ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mojtaba_mbs

عضو جدید
اصولا اونایی که امتهانو خوب دادن و خیلی بد دادن تکلیفشون معلومه یه عده مثل من که متوسطن فقط میخوان با خیال راحت بشینن واس سال بعد:cry:

من فبول بشم هر 100تاشو پر میکنم:biggrin:

چه مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی کنه این تاپیک ارشد 91
از بچه های معماری هم میان اینجا :surprised:

دمتون گرم با اینهمه فعالیتتون:w33: :w11:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
خبر موثق:تایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد در هفته جاری اعلام می شود

خبر موثق:تایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد در هفته جاری اعلام می شود

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خبر از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 به صورت کارنامه در روز پنج‌شنبه 4 خرداد ماه داد.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 91 به صورت کارنامه و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام می‌شود، گفت: داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 91 مجاز به انتخاب رشته می‌شوند، باید از روز 5 تا 9 خردادماه انتخاب رشته کنند.

به گفته وی داوطلبان مجاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد باید با دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته،‌ کد رشته محل‌های مورد علاقه خود را از کد رشته امتحانی مجاز یا کد رشته‌های امتحانی مجاز انتخاب و در فرم انتخاب رشته الکترونیکی به ترتیب اولویت علاقه درج کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره گزینش دانشجوی کارشناسی ارشد خاطرنشان کرد: گزینش دانشجو در هر یک از رشته‌های امتحانی از میان داوطلبانی که بر اساس کارنامه اولیه، حد نصاب نمره علمی لازم را کسب کرده‌اند و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، با توجه به نمره کل اکتسابی و اولویت کد رشته محل‌های انتخابی و نتیجه بررسی صلاحیت‌های عمومی مطابق ضوابط مربوط انجام می‌شود.

وی زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 91 را نیمه اول شهریورماه اعلام کرد.
http://www.unp.ir/news_21845.htm
.
.
دوستان مطمئنا كار نتايج به هفته آينده نميكشه....;)

meh_bah2010

عضو جدید
یک سوال دارم .

یک سوال دارم .

کسانی که تو رشته ی شناور هم شرکت کرده اند با همراه رشته اصلی 100 تا می تونند انتخاب کنند یا برای هر کدوم 100 تا؟؟

persiankashi

عضو جدید
سلام
دوستان کسی نمیدونه که افرادی که شبانه میخونن هم اگر بخوان اپلای کنن باید مدرکشون را بخرن یا نه !؟
صرفا جهت در نظر گرفتن این موضوع در انتخاب رشته می پرسم!

solarisal

عضو جدید
.
.
دوستان مطمئنا كار نتايج به هفته آينده نميكشه....;)

فرض را بر 6 میگیرم که اگه 4 اومد ذوقمرگ شم............عجب سنجش گل وبلبلی داریم هر خبرگزاری یه نقلی ازش داره....فکر کنم اون تو بین علما اختلاف افتاده که چه زمانی اعلام کنن ............باشه عیب نداره ما از این بلاها زیاد سرمون اومده پوستمون کلفت شده..بقول معروف این نیز بگذرد

solarisal

عضو جدید
سلام
دوستان کسی نمیدونه که افرادی که شبانه میخونن هم اگر بخوان اپلای کنن باید مدرکشون را بخرن یا نه !؟
صرفا جهت در نظر گرفتن این موضوع در انتخاب رشته می پرسم!

نه اگه شما شبانه باشی دیگه مبلغی برای خرید مدرک نباید بپردازی

mehran_shirsavar

عضو جدید
چه مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی کنه این تاپیک ارشد 91
از بچه های معماری هم میان اینجا :surprised:

دمتون گرم با اینهمه فعالیتتون:w33: :w11:

چه خبره اینجا چند روز نبودیم 30 صفحه به عبارتی 5 فصل کتاب ارشد 91 ورق خورده جریان چیه ؟ کی به کیه؟ اینجا کجاست؟ الان کجاییم؟
امتهان کیه؟
اصلا نتیجه کی میاد؟
یکی این 30 صفحه رو خلاصه کنه به ما هم بگه حداقل عقب نمونیم

Mechan

کاربر فعال
چه خبره اینجا چند روز نبودیم 30 صفحه به عبارتی 5 فصل کتاب ارشد 91 ورق خورده جریان چیه ؟ کی به کیه؟ اینجا کجاست؟ الان کجاییم؟
امتهان کیه؟
اصلا نتیجه کی میاد؟

خبری نیس داداش بچه ها دست وپا الکی میزنن همین :w13:

اگه هم نتایج ارشد اینارو نکشه :w37:

خودشون خودشونو ناکار میکنن تا اعلام نتایج:w43:

farid68

عضو جدید
امتهان کیه؟
اصلا نتیجه کی میاد؟
اصل موضوع اینه که توکلی جون افاضات فرمودن و گفتن نتایج ارشد به جای 4 خرداد 6 خرداد میاد.

gm1362

عضو جدید
خبری نیس داداش بچه ها دست وپا الکی میزنن همین :w13:

اگه هم نتایج ارشد اینارو نکشه :w37:

خودشون خودشونو ناکار میکنن تا اعلام نتایج:w43:
خوشا به حال شما که نه دست و پا میزنی نه خودتو ناکار میکنی;)

Mechan

کاربر فعال
خوشا به حال شما که نه دست و پا میزنی نه خودتو ناکار میکنی;)

قانون جاذبه رو که حتما میدونی که:

هر آنچه رو بیشتر بهش فکر کنی با احساساتت تلفیقش کنی سرت میاد!!!!!!!!!

همون از هر چی بترسی در واقع داری بیشتر جذبش میکنی با کله میری طرفش.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اصل موضوع اینه که توکلی جون افاضات فرمودن و گفتن نتایج ارشد به جای 4 خرداد 6 خرداد میاد.
نخير آقاي توكلي ببخشيدا حرف مفت زدن!!! نتايج همين هفته مياد آخه دليل نداره دير تر بياد هر سال تو ارديبهشت ميومد امسالم از اولش گفتن 3 و4 خرداد مياد ديگه 6 خرداد اومدنش مهاله البته من اين خبر 6 خرداد رو منبعشو پيدا نكردم :surprised:

mehran_shirsavar

عضو جدید
1.JPG2.JPG

قابل توجه برو بچه های ساختی البته بچه های جامدات و سیلاتم می تونن نظر بدن این قطعه 1 بایستی تبدیل بشه به 2 باید یه قالب خم طراحی بشه نظرتو راجعبه سیستم طراحی ااین قطعه چیه و چه سیستمی پیشنهاد می کنید تا هم ارزونتر و هم سریع تر قطعه تولید بشه؟
حداقل یه چیزی یاد می گیریم تا اون موقع هم جواب بیاد سرگرم میشیم

آخرین ویرایش:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان محترمبه خبري كه هم اينك به دست من رسيد توجه نمايند::twisted:

در چند صفحه گذشته شايعاتي مبني بر تاخير در اعلام نتايج اوليه كنكور كارشناسي ارشد سال 91 منتشر گرديد. هم اينك به نظر شما ميرسانم كه اين خبر كه از جانب آقاي Mojtaba.20 اعلام گرديده فاقد اعتبار و استناد مي باشد به دو دليل محكمه پسند:
1-منبع خبري و خبر گذاري و سايت مورد نظر مشخص نيست در حالي كه خبر اعلام نتايج در 4 خرداد از سايت معتبر پرتال دانشگاهي كه آدرس منيع خبر در زير خبر قرار دارد منعكس شده است
2-در خبري كه مبني بر اعلام نتايج در 6 خرداد آمده ذكر شده مهلت انتخاب رشته از 8 تا 11 خرداد است در حاليكه مدت قانوني انتخا برشته ارشد 5 روز مي باشد .
.
.

بنابراين نتايج در آخر همين هفته اعلام خواهد شد
شب بخير خدانگهدار:thumbsup2:

مکاترونیک8282

عضو جدید
نخير آقاي توكلي ببخشيدا حرف مفت زدن!!! نتايج همين هفته مياد آخه دليل نداره دير تر بياد هر سال تو ارديبهشت ميومد امسالم از اولش گفتن 3 و4 خرداد مياد ديگه 6 خرداد اومدنش مهاله البته من اين خبر 6 خرداد رو منبعشو پيدا نكردم :surprised:

سرچ که کنین اعلام زودتر نتایج دکترا این خبر هم میاد. افاضات امروزشون هست. بقیه خبرگزاریها بسکه به روزن دارن خبرای قدیمی رو دوباره منتشر می کنن، یا ما هم سرچ که میزنیم خبر قدیمشون میاد.

مکاترونیک8282

عضو جدید
دوستان محترمبه خبري كه هم اينك به دست من رسيد توجه نمايند::twisted:

در چند صفحه گذشته شايعاتي مبني بر تاخير در اعلام نتايج اوليه كنكور كارشناسي ارشد سال 91 منتشر گرديد. هم اينك به نظر شما ميرسانم كه اين خبر كه از جانب آقاي Mojtaba.20 اعلام گرديده فاقد اعتبار و استناد مي باشد به دو دليل محكمه پسند:
1-منبع خبري و خبر گذاري و سايت مورد نظر مشخص نيست در حالي كه خبر اعلام نتايج در 4 خرداد از سايت معتبر پرتال دانشگاهي كه آدرس منيع خبر در زير خبر قرار دارد منعكس شده است
2-در خبري كه مبني بر اعلام نتايج در 6 خرداد آمده ذكر شده مهلت انتخاب رشته از 8 تا 11 خرداد است در حاليكه مدت قانوني انتخا برشته ارشد 5 روز مي باشد .
.
.

بنابراين نتايج در آخر همين هفته اعلام خواهد شد
شب بخير خدانگهدار:thumbsup2:

ای بابا این چه حرفیه چون شما پیدا نکردین که دلیل نمی شه!
کلا تقصیر شماست ولی!
هی میزدین چندروز و خرده ای... این خرده ای کار دستمون داد:twisted:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ای بابا این چه حرفیه چون شما پیدا نکردین که دلیل نمی شه!
کلا تقصیر شماست ولی!
هی میزدین چندروز و خرده ای... این خرده ای کار دستمون داد:twisted:
نتايج آخر هفته مياد با من بحث نكنينا:mad:

مهران جان چاكريم ازين ورا الان ميبينم واست درش ميارم!!!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 98598مشاهده پیوست 98599

قابل توجه برو بچه های ساختی البته بچه های جامدات و سیلاتم می تونن نظر بدن این قطعه 1 بایستی تبدیل بشه به 2 باید یه قالب خم طراحی بشه نظرتو راجعبه سیستم طراحی ااین قطعه چیه و چه سیستمی پیشنهاد می کنید تا هم ارزونتر و هم سریع تر قطعه تولید بشه؟
به نظر من اين قطعه ميتونه در دوقالب ساخته بشه:
1-قالب ساده چند مرحله اي كه اول دو قسمت روبروي هم كه يكي رم پرس و ديگري كفه قالب پايين هست .سپس قطعه چرخانده بشه و دو طرف ديگه زده بشه ولي اين روش دو عيب داره اينكه اولا دقت كار پايين ثانيا سرعت كار كمتر
2- روش دوم اينكه با طراحي سيستم كشوي واسه قالب ها همزمان 4 طرف قطعه زده بشه.يعني دو طرف بالا و پايين مثل حالت اول و دو طرف جانبي كه بامكانيزم گوه اي شكل به رم پرس متصل زده بشه اينطورسي سرعت و دقت كار بالا ميره ولي شايد هزينه ساخت قالب زياد بشه
در هر صورت با تلفيقي از اين دو روش شايد بشه به طور بهينه اين قطعه رو توليد كرد

خوب بيد؟؟!!!:)

mehran_shirsavar

عضو جدید
نتايج آخر هفته مياد با من بحث نكنينا:mad:

مهران جان چاكريم ازين ورا الان ميبينم واست درش ميارم!!!
دادا ما 9کرتیم این fonte بزرگ مارو کشته اگه ارشد 91 کلاس باشه شما مبصرشی اسم بدا اینور ، خوبا اونور، اینوریا با من شما فقط لب تر کن:w08:

mehran_shirsavar

عضو جدید
ایمان جان این قالب تو 4 مرحله اپراتور داره 4 بار قطعه رو می چرخونه البته بدون اینکه گیره باز و بسته بشه این قوطی که می بینی ضخامتش هم 2 mile

آخرین ویرایش:

dma

عضو جدید
مشاهده پیوست 98598مشاهده پیوست 98599

آخه باید ضخامت و جنس رو هم بدید! شاید خیلی راحت بشه اکسترودش کرد!!! اگه نه به نظر من یه فیکسچر میخواد که شکلش هم با این ایده ای که الان تو ذهنمه خیلی سادس! ولی اگه بشه اکسترود کردش عالیه....

mehran_shirsavar

عضو جدید
آخه باید ضخامت و جنس رو هم بدید! شاید خیلی راحت بشه اکسترودش کرد!!! اگه نه به نظر من یه فیکسچر میخواد که شکلش هم با این ایده ای که الان تو ذهنمه خیلی سادس! ولی اگه بشه اکسترود کردش عالیه....
الان قطعه تو 4 مرحله زده میشه بذون اینکه گیره باز شه اپراتور هر قطعه رو میذاره تو گیره و پرس که میاد پایین یه پرش رو میزنه 2باره با یه میله قطعه رو میکشه بالا بعد میچرخونه تا 4تا پر زده شه

mehran_shirsavar

عضو جدید
این سیستمه دو طرفه جواب نمیده چون اگه دو طرف پرس شه بعد که میخوای قطه رو بچرخونی حتمان بایستی گیره باز شه بعد قطعه چرخونده شه که اینم زمان تولید رو زیاد می کنه

mehran_shirsavar

عضو جدید
2.JPG 1.JPG
اگه به تخت های 2طبقه تو خوابگاهامخصوصا تو خدمت که بودیم دقت کنیم اون به اصطلاح روسری که می نشست تو اسکلت تخت 4 تا پایه قوطی 4پر میشینه تو قوطی ماده گی این همون قطعه هست واسه همین دقت زیاد مهم نیست فقط سرعت تولید واسمون مهمه
البته پرسمونم مکانیکیه ، هیدرولیکم نیستش که از جک استفاده کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا