آيا مايليد به عنوان يک دختر با مردي که قبلا زن صيغه اي داشته ازدواج کنيد؟

آيا مايليد به عنوان يک دختر با مردي که قبلا زن صيغه اي داشته ازدواج کنيد؟

• مجموع رای دهندگان
    135

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخن خدا را :
خدا درقران چنین بیان می کنند:
دختران میتوانند با هرکسی که قبلاً ازدواج کرده باشد ( چه دائمی چه موقت ) نیز ازدواج کنند ومنع شرعی ندارد ولی اگر آن فرد اگر زنا کرده باشد هیچ دختری با چنین فردی نمی تواند ازدواج کند وتا ابد مگر با دختری همچون خودش آلوده باشد......................
اگرچه هم توبه کرده

سخن خدا را با حرف این essi4300م مقایسه کنید ؛ بعد خودتان قضاوت کنید ؛

نوشته اصلي بوسيله essi4300 http://www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
بهتره اینجوری سوال را مطرح کنید:

آیا حاضرید با مرد هرزه ای که به زن فقط به عنوان موجودی برای ارضای خودش نگاه میکند،ازدواج کنید.

صیغه عینه فساد آزاد در غرب است، فقط یک کلاه شرعی سرش گذاشتند.
مردی که چنین باوری نسبت به زن دارد و با مقداری پول او را برای مدتی صیغهمیکند، بیمار روانی و جنسی است.
شما هر حرفی که میزنین میگین خدا گفته!!!!

fayyazjahani

عضو جدید
هووووو

هووووو

گه ميخوره ازدواج نكنه بايد باهاش ازدواج كنه. زن بايد ظرف بشوره همين .

باز از سر كار اومديم خونه خسته هر چي كار كرديم ديگه بسه...................
سندي (ره)

fayyazjahani

عضو جدید
به نظر من

به نظر من

زن يه ابزاره براي استفاده مرد ها ظرف بشور جارو بزن طي بكش خجالت نكش . مثلا همين حوا رو خدا فرستاد تا آدم حوصلش سر نره

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز لطفا در نظر سنجی هم شرکت کنید.
با سپاس:gol:
دوست عزیز این چه حرفیه - آیا مایلید به عنوان یک دختر با مردی که قبلا . . . .-

فکر نکنم آدم عاقلی باشه جواب مثبت داشته باشه.
اصل کلمه تمایل داشتن تو جمله- آیا مایلید به عنوان یک دختر با مردی که قبلا . . . .- به چه مفهومیه؟
:gol:

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز این چه حرفیه - آیا مایلید به عنوان یک دختر با مردی که قبلا . . . .-

فکر نکنم آدم عاقلی باشه جواب مثبت داشته باشه.
اصل کلمه تمایل داشتن تو جمله- آیا مایلید به عنوان یک دختر با مردی که قبلا . . . .- به چه مفهومیه؟
جالبه دوست عزیز بعد چند پستی که اینجا گذاشتی دار ی اینو می گی؟:surprised:
بعدشم من چند تا آدم عاقل دیدم که جوابشون مثبت بوده....این یعنی همه نظرها راجع به این موضوع یکسان نیست
در ضمن تمایل داشتن به معنای انتخاب شرایطی هست که شما اون شرایط رو می پسندی و زاویه دید هر کس نه تنها راجع به این موضوع بلکه هر موضوع دیگه ای می تونه متفاوت باشه...حالا شاید درصد کثیری از افراد هم رای باشند در یک موضوعی ....اما جالب که نظر اون درصد اقلیت رو هم بدونیم و دلیل اینکه چرا اونها نظرشون با اکثریت متفاوته.
که اگر دقت کنید می بینید همنیجا هم همه جواب منفی ندادند.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
كي ميگه وضيفه مرده شما ميگي يا شرع ميگه تو مسايل جنسي مرد تا اخر عمرس حسش تغيير نميكنه اما زن يائسه ميشه سرد ميشه كناه شوهر چيه ؟ خودخواهي زن اينه انتظار داره مردش تا ابد بپاش بشينه نميشه خانم معذرت ميخوام شما دسشويي داشته باشي تا حدي تحمل ميكني بعدش دست خودت نيست بازم بي ادبيمو ببخشيد نميخواستم بگم اما غريضه انسان همينه ادمو از اون بالا ميكشه پايين مثل حرفي كه زدم و پشيمونم

یه ریزه قبل از بحث کتابای علمی و زیست و اینا بخون.........:);)

مردا بعد از 45 تا 50 سالگی حسشون و علاقه به ... تغییر نمیکنه ولی قدرت جسمی شون چرا......... و هی کم و کم میشه به دنبال قرص و درمان میافتن ولی اونا هم یه چند سال کارسازه.......
ولی زن تا اخر عمرش حتی اگه یائسه بشه هم میتونه .... داشته باشه و ازش لذت ببره.........;)
خودخواهی مرد اینه که فکر میکنه زنش نباید تا اخر عمرش به پاش بشینه و فقط خودش نیاز داره......... مردا در طول روز میتونن اگه خیلی قدرت بدنی بالایی داشته باشن تا 3 بار... داشته باشن ولی زنها میتونن تا بیشتر از 10 بار در روز ... داشته باشن.........

مدرک هم میخوای برو "گوگل" و ویکی پدیا سرچ کن........

این نشون دهنده خودخواهی و خودبزرگ بینیه مرداست........ اگه صیغه ای هم برای رفع نیاز های ... باشه باید برای زن ها باشه نه مردا!:w15:

ولی زن ها حتی اگه میتونستن و هم قانون و شروع بهشون حق میداد صیغه نمیکردن! برای اینکه زنا از روی عشق و علاقه ... دارن ولی مردا یعنی بیشتر مردا از روی هوس و شهوتشون ... دارن........

"کسانی که این پست رو میخونن بحث علمی بود لطفا گیره بیخود ندین..........:gol:"

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یه نیازه...تو هر دو طرف و به نظر من برای مرد مجرد ایراد نداره........گفته شما وقتی صحیحه که مرد زن داشته باشه...

اگه عرف بود که برای زن و مرد مجرد ایراد نداره گفته ی شما درست ولی وقتی محدود به یک جنسه غلطه..........

-----------------------------------------------------------------------------------------

توی ایران شورش رو در میارن وقتی توی خارج پسری با دختری دوسته با هم روابط دارن و فقط همدیگرو دارن و در یک زمان 2 3 سا دوست دختر ندارن و بعد از چند ماه یا سال یا ازدواج میکنن یا به هم میزنن......... به مراتب روابطشون از روابط ایرانی ها و صیغه! تمیز تر و سالم تره........

mr1991

عضو جدید
گه ميخوره ازدواج نكنه بايد باهاش ازدواج كنه. زن بايد ظرف بشوره همين .

باز از سر كار اومديم خونه خسته هر چي كار كرديم ديگه بسه...................
سندي (ره)
حالتو اساسی میگیرما !!! مگه اینجا چاله میدونه ؟!!! این چه طرز حرف زدنه ؟!!!

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ladanjoon

عضو جدید
حیف از ما دخترای ایرانی که بخواهیم عمری رو کنار ÷سرای لاشی و دروغگوی ایرانی بگذرونیم
یه مشت موجود مذکر خودخواه و خود÷رست و خودبین
البته منهای پدران و اجدادمون
پسرای این دوره زمونه که 100% به خاطر هوس با دختر ارتباط دارن حالا چه بخوان زن بگیرن و یا اینکه دوست بشن
صیغه رو خدا در صورتی شرعی قرار داده با توجه به یه شرایط خاص
البته توی این زمونه کسی واسه رفع نیازش دیگه صیغه هم نمیکنه
برای پسرا *** یا همون زنا اونقدر عادی شده که دیگه الان پسری وجود نداره که برای یه بار هم اینکار رو انجام نداده باشه
درپایان امیدوارم که نسل پسرای هوس بازو شهوتی منقرض بشه(آرزوی محال)

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه دوست عزیز بعد چند پستی که اینجا گذاشتی دار ی اینو می گی؟:surprised:
بعدشم من چند تا آدم عاقل دیدم که جوابشون مثبت بوده....این یعنی همه نظرها راجع به این موضوع یکسان نیست
در ضمن تمایل داشتن به معنای انتخاب شرایطی هست که شما اون شرایط رو می پسندی و زاویه دید هر کس نه تنها راجع به این موضوع بلکه هر موضوع دیگه ای می تونه متفاوت باشه...حالا شاید درصد کثیری از افراد هم رای باشند در یک موضوعی ....اما جالب که نظر اون درصد اقلیت رو هم بدونیم و دلیل اینکه چرا اونها نظرشون با اکثریت متفاوته.
که اگر دقت کنید می بینید همنیجا هم همه جواب منفی ندادند.
نه گوش کن ببین چی میگم:
میگم که جمله نوشته شده با بکاربردن کلمه تمایل اشتباهه. نه اینکه این مسایلی که میگی.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حیف از ما دخترای ایرانی که بخواهیم عمری رو کنار ÷سرای لاشی و دروغگوی ایرانی بگذرونیم
پسرای این دوره زمونه که 100% به خاطر هوس با دختر ارتباط دارن حالا چه بخوان زن بگیرن و یا اینکه دوست بشن
برای پسرا *** یا همون زنا اونقدر عادی شده که دیگه الان پسری وجود نداره که برای یه بار هم اینکار رو انجام نداده باشه

:eek:

از حرفت خوشم اومد
همونطور که من دخترارو ..... میدونم
تو هم پسرا رو .... میدونی!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

:eek:

از حرفت خوشم اومد
همونطور که من دخترارو ..... میدونم
تو هم پسرا رو .... میدونی!

دوستان بهتر نيست يه كم مراعات كنيم!!!! احترام همديگه رو حفظ كنيم!!!
آخه اين چه ادبياتي هست كه به كار مي برين!!! شماها كه اينطوري حرف بزنين ديگه از بقيه چه انتظاري بايد داشت!!!!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی افراطی فکر میکنی؟
چرا؟!:que::gol:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان بهتر نيست يه كم مراعات كنيم!!!! احترام همديگه رو حفظ كنيم!!!
آخه اين چه ادبياتي هست كه به كار مي برين!!! شماها كه اينطوري حرف بزنين ديگه از بقيه چه انتظاري بايد داشت!!!!

:(
من منظورم شارلاطان بود! کلامم بیوفته نزدیکشون نمیرم بر دارم(جدی میگم)
منظور بدی نداشتم

كربلايي حسام

اخراجی موقت
صیغه کلاه شرعی واسه مردهای هیز زن باره
و کمال الهی واسه مردهای بی نیاز
وهمه چیز نهایت در صداقت خلاصه میشه

و درایران رسیدن به ارضای جنسی واقعی هم در زن و هم در مرد

شما صد در صد مسملون نیستید و احتمالا از دوستان دیگر دین‌ها هستید

ولیاگر مسلمونید
در مورد چیزی که اطلاع ندارید حرف نزنید

صیغه برای رفع نیاز جنسی است برای کسانی که توان ازدواج ندارند
چه مرد چه زن
برای زنی که بیوه‌ است ولی میل جنسی داره
برای مردی که زنش مرده و.....

در مورد صیغه خیل یخلی بحث هست
خیل ننکته‌ها هست که باید رعایت بشه و توش گنجونده بشه تا صیغه شکل بگیره

در مورد صیغه حداقل برید دوتا کتاب بخونید بعد نظرتون رو بدید

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولیاگر مسلمونید

چه مرد چه زن

این یعنی چی اونوقت؟:razz:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر میکردم شما پسری. شیطون خوب همه رو گذاشتی سر کارا. ;)

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولیاگر مسلمونید

چه مرد چه زن

بي زحمت در مورد مردايي كه مي تونن صيغه كنن يه كم بيشتر توضيح بدين!!!!!!
آيا فقط مردايي كه زنشون مرده بايد برن صيغه كنن؟؟؟؟!!!
يا نه هر مردي كه از زنش سير شد و فيلش ياد هندستون كرد شرعا و قانونا مي تونه اين كارو بكنه!!! به كسي هم ربطي نداره!!! چون اصلا گناه نيست حتي ثواب هم محسوب ميشه!!!!

من اصلا هيچ كتابي در اين مورد نخوندم اگه ميشه بحثو بازش كنين!!!!!!!

كربلايي حسام

اخراجی موقت
بي زحمت در مورد مردايي كه مي تونن صيغه كنن يه كم بيشتر توضيح بدين!!!!!!
آيا فقط مردايي كه زنشون مرده بايد برن صيغه كنن؟؟؟؟!!!
يا نه هر مردي كه از زنش سير شد و فيلش ياد هندستون كرد شرعا و قانونا مي تونه اين كارو بكنه!!! به كسي هم ربطي نداره!!! چون اصلا گناه نيست حتي ثواب هم محسوب ميشه!!!!

من اصلا هيچ كتابي در اين مورد نخوندم اگه ميشه بحثو بازش كنين!!!!!!!

سلام‌علیکم
ببینید
اسلام اجازه نمیده یه عده مرد حیض پررو بخوان واسه نفس شهوت‌پرستشون هرغلطی بکنن

اسلام گفته مرد میتونه 4تا زن بگیره
اما هزارتا طرش گذاشته

تو همون ایه‌ای که گفته شده میتونید 4تا زن بگیرید دقیقا ادامه همون ایه گفته شده اما بیشتر شما نمیتونه عدل رو اجرا کنه پس اینکار رو نکنید اگر دین دارید و میخواید دینتون بمونه

اگر خواستید من تفسیر ایه رو میگذارم براتون تا ببینید

در مورد یصغه هم همینه
اسلام اجازه داده که مردی که همسر داشته بره صیغه کنه
اما این اجازه برای شرایط خاصی است نه هر شرایطی و نه هر ننه‌قمری
متسافانه بعضی مردها فکر میکنن هر غلطی خواستن میتونن بکنن
نه خیر
کسی که زن داره نباید بره صیغه کنه چون میتونه شهوتش رو ارضا بکنه و دیگه به صیغه لازم نداره.
صیغه مخصوص شهوت‌رانی نیست.
اینکه گفته شده میتونید صیغه هم بکنید همینه. یعنی مثلا مردی زن داره و می‌بینه یه زن بیوه‌ای هست که زندگیش رو نمیتونه بگذرونه و خرجش رو بده و کسی هم نیست پر و بالش رو بگیره و خوئنه بهش بده.
میتونه تو این شرایط صیغه کنهع
اون هم باز اگر بتونه خونه‌ای یا پولی بده وصیغه نکنه بهتره....

در قانون اسلامی که الانم هم در کشور هست اینه که زن نمیتونه همزمان با چند زن ازدواج کنه
چون باید بتونه عدل رو رعاینت کنه
عدل هم در مسائل جنسی است، هم رابطه زناشویی، هم وقت، هم حوصله، هم هزارتا چیز دیگه
و چون اقایون ممیتونن این کار رو بکنن ازدواج دوم حروم میشه
و دیگر اینکه زن اول باید رضایت بده....
تو بعضی از شهرهای ما زن اول میره برای شوهر زن میگیره
من نه از این کار تعریف میکنم نه میگم بده
میخوام بگم که این زن راضی است به اینکه شوهرش دوتا زن داشته باشه

این‌ها چون وجود نداره شوهر نمیتونه ازدواج کنه
صیغه کنه و ....

قبلا هم گفتم صیغه بسیار بسیار بسیار شرط داره و باید بهش توجه بشه
چون خیلی وقتا نیاز به صیغه نیست...

صیغه برای مواقع خاص هست و البته اگر به جا دیده بشه و استفاده بشه یکی از احکام خوب هست.

مثلا اونایی که به احکام دین پایبند هستن میدونن که زن و شوهر قبل ازدواج نامحرم هستن
بعضیا میگن نامزد ولی نامزدی محرمیت نمیاره
پس اینجا برای محرم شدن نیاز به صیغه است....برای بیشتر اشنا شدن و رابطه نیاز به شرعی بودن رابطه است که صیغه موقت میتونه چاره ساز باشه

اگر اسلام گفته مرد میتونه 4تا زن گبیره اینطوری نیست که اقایون محترم فک کنن دیگه میتونن هر غلطی خواستن بکنن
نه خیر
اون 4تا شرط‌های زیادی داره که چون عملا 95درصد اقایون نمیتونن در موردشون صدق نمیکنه

این نظرسنجی‌ هم باید قبلش بیان بهش
خب خیلی‌ها مذهبی هستن و دیدگاه مذهبی دارند
ولی اونایی ککه مذهبی نیستن طبعا به این حکم دین اسلام هم پایبند نخواهند بود
البته ازدواج با افراد اختیاری است و اچباری نیست.

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام‌علیکم
ببینید
اسلام اجازه نمیده یه عده مرد حیض پررو بخوان واسه نفس شهوت‌پرستشون هرغلطی بکنن

اسلام گفته مرد میتونه 4تا زن بگیره
اما هزارتا طرش گذاشته

تو همون ایه‌ای که گفته شده میتونید 4تا زن بگیرید دقیقا ادامه همون ایه گفته شده اما بیشتر شما نمیتونه عدل رو اجرا کنه پس اینکار رو نکنید اگر دین دارید و میخواید دینتون بمونه

اگر خواستید من تفسیر ایه رو میگذارم براتون تا ببینید

در مورد یصغه هم همینه
اسلام اجازه داده که مردی که همسر داشته بره صیغه کنه
اما این اجازه برای شرایط خاصی است نه هر شرایطی و نه هر ننه‌قمری
متسافانه بعضی مردها فکر میکنن هر غلطی خواستن میتونن بکنن
نه خیر
کسی که زن داره نباید بره صیغه کنه چون میتونه شهوتش رو ارضا بکنه و دیگه به صیغه لازم نداره.
صیغه مخصوص شهوت‌رانی نیست.
اینکه گفته شده میتونید صیغه هم بکنید همینه. یعنی مثلا مردی زن داره و می‌بینه یه زن بیوه‌ای هست که زندگیش رو نمیتونه بگذرونه و خرجش رو بده و کسی هم نیست پر و بالش رو بگیره و خوئنه بهش بده.
میتونه تو این شرایط صیغه کنهع
اون هم باز اگر بتونه خونه‌ای یا پولی بده وصیغه نکنه بهتره....

در قانون اسلامی که الانم هم در کشور هست اینه که زن نمیتونه همزمان با چند زن ازدواج کنه
چون باید بتونه عدل رو رعاینت کنه
عدل هم در مسائل جنسی است، هم رابطه زناشویی، هم وقت، هم حوصله، هم هزارتا چیز دیگه
و چون اقایون ممیتونن این کار رو بکنن ازدواج دوم حروم میشه
و دیگر اینکه زن اول باید رضایت بده....
تو بعضی از شهرهای ما زن اول میره برای شوهر زن میگیره
من نه از این کار تعریف میکنم نه میگم بده
میخوام بگم که این زن راضی است به اینکه شوهرش دوتا زن داشته باشه

این‌ها چون وجود نداره شوهر نمیتونه ازدواج کنه
صیغه کنه و ....

قبلا هم گفتم صیغه بسیار بسیار بسیار شرط داره و باید بهش توجه بشه
چون خیلی وقتا نیاز به صیغه نیست...

صیغه برای مواقع خاص هست و البته اگر به جا دیده بشه و استفاده بشه یکی از احکام خوب هست.

مثلا اونایی که به احکام دین پایبند هستن میدونن که زن و شوهر قبل ازدواج نامحرم هستن
بعضیا میگن نامزد ولی نامزدی محرمیت نمیاره
پس اینجا برای محرم شدن نیاز به صیغه است....برای بیشتر اشنا شدن و رابطه نیاز به شرعی بودن رابطه است که صیغه موقت میتونه چاره ساز باشه

اگر اسلام گفته مرد میتونه 4تا زن گبیره اینطوری نیست که اقایون محترم فک کنن دیگه میتونن هر غلطی خواستن بکنن
نه خیر
اون 4تا شرط‌های زیادی داره که چون عملا 95درصد اقایون نمیتونن در موردشون صدق نمیکنه

این نظرسنجی‌ هم باید قبلش بیان بهش
خب خیلی‌ها مذهبی هستن و دیدگاه مذهبی دارند
ولی اونایی ککه مذهبی نیستن طبعا به این حکم دین اسلام هم پایبند نخواهند بود
البته ازدواج با افراد اختیاری است و اچباری نیست.

در مورد اجراي عدالت من مطمئنم كه هيچ مردي نمي تونه بين 4 تا زن عدالت رو اجرا كنه اگه خيلي زرنگ باشه فقط از لحاظ مالي رعايت ميكنه!!!

متاسفانه من در تمام مواردي كه ديدم مردي زني رو صيغه كرده فقط براي ارضاي جنسي بوده و بس!!!

خيلي خوشحالم كه خودتون اشاره كردين كه بدون صيغه هم ميشه به كسي كمك مالي كرد!!!

اينكه فرمودين صيغه براي شرايط خاص هست خيلي منصفانه هست هر چند من اصلا از ريشه اعتقادي به اين مساله ندارم!!! ولي قبول كنين كه هيچ مردي تحت شرايط خاص دست به اين كار نمي زنه!! و اكثريتشون فقط براي سرپوش گذاشتن روي اعمال كثيفشون دست به اين كار مي زنن!!!

به هر حال ممنونم از جوابتون

Mr.Hyde

عضو جدید
!

!

سلام:gol::gol:
اخیرا در بین دوستانم و گاه افراد دیگه مورد هایی از این دست دیدم که خواستگاری که براشون اومده بود قبلا زن صیغه ای داشته اما در عین حال افراد موجهی بودند .پس موضوع اینه که شخصي به خواستگاريه شما بياد بطوريکه در حال حاضر مجرده اما طي صحبتهاي مربوطه از اونجا که به شما علاقه منده صادقانه به شما بگه که قبلا براي مدتي خانمي رو صيغه کرده تا صرفا صرفا به گناه نيفته و هم اينکه نياز اش براورده بشه.....
در حالی که طرف مقابل شرایط و موقعیت خوبی داره و حتی ممکنه احساس کنی به لحاظ عاطفی و احساسی این همون کسیه که تو میخوای. اما فکر کردن به گذشته طرف مقابل سد بزرگی میشه برای تو ......به نظر تو تصمیم درست چیه؟
خواهشا به سوالم خوب توجه کنید....
در ضمن این رو هم مد نظر باید داشت که ایشون می تونه قضیه رو اصلا نگه و پنهان نگهداره ولی بدلیل صداقتی که داره و برای اینکه بعدها مشکلی پیش نیاد حقیقت رو میگه....
البته نظرات مختلفی تو این زمینه وجود داره مثلا بعضیا بهشون مشاوره می دادند که: نه باید تو این زمینه برابری و عدالت باشه ، چون تو یه دختری و قبلا هیچ رابطه ای رو تجربه نکردی این بی انصافیه اما عده ای می گفتند به خاطر این موضوع بهت تبریک میگیم چون خیلی خوبه که همسرت قبلا همچین چیزی رو تجربه کرده و الان شناخت بهتری از خانم ها داره...
و کلا این بیچاره مونده بود چی کار کنه...عقل می گفت نه....احساس می گفت آره.

خوب اين بستگي به فرد مورد نظر داره اما در كل هم نميشه قضاوت داد چون همه ي آدما يه جور نيستن كه حتما دلاايل خاص خودشونو دارن در كل بايد گفت كه (خوب در مورد اون طرف و دليل صيغش بفهم بعد ازداواج كن يا نكن !)

بالا