اخر و عاقبت کسی که با دمپایی بره رو سکو

lazlo

عضو جدید
وزنه‌بردار تیم ملی پیشکسوتان گفت: اگر اصرار‌های سرپرست تیم نبود، هرگز روی سکو نمی‌رفتم و کنار وزنه‌بردار صهیونیست قرار نمی‌گرفتم!

وزنه‌بردار تیم ملی پیشکسوتان گفت: اگر اصرار‌های سرپرست تیم نبود، هرگز روی سکو نمی‌رفتم و کنار وزنه‌بردار صهیونیست قرار نمی‌گرفتم!

فارس : حسین خدادادی در خصوص قرار گرفتن خود در مسابقات جهانی وزنه‌برداری پیشکسوتان کنار وزنه‌بردار اسرائیل، اظهار داشت: بعد از اینکه مقام دومی را کسب کردم، متوجه شدم وزنه‌بردار رژیم غاصب اول شده و باید روی سکو بروم. این کار را نکردم و سریعا لباس ورزشیم را عوض کردم. زمانی که سالن را ترک می‌کردم، سرپرست تیم مرا به اجبار به سکو برگرداند و گفت با سفارت و مسئولان هماهنگ کرده و مشکلی ندارد!

وی افزود: بعد از اینکه سرپرست تیم مرا به داخل سالن بازگرداند، برخلاف میل باطنی و بالاجبار در حضور نماینده حراست سازمان تربیت بدنی روی سکو رفتم. تنها کاری که از دستم بر می‌آمد این بود که با لباس غیرورزشی و دمپایی حاضر شوم و اعتراض خودم را به این شکل اعلام کنم(!) وقتی وزنه‌بردار رژیم صهیونیستی قصد داشت با من دست دهد، به دلیل اشغالگر بودن این رژیم، دست وی را رد کردم و بدون هیچ توجهی به آن سرم را پایین انداختم.

خدادادی عنوان کرد: اگر اصرار‌های سرپرست تیم ملی نبود، هرگز روی سکو نمی‌رفتم و کنار وزنه‌بردار غاصب قرار نمی‌گرفتم؛ اما وی گفت با مسئولان ورزش و سفارت هماهنگ کرده و باید روی سکو بروم.

این ملی‌پوش گفت: در زمان رفتن روی سکو به مسئولان تیم گفتم که شخص من مطرح نیستم و بالای سکو نمی‌روم و به فکر پرچم ایران هستم. هنگام نواختن سرود پرچم مقدس کشورمان در کنار پرچم رژیم اشغالگر قرار می‌گیرد و به بالا می‌رود. این موضوع برایم بسیار دردناک بود.

lazlo

عضو جدید
به دلیل ایستادن در کنار وزنه‌بردار اسرائیلی محرومیت مادام‌العمر وزنه‌بردار و سرپرست تیم پیشکسوتان

ایسنا -میررسول رئیسی، سرپرست تیم وزنه‌برداری اعزامی به لهستان، و حسین خدادادی، وزنه‌بردار پیشکسوت، تا آخر عمر از فعالیت
ورزشی محروم شدند. آقای خدادادی در رقابت‌های لهستان، در کنار یک وزنه‌بردار اسرائیلی روی سکو رفته بود.​
جلال یحیی زاده، رییس کمیته تربیت بدنی و جوانان مجلس با اعلام این خبر گفت: «این موضوع که وزنه‌بردار پیشکوت ایران در مسابقه‌های جهانی با نماینده رژیم صهیونیستی رقابت کرده و در زمان توزیع مدال کنار او ایستاده، جای توجیه ندارد.»
وی افزود: «متاسفانه ظاهرا کسانی که در این زمینه مسئولیتی داشته‌اند اصل این کار را زشت ندانسته، ولی منتشر شدن و مطلع شدن افکار عمومی را چیز بدی می‌دانسته‌اند که خود این مسئله نیز خطا و اشتباه فاحش دومی است که صورت گرفته است.»
اشاره آقای یحیی‌زاده به سخنان میررسول رئیسی، سرپرست تیم اعزامی وزنه‌برداری به لهستان، درمورد چگونگی انتشار خبر و عکس رقابت ورزشکاران ایرانی و اسرائیلی است.
آقای رئیسی درمورد روز مسابقه تاکید کرده است که اعضای همراه تیم اعزامی ایران تمام عکس‌ها و سی‌دی ها را از بین برده بودند و فکر نمی‌کردند که چنین اتفاقی بیفتد.
رئیس کمیته تربیت بدنی و جوانان مجلس گفته است که در این زمینه با کمیسیون فرهنگی مجلس و سازمان تربیت بدنی صحبت شده و به رئیس‌جمهور نیز تذکر داده شده است.
آقای یحیی‌زاده به سازمان تربیت بدنی و حراست این سازمان توصیه کرده است که اجازه ندهند چنین اتفاق‌هایی اصلا رخ دهد.​

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز

فارس : حسین خدادادی در خصوص قرار گرفتن خود در مسابقات جهانی وزنه‌برداری پیشکسوتان کنار وزنه‌بردار اسرائیل، اظهار داشت: بعد از اینکه مقام دومی را کسب کردم، متوجه شدم وزنه‌بردار رژیم غاصب اول شده و باید روی سکو بروم. این کار را نکردم و سریعا لباس ورزشیم را عوض کردم. زمانی که سالن را ترک می‌کردم، سرپرست تیم مرا به اجبار به سکو برگرداند و گفت با سفارت و مسئولان هماهنگ کرده و مشکلی ندارد!

وی افزود: بعد از اینکه سرپرست تیم مرا به داخل سالن بازگرداند، برخلاف میل باطنی و بالاجبار در حضور نماینده حراست سازمان تربیت بدنی روی سکو رفتم. تنها کاری که از دستم بر می‌آمد این بود که با لباس غیرورزشی و دمپایی حاضر شوم و اعتراض خودم را به این شکل اعلام کنم(!) وقتی وزنه‌بردار رژیم صهیونیستی قصد داشت با من دست دهد، به دلیل اشغالگر بودن این رژیم، دست وی را رد کردم و بدون هیچ توجهی به آن سرم را پایین انداختم.

خدادادی عنوان کرد: اگر اصرار‌های سرپرست تیم ملی نبود، هرگز روی سکو نمی‌رفتم و کنار وزنه‌بردار غاصب قرار نمی‌گرفتم؛ اما وی گفت با مسئولان ورزش و سفارت هماهنگ کرده و باید روی سکو بروم.

این ملی‌پوش گفت: در زمان رفتن روی سکو به مسئولان تیم گفتم که شخص من مطرح نیستم و بالای سکو نمی‌روم و به فکر پرچم ایران هستم. هنگام نواختن سرود پرچم مقدس کشورمان در کنار پرچم رژیم اشغالگر قرار می‌گیرد و به بالا می‌رود. این موضوع برایم بسیار دردناک بود.

ای خاک بر سرش کنم...
من اگر بودم حال اون ورزشکار رو میگرفتم باهاش می جنگیدم و شکستش میدادم...
واقعا نهایت بی لیاقتیش رو ثابت کرده
...

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای خاک بر سرش کنم...
...
بالاخره نفهميدم كي مقصر بوده يا اصلا كسي مقصر هست

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره نفهميدم كي مقصر بوده يا اصلا كسي مقصر هست
نمیشه گفت که ورزشکار مقصر بوده...
ولی بازم بی لیاقت بوده
حد اقلش این بود که می جنگید فوقش شکست میخورد ولی اینجوری انگار دو دستی مدال رو انداخته گردن ورزشکار اسرائیلی
تازه چرا باید سیاست رو قاطی ورزش کرد

lazlo

عضو جدید
ای خاک بر سرش کنم...
...
البته که بوکس نبوده که رودررو شکستش بده
آخر زورش رو زده و دوم شده
و دمپایی رو محض خالی نبودن عریضه اضافه کرده به سکو

omid-suzuki

عضو جدید

بالاخره کی مقصره؟

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالاخره کی مقصره؟

مقصر و نمی دونم ...

ولی اشکال این جاست دیانت ما عین سیاست ماست.ورزش ما عین سیاست ماست.فرهنگ ما عین سیاست ماست. هنر ما عین سیاست ماست. ولی به دانشجو میگن تو به سیاست چه کار داری...بشین درستو بخون.