آيا می دانستيد روح شما بلافاصله پس از مرگ زبان عربی را ياد ميگيرد!؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به عقاید هم توهین نکنید.

خدا یکیه ولی ادیان مختلفی نازل کرده. پس فکر نمی کنید خدا خودش بهتر از هر کسی میدونه که چی کار باید بکنه.

دوست عزیزی که در مورد گذشته خودت و پیشینیان خودت ما با تمسخر صحبت کردی اینو بدون که داشتن تعصب نسبت به وطن و تاریخ غنی و زبان شیرین خودمون اصلاً چیز بدی نیست.

اما بیایید تحقیق کنیم و ببینیم این موضوع حقیقت داره که همه زبا ن عربی رو یاد می گیرند؟؟

سوگلییی

عضو جدید
اگه کسی از اون دنیا خبر داشت که مرگ یه سوال بزرگ برای انسانها نبود . یه کمی باید فکر کنیم . هر چیزیو باور نکنیم .

Sarp

مدیر بازنشسته
تا حالا در مورد اینکه چرا نماز رو عربی میخونیم یا اینکه چرا ادعیه هارو عربی میخونیم یا اینکه چرا قرآن رو عربی میخونیم ولی به فارسی نمیخونیم فکر کردی؟
پسر خوب هر چیزی آدابی دارد!!
آداب تدفین یک مسلمان هم این است،
دیگه باقیش دست خداست
نه آن آخونده نه کسایی که اینجا پست میزنن در مورد سوالت چیزی نمیدونن!
مشکل اینجاس که معرف اسلام و خدا همین آخوندها هستند !

غزل99

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...وي-زيبا...(-فوق-العاده-است)-نخوني-از-دست-دادي

اين چندتا پست اولي رو خوندم ديدم سر مهربوني خدا بحث ميكنن

اين تاپيك رو بخونين................خيلي عاليه.....فوق العاده ......... ببينيد خدا چقدر مهربونه

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از دست این آخوندا که فقط بلدن بگن تا خدا رو میبینی باهاش عربی حرف بزن تو نمیفهمی چی میگی ولی اون میفهمه مسخزس بخدا

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش یه زبان دیگه بود

مثلا زبان برنامه نویسی جاوا

من که حوصله ندارم بشینم کامل یاد بگیرمش

لااقل بعد مردن میتونستم یادش بگیرم

چی میششششششششششششششششششد

:biggrin::biggrin:
گل گفتی
این جاوا خیلی سخته.
استاد میومد سر کلاس ولی خودش هیچی حالیش نبود

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...وي-زيبا...(-فوق-العاده-است)-نخوني-از-دست-دادي

اين چندتا پست اولي رو خوندم ديدم سر مهربوني خدا بحث ميكنن

اين تاپيك رو بخونين................خيلي عاليه.....فوق العاده ......... ببينيد خدا چقدر مهربونه

من فقط میدونم که اگر دادگاهی بوده باشه.همین خدای ادیان ابراهیمی را باید برایش حبس ابد ببرند.
اینقدر که ظلم کرده:D

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایی که میگین جلوی مردن یکی رو بگیره منم این کاررو میکنم
بدبختانه شما به هیچ چیزی اعتقاد ندارید تا براتون مثال بزنم :razz:
این ذات طبیعت هست نکنه با طبیعت هم مشکل دارین؟
من حرفمو با خدای خودم به زبونی میزنم که هیچ بشری ازش سردرنمیاره ولی جوابمو میگیره
عربی هم نمیگم!
خدایی که میگیم از این بالاتر معجزه بیاره !!!! که موجودی ناتوان مثل شما رو آفریده تا واسش شاخ و شونه بکشی :biggrin::biggrin::biggrin:براش تعیین تکلیف کنی که چرا دینت رو با زبان عربی پایه گذاری کردی :razz:
ذات این طبیعت رو هم خدا آفریده !!!! ما باهاش مشکل نداریم ولی گویا شما خیلی باهاش مشکل داری ؟؟؟
گرایش به دین و پرستش معبود هم جزء این ذات طبیعت به حساب میاد .
خدای خودم :surprised::eek:
کسی مجبورت نکرده عربی بگی . اما انگار مجبوری که همه چیز رو به مسخره بگیری ؟؟؟ من این جمله رو الان و اینجا دارم از زبان شما میشنوم و می بینم که انسان روحش پس از مرگ زبان عربی رو یاد می گیره :razz:
اصلاً از کجا معلوم که شما راست میگی :que::que::que:و اینا رو از خودت در نیاوردی :que::que::que:
اصلاً آقا ، برای صحبت با خدای خودت
هیچ ترتیبی و آدابی مجو هرچه می خواهد دل تنگت بگو
و اجازه بده دیگران هم از این رویه پیروی کنن
اگه تمسخر دیگران خوبه !!! خوب مسخره شدن توسط دیگران هم خوبه :D

آخرین ویرایش:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط میدونم که اگر دادگاهی بوده باشه.همین خدای ادیان ابراهیمی را باید برایش حبس ابد ببرند.
اینقدر که ظلم کرده:D
ظلم به شما یا ما ؟؟؟؟
دقیقاً این خدای ادیان ابراهیمی ، ظلمی بالاتر از خلقت شما نمی تونسته انجام داده باشه:razz::razz::razz:

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D:D:D

بدو برو عربی یاد بگیر اون دنیاااااااااااا حرفشونو بفهمی
این دنیا که....!

►♀☼♀◄

عضو جدید
تا حالا در مورد اینکه چرا نماز رو عربی میخونیم یا اینکه چرا ادعیه هارو عربی میخونیم یا اینکه چرا قرآن رو عربی میخونیم ولی به فارسی نمیخونیم فکر کردی؟
پسر خوب هر چیزی آدابی دارد!!
آداب تدفین یک مسلمان هم این است،
دیگه باقیش دست خداست
نه آن آخونده نه کسایی که اینجا پست میزنن در مورد سوالت چیزی نمیدونن!
:دی
آخر دل انگیز..
چیزی که نه تو میدانی و نه اونی که بهت یاد میده نمیدونه و اون چیزی که باید در موردش دونسته باشیم ندوسته (نامعلوم) باشه!
به چه درد میخوره؟!
اصلا چنین چیزی چی هست؟
نامعلومی که فکر میکنیم معلوم هست؟! ولی باز نمیدانیم که معلوم هست!

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا به مهندس بودن شما شك دارم / بابا مهندسين دانشمند يكم مطالعه كنيد انوقت اينقدر چرت و پرت نمگيد / عالم مجردات ( عالمي كه روح بعد از مرگ در آن حضور پيدا مكينه) با عالم ماده فرق ميكنه / يعني قانون عالم ماده درآن حكفرما نيست / واضح بگم ديگه زبان و لهجه و .......... در عالم مجردات مطرح نيست كه روح بخواهد با زبان مادري خودش بفهمه / هر چيزي را با هر زباني ميفهمه ( بهتر در مورد عالم مجردات مطالعه كنيد بيشتر متوجه منظورم ميشي)

وضعیت
موضوع بسته شده است.