آیا حجاب محدودیته؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از محدودیت در انجام بسیاری از ورزش ها !!!
پوشاندن مو در مسابقه فوتبال و داغ شدن مغز سر !!!
سست شدن ریشه موها به دلیل عرق کردن زیر چادر و مقنعه.

پوشش های سنگین و پیوسته کنترل کردن.
موجودی به نام شیطان را جلوی چشم داشتن که الان نامحرم موی مرا دید چه خاکی بر سرم میشود و......

اما مهمترین محدودیتش تخته شدن درب تفکر هست.
چون انسانی که بتوانند به او بفهمانند موی تو سبب تحریک مرد هست، در حالیکه هرگز اینطور نیست.

میتوانند به او بفهمانند چشمانت و دهانت و کلا وجودت سبب تحریکه، همانطور که در عصر رضاخان در کله زن این را فرو کرده بودند و زن ها با روبنده و گونی پیچ شده در خیابان ها ظاهر میشدند.

مهمترین محدودیتش اینست که زن را از قدرت پرسش گری و اعتراض محروم ساخته و حرف اندیشه های قومیت عرب را به نام کلام پروردگار در مغزش حک میکنند و زن دست و پا بسته چاره ای جز تبعیت نخواهد داشت.
البته غرب هم امروز بعضی زنان رو با پیرو مد کردن اینجوری دست و پا بسته.

ولی جفتشون سبب تحجر و بردگی شدن.

اينا هيچكدوم به محدوديت ربطي نداشت
سر انسان بدون چادر كه بيشتر در معرض خطر خورشيده؟؟
سر انسان در سرماي زمستون كه بيشتر آسيب ميبينه؟؟؟
.
.
.
.
.

Sina.Taheri

عضو جدید
من حجاب رو دوست دارم ! لذتی که امروز از حجاب به دست میارم قبلا با بدحجابی بدست نمی اوردم !
من ترجیح میدم زیبایی هام رو برای یکنفر نگه دارم نه اینکه در دسترس همه باشم . من دوست ندارم بدست اوردنم برای دیگران مثل اب خوردن باشه مخصوصا واسه اون دسته از ادمایی که اصولا تنوع طلب و هرزه هستن !
من ترجیح میدم بوی عطر تنم توی خونم بپیچه تا اینکه توی خیابون و معابر عمومی ....! من ترجیح میدم بهترین لباسها م رو توی خونم بپوشم و بهترین ارایش هارو توی خونم انجام بدم !ودر عوض توی خیابون وخارج از حریم خصوصیم حجاب داشته باشم وبنیان خانوادم رو حفظ کنم ! من به عنون یک دختر هیچوقت دلم نمیخواد دم دست باشم .....!
من هردو جور باحجابی و بد حجابی رو تجربه کردم ! وقتی بد حجابی و به قول خودمون راحت و بی محدودیت همه نگات میکنن همه میخوان با چشماشون قورتت بدن ! بازم میگم لذتی که در حجاب هست در هیچی نیس !
حجاب هم هرگز محدود به چادرنبوده و نیس ! با مانتو و بدون چادر هم میشه حجاب داشت وراحت در اجتماع ظاهر شد

بله دقیقا درست گفتین.
برای همین نوشتم پوشش موی زن مسلمان ارتباط مستقیم با چشم مرد مسلمان دارد.
چون هردو مشترکا درگیر یک توهم هستند.

در این توهم مشترک هر کدوم رو حذف کنی عامل تحریک از بین میره.
یعنی یک خانم با پوششی معقول بدون پوشش مو بره در غرب راه بره احدی نگاهش نمیکند مگر شیعه مذهبی.

و برعکس یک مرد مسلمان در غرب یا تلویزیون با دیدن موی زن غیر شیعه تحریک نمیشود، اما به محض دیدن موی زن شیعه قلبش به تپش میافتاد.
برای همین حتی در سریال ها مشکلی با بی حجاب کردن بازیگر زن خارجی کنار مرد ایرانی ندارند.
اما زن ایرانی مویش معلوم شود، شیعه تحریک میشود.

شما درست میگی در توهم دو طرفه برای در امان ماندن از دید های آلوده مردان مسلمان به موی زن نه اندامش !!! چاره از جز پوشاندن موی سرت نداری. :gol:

Sina.Taheri

عضو جدید
اينا هيچكدوم به محدوديت ربطي نداشت
سر انسان بدون چادر كه بيشتر در معرض خطر خورشيده؟؟
سر انسان در سرماي زمستون كه بيشتر آسيب ميبينه؟؟؟
.
.
.
.
.

عجب !!!
پس در واقع جذب ویتامین دی از طریق پوست یکجورایی آسیب هست، خوب اینم تئوری جدیدیه !!!

بهتره یکسری به بیماری های مو بزنین، کشورای مسلمان بیشترین آمار ریزش مو و موخره را دارند.

پس چادر سبب افزایش کیفیت مو هم میشه نه؟ پس حکم نپوشاندن مو برای مرد چیه؟؟!!!

اگر دلیل علمی هست که پوشش موی زن اونرا از بلایای طبیعی مثل خورشید و سرمای زمستان حفظ میکنه، در عمومی نکردن حجاب مو برای مردان باید به اندیشه خدای شما کمی شک کرد که هوای موی زن هارو داشته هوای موی مردهارو نداشته.

ارامش ابدی

عضو جدید
بله دقیقا درست گفتین.
برای همین نوشتم پوشش موی زن مسلمان ارتباط مستقیم با چشم مرد مسلمان دارد.
چون هردو مشترکا درگیر یک توهم هستند.

در این توهم مشترک هر کدوم رو حذف کنی عامل تحریک از بین میره.
یعنی یک خانم با پوششی معقول بدون پوشش مو بره در غرب راه بره احدی نگاهش نمیکند مگر شیعه مذهبی.

و برعکس یک مرد مسلمان در غرب یا تلویزیون با دیدن موی زن غیر شیعه تحریک نمیشود، اما به محض دیدن موی زن شیعه قلبش به تپش میافتاد.
برای همین حتی در سریال ها مشکلی با بی حجاب کردن بازیگر زن خارجی کنار مرد ایرانی ندارند.
اما زن ایرانی مویش معلوم شود، شیعه تحریک میشود.

شما درست میگی در توهم دو طرفه برای در امان ماندن از دید های آلوده مردان مسلمان به موی زن نه اندامش !!! چاره از جز پوشاندن موی سرت نداری. :gol:
خیلی خوبه که زیبایی های زنان برای شما فریبنده نیست اما این فقط نظر شماست و بقیه اقایون چنین نظری ندارن و معتقدن زن مظهر زیبایی ست و بالطبع وسوسه انگیز ....! و اینم بگم که هم مو هم اندام هم چهره و کلا همه چیز زنان زیباست مگر اینکه زنی از این نعمت محروم باشه و زیبارو نباشه ....که اون مسئلش جداست ! وحجاب برای کل بدن خانوم هاست نه فقط مو !در ضمن اینم بگم که من بخاطر ارادم برای پوشاندن زیبایی هام به خودم میبالم و حجابم رو باعث افتخارم میدونم چون کمتر کسی میتونه در برابر وسوسه ی نفسش در امان بمونه

Sina.Taheri

عضو جدید
خیلی خوبه که زیبایی های زنان برای شما فریبنده نیست اما این فقط نظر شماست و بقیه اقایون چنین نظری ندارن و معتقدن زن مظهر زیبایی ست و بالطبع وسوسه انگیز ....! و اینم بگم که هم مو هم اندام هم چهره و کلا همه چیز زنان زیباست مگر اینکه زنی از این نعمت محروم باشه و زیبارو نباشه ....که اون مسئلش جداست ! وحجاب برای کل بدن خانوم هاست نه فقط مو !در ضمن اینم بگم که من بخاطر ارادم برای پوشاندن زیبایی هام به خودم میبالم و حجابم رو باعث افتخارم میدونم چون کمتر کسی میتونه در برابر وسوسه ی نفسش در امان بمونه

من نگفتم از نظر جنسیت مستثنی از مردها هستم.
اما عضوی که تحریک آمیز هست چه طرفت زن ایرانی باشه چه زن غربی نباید فرق کنه.

پس اینکه میبینی مرد مسلمان میتواند یک زن بی حجاب غربی رو در تلویزیون با کمال آرامش ببینه، اما اگر زن شیعه مسلمان رو بدون مو ببینه و تحریک بشه، فکر میکنی علتش چیه؟

علتش فقط توجیه شدن هست که موی زن مسلمان تحریک آمیزه وگرنه اندام تحریک آمیز رو هم شما میدونی هم من.
در غرب و شرق و هرجای دنیا بری عریان بودن چند عضو میتونه سبب هیجان بشه بقیه اش روی تلقین و توهم هست.

اینکه موی شما در جامعه یک عده رو تحریک میکنه به خاطر مردهای عقده ای هست که تحت تاثیر مذهب بودن.
حالا چه مذهبی باشن چه مذهبی نباشن اما چون در جامعه مذهبی رشد کردن عقده ای شدن.

شما خارج از این کشور در خیابان ها با موهایی باز قدم میزدید، متوجه میشدید که آیا یک مرد غیر مسلمان بهت خیره میشه یا نه.
اگر اسلام میگفت صورت شما سبب تحریکه، شما باز مجبور بودی صورتت رو هم از مرد مسلمان بپوشانی.

کما اینکه این رو به زن ها گفتند و زنان زمان قاجار مثل الان شما که از بیرون بودن مو میترسی، از بیرون بودن چهره ترسیدن و روبنده زدن.

اگر رضاخانی نبود، شما امروز با روبنده میرفتی دانشگاه و میگفتی نمیخواهم صورت من که جز زینت من هست برای مرد مسلمان ایرانی قابل مشاهده باشد.

بحث ما یک برداشت توهمی هست نه یک برداشت فیزئولوژیکی که توش قسمت های تحریک آمیز مرد و زن واسه هم کاملا مشخصه.

ارامش ابدی

عضو جدید
عجب !!!
پس در واقع جذب ویتامین دی از طریق پوست یکجورایی آسیب هست، خوب اینم تئوری جدیدیه !!!

بهتره یکسری به بیماری های مو بزنین، کشورای مسلمان بیشترین آمار ریزش مو و موخره را دارند.

اگر دلیل علمی هست که پوشش موی زن اونرا از بلایای طبیعی مثل خورشید و سرمای زمستان حفظ میکنه، در عمومی نکردن حجاب مو برای مردان باید به اندیشه خدای شما کمی شک کرد که هوای موی زن هارو داشته هوای موی مردهارو نداشته.
جدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این امار رو از کجا بدست اوردین ؟ پس چراشامل حال من نشده ؟؟؟؟؟ نه ریزش نه موخوره نه اسیب نه .....! ودر نهایت زیبایی و سلامت ! بدون اسفاده از انواع شامپو مثلا خارجی و ویتامین و ... هزار جور چرت وپرت دیگه...!
و در جواب سوال دومتون باید بگم زن باید موهاشو بپوشونه چون مظهر زیبایی ولطافته ! و خدا زن را برای ارامش مرد افریده پس این غریزه رو در وجود مرد قرار داده که از زن لذت ببره . اما مرد مظهر مردانگیه نه لطافت پس نیازی به پوشاندن ان نیست !

Sina.Taheri

عضو جدید
جدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این امار رو از کجا بدست اوردین ؟ پس چراشامل حال من نشده ؟؟؟؟؟ نه ریزش نه موخوره نه اسیب نه .....! ودر نهایت زیبایی و سلامت ! بدون اسفاده از انواع شامپو مثلا خارجی و ویتامین و ... هزار جور چرت وپرت دیگه...!
و در جواب سوال دومتون باید بگم زن باید موهاشو بپوشونه چون مظهر زیبایی ولطافته ! و خدا زن را برای ارامش مرد افریده پس این غریزه رو در وجود مرد قرار داده که از زن لذت ببره . اما مرد مظهر مردانگیه نه لطافت پس نیازی به پوشاندن ان نیست !

این آمار رو از دکترهایی که وابسته به نظام نیستند و در زمینه مو متخصص هستند میتونی بپرسی.
دلیل شما هم مثل این بود که بگن آمار سنگ کلیه در ایران بسیار بالاس بعدا شما بگی چون من سنگ کلیه ندارم پس این آمار دروغه !!! :surprised:

فکر نکنم هیچ جامعه آماری 100 درصد بگه، همیشه میگن اکثریت، البته این قضیه چون ایدئولوژیکی هست مثل داستان مضر بودن پارازیت برای سلامتی بدن، نمیتونی تو سایت های پیرو و پاچه خوار پیداشون کنی، تو فامیلتون دکتر مو داشتی ازش بپرش.

در مورد مو هم تو نوشته قبلی جوابتون رو دادم، مو زینت نیست، یک توهم هست که مو را جز زینت ها برشمرده و این توهم در مرد و زن نهادینه شده.

کما اینکه همین توهم میگفت چشم شما تحریک آمیزه، هر مردی چشم شما رو در خیابان میدید تحریک میشد و شما در عین درماندگی باید عینک و روبنده میزدی تا مردی چشمانت را نبیند !!!!!!!

اینکه خدا گفته و نگفته بحث های درون دینی هست، من به اثرات تلقین و نقش پر رنگ توهم به زندگی آدما و تحریک شدن یا نشدنش کار دارم.

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب !!!

ويتامين دي را پوست جذب ميكنه نه مو؟؟
وقتي آفتاب به مغز سر بخوره دچار خونريزي بيني ميشه
مردا محكمن اما زنا ظريفن و زود اين اتفاق براشون ميفته

بعدشم نياز نيست چادر ضخيم بپوشن ار همين چادراي نازك خوبه

ارامش ابدی

عضو جدید
من نگفتم از نظر جنسیت مستثنی از مردها هستم.
اما عضوی که تحریک آمیز هست چه طرفت زن ایرانی باشه چه زن غربی نباید فرق کنه.

پس اینکه میبینی مرد مسلمان میتواند یک زن بی حجاب غربی رو در تلویزیون با کمال آرامش ببینه، اما اگر زن شیعه مسلمان رو بدون مو ببینه و تحریک بشه، فکر میکنی علتش چیه؟

علتش فقط توجیه شدن هست که موی زن مسلمان تحریک آمیزه وگرنه اندام تحریک آمیز رو هم شما میدونی هم من.
در غرب و شرق و هرجای دنیا بری عریان بودن چند عضو میتونه سبب هیجان بشه بقیه اش روی تلقین و توهم هست.

اینکه موی شما در جامعه یک عده رو تحریک میکنه به خاطر مردهای عقده ای هست که تحت تاثیر مذهب بودن.
حالا چه مذهبی باشن چه مذهبی نباشن اما چون در جامعه مذهبی رشد کردن عقده ای شدن.

شما خارج از این کشور در خیابان ها با موهایی باز قدم میزدید، متوجه میشدید که آیا یک مرد غیر مسلمان بهت خیره میشه یا نه.
اگر اسلام میگفت صورت شما سبب تحریکه، شما باز مجبور بودی صورتت رو هم از مرد مسلمان بپوشانی.

کما اینکه این رو به زن ها گفتند و زنان زمان قاجار مثل الان شما که از بیرون بودن مو میترسی، از بیرون بودن چهره ترسیدن و روبنده زدن.

اگر رضاخانی نبود، شما امروز با روبنده میرفتی دانشگاه و میگفتی نمیخواهم صورت من که جز زینت من هست برای مرد مسلمان ایرانی قابل مشاهده باشد.

بحث ما یک برداشت توهمی هست نه یک برداشت فیزئولوژیکی که توش قسمت های تحریک آمیز مرد و زن واسه هم کاملا مشخصه.
ببین دوست عزیزم اگه خاطرت باشه گفتم من هردوجور باحجابی وبدحجابی رو تجربه کردم چون حدود پنج سال خارج از کشور زندگی کردم من قبلن مسیحی بودم والان دوساله مسلمان شدم ! غریزه در همه اقایون یکجوره ! ایرانی و خارجی نداره مذهبی و غیر مذهبی نداره ! اتفاقا غربی ها هزار بار بدتر هستن البته نظر شما کاملا قابل احترامه امادر مورد همه صدق نمیکنه مردان غربی بخاطر ازادی که دارن به راحتی به خانم ها پیشنهاد های شرم اور میدن بدون ترس بدون خجالت ودر نهایت ارامش....!وتو هیچ راه اعتراضی نداری چون ازادیه ! همین وبس

Sina.Taheri

عضو جدید
ويتامين دي را پوست جذب ميكنه نه مو؟؟
وقتي آفتاب به مغز سر بخوره دچار خونريزي بيني ميشه
مردا محكمن اما زنا ظريفن و زود اين اتفاق براشون ميفته

بعدشم نياز نيست چادر ضخيم بپوشن ار همين چادراي نازك خوبه

پوست سر هم مثل بقیه بخش های بدن نیاز به جذب نور آفتاب داره، مطالعه کنید لطفا. :gol:

عجب بابا !!!
انوقت این پارچه سبب کاهش نفوذ گرما به مغز میشه نه؟ اونم پارچه سیاه که بیشتر نور رو جذب میکنه. :D
آفتاب تو ایران دماش کمتره، تو صحرای عربستان که هوا بالای 60 درجه هست.

اسلام هم در درجه اول واسه مردای اونجا اومده !!!
شما گویا مردها رو خیلی کروکودیل فرض کردین، ضخامت پوست سر مرد و زن هم تفوات خاصی نداره ستاره جان.
اینایی که میگی توجیه هست.

خواهشا بگین چون اجدادمون میگن در 1400 سال پیش یکی گفته اینا نظر خداست ما هم قبول داریم و کاری به تفکر نداریم.
این جواب دقیقا قابل قبوله برام.

اما ساخت تئوری های علمی بی اساس جالب نیست.

Sina.Taheri

عضو جدید
ببین دوست عزیزم اگه خاطرت باشه گفتم من هردوجور باحجابی وبدحجابی رو تجربه کردم چون حدود پنج سال خارج از کشور زندگی کردم من قبلن مسیحی بودم والان دوساله مسلمان شدم ! غریزه در همه اقایون یکجوره ! ایرانی و خارجی نداره مذهبی و غیر مذهبی نداره ! اتفاقا غربی ها هزار بار بدتر هستن البته نظر شما کاملا قابل احترامه امادر مورد همه صدق نمیکنه مردان غربی بخاطر ازادی که دارن به راحتی به خانم ها پیشنهاد های شرم اور میدن بدون ترس بدون خجالت ودر نهایت ارامش....!وتو هیچ راه اعتراضی نداری چون ازادیه ! همین وبس

باشه شما مسیحی بودین و توی غرب هم زندگی میکردین.
کدوم کشور بودین؟
چون من چندین کشور غربی بودم اگر بگین چندتا سئوال از اون کشور ازتون بپرسم خیلی خوب میشه. :redface:

دوست عزیز مگه شما تو خونتون برادر و پدر نداری؟
پدر و برادرت این سریال های خارجی که توش زن ها لچک سرشون نیست رو میبینند تحریک میشن واقعا؟

اگر تحریک نمیشن چرا فکر میکنی مو اسباب تحریکه؟!!!

مو اسباب تحریک نیست و فقط توهم به عقده ای شدن کمک کرده.

تو کدوم غربی به هر زنی که موش بازه پیشنهاد میدن.
دیگه تابلو کردین که حتی پاتون رو توی امارات هم نذاشتین.

اینهمه دروغ واسه توجیه یک پوشش دروغین، اصلا جالب نیست.

ارامش ابدی

عضو جدید
باشه شما مسیحی بودین و توی غرب هم زندگی میکردین.
کدوم کشور بودین؟
چون من چندین کشور غربی بودم اگر بگین چندتا سئوال از اون کشور ازتون بپرسم خیلی خوب میشه. :redface:

دوست عزیز مگه شما تو خونتون برادر و پدر نداری؟
پدر و برادرت این سریال های خارجی که توش زن ها لچک سرشون نیست رو میبینند تحریک میشن واقعا؟
میگم !

مو اسباب تحریک نیست و فقط توهم به عقده ای شدن کمک کرده.

تو کدوم غربی به هر زنی که موش بازه پیشنهاد میدن.
دیگه تابلو کردین که حتی پاتون رو توی امارات هم نذاشتین.

اینهمه دروغ واسه توجیه یک پوشش دروغین، اصلا جالب نیست.
کودکانه فکر میکنی دوست عزیزم من مضحکه دست شما نیستم ونیازی به تایید شما ندارم نظرات جالبی داری واز جایی وچیزی حرف میزنی که اطلاعی ازش نداری
من در جایگاه تو قرار گرفتم وتو در جایگاه من ! من باید از دین و تاریخ اجدادی تو دفاع کنم وتو خودت انهارا انکار میکنی واز تمدنی حرف میزنی که بویی از ان نبردی و سختی نکشیدی که بفهمی من ازچه میگم ! در ضمن من بوداپست بودم حالا اگه بازم سوال داری بپرس

Sina.Taheri

عضو جدید
کودکانه فکر میکنی دوست عزیزم من مضحکه دست شما نیستم ونیازی به تایید شما ندارم نظرات جالبی داری واز جایی وچیزی حرف میزنی که اطلاعی ازش نداری
من در جایگاه تو قرار گرفتم وتو در جایگاه من ! من باید از دین و تاریخ اجدادی تو دفاع کنم وتو خودت انهارا انکار میکنی واز تمدنی حرف میزنی که بویی از ان نبردی و سختی نکشیدی که بفهمی من ازچه میگم ! در ضمن من بوداپست بودم حالا اگه بازم سوال داری بپرس

احسنت بر شما که تفکراتی خردورزانه و بزرگسالانه دارید.
برای من جالبه که من به سئوالات شما جواب میدم ولی یک سئوال راحت ازت میپرسم خشمگین میشی و طفره میری.
پرسیدن سئوالات چالشی معنیش این نیست که کسی مضحکه شده !!!
بحث جدی با کسی شوخی نداره، اگر چنین دیدی دارید خواهشا دم از اندیشه نزنید. :gol:

شما اندیشه نورانی برگرفته از مکتب پروردگار جهان داری به خیال خودت، باشه قبول.

هرکسی این حق رو داره هر بتی که میپرسته رو فکر کنه خداست.

خدای جهان اینقدر عظمت داره که با انسان ها حرف نزنه چون نعمت مغز رو بهشون داده، حالا یه سری انسان متوهم میشن و فکر میکنن خدایی در پوشش اونها دخالت کرده ازادند.

لطف کن این سئوال رو اختصاصا جواب بده، اگر حجاب را با منطق انتخاب کردی.
لطفا پاسخ هایی مثل فایده نداره و همینی که هست و..هم نده.

این رو جواب بدین من از شما نقل قولی نخواهم گرفت و به یک تشکر بسنده خواهم کرد :

شما تو خونتون برادر و پدر نداری؟

ارامش ابدی

عضو جدید
احسنت بر شما که تفکراتی خردورزانه و بزرگسالانه دارید.
برای من جالبه که من به سئوالات شما جواب میدم ولی یک سئوال راحت ازت میپرسم خشمگین میشی و طفره میری.
پرسیدن سئوالات چالشی معنیش این نیست که کسی مضحکه شده !!!
بحث جدی با کسی شوخی نداره، اگر چنین دیدی دارید خواهشا دم از اندیشه نزنید. :gol:

شما اندیشه نورانی برگرفته از مکتب پروردگار جهان داری به خیال خودت، باشه قبول.

هرکسی این حق رو داره هر بتی که میپرسته رو فکر کنه خداست.

خدای جهان اینقدر عظمت داره که با انسان ها حرف نزنه چون نعمت مغز رو بهشون داده، حالا یه سری انسان متوهم میشن و فکر میکنن خدایی در پوشش اونها دخالت کرده ازادند.

لطف کن این سئوال رو اختصاصا جواب بده، اگر حجاب را با منطق انتخاب کردی.
لطفا پاسخ هایی مثل فایده نداره و همینی که هست و..هم نده.

این رو جواب بدین من از شما نقل قولی نخواهم گرفت و به یک تشکر بسنده خواهم کرد :

شما تو خونتون برادر و پدر نداری؟

خیلی سوال زشتی پرسیدی الان این سوال معیار سنجش شماست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
من از کجا باید بدونم ؟ا

این حریم شخصی و خصوصی اوناست ؟ شما از حریم خصوصیت به کسی حرف میزنی ؟؟؟؟ مطمئن باش اگه اومدن به من گفتن میام وتوی همین تاپیک جواب میدم .
بعدشم من چند بار باید بگم مو فقط باعث تحریک نیست همه چیز یک زن تحریک کنندست ! به دو دلیل این حرف رو میزنم اول اینکه خدا توی قرانش گفته بعدم اینکه از این نظر همست باز الان انقدر مو مو نکن مگه فقط زنها مو دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با این بحثی که کدوم بهتره حجاب داشتن یا نداشتن کاری ندارم ولی حرف اینه که کشوری که توش الزام باشه حجاب واسه همه حال خیلی هارو بهم میزنه از هر چی حجابه!!اگه هر که ازاد باشه در نوع پوشش دیگه این بحث ها و این تاپیک های این سبکی هم پیش نمیاد!

Sina.Taheri

عضو جدید
خیلی سوال زشتی پرسیدی الان این سوال معیار سنجش شماست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
من از کجا باید بدونم ؟ا

این حریم شخصی و خصوصی اوناست ؟ شما از حریم خصوصیت به کسی حرف میزنی ؟؟؟؟ مطمئن باش اگه اومدن به من گفتن میام وتوی همین تاپیک جواب میدم .
بعدشم من چند بار باید بگم مو فقط باعث تحریک نیست همه چیز یک زن تحریک کنندست ! به دو دلیل این حرف رو میزنم اول اینکه خدا توی قرانش گفته بعدم اینکه از این نظر همست باز الان انقدر مو مو نکن مگه فقط زنها مو دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟

برای چی سئوال زشت؟
من نباید بدونم چرا مردها تا این حد حریص فرض میشن که زن فکر میکنه بیرون بودن موش سبب تحریک مرد هست؟؟!!!

من حرفی از قسمت های دیگر بدن نزدم.
مگه گفتم کسی بازوهاش یا اندامش مشخص باشه یا نباشه !!!

من فقط سر مو بحث کردم، چون معتقدم مو زینت نیست و در مرد و زن یک عضو مشترک بدون تحریک هست.
و تحریکش فقط به خاطر عقده ای شدن مرد مسلمان رخ میده.

دقت کنید به هیچ وجه بحثم روی اندام زنانه نیست، فقط و فقط موی زنان اینجا مورد بحث هست.
زشت هم نیست، حتما بپرسید.
از هر مردی که دیدین بپرسین چطوری سریال خارجی با موی باز زن هارو نگاه میکنند.

باز تاکید میکنم مو که اسلام گفته بپوشونید نه فیلم های مستهجن !!!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای چی سئوال زشت؟
من نباید بدونم چرا مردها تا این حد حریص فرض میشن که زن فکر میکنه بیرون بودن موش سبب تحریک مرد هست؟؟!!!

من فقط سر مو بحث کردم، چون معتقدم مو زینت نیست و در مرد و زن یک عضو مشترک بدون تحریک هست.

دقت کنید به هیچ وجه بحثم روی اندام زنانه نیست، فقط و فقط موی زنان اینجا مورد بحث هست.

...این حرف مزخرف که موی زن تحریک امیز هستش رو یکی از اقایون روشن فکر نما اوایل انقلاب زد که مثلا توجیه کرده باشه !

adeniss

عضو جدید
اگر خود انسان به سطحي از كمال برسه كه خودش انتخاب كنه خيلي هم خوبه
ولي اگر پاي اجبار در ميان باشه اذيت كننده است

ارامش ابدی

عضو جدید
برای چی سئوال زشت؟

اباشه چشم حتما همین امروز میرم از جندتا مرد میپرسم میام بهت میگم اماتو هم برو دنباال اسلام ناب برو در موردش تحقیق کن ببین چی هست اصلا ! بد نیست یکم به مغزت استراحت بدی ! اما خودمونیم ها بدجوری به مو گیر دادی اسااااسی ...! بابای ....!

Sina.Taheri

عضو جدید
...این حرف مزخرف که موی زن تحریک امیز هستش رو یکی از اقایون روشن فکر نما اوایل انقلاب زد که مثلا توجیه کرده باشه !

آخه جالبه، همینطوری یکسری چیزهارو باور دارن و به مردها هم نسبت میدن که مرد مو ببینه چی میشه !!!
اونیکه با مو تحریک میشه الزاما باید مسلمان باشه و سپس توسط ندیدن موی زن مسلمان عقده ای شده باشه.
پس لطفا صفت بیماران جنسی که با مو تحریک میشوند را به همه مردها نسبت ندهید.
که ما موی خود را میپوشانیم تا در امان باشیم !!!!

به چه روزی افتادیم که به خاطر عقده ای بودن نرهای هموطن، مرد رو موجودی فرض کردن که با دیدن مو کن فیکون میشه !!!!

حالا دینشون میگفت ما صداتون رو هم بشنویم تحریک میشیم، نوشته مجازی رو ببینیم تحریک میشیم، اینا مارو چنین موجوداتی فرض میکردن !!!!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
نه محدودیت نیست اگه درست اجرابشه تازه بعدمعنوی بگذاریم کنارمهم ترین چیز برای سوزاندن افرادی که چشمهای حریص دارننننننننننننننننننن:Ph34r::gol:

یعنی اگه مردها مو ی زن ها رو نبینن میسوزن؟؟؟؟؟؟؟؟چه تفکراتیه اینا؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی تفکرات مردها در زمان طالبان مونده؟؟؟

Sina.Taheri

عضو جدید
آخه میدونی الیسای عزیز، فرض کن بنده بیام تو باشگاه تاپیک بزنم بعد اولش بنویسم ورود زن ها ممنوع.

چون زن ها دام شیطان هستند و حتی دیدن آواتار یک زن ایمان مرا نشانه میگیره.
زن ها دست نشانده شیطانند و اگر بیان تو تاپیکم مارو به انحراف میکشن.

چه حسی به جماعت خواهران دست میده؟
خوششون میاد؟ :razz:

اونوقت خیلی راحت مینویسن ما موی خود رو میپوشانیم تا از نگاه گزنده مردها در امان باشیم.

من به عنوان یک مرد موجودی سادیسمی و حریص تعریف میشم که حتی موی زن هم واسه من جذابیت داره !!!

آخه واقعا مو چی داره؟ بهتره خواهران عزیز جملاتشون رو اینگونه تصحیح کنند، اونوقت من نوعی غلط بکنم در مورد حجاب مو و چادر و هرچی دوست دارند نظر بدم :

بنویسن ما خواهران محجبه از ترس نگاه های حریصانه که پر از عقده های مذهبی هست، مجبوریم موی خود را از چشمم مردان مذهبی بپوشانیم تا با دیدن موی ما هیجانی نشوند.

اونموقع منم تاییدشون میکنم چون میزان هوس بازی اکثر مردانی که به کمک مذهب عقده ای شدن رو میدونم.

اما وقتی مرد رو جمع میبندن از حیثیت خیلی از مردها دفاع میکنم و بحثم هم فقط سر پوشش مو بود.
وگرنه یکسری قسمت های بدن برای هر مردی میتونه جذابیت داشته باشه و اونهم به خاطر ترشح هورمون های جنسیش هست نه توهم مثل دیدن مو.
مطمئن باشین مو اگر تحریک کننده بود، مرد مسلمان نمیتونست سریال خارجی با موی زن ببینه.

آخرین ویرایش:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چند روز پیش که با چادر توی اتوبوس می رفتم دختری بود که:
برگشت گفت: آخه این چیه سرت کردی ، مثل امل ها !!! مثل اینکه باورت نشده قرن بیست و یکه و شبیه مردم عصر حجر می گردی !!!

گفتم: واقعاْ ؟! عصر حجر یعنی کی ؟!
گفت:چه مي دونم 14 قرن پيش.
گفتم:چه جالب 14 بيشتره يا16؟
گفت : چه سوالايي ميكني معلومه 16!
گفتم: پس 16 قرن پيش عصر حجر تره تا 14 قرن پيش
گفت:معلومه
گفتم: پس شما با اين حساب بايد دمده تر باشيد كه مثل مردم 16 قرن پيش مي گرديد اونم چه زماني موقعي كه بهش مي گفتن عصر جاهليت ديگه از اسمش هم پيداست كه خيلي دمده است...
ديگه پي اش رو نگرفت گذاشت رفت
افحكم الجاهلية يبغون ومن احسن من الله حكما لقوم يوقنون مائده 50
آيا حكم جاهليت را مي جويند و چه حكمي براي يقين آورندگان از حكم خدا بهتر است ؟

و لا تبرجن تبرج الجاهلية احزاب 33

و به همسرانت بگو خود را چنان زنان جاهل نيارايند

سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم گرممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
دخترخوب به خدا خیلی عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی جواب دادین هرچی بگم کم گفتممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
پاینده باشین:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی اگه مردها مو ی زن ها رو نبینن میسوزن؟؟؟؟؟؟؟؟چه تفکراتیه اینا؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی تفکرات مردها در زمان طالبان مونده؟؟؟

نه عزیزم حجاب فقط مو نیست (حجاب شامل مو آرایش نوع رفتار.....)میشه
واگه دقت بکنید به مردهایی که چنان با حرص ونگاهی هاشون میچرخه کافی به نگاهای پسرها بادخترها داشته باشین به دخترهایی که بی حجاب هستن ودرحال هروکر باپسرهاااااااااا.................
مطمئن باش میسوزن اگه مه درست بشن انقدرکه هیچ طبیبی نمیتونه معالجه بکنه:biggrin:

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم تاپیک حجاب بخدا مشکلات ما این چیزانیستا:redface:
درضمن حجاب هیچوقت به چادر نیست ...حجاب امری ست شخصی وهرکس باید خودش باعقلش تصمیم بگیره نه اینکه اقایون بووووووق..بیان تصمیم بگیرن چه تیپی مناسبه یانه ...باید به همه افرادو عقایدشون احترام گذاشت....

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله . اینی که الان تو جامعمون هست به دلایل روشنی که نیازی هم به گفتنش نیست چیزی جز محدودیت همراه خودش نداشته.

وضعیت
موضوع بسته شده است.