عادی اینجا هفته ای یه بار 2-3 تا پست بیشتر نمی بینی ولی حالا با جزوه همه فعال شدن !
خواهش می کنم فعالیتتون رو تو این تالار بیشتر کنین..از دوستان قدیمی که اون اوایل اینجا فعال بودن گله دارم...چرا نیستین خو؟
خیلی نامردین !
این جوری باشه که من اینجا سر بزنم و خرید و فروش جزوه ببینم منم دیگه نمیام !
فعلا

daneshju.m

عضو جدید
دوستان برای من یه چیزی خیلی جالبه...حالت عادی اینجا هفته ای یه بار 2-3 تا پست بیشتر نمی بینی ولی حالا با جزوه همه فعال شدن !
خواهش می کنم فعالیتتون رو تو این تالار بیشتر کنین..از دوستان قدیمی که اون اوایل اینجا فعال بودن گله دارم...چرا نیستین خو؟
خیلی نامردین !
این جوری باشه که من اینجا سر بزنم و خرید و فروش جزوه ببینم منم دیگه نمیام !
فعلا

واقعا موافقم ، از اول برنامه ریختن ، قرار گذاشتن ، الان دیگه نیستن که ادامه بدن ، ... :((

ehsan-inventor

عضو جدید
واقعا موافقم ، از اول برنامه ریختن ، قرار گذاشتن ، الان دیگه نیستن که ادامه بدن ، ... :((

رفیق ول کن اونارو !
یه سری که به پروفایل این دوستان نمیه راه زدم دیدم که سر میزنن به باشگاه اما اینجا فعالیت ندارن...
شما از کی شروع می کنی؟؟ امتحانا تموم شد؟
چه برنامه ای در نظر داری و ...؟

ديناميك

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
متاسفانه این تاپیک مثل قدیم نیست.
اما از دوستان خوبم (احسان ، دانشجو ) تشکر می کنم که یک حرکتی دوباره ایجاد کردند و از دوست خوبمون البرز2000 که با اینکه قبلا کنکور دادن تجربیاتشون رو در اختیار ما قرار می دهند.
از تمام دوستانی که در این تاپیک فعالیت می کنند خواهشمندم حداقل هفته ای یک پست درباره مشکلات ، سوالات ، برنامه و ..... قرار بدهند تا اشتیاقی برای ما شود.
امتحاناتم تا 23 تمام می شود و بعد از اون برای ارشد(قبل از امتحانات چند درس رو شروع کرده بودم) شروع می کنم و ترم بعد هم 12 واحد دارم با وجود فشار زمانی سعی می کنم در کنار همه باشیم تا در کنکور نتیجه مطلوبی کسب کنیم .
به امید قبولی.
موفق باشید.

daneshju.m

عضو جدید
من تازه امتحانام تموم شده ، هنوز هم برنامه خاصی ندارم ، می خواستم از چند روز آینده با انرژی شروع کنم . شما یه لطفی کن ،برنامه درسی تو اینجا بزار (منطقی باشه ) ، تا ان شالله همه با هم شروع کنیم .
دوستای دیگه هم که علاقه دارن ، گروهی درس بخونن ، بیان تا در کنکور همگی نتیجه خوبی بگیریم به امید خدا...

solarisal

عضو جدید
من تازه امتحانام تموم شده ، هنوز هم برنامه خاصی ندارم ، می خواستم از چند روز آینده با انرژی شروع کنم . شما یه لطفی کن ،برنامه درسی تو اینجا بزار (منطقی باشه ) ، تا ان شالله همه با هم شروع کنیم .
دوستای دیگه هم که علاقه دارن ، گروهی درس بخونن ، بیان تا در کنکور همگی نتیجه خوبی بگیریم به امید خدا...

با سلام .دوستان منم تو جمع صمیمیتون راه بدین. منم برا کنکور می خونم. به امید موفقیت.

ديناميك

عضو جدید

سلام.
فکر کنم از همتون سنم پایین تر باشه و در درس ها کمی ضعیف تر باشم اگر شما ها یک برنامه ریزی کنید و من مطابقت بدم با برنامه خودم ممنون میشم.
برنامه خودم بر اساس پایه درسیم ریخته شده ( هنرستانی بودم و الانم ترم 3 کارشناسی ناپیوسته هستم و از کسانی که ریاضی و فیزیک بودند پایم ضعیف تر هست)
مبنای برنامه بر اساس فصلی -تستی هست( هر فصلی که می خونم تست همون فصل رو میزنم)
به طور کلی برنامه به این صورت که تقریبا تمام دروس کنکور هر روز خوانده می شود.
از دروس سخت شروع شده به دروس آسان رسیده که برای هر کس فرق میکنه مثلا برای خودم اولین درسی که می خونم دینامیک و دینامیک ماشین و آخرین درس مقاومت است.
نکته ای که به همه توصیه می کنم ورزش کردن رو در دوران درس خوندن فراموش نکن برای مثال خودم روزانه 30-45 دقیقه ورزش می کنم.
جزئیات برنامه هم تا 23 ام که امتحاناتم تمام بشه.( ولی منتظر برنامه شما هستم چون برنامه خودم نقصیات زیاد داره و تا اون موقع روش کار می کنم).
فکر کنم از همه دیر تر شروع کنم ولی خوب شما ها شروع کنید من خودم رو حتما میرسونم.

daneshju.m

عضو جدید
با سلام .دوستان منم تو جمع صمیمیتون راه بدین. منم برا کنکور می خونم. به امید موفقیت.

سلام دوست عزیز ، ممنون از همراهیتون ، ...
اگر شما هم برنامه خاصی مد نظرتون هست ،بزارید تا انشالله از 15 ، 16 شروع کنیم .

daneshju.m

عضو جدید
سلام.
فکر کنم از همتون سنم پایین تر باشه و در درس ها کمی ضعیف تر باشم اگر شما ها یک برنامه ریزی کنید و من مطابقت بدم با برنامه خودم ممنون میشم.
برنامه خودم بر اساس پایه درسیم ریخته شده ( هنرستانی بودم و الانم ترم 3 کارشناسی ناپیوسته هستم و از کسانی که ریاضی و فیزیک بودند پایم ضعیف تر هست)
از دروس سخت شروع شده به دروس آسان رسیده که برای هر کس فرق میکنه مثلا برای خودم اولین درسی که می خونم دینامیک و دینامیک ماشین و آخرین درس مقاومت است.
نکته ای که به همه توصیه می کنم ورزش کردن رو در دوران درس خوندن فراموش نکن برای مثال خودم روزانه 30-45 دقیقه ورزش می کنم.
جزئیات برنامه هم تا 23 ام که امتحاناتم تمام بشه.( ولی منتظر برنامه شما هستم چون برنامه خودم نقصیات زیاد داره و تا اون موقع روش کار می کنم).
فکر کنم از همه دیر تر شروع کنم ولی خوب شما ها شروع کنید من خودم رو حتما میرسونم.

خیلی متشکرم .
براتون سخت نیست هر روز همه درسای کنکور رو می خونید ؟ من تصمیم داشتم ، توی تابستان دروس استاتیک - مقاومت - ریاضیات پایه و ارتعاشات رو حتما به طور کامل بخونیم .یعنی بیشتر کنکوری های سال قبل اینجوری توصیه کردن که این درس ها رو حتما توی تابستون به طور کامل و دقیق بخونید .

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام.

ممنون دینامیک جان
اینه ! گرمش کنین تروخدا !
به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردین...ورزش خیلی مهمه دوستان...هم از این نظر که وقتی از صبح تا شب قراره پشت میز بشینین کمر درد و ... نگیرین هم از این نظر که شارژ میشین...
نمی دونم چرا وقتی ورزش می کنم سر خوش می شم ! پس ورزش کنین...من 50 کیلو وزنه و یه میز چندکاره بدنسازی هم گرفتم تا با آهنگ dj ورزش کنم و سر حال بیام...!!! ;);)
این مدت این کارو کردم واقعا تاثیر داره...امتحانش کنین.:gol:

ehsan-inventor

عضو جدید
خیلی متشکرم .
براتون سخت نیست هر روز همه درسای کنکور رو می خونید ؟ من تصمیم داشتم ، توی تابستان دروس استاتیک - مقاومت - ریاضیات پایه و ارتعاشات رو حتما به طور کامل بخونیم .یعنی بیشتر کنکوری های سال قبل اینجوری توصیه کردن که این درس ها رو حتما توی تابستون به طور کامل و دقیق بخونید .

dANESHJU.M جان منم با شما موافقم...خوندن همزمان همه درس ها به نظر من خسته کننده می تونه بشه(برای من این طوره) ولی اگه کسی بتونه همه رو با هم جلو ببره عالیه...
ولی من یه پیشنهاد دیگه دارم...هر درسی رو که تو اون روز خوندین و خلاصه برداشتین رو آخر شب نیم ساعت قبل از خواب یه مرور بکنین(خلاصه ها رو) بعضی از نکات خلاصه خیلی خوب یادتونه و می تونین برای خودتون یه بار کامل مرور کنین...بعضیاش کمرنگ شده تو ذهنتون یا ممکنه حس کنین نکته ای باید بهش اضافه بشه...
در مورد اونایی که بلدین که هیچ با این کار هم بلدتر شدین چون یه بار دیگه تکرار شده در مورد کمرنگ شده ها و ... باید یه بار دیگه روش وقت بذارینو کاملش کنین دیگه...:gol:
به نظر من تکرار خیلی مهمه...برای لیسانس من یه دوستی داشتم که روی تکرار کردن خیلی تاکید داشت و در آخر رتبه ی 5 آورد...نمیگم تکرار همه چیزه ولی من اخیرا برای امتحانای دانشگاه هم این روش رو امتحان کردم جواب مبده !
از طرف دیگه اعتماد به نفستون رو هم بالا می بره(گاهی وقتا پیش میاد که یه کتاب رو کامل خوندین ولی حس می کنین به همش مسلط نیستین...این جوری این مشکل هم تا حدودی رفع میشه !)
در مورد برنامه هم فکر می کنم برنامه یه چیز شخصیه...هر کس باید ببینه تو چه درسی قویه و تو کودم ضعیف...کدوم درس برای استارت خوبه(استارت زدن مهمه باید با درسی شروع کرد که انگیزه برات ایجاد کنه)
با این حال چشم من برنامه می ذارم...ولی کلا عادت دارم یه چیز رو چند بار اصلاح کنم تا به بهترین برسم...پس یعنی من با یه برنامه ی موقت شروع می کنم بعد از یه هفته اصلاحش می کنم و به هیمن ترتیب تا کمتر از یه ماه به یه برنامه ی ثابت برسم که دیگه اون موقع تقریبا به طور کامل بهش اعتماد دارم...
از طرفی خیلی خیلی خستم...هرچی بگم کمه...همون طوری که گفتم تو 6 روز 16 واحد رو پاس کردم هنوزم که هنوزه گیجم !این دو روز فرصت نشده استراحت کنم و کارای عقب افتاده رو انجام دادم...ولی در اسرع وقت که خستگیم تموم شد شروع می کنم می خوام بذارم کامل تشنه شم که با عطش زیاد خودمو سیرآب کنم !
به نظر من کنکور فقط درس خوندن نیست باید روی خیلی زمینه ها کار کرد تا موفق شد...مثل ایجاد انگیزه و نگه داشتنش در سطح بالا،ورزش و سرحالی،تمرکز بالای 90 در 100،اعتماد به نفس بالا،نترسیدن از آینده و 10 تا چیز دیگه !
ببخشید خیلی نوشتم...
فعالیت رو ببرین بالا...از دوستان خوبی که کامنت می ذارن ممنونم
solarisal عزیز خوش اومدی...دینامیک جان خوشحالم کردی و daneshjo عزیز خیلی آقایی:gol:
امیدوارم مثل گروه قبلی وسطش جا نزنین ! شاید اونا فکر می کنن وقتشون حروم میشه ولی به نظر من این لازمه و جزء چند موردیه که برای موفقیت در کنکور باید بهش توجه کرد...
مخلص هم شما;)

موفق باشید

solarisal

عضو جدید
خیلی متشکرم .
فکر می کنم خواندن تمامی دروس در تابستان دور از دسترس نیست از نظر زمانی پس نباید گزیده کاری کرد و بنظر من حتما بایستی در تابستان دروس را خواند. البته روش من اینگونه نیست که حجم متنوعی از دروس را در یک روز بخونم. نطر من اینه که دروس را به 4 باکس (ریاضیات،جامدات،دینامیک،سیالات) تقسیم بندی کرده. در هر روز 2درس را از 2 باکس مختلف خوانده و سپس وارد فاز نکته برداری میشم. و بهمین ترتیب جلو میرم. سپس بعد از یک هفته دوباره دروس خوانده شده را مطالعه کرده تا بقول معروف از حافظه رام وارد حافظه بلند مدت شود. و البته هر روز مطالعه زبان به عنوان استراحت بین مطالعه و یا قبل از خواب.

solarisal

عضو جدید
dANESHJU.M جان منم با شما موافقم...خوندن همزمان همه درس ها به نظر من خسته کننده می تونه بشه(برای من این طوره) ولی اگه کسی بتونه همه رو با هم جلو ببره عالیه...
ولی من یه پیشنهاد دیگه دارم...هر درسی رو که تو اون روز خوندین و خلاصه برداشتین رو آخر شب نیم ساعت قبل از خواب یه مرور بکنین(خلاصه ها رو) بعضی از نکات خلاصه خیلی خوب یادتونه و می تونین برای خودتون یه بار کامل مرور کنین...بعضیاش کمرنگ شده تو ذهنتون یا ممکنه حس کنین نکته ای باید بهش اضافه بشه...
در مورد اونایی که بلدین که هیچ با این کار هم بلدتر شدین چون یه بار دیگه تکرار شده در مورد کمرنگ شده ها و ... باید یه بار دیگه روش وقت بذارینو کاملش کنین دیگه...:gol:
به نظر من تکرار خیلی مهمه...برای لیسانس من یه دوستی داشتم که روی تکرار کردن خیلی تاکید داشت و در آخر رتبه ی 5 آورد...نمیگم تکرار همه چیزه ولی من اخیرا برای امتحانای دانشگاه هم این روش رو امتحان کردم جواب مبده !
از طرف دیگه اعتماد به نفستون رو هم بالا می بره(گاهی وقتا پیش میاد که یه کتاب رو کامل خوندین ولی حس می کنین به همش مسلط نیستین...این جوری این مشکل هم تا حدودی رفع میشه !)
در مورد برنامه هم فکر می کنم برنامه یه چیز شخصیه...هر کس باید ببینه تو چه درسی قویه و تو کودم ضعیف...کدوم درس برای استارت خوبه(استارت زدن مهمه باید با درسی شروع کرد که انگیزه برات ایجاد کنه)
با این حال چشم من برنامه می ذارم...ولی کلا عادت دارم یه چیز رو چند بار اصلاح کنم تا به بهترین برسم...پس یعنی من با یه برنامه ی موقت شروع می کنم بعد از یه هفته اصلاحش می کنم و به هیمن ترتیب تا کمتر از یه ماه به یه برنامه ی ثابت برسم که دیگه اون موقع تقریبا به طور کامل بهش اعتماد دارم...
از طرفی خیلی خیلی خستم...هرچی بگم کمه...همون طوری که گفتم تو 6 روز 16 واحد رو پاس کردم هنوزم که هنوزه گیجم !این دو روز فرصت نشده استراحت کنم و کارای عقب افتاده رو انجام دادم...ولی در اسرع وقت که خستگیم تموم شد شروع می کنم می خوام بذارم کامل تشنه شم که با عطش زیاد خودمو سیرآب کنم !
به نظر من کنکور فقط درس خوندن نیست باید روی خیلی زمینه ها کار کرد تا موفق شد...مثل ایجاد انگیزه و نگه داشتنش در سطح بالا،ورزش و سرحالی،تمرکز بالای 90 در 100،اعتماد به نفس بالا،نترسیدن از آینده و 10 تا چیز دیگه !
ببخشید خیلی نوشتم...
فعالیت رو ببرین بالا...از دوستان خوبی که کامنت می ذارن ممنونم
solarisal عزیز خوش اومدی...دینامیک جان خوشحالم کردی و daneshjo عزیز خیلی آقایی:gol:
امیدوارم مثل گروه قبلی وسطش جا نزنین ! شاید اونا فکر می کنن وقتشون حروم میشه ولی به نظر من این لازمه و جزء چند موردیه که برای موفقیت در کنکور باید بهش توجه کرد...
مخلص هم شما;)

موفق باشید
احسان عزیز ممنون از راهنمایی که کردی ، ادم یه رفیق با انرژی و اکتیو مثل شماها داشته باشه دیگه حله.من سال پیش سرباز بودم و نتیجه دلخواهمو تو کنکور نگرفتم ولی الان، هم انگیزشو دارم هم وقتشو. ما که دستمون رو مردونه جلو میاریم اگه بگیریش با یه یا علی تا آخرش هستیم

4540

عضو جدید
:warn::warn::warn:
سازمان سنجش 6 مرحله آزمون آزمایشی به مبلغ 132000 تومان داره که ثبت نامش از 90/5/1 شروع میشه.;)
آدرس اینترنی اش هم اینه :gol:www.sanjeshserv.ir

آخرین ویرایش:

solarisal

عضو جدید
:warn::warn::warn:
سازمان سنجش 6 مرحله آزمون آزمایشی به مبلغ 132000 تومان داره که ثبت نامش از 90/5/1 شروع میشه.;)
آدرس اینترنی اش هم اینه :gol:www.sanjeshserv.ir

میگن آزمونای سنجش استاندارده ولی جامعه آماریش کوچیکه، قیمتش هم نسبت به جاهای دیگه مناسبتره

alborz_2000

اخراجی موقت
اقا جامعه اماری بدرد نمیخوره که، مهم استاندارد بودن ازمون. همین که نزدیک به کنکور واقعی باشه کافیه.

sranimation

عضو جدید
میگن آزمونای سنجش استاندارده ولی جامعه آماریش کوچیکه، قیمتش هم نسبت به جاهای دیگه مناسبتره

سلام. ممکنه در مورد آزمون های دیگه، سوالاتشان، جامعه آماری و قیمتش هم توضیح بدید؟
من هم امسال می خواهم کنکور بدم

ديناميك

عضو جدید
خیلی متشکرم .

سلام.
با وجود اینکه گفتم پایه درسیم ضعیفه به علت هنرستانی بودم باید تمام دروس رو در تابستان و اوایل مهر تمام کنم و این کار شدنی است با وجود میانگین روزانه 10 ساعت درس خواندن .( روش من هم تقریبا شبیه solarisal است)
ولی خوب اگربچه ها چند توصیه خوب کنند شاید برنامه من هم اصلاح و بهتر بشه.
ممنون دینامیک جان
اینه ! گرمش کنین تروخدا !
به نکته ی خیلی خوبی اشاره کردین...ورزش خیلی مهمه دوستان...هم از این نظر که وقتی از صبح تا شب قراره پشت میز بشینین کمر درد و ... نگیرین هم از این نظر که شارژ میشین...
نمی دونم چرا وقتی ورزش می کنم سر خوش می شم ! پس ورزش کنین...من 50 کیلو وزنه و یه میز چندکاره بدنسازی هم گرفتم تا با آهنگ dj ورزش کنم و سر حال بیام...!!! ;);)
این مدت این کارو کردم واقعا تاثیر داره...امتحانش کنین.:gol:

سلام.
مرسی احسان جان.
روحیه دوباره گرفتم برای درس خواندن.
ورزش کردنواقعا نکته کلیدی است بچه ها قبل از اینکه شروع کنن به درس خوندن چند روز امتحان کنند نتیجه مطلوبش رو خواهند دید.

daneshju.m

عضو جدید
فکر می کنم خواندن تمامی دروس در تابستان دور از دسترس نیست از نظر زمانی پس نباید گزیده کاری کرد و بنظر من حتما بایستی در تابستان دروس را خواند. البته روش من اینگونه نیست که حجم متنوعی از دروس را در یک روز بخونم. نطر من اینه که دروس را به 4 باکس (ریاضیات،جامدات،دینامیک،سیالات) تقسیم بندی کرده. در هر روز 2درس را از 2 باکس مختلف خوانده و سپس وارد فاز نکته برداری میشم. و بهمین ترتیب جلو میرم. سپس بعد از یک هفته دوباره دروس خوانده شده را مطالعه کرده تا بقول معروف از حافظه رام وارد حافظه بلند مدت شود. و البته هر روز مطالعه زبان به عنوان استراحت بین مطالعه و یا قبل از خواب.

بله ، اگه وقت بشه که همه درسا رو توی تابستان ، یه دور درست و کامل خونده بشه ، که خیلی عالیه ، منظورم این بود که این دروس رو حتما حتما می خوام بخونم ، ...
واسه روشتون هم ، روش خوبیه ، منم یه چیزی شبیه این تو ذهنم بود :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا