کسی رو میشناسین که با مدرک پیام نور در خارج ادامه تحصیل داده باشه؟

behrang7

عضو جدید
کسی رو میشناسین که با مدرک پیام نور در خارج ادامه تحصیل داده باشه؟ به نظر شما امکانش هست که آدم با مدرک پیام نور پذیرش بگیره؟

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی رو میشناسین که با مدرک پیام نور در خارج ادامه تحصیل داده باشه؟ به نظر شما امکانش هست که آدم با مدرک پیام نور پذیرش بگیره؟
من پسر داییم پیام نور تهران بود
لیسانس که گرفت رفت مالزی
برا ارشد مدرکشو قبول نکردن
ولی اونم راه داره تو یه دوره مخصوص اینجور آدما شرکتش دادن 3 ماهه لیسانس گرفت دوباره
بعد رفت ارشد
جاهای دیگرو نمیدونم
کار هم فک کنم مثل ادامه تحصیل باشه

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز

نه شخصا کسی را نمی شناسم.
بستگی داره بخواهید کجا ادامه تحصیل بدید؟
اما جالبه بهتون بگم که امسال رتبه 2 کنکور کارشناسی یکی از رشته ها یک پیام نوری بود!

پس بر چسب زدن کار درستی نیست.

مدیر فردا

عضو جدید
اونطوری که من میدونم توی کانادا ، ایلات متحده و انگلیس امکانش هست البته اگه هر جایی درس خونده باشی باید بری و اونجا واحداتو تطبیق بدی که فکر کنم یک یا دو نیمسال بیشتر طول نمیکشه ... من خودم کسی و نمیشناسم که با مدرک پیام نور رفته باشه برای ادامه تحصیل ولی میدونم که تو اون 3 تا کشور معتبره یکی از هم کلاسی های خودم هم که واسه ویزای کار برای کانادا اقدام کرده برای اینکه امتیاز بالاتری بگیره تو پذیرش مشاورش بهش پیشنهاد کرده بیاد پیام نور مدرکش و بگیره ...

mandegar kist

عضو جدید
are man mishnasam az familaye doremon karshenasish male payamenor bod arshadesham male azad bod bara doktora hend raft va jaleb inke oonja ;)karshenasisho bishtar az arshadesh ghabol kardan

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
نه شخصا کسی را نمی شناسم.
بستگی داره بخواهید کجا ادامه تحصیل بدید؟
اما جالبه بهتون بگم که امسال رتبه 2 کنکور کارشناسی یکی از رشته ها یک پیام نوری بود!

پس بر چسب زدن کار درستی نیست.

اون کسی که رتبش 2 شد نادر نیکبخت دانشجوی حسابداری پیام نور گلپایگان دوست خودم بود و از تیرماه تا اواخر بهمن به طور جد برای ارشد حسابداری خوند البته از ترم 6 عزمش رو برا ارشد جمع کرده بود.

nargil

عضو جدید
سلام
من در به در دنبال یه ترجمه یا اسلاید در مورد درس سیستم های چند رسانه ای هستم لطفا هر کس در این باره اطلاعاتی داره دریغ نکنه
این درس مربوط به بچه های مهندسی فناوری اطلاعات
بهم خبر بدین از طریق پیام خصوصی یا به من میل بزنین hadadifinance@gmail.com
دستتون درد نکنه

pnu-club

عضو جدید

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
امکان پذیر هست ... چون دانشگاه های خارج از کشور نیاز به تایید وزارت علوم دارند و باتوجه به اینکه پیام نور جزء دانشکده های وزارت علوم می باشد بنابراین مشکلی پیش نخواهد آورد...
من شنیدم دانشگاه آزاد بعضی از کشورها مدرکش را قبول ندارند چون وزارت علوم تایید نمی کنه

honey ana

عضو جدید
در آمریکا و بسیاری از کشور های دیگه از از یک ترم تا 3 ترم اونجا بعضی واحد ها رو بگذرونی بهت مدرک اونجا رو می دن;)

بالا