اجازه تحصیل در مرکز دیگر

apadana34

عضو جدید
1- ایا می شه از مهندسی برق یکی از استانهای مجاور تهران به مهندسی مکانیک پیام نور تهران هم تغییر رشته و هم تغییر دانشگاه داد ( یه جا خواندم که به استان تهران نمی شه انتقالی گرفت)
2- ایا میشه کلا انصراف ازتحصیل داد و درفراگیر پیام نور شرکت کرد و رشته ای را که دراستان دیگری (تهران ) است را انتخاب کرد؟

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
1.انتقالی به مراکز استان بدلیل پرجمعیت بودن دانشگاه زیاد امکان پذیر نیست...مگه اینکه دلیل خاص و موجهی داشته باشید واسه انتقالی
تغییر رشته؟...شیدم که فرم تغییر رشته هست ولی اینکه میتونید از برق برید مکانیک و نمیدونم!

2.بله میشه انصراف داد...ولی طول میکشه تا با درخواستتون موافقت بشه پس سریعتر اقدام کنید
در فراگیر هم میتونید شرکت کنید...و فقط دانشگاه هایی که مجاز هستید رو میتونید انتخاب کنید
کدوم استان زندگی میکنید؟...اینطوری بهتر میتونم بگم که 100 درصد میتونید تهران رو انتخاب کنید یا نه؟

;)

آخرین ویرایش:

apadana34

عضو جدید
1-استان قم - در پیام نور واحدقم مهندسی مکانیک ارایه نشده . دلیل من مبنی بر اینکه رشته مکانیک را دانشگاهم نداره و الان دارم برق می خوانم پذیرفتنی هست ؟
2-می تونم کلا این رشته در این دانشگاه را کنسل کنم و در فراگیررشته مکانیک تهران شرکت کنم ؟ یا باید برای تغییر رشته و انتقالی اقدام کنم ضمن اینکه من 21 واحد تا حالا پاس کردم .
3- چطوری می تونم بفهمم که چه رشته هایی در اینده نزدیک می تونه به دانشگاهم اضافه بشه . تا شاید با اوردن این رشته دیگر نیازی به انتقالی نباشه؟

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.واقعا عجیبه واحد قم مهندسی مکانیک نداره...والا این یکیو نمیدونم...از اموزش دانشگاه بپرس بهتر راهنمائیت میکنن
2.بله میتونی کلا کنسل کنی( انصراف) بدی...و در فراگیر شرکت کنی...ولی خب تا میتونی پیگیر تغییر رشته باش...بهتره..باز بزنگ اموزش بهتر راهنمائیت میکنن.
3.خب باید این سوال و از رئیس دانشگاه بپرسی...تنها راهش همینه
و اما در مورد اینکه ایا میتونی تهران تحصیل کنی یا نه؟
طبق جدولی که دست منه و مربوط به سال 90 میشه...فقط دانشجویانی میتونن در مرکز تهران تحصیل کنند که در مرکز قم زندگی میکنن نه اطراف قم
میتونی دفترچه راهنمای انتخاب رشته رو از سایت سنجش دانلود کنی و ظرفیتای جدید و ... ببینی
موفق باشی;)