آیا حجاب محدودیته؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم تاپیک حجاب بخدا مشکلات ما این چیزانیستا:redface:
درضمن حجاب هیچوقت به چادر نیست ...حجاب امری ست شخصی وهرکس باید خودش باعقلش تصمیم بگیره نه اینکه اقایون بووووووق..بیان تصمیم بگیرن چه تیپی مناسبه یانه ...باید به همه افرادو عقایدشون احترام گذاشت....

درسته اما اين يه نظر سنجي بود
مشكل يابي نبود؟؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حجاب ...كاش اجازه ميدادن يك زن تصميم بگيره چي بپوشه و چي نپوشه ... هميشه بامون تصميم گرفتند كه حجاب داشته باشيم يا نه ولي از خودمون نپرسيدن ...

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
حجاب ...كاش اجازه ميدادن يك زن تصميم بگيره چي بپوشه و چي نپوشه ... هميشه بامون تصميم گرفتند كه حجاب داشته باشيم يا نه ولي از خودمون نپرسيدن ...

این ک هست !!!!!

ولی خوب وقتی ما ی دینیو قبول میکنیم ...بنظرم حتما باید ب دستوراتش عمل کنیم....و هیچی ب تصمیم خودمون نمیتونه باشه...
البته من خودم اصن مذهبی نیستم ک فک کنی خشک مذهب بازی دارم در میارما !!!
ولی بنظرم مسیحیا ب دینشون بیشتر مایی ک کاملترین دینو دارم پایبندن و چقدددددد بد !!!!!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما اجباره که حجاب باشه خدا هم گفته تظرت در مورد این چیه؟

گلم حجاب اجبار نيست توي قرآن توصيه شده به زنان كه خودتونو بپوشونيد كه از چشم هوسرانان آسوده باشيد در ضمن روسري بلند نه چادر

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این ک هست !!!!!

ولی خوب وقتی ما ی دینیو قبول میکنیم ...بنظرم حتما باید ب دستوراتش عمل کنیم....و هیچی ب تصمیم خودمون نمیتونه باشه...
البته من خودم اصن مذهبی نیستم ک فک کنی خشک مذهب بازی دارم در میارما !!!
ولی بنظرم مسیحیا ب دینشون بیشتر مایی ک کاملترین دینو دارم پایبندن و چقدددددد بد !!!!!

كار به مذهب نداره وقتي خودمون ياد بگيريم چطور به دينمون عمل كنيم اجباري نبايد در كار باشه..

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من حجاب به معنی این نیست که آدم محدود باشه .نه اینطور نیست حجاب باید عرفی یعنی در مملکت اسلامی زن طبق نظر اسلام حجابو رعایت کنه...نه بیشتر نه کمتر

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من حجاب به معنی این نیست که آدم محدود باشه .نه اینطور نیست حجاب باید عرفی یعنی در مملکت اسلامی زن طبق نظر اسلام حجابو رعایت کنه...نه بیشتر نه کمتر
وقتي اسلامو قبول ميكني درسته ولي ساير اديان چي؟

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
نميدونم اگر اكثر كشورهاي مسلمانان رو نگاه كني روسري بلند ميپوشند

ولی خوب بالخره حجابشون کاملههه...
ولی تو مملکت اصن از اون جور آدما پیدا نمیشه یا شایدم باشه ولی خییییلی کمه....

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلم حجاب اجبار نيست توي قرآن توصيه شده به زنان كه خودتونو بپوشونيد كه از چشم هوسرانان آسوده باشيد در ضمن روسري بلند نه چادر
منم در مورد چادر صحبت نکردم من در مورد اجباری بودن حجاب از طرف خدا صحبت کردم حالا وسیله هرچی که باشه ..ولی به نظر من بهترین پوشش برا حجاب همان چادره ..

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی خوب بالخره حجابشون کاملههه...
ولی تو مملکت اصن از اون جور آدما پیدا نمیشه یا شایدم باشه ولی خییییلی کمه....

خوب اونم از يه جائي نشات ميگيره نميتونم بازش كنم ولي بدون هر كس مسئول كارهاي خودشه .. تذكر دادن با فحش دادن زمين تا آسمون فرق داره فكر كنم فهميده باشي

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم در مورد چادر صحبت نکردم من در مورد اجباری بودن حجاب از طرف خدا صحبت کردم حالا وسیله هرچی که باشه ..ولی به نظر من بهترین پوشش برا حجاب همان چادره ..

نه من بعضي از چادريهايي رو ديدم كه صد رحمت فرستادم به بي حجابهاااااااااا

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودت داری میگی تو قران اومده خودتونو بپوشونید از مردان پس دستوری داده شده وعمل به دستور خداوند واجب است

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ديني كه حق باشه اونا ميتونن بر طبق دينشون پوششون رو انتخاب كنن

حق به این معنا مثلا مسلمان نیستند دین دیگری اختیار کردن .خوب از نظر مسلمانن اینها کافرن چون اسلام بهترین دین نزد خداست آیه قرانه ...اما اگر کسانی باشند که دین اسلام به آنها نرسیده یا اینکه تحقیق کردند در مورد دین وبه دین غیر اسلام رسیدن اینها میتونن طبق دستورات دینی خود عمل کنن .درضم همه ادیان الهی بد حجابی را قبیح وزشت میدونن .مسیحیارو نبین که این چنینن .اینها کسانی هستند که ابروی مسیحیارو بردن.وگر نه حجاب عرفی مسیح قابل تحمل است .مثل بعضی از مسلملنان کشور ما.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حق به این معنا مثلا مسلمان نیستند دین دیگری اختیار کردن .خوب از نظر مسلمانن اینها کافرن چون اسلام بهترین دین نزد خداست آیه قرانه ...اما اگر کسانی باشند که دین اسلام به آنها نرسیده یا اینکه تحقیق کردند در مورد دین وبه دین غیر اسلام رسیدن اینها میتونن طبق دستورات دینی خود عمل کنن .درضم همه ادیان الهی بد حجابی را قبیح وزشت میدونن .مسیحیارو نبین که این چنینن .اینها کسانی هستند که ابروی مسیحیارو بردن.وگر نه حجاب عرفی مسیح قابل تحمل است .مثل بعضی از مسلملنان کشور ما.

اگر قرآن رو خونده باشي نوشته در انتخاب دينت آزادي به چهار كتاب آسماني بايد اعتقاد داشته باشي..ولي بگي فقط يه دين رو حق انتخاب داري درست نيست ...

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر قرآن رو خونده باشي نوشته در انتخاب دينت آزادي به چهار كتاب آسماني بايد اعتقاد داشته باشي..ولي بگي فقط يه دين رو حق انتخاب داري درست نيست ...
آیه الکرسی سوره بقره صفحه 42 گفته این مطلبو که در انتخاب دین آرادی بعدش هم گفته همان ایه بعد ی اگه از راه تحقیق وجستجو باشه ..بعد هم آیه دیگه داریم ان الدین عند الله الاسلام.دین در نزد خدا اسلام است دینهای دیگه که قبل از سلام بودن به وسیله پیامبر اسلام منسوخ شدن

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیه الکرسی سوره بقره صفحه 42 گفته این مطلبو که در انتخاب دین آرادی بعدش هم گفته همان ایه بعد ی اگه از راه تحقیق وجستجو باشه ..بعد هم آیه دیگه داریم ان الدین عند الله الاسلام.دین در نزد خدا اسلام است دینهای دیگه که قبل از سلام بودن به وسیله پیامبر اسلام منسوخ شدن

درسته ولي بايد يك فرد خودش به اين نتيجه برسه نه من يا امثال من براشون تصميم بگيريم چه ديني داشته باشن

وضعیت
موضوع بسته شده است.