آمنه،اسيدپاش را بخشيد(موافقید یا مخالف؟)

آمنه،اسيدپاش را بخشيد(موافقید یا مخالف؟)

• موافقم

رای: 17 39.5%
  • مخالفم

رای: 26 60.5%

• مجموع رای دهندگان
    43

ghazaliii

عضو جدید
والا به خودش مربوطه اما به نظرم دولتم بايد خودش واسه اين افراد يه برنامه داشته باشه

alireza-1991

عضو جدید
حالا بر فرض اینکه نبخشیده بود آیا کیفیت و میزان و چگونگی قصاص مشخص بود ؟

alborz_2000

اخراجی موقت
والا به خودش مربوطه اما به نظرم دولتم بايد خودش واسه اين افراد يه برنامه داشته باشه
درسته. حق با شماست. این امنه بخشید(که اشتباه کرد) ما که نبخشیدیم. البته فکر کنم دادستان کل بود که تو اخبار گفت: حالا حالا واسش برنامه داریم. گفت جنبه عمومی جرم هنوز سره جاشه.

alborz_2000

اخراجی موقت
حالا بر فرض اینکه نبخشیده بود آیا کیفیت و میزان و چگونگی قصاص مشخص بود ؟
اره دیگه، قرار بود دکترا اسید بریزن تو چشمم، فقط بیناییش رو از دست بده، مشخصه دیگه. البته من بودم، میدادم زبونشم از حلقومش بکشن بیرون، جفت گوشاشم ببرن بزارن کف دستش.

zakari

عضو جدید
به نظر من بحث انتقام اصلاً مطرح نیست!!! یکی از مقصرین کور شدن یا مردن با اسید نفر بعدی در آینده همین خانم آمنه اس! اگه با چنین کاره وحشیانه ای برخورد درست نشه در واقع زمینه سازی کردیم تا مجرم بعدی رو به وجود بیاریم...
حالا اگه مجرم پشیمون بود مثل بعضی وقتا که قتل اتفاق میفته و فرد در اثر یه عصبانیت آنی کاری میکنه که واقعاً قصد کشتن نداشته بخشش میتونه کاری انسانی باشه...اما اینجا با یه برنامه ریزی قبلی به قصد نابودی زندگی یه دختر کاری زشت انجام گرفته که غیر قابل بخششه...حالا بماند که هنوزم مجرم پشیمون نیست و اینم دلیل دوم اشتباه بودن بخشش

fateme10

عضو جدید
اگه موضوع سیاسی بوده باشه.. شاید اصلا قصاصش نمی کردن
آمنه هم به خاطر بعضی چیزا مجبور می شد بگه خودم گذشت کردم

alborz_2000

اخراجی موقت
اگه موضوع سیاسی بوده باشه.. شاید اصلا قصاصش نمی کردن
آمنه هم به خاطر بعضی چیزا مجبور می شد بگه خودم گذشت کردم
چه موضوع سیاسی اخه؟ مگر ماجرای سعادت ابد 3سوته به اعدام نکشید؟ اینم قصاص میکردن تا نفر بعدی بدونه از این غلطا نباید بکنه. سری قبل گفتم، همین الان 3،4تا پرونده اسید پاشی بازه. چقدر باید این حرکت وحشیانه تکرار بشه؟

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان لطفا برای اعلام مخالفت یا توافق تنها از نظرسنجی استفاده کنید و اگر نظر خاصی هست پست بگذارید با سپاس
در ضمن اگه تاپیک منحرف بشه مجبور میشم ریپورت بدم.

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته. حق با شماست. این امنه بخشید(که اشتباه کرد) ما که نبخشیدیم. البته فکر کنم دادستان کل بود که تو اخبار گفت: حالا حالا واسش برنامه داریم. گفت جنبه عمومی جرم هنوز سره جاشه.
با نظر شما موافقم .اصلا طرف باید اعدام شه!!! تصور کنید پس فردا یه همچین آدمی بخواد تو جامعه باشه !! مثلا همسایه ی شما بشه! ....
کار کنه ، ازدواج کنه !!!!!
تو تاکسی کنار شما بشینه
همچین مریض خطرناکی امنیت کل جامعه رو زیر سوال میبره و تازه بقیه هم حساب کار دستشون نمیاد.

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما// اما //
آمنه اشتباه کرده بود که جواب رد به اون پسره عاشق پیشه که دیوونش بود داد//
غرور کاذیش باعث شد که به غرور پسره بر بخوره//
اون بهش زار زد//خانوادشو فرستاد//تشر زد//اخطار داد//اما آمنه باز گفت نه//
اون واسه پسره همه کسش بود//بین عشقو نفرت یه تار مو فاصلشه//
حالا هردو بدبخت شدن//از بدبخت هم بدبخت تر//
میتونستن عاشقانه باهم زندگی کنن//
اینو چون خودم تجربه کردم و درکشون کردم گفتم//
اما من ...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جدا شما فکر می کنی احساس اون پسر عشق بوده؟! شیر هم آهو دوست داره این یعنی عشق؟!
یعنی به هر دیوونه ای که اومد طرفمون جواب مثبت بدیم؟:surprised:
به فرض که عاشق بوده یا داشته می مرده اصلا به هر حال هر آدمی یه منطقی ، یه وجدانی ،یه خدایی اعتقادی احساسی چیزی داره برای خودش اخه چه چیز این رفتارو توجیه میکنه؟...

NEGINNN

کاربر بیش فعال
اولاگناه و این حرفا مسئولش خداست و اونه که به این چیزا رسیدگی میکنه

دوما هیچ کس هیچ وقت نمیتونه خودشو جای شخصی که به این وضع فجیع افتاده بذاره و بعد با خیال راحت قضاوت کنه

شما تجربه چی رو دارید ؟
تجربه اسیدسوزی ؟[/QUOTE
]فکر نمی کنم کل کل با شما فایده ای داشته باشه منم نظرمو گفتم مثل بقیه .................

بعضیا می بخشن و بعضیا هم قصاص ...............

اینکه آمنه بعد 2 سال چنین تصمیمی گرفته یعنی با فکر گرفته...........قابل احترامه..............

شما دارید میگید اشتباه کرده من که میگم بودم همین کارو میکردم.....عجبااااااااااااااااااا

ما هم یه جا بخشیدیم که هنوز واسمون شیرینه .............

ghazaliii

عضو جدید
حرفتون متين و قابل احترام.
ت.ن حق خود ش بود كه بخاد با اون پسره زندگي كنه يا نه.خودتونا بذارين جاي اون.ميتونين با كسي مه دوستش ندارين يه عمر زندگي كنين و تحملش كنين؟
اين عقده اي بودن پسره را ميرسونه كه فكر ميكرده زندگي راهم مثل هر چيز ديگه ميشه به زور به دست آورد
آمنه با اينكارش حداقل اگه زندگي اين دنيا را از دست داده ولي اون دنياشا داره
در كل هم خود دولت بايد جداي نظر خود طرف واسه اين افراد يه كيفر كشوري و كلي داشته باشه چه طرف رضايت بده چه نده
مثل همين ماجراي خميني شهر
الهي شكرت و از تو ميخام به همه چشم عقل هم بدي نه فقط چشم ظاهري

ansarweb

عضو جدید
من موافقم//چون آمنه بزرگ منشیشو نشون داد//
حالا کاری ندارم که میخواد خودشو با معروف شدنش ارضاء کنه یا نه//خودش میدونه و خداش//

اما// اما //
اما من ...
ولی پسره حماقت کرد//اسید اینها چیه//
باید بهش میگفت باهرکی زندگی کنی که تو راضی هستی منم راضیم//
مثه من//آدم خوشبختی عشقشو باید بخواد
اینو میگن عاشق شدن//
لذت به نرسیدنه//ولی تلاشمو کردم//به خودم مدیون نیستم//
ولی در کل آمنه هم کمی مقصر بود//

امنه حق انتخاب داشت
البته با اون شرایطی که میخواستن قصاص کنن حق داشت ببخشه
مگه موقعی که میخواست به امنه اسید بپاشه فکر درد و زجر و میزان صدمه وارد شده به امنه بود که
میخواستن رو تخت بیمارستان و با بی هوش کردن و وجود و امادگی چندین متخصص اونو قصاص کنن
اگر جای امنه بودم دنبالش میرفتم تا تو همون خیابون و بدون هیچ پزشک ودارویی و امادگی اونو قصاص کنم
اگه برنامه ماه عسل رو ببنید بی بی عصمت حافظ قران باید اون جوون رو ببخشه که عمدا نزده بهش و الان گوشه زندونه
نه امنه ادمیو ببخشه که با عقل و فکر و اختیار تام دست به این اقدام زده
این ادمو باید بست عقب ماشین و رو زمین کشوندش بعد هم توی اسید حلش کرد

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
؟

؟

یه سوال تو ذهنم ایجاد شده اینکه ما با آدمایی مثه همین مجید به حساب خودش عاشق پیشه یا اون پسری که همکلاسیش رو تو پل مدیریت تهران با چاقو به قتل رسوند به دلیل اینکه میگفت دختره رو دوست داشته چه طور رفتار کنیم که زیربار حرف زورشون نریم و طوری هم نباشه که طرف تودلش عقده کنه و بخواد تلافی کنه؟؟؟واقعا با اینجور افراد چه طورباید برخورد کرد؟؟؟

ansarweb

عضو جدید
یه سوال تو ذهنم ایجاد شده اینکه ما با آدمایی مثه همین مجید به حساب خودش عاشق پیشه یا اون پسری که همکلاسیش رو تو پل مدیریت تهران با چاقو به قتل رسوند به دلیل اینکه میگفت دختره رو دوست داشته چه طور رفتار کنیم که زیربار حرف زورشون نریم و طوری هم نباشه که طرف تودلش عقده کنه و بخواد تلافی کنه؟؟؟واقعا با اینجور افراد چه طورباید برخورد کرد؟؟؟

قبل از اینکه اون اقدام کنه شما اقدام کن و اونو از سر راه بردار:D:biggrin::confused::surprised::biggrin::D;)

ansarweb

عضو جدید
نه ببخشید مگه من دیوانم یا عقده ای هستم!!! بعدشم اینکه کاملا جدی سوال پرسیدم....

واقعیتش اگه راهی برای اینجور ادمای مغرر زبون نفهم پیدا کردی به منم بگو منم یکشون دارم که نمی دونم چکارش کنم باقد 190 و وزن 110 کیلو حالا خودت حساب کن

زيگورات

عضو جدید
واقعیتش اگه راهی برای اینجور ادمای مغرر زبون نفهم پیدا کردی به منم بگو منم یکشون دارم که نمی دونم چکارش کنم باقد 190 و وزن 110 کیلو حالا خودت حساب کن
سلام دوست عزيز
اين خصوصياتي كه از خواستگارتون گفتي، خوب پيشنهاد ميكنم از دستش نديدي كه بهتر از اون گيرت نمي‌آيد.

زيگورات

عضو جدید
من موافقم//چون آمنه بزرگ منشیشو نشون داد//
حالا کاری ندارم که میخواد خودشو با معروف شدنش ارضاء کنه یا نه//خودش میدونه و خداش//

اما// اما //
اما من ...
ولی پسره حماقت کرد//اسید اینها چیه//
باید بهش میگفت باهرکی زندگی کنی که تو راضی هستی منم راضیم//
مثه من//آدم خوشبختی عشقشو باید بخواد
اینو میگن عاشق شدن//
لذت به نرسیدنه//ولی تلاشمو کردم//به خودم مدیون نیستم//
ولی در کل آمنه هم کمی مقصر بود//
با سلام
دوست عزيز شما هوس را با عشق اشتباه گرفتيد .
آدم عاشق بهترين ها را براي معشوق خود ميخواهد.
آدم عاشق وقتي ببيند نميتواند معشوق خود را خوشبخت كند براي خوشبختي معشوق از ازدواج با اون ميگذرد. هدف عاشق خوشبختي معشوق است چه با او چه با كس ديگر.

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینجوری متوجه شدم که نبخشیده و دیه خواسته

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیش کدوم دلتون نمی اومد این کارو بکنید البته آمنه فقط قصاص چشم رو بخشید_______اما 250 میلیون تومان تومان دیه ی از بین رفتن صورتش رو نبخشیده________والآن مجید موحدی تو زندانه بابت همین مسئله

زيگورات

عضو جدید
من اینجوری متوجه شدم که نبخشیده و دیه خواسته
دوست عزيز سلام
آمنه تحت فشار زياد محافل حقوق بشر داخل و خارج و وعده ووعيد هاي دولت در خصوص تأمين مخارج 900 ميليوني صورت خود اقدام به بخشش كرده است .اما نام او به عنوان اولين قرباني اسيد پاشي كه توانست حكم قصاص را از دادگاه پس از سالها بگيرد ثبت خواهد شد و بگفته خودش اين حكم را گرفتم تا ساير قربانيان اسيد پاشي به حق خودشان برسند. اما از شنيده ها حاكيست اين محافل حقوق بشر كه اين همه سنگ مجرم را به سينه ميزدند تا كنون هيچ كمكي به آمنه نكرده اند از سوي ديگر تا كنون وعده هاي دولت نيز تحقق نيافته است تنها كمك آمنه چند كشور اروپايي بوده اند.

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعداد کمی نیستن کسایی که
دختر یا پسر مورد علاقه شون رو با اسید می سوزونن
یا حتی اونایی رو که ازشون متنفر هستن
من اگه جای آمنه بودم هیچ وقت نمی بخشیدمش
درضمن علاوه بر کور کردن
می خواستم که عقیم هم بشه
بنظر من بخشش واقعا اینجا هیچ جایگاهی نداشت
چون طرف کاملا آگاهانه این کار رو کرده
و حتی نمی شه اون رو گردن جنون آنی هم انداخت