آیا از علی کریمی استفاده ابزاری شده؟

آیا از علی کریمی استفاده ابزاری شده؟

• مجموع رای دهندگان
    37

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

گفتم بر مبنای مصاحبه چند روز پیشش نظر دادم، این فکر نکنم بد عادتی باشه!!!!
خوب دیگه من هم همین حرف رو میزنم، بهش گفتن آقا برو یه محل سرپوشیده آب بخور، گفته نه همینجا می خوام، تخطی از قوانین و اصرار بر شکستن قانون و برخورد بد با یکی از مسوولین تیم ، این چیزیه که من برداشت می کنم از دلیل اخراجش...

:gol:

نه دوست عزیز، شما ببینید من در جواب چه چیزی این رو گفتم.
کانادا گفت به خاطر دست بند سبزش عصبانی شدن مسوولین، من گفتم پس چرا به خاطر دست بند سبز با بقیه کاری نداشتن.

نه، اساساً مهم نیست اینها دست بند سبز بستن، نه واسه من نه واسه مسوولین...

متاسفانه شما بابت اینکه یکی از دوستان بحث دستبند سبزو وسط کشیده از کریمی بدتون اومده!!!
بهتره بدون در نظر گرفتن این مسئله نظر خودتونو بدید و دنبال حاشیه نباشید!!!

در مورد دستبند سبز علی کریمی من به دوستمون حق میدم چون بهانه الکی برای اخراج کریمی درست کردند!!!در مورد اینکه فدروسیون دل خوشی از کریمی نداره هیچ شکی نیست!!!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه شما بابت اینکه یکی از دوستان بحث دستبند سبزو وسط کشیده از کریمی بدتون اومده!!!
بهتره بدون در نظر گرفتن این مسئله نظر خودتونو بدید و دنبال حاشیه نباشید!!!

در مورد دستبند سبز علی کریمی من به دوستمون حق میدم چون بهانه الکی برای اخراج کریمی درست کردند!!!در مورد اینکه فدروسیون دل خوشی از کریمی نداره هیچ شکی نیست!!!
نه والا، من دارم میگم اصلاً مهم نیست دست بند سبزش!
توی اون تاپیک هم گفتم علی کریمی رو به خاطر اخلاق تند و عصبانیش و اینکه بازیش دیگه چنگی به دل نمیزنه زیاد دوست ندارم، این قضیه هم بر میگرده به قبل از دست بند سبز، خیلی وقته کریمی حاشیه سازه و بازیش بد شده....

خوب شما هم که دارید حرف ایشون رو تایید می کنید، اگر بنا بود با دست بند سبزی ها برخورد کنند خیلی اشون دست بند سبز بسته بودن، ضمن اینکه این همه تاخیر در برخورد؟؟؟ همون موقع توبیخشون می کردند، از اینا که همه چیز بر میاد!!! این یکی رو حتما ترسیدند!!!!

فدارسیون هم از خیلی ها دل خوشی نداره، فقط کریمی نیست ولی فدراسیون اصلاً وارد این قضیه خودش رو نکرده و گفت بهتره خودشون مشکلشون رو حل کنند!!!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع به نظر من اصلا این حرفا نیست...علی کریمی بدجوری خار چشم بعضیا شده...یه کمم تقس و قده ...دیگه بیشتر...لابد همه فوتبالیستای ما روزه میگیرن؟!!!!:surprised:
روزه کجا بوده ؟
از کریمی به خاطر بعضی چیزای دیگه منتظر آتو بودن!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه والا، من دارم میگم اصلاً مهم نیست دست بند سبزش!
توی اون تاپیک هم گفتم علی کریمی رو به خاطر اخلاق تند و عصبانیش و اینکه بازیش دیگه چنگی به دل نمیزنه زیاد دوست ندارم، این قضیه هم بر میگرده به قبل از دست بند سبز، خیلی وقته کریمی حاشیه سازه و بازیش بد شده....

خوب شما هم که دارید حرف ایشون رو تایید می کنید، اگر بنا بود با دست بند سبزی ها برخورد کنند خیلی اشون دست بند سبز بسته بودن، ضمن اینکه این همه تاخیر در برخورد؟؟؟ همون موقع توبیخشون می کردند، از اینا که همه چیز بر میاد!!! این یکی رو حتما ترسیدند!!!!

فدارسیون هم از خیلی ها دل خوشی نداره، فقط کریمی نیست ولی فدراسیون اصلاً وارد این قضیه خودش رو نکرده و گفت بهتره خودشون مشکلشون رو حل کنند!!!

اگه دقت کرده باشید کسایی به این قضیه رای منفی دادن که طرفدار نظاما(اکثرا)
این نشون میده که از کسی که مخالف نظام باشه اتوماتیک وار بیزارند!!!!:surprised:
در ضمن من نمیگم شما هم باید از کریمی خوشت بیاد.چون وقتی بالای 80% حق رو به کریمی دادن این برامون مهمه .حالا شما خوشتون بیاد یا نه بستگی به خودتون داره.اصلا اگه دوست داشتید به گزینه 2 رای بدید.کسی بزور اجبار نکرده که گزینه 1 رو انتخاب کنید.!!

در کل حرف حساب من اینه که از نظر اخلاق تو کشور ما پای همه میلنگه.من قبول دارم که کریمی بعضی مواقع تندروی زیادی میکنه.ولی باید قبول کنیم بازیکنی با صداقت کریمی تو این مملکت وجود نداره!!!! قبول کنید کمکای علی کریمی به مردم عادی طوری بوده که هیچ وقت انعکاسی تو جایی نداشته.هر کمکی بوده بدون منت بوده ولی شما نگاه کن وقتی یه آدم دولتی یه پشیزم کمک میکنه همه جا سخن از کمک طرف میشه !!!
شما میگید بازیش بد شده ولی این یه توجیه الکی هستش!!!.شما بازیکنی به تاثیر گذاری علی کریمی کمتر تو فوتبال ما میتونی ببینی.اگه دقت کنی علی دایی اونو به تیم ملی دعوت میکرد احتمال اینکه به جام جهانی میرفتیم خیلی زیاد بود!!!!

اگه به درگیری کریمی با آجرلو دقت کنیم میبینیم که دستایی وجود داره که کریمیو از فوتبال حذف کنه.
چطور میشه که آجرلو میاد بدون همفکری از هیئت مدیره کریمیو اخراج میکنه!!!
تو اخبار امروزم که میدیدیم همه قبول دارن که اگه کریمی روزه خوری هم کرده آجرلو حق نداشته رسانه ایش بکنه!!!و اینو باید داخل باشگاه حل میکرده!!!ولی خوب کار آجرلو نشون داده که ایشون هدفشون حذف کریمی بوده ولی کور خونده!!!!

همین چند سال پیش در زمانی که سردار مدیر پاس تهران بود همه بیاد دارن که با فولاد تبانی کرده بود تا بتونه پاس رو قهرمان کنه ولی دستش رو شد!!!!

ziarifar

عضو جدید
در ضمن من نمیگم شما هم باید از کریمی خوشت بیاد.چون وقتی بالای 80% حق رو به کریمی دادن این برامون مهمه .حالا شما خوشتون بیاد یا نه بستگی به خودتون داره.اصلا اگه دوست داشتید به گزینه 2 رای بدید.کسی بزور اجبار نکرده که گزینه 1 رو انتخاب کنید.!!

در کل حرف حساب من اینه که از نظر اخلاق تو کشور ما پای همه میلنگه.من قبول دارم که کریمی بعضی مواقع تندروی زیادی میکنه.ولی باید قبول کنیم بازیکنی با صداقت کریمی تو این مملکت وجود نداره!!!! قبول کنید کمکای علی کریمی به مردم عادی طوری بوده که هیچ وقت انعکاسی تو جایی نداشته.هر کمکی بوده بدون منت بوده ولی شما نگاه کن وقتی یه آدم دولتی یه پشیزم کمک میکنه همه جا سخن از کمک طرف میشه !!!
شما میگید بازیش بد شده ولی این یه توجیه الکی هستش!!!.شما بازیکنی به تاثیر گذاری علی کریمی کمتر تو فوتبال ما میتونی ببینی.اگه دقت کنی علی دایی اونو به تیم ملی دعوت میکرد احتمال اینکه به جام جهانی میرفتیم خیلی زیاد بود!!!!

اگه به درگیری کریمی با آجرلو دقت کنیم میبینیم که دستایی وجود داره که کریمیو از فوتبال حذف کنه.
تو اخبار امروزم که میدیدیم همه قبول دارن که اگه کریمی روزه خوری هم کرده آجرلو حق نداشته رسانه ایش بکنه!!!و اینو باید داخل باشگاه حل میکرده!!!ولی خوب کار آجرلو نشون داده که ایشون هدفشون حذف کریمی بوده ولی کور خونده!!!!

همین چند سال پیش در زمانی که سردار مدیر پاس تهران بود همه بیاد دارن که با فولاد تبانی کرده بود تا بتونه پاس رو قهرمان کنه ولی دستش رو شد!!!!

اين مدير عامل محترم!!؟ ميفرمايند من پاسدار انقلابم!! به جاي اين حرفا اگه راس ميگن تكليف اون پولاي گنده اي كه تو فوتبال مشخص نيست كجا ميره رو مشخص كنند.ايشون با سوء استفاده ابزاري از دين جمع ديگه اي از جوانان رو از دين متنفر كردند.

ziarifar

عضو جدید
موضوع به نظر من اصلا این حرفا نیست...علی کریمی بدجوری خار چشم بعضیا شده...یه کمم تقس و قده ...دیگه بیشتر...لابد همه فوتبالیستای ما روزه میگیرن؟!!!!:surprised:
روزه کجا بوده ؟
از کریمی به خاطر بعضی چیزای دیگه منتظر آتو بودن!!

مثلا چه چیزهای دیگه ای!!؟؟

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز

pedram_irani

عضو جدید
دکتر دادکان را حتما میشناسید ایشون یک مدیر نسبتا موفق ورزشی در دوران آقای خاتمی بودند که همیشه با اظهار نظرهای صریح و شجاعانه فضا های مبهم را شفاف کرده اند. من با دنبال مطالب این تاپیک به نظرم رسید اظهار نظر ایشان جالب توجهه در مورد علی کریمی

محمد دادکان که مدت‌ها سکوت کرده بود، در گفت‌وگو با ایسنا از علی کریمی حمایت کرد.
محمد دادگان پس از مدت‌ها سکوت گفت: «امروز آدم‌های ناتوان که به دنبال آمال و آرزوهایشان هستند، به افراد برچسب منشوری بودن می‌زنند.»
دادگان با اشاره به اتفاقی که برای علی کریمی افتاده و با بیان اینکه حرف‌هایم کلی است، گفت: «می‌گویند "عیسی به دین خود و موسی به دین خود". برو خودت را بساز که الگو شوی. نمی‌خواهد در رسانه‌ها و بین دولتی‌ها از خودت الگو بسازی. این مردم هستند که باید الگو را انتخاب کنند. اگر کسی اشتباهی می‌کند، باید بدانیم که ما را به جای فرد متخلف داخل قبر نمی‌گذارند. نمی‌توان با چوب و تکفیر آداب و فرهنگ ایجاد کنیم. آقایان در خفا هزاران مشکل دارند و وقتی کسی در ظاهر اشتباهی می‌کند می‌خواهند آبروی او را ببرند. این عین بی‌دینی است. دین ما می‌گوید که نباید آبروی آدم‌ها را برد
وی با بیان اینکه کسانی که حرف از اخلاق و فرهنگ می‌زنند، خودشان از همه بدترند گفت: «بروید در زندگی این افراد و ببینید که چقدر خودشان ناپاکترند. از ادب و فرهنگ حرف می‌زنند ولی خودشان سمبل بی‌ادبی و بی‌فرهنگی هستند.»
دادگان با بیان اینکه نباید با آبروی هیچ کس بازی کرد، گفت: «متاسفانه در جامعه ما در تمامی زمینه‌ها سمبل‌ها و الگوها را می‌زنیم، برای چه؟ می‌خواهم بپرسم همه معترضان به کریمی پاکند و منزه؟! چرا ما در بخش فرهنگ، اجتماع و سیاست الگوها و سمبل‌ها را می‌زنیم؟ آیا همه معترضان به این الگوها پاکند؟ همه ما مثل هم هستیم. حالا جوی به وجود آمده که مد کرده‌ایم که یکی را روزه‌خوار بدانیم و دیگری را منشوری.»
وی افزود: «این یک موج است. موجی که می‌خواهیم رویش سوار شویم و سال بعد پول بیشتری بگیریم. خروجی این فوتبال که سالانه 400 میلیارد تومان در آن هزینه می‌شود چیست؟ مسوولان کشوری، من یک سوال از شما دارم. آیا می‌دانید که خروجی این فوتبال صفر است؟ اگر می‌دانید که گناهتان 10 برابر است و اگر نمی‌دانید چرا می‌خواهید با طبل بی‌صدا مردم را سرگرم کنید.»
دادگان افزود:‌ «چطور در زمان ما بازرسان در فدراسیون فوتبال بودند و الان خبری از این بازرسان نیست. مسوولان کمیته تربیت بدنی مجلس که دنبال تحقیق و تفحص بودند تنها به دنبال این هستند که عکس سه در چهارشان در روزنامه‌ها چاپ شود. نتیجه و خروجی کمیته ویژه رییس جمهور برای بررسی شکست ورزش ایران در المپیک چه شد؟ از حالا به شما می‌گویم که جواب شکست در گوانگجو را چه کسی می‌دهد؟ من به شما می‌گویم همان‌هایی که جواب مردم را پس از شکست در پکن و جام جهانی داده‌اند به شکست‌های گوانگجو هم پاسخ خواهند داد. فقط با دروغگویی به مردم می‌گویند که کمیته تشکیل داده‌ایم. کدام کمیته؟ آنهایی که می‌آیند شخصیت آدم‌ها را زیر سوال می‌برند خودشان از همه بدترند.»
رییس سابق فدراسیون فوتبال در پایان گفت: «من سوالی دارم و امیدوارم که شما آن را پیگیری کنید. سوالم این است که آیا بازیکنی که 700 میلیون تومان می‌گیرد مربی که حداقل 500 میلیون تومان می‌گیرد و مدیری که 300 میلیون تومان می‌گیرد آیا این دعواها را به خاطر اخلاق به راه می‌اندازد. این سوالی است که من از شما دارم. بروید ببینید مدیران در این فوتبال چقدر می‌گیرند. ما الگوها را می‌زنیم که این مدیران غیرورزشی به فوتبال بیایند و خروجی فوتبال همینی می‌شود که می‌بینید. امروزه شرایطی ایجاد شده که آدم‌ها می‌آیند و دم از مسائل فرهنگی می‌زنند و می‌گویند کارهایشان به خاطر حفظ شئونات و نظام است اما در واقع آنها به دنبال مقاصد خود هستند.»

منبع: خبرآنلاین

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

جهت خاتمه بحث بگم ، دو نفر نمادی از کل طرفداران نظام نیست که می فرمایید اکثراً، من هم طرفدار نظامم ولی نه این طرفی هم نه اون طرفی، نه از رفتار کریمی حمایت می کنم نه از رفتار آجرلو...

بنده همون اول که تایپک زده شد ددیم تاپیک رو پاسخم به آقا کانادا موجوده ولی هیچ کدوم از این گزینه ها رو مطلقاً درست نمیدونم به همین خاطر شرکت نکردم در نظر سنجی...

هیات مدیره استل آذین هم حکم اخراج کریمی رو لغو کرد و موضوع رو به کمیته انضباطی فرستاد... (در جواب اون قسمتی که پررنگ کردم)

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهت خاتمه بحث بگم ، دو نفر نمادی از کل طرفداران نظام نیست که می فرمایید اکثراً، من هم طرفدار نظامم ولی نه این طرفی هم نه اون طرفی، نه از رفتار کریمی حمایت می کنم نه از رفتار آجرلو...

بنده همون اول که تایپک زده شد ددیم تاپیک رو پاسخم به آقا کانادا موجوده ولی هیچ کدوم از این گزینه ها رو مطلقاً درست نمیدونم به همین خاطر شرکت نکردم در نظر سنجی...

هیات مدیره استل آذین هم حکم اخراج کریمی رو لغو کرد و موضوع رو به کمیته انضباطی فرستاد... (در جواب اون قسمتی که پررنگ کردم)

من به حرفتون احترام میزارم وبحث و کشش نمیدم.
فقط در مورد آجرلو اینو بگم که ابتدا آجرلو سرخود کریمیو اخراج کرده بود ولی با نشت اعضای هیئت مدیره این حکم لغو شد.

ziarifar

عضو جدید
من به حرفتون احترام میزارم وبحث و کشش نمیدم.
فقط در مورد آجرلو اینو بگم که ابتدا آجرلو سرخود کریمیو اخراج کرده بود ولی با نشت اعضای هیئت مدیره این حکم لغو شد.

آخه آجرلو تو عمرش پاش به توپ نخورده.ولی شاید چون مدیر لایقی!!؟ بوده شده مدیر عامل تیم پولدار استیل آذین.خدایا خداوندا آخر عاقبت تمام جوونای مارو ختم به خیر کن اگه وجود داری که مطمئنم هستی

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه آجرلو تو عمرش پاش به توپ نخورده.ولی شاید چون مدیر لایقی!!؟ بوده شده مدیر عامل تیم پولدار استیل آذین.خدایا خداوندا آخر عاقبت تمام جوونای مارو ختم به خیر کن اگه وجود داری که مطمئنم هستی

یه کار بزرگی که انجام داد اوردن دنیزلی تو فوتبال ما بود.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حاشيه مراسم انتخاب برترين هاي اخلاق ليگ برتر فوتبال
علي كريمي بخشيده شد

خبرگزاري فارس: بازيكن فوتبال تيم استيل آذين از سوي مالك باشگاه بخشيده شد.
به گزارش خبرگزاري فارس، در جريان مراسم انتخاب برترين ‌هاي اخلاق ليگ برتر فوتبال كه عصر امروز در هتل المپيك تهران برگزار شد، علي كريمي هافبك ملي پوش تيم فوتبال استيل آذين كه بنا به دلايلي از همراهي اين تيم مرحوم و اخراج شده بود از سوي حسين هدايتي مدير عامل باشگاه استيل آذين بخشيده شد.
وي قرار است از فردا در تمرينات اين تيم ليگ برتر حضور پيدا كرده تا براي ادامه رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران خود را آماده كند.
انتهاي پيام/ز

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اینجاست که باید گفت شاهنامه اخرش خوشه :

...و بالاخره آجورلو تسلیم شد

ایلنا: مصطفی آجورلو ، مدیرعامل باشگاه استیل آذین پیش از آنکه با حکم اعضای هیات مدیره این باشگاه برکنار شود ، از سمتش کنار کشید.
به گزارش ایلنا ، آجورلو روز پنجشنبه ، 24 ساعت پس از آنکه تعدادی از اعضای هیات مدیره استیل آذین از نامه کناره گیری حسین هداتی مالک باشگاه پرده برداشتند ، اعلام کرد که دیگر تمایلی به ماندن ندارد.او در نامه کوتاهی که وب سایت باشگاه استیل آذین متن آن را منتشر کرد نوشت:«بدين وسيله اينجانب كناره‌گيري خود از سمت مديرعاملي باشگاه استيل آذين اعلام مي‌نمايم. اميد است خداوند متعال عاقبت همگان را ختم به خير فرمايد. »
قهر هدایتی و نامه انصراف او مقدمه ای برای تصمیم اعضای هیات مدیره درباره تغییر مدیرعامل باشگاه به نظر می آمد.گفته می شد هدایتی به دلایلی از رودرویی مستقیم با آجورلو امتناع کرده با این حال مسئولیت تغییر مدیرعامل را به اعضای هیات مدیره واگذار کرده است.
آجورلو در شرایطی کنار رفت که کمتر از یک ماه پیش با حکمی غافلگیر کننده علی کریمی ، ستاره مورد علاقه هدایتی را از استیل آذین اخراج کرده بود اما این حکم به سرعت وتو شد و کریمی تنها پس از دو بازی ، در حالی که همچنان بر مواضع انتقادی اش نسبت به مدیر عامل باشگاه تاکید می کرد ، به تمرینات استیل آذین بازگشت.
برخی گمانه زنی ها حاکی از آن است که اخراج کریمی دامی بوده که هدایتی برای کنار گذاشتن آجورلو از مدیرعاملی باشگاه پهن کرده.گفته می شود مالک متمول باشگاه اسیل آذین زمانی تصمیم به تغییر مدیرعامل تیمش گرفت که آجورلو موقعیت ویژه اش در شهرداری تهران را از دست داده بود.سردار آجورلو که از مردان معتمد سردار محمد باقر قالباف در نیروی انتظامی بود ، تا نزدیک به یک سال پیش مدیر ورزش شهرداری تهران بود ، اما ناگهان جایش را به سردار آقامیر داد.شایعات حاکی از آن بود که به دلایلی آجورلو رابطه حسنه اش را با شهردار تهران از دست داده است.
با کناره گیری آجورلو ، راه برای نشستن دوباره امیر مهریزی ، روی صندلی مدیرعاملی باشگاه استیل آذین هموار می شود.مهریزی که گفته می شود از شرکاری هدایتی است ، پیش از آجورلو مدیرعامل باشگاه استیل آذین بود و. اتفاقا جنجال اخیر باشگاه استیل آذین زمانی آغاز شد که علی کریمی در آستانه بازی حساس مقابل استقلال ، در وب سایت شخصی اش گفت اگر مهریزی مدیرعامل باشگاه بود راحتتر می شد در مورد قهرمانی تیم حرف زد.
در گرماگرم بازتابهای رسانه ای اختلاف آجورلو با کریمی ، حسین هدایتی با حکمی مهریزی و واعظی آشتیانی را به هیات مدیره باشگاه اضافه کرد.
پایان پیام

به نقل از ایلنا