آزمون های آزمایشی؛کارشناسی ارشد معماری

مهندس شیوا

عضو جدید
سلام دوستان

4 آزمون جامع باقی مونده از مرکز معماری برای همه ی گرایش ها و کنکور ها به صورت اینترنتی و با مشاوره ی تلفنی رتبه های برتر واگذار می شه. اگه می خواین سطح حدودی رتبه تون و تو جامعه ی آماری نزدیک به کنکور بدونین, پیام بدین تا یوزر و پس خدمتتون داده شه. با 40 درصد تخفیف روی هر آزمون.

فقط هم به یک نفر می تونم بدم. پیشاپیش عذر می خوام از بقیه.

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان

4 آزمون جامع باقی مونده از مرکز معماری برای همه ی گرایش ها و کنکور ها به صورت اینترنتی و با مشاوره ی تلفنی رتبه های برتر واگذار می شه. اگه می خواین سطح حدودی رتبه تون و تو جامعه ی آماری نزدیک به کنکور بدونین, پیام بدین تا یوزر و پس خدمتتون داده شه. با 40 درصد تخفیف روی هر آزمون.

فقط هم به یک نفر می تونم بدم. پیشاپیش عذر می خوام از بقیه.
دوست عزیز! توی یه تاپیک فقط بفرستین کافیه!

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ازمون 25درصد چهارم اکادمی معماری (معماری-هنرهای ساخت)
ببخشید دیر شد
http://s6.picofile.com/file/8243884100/memari_pasokh25_4_2_.pdf.html
http://s6.picofile.com/file/8243884192/azmoon_25_4_2_.pdf.html

دوستان معمار عزيز:
اميدوارم كه:
كانسپت زندگيتون شادى...
دياگرام افكارتون پويا...
پلان هاى كاريتون موفق...
عیدتوووووون پیشاپیش مبارک

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ازمون 25درصد چهارم اکادمی معماری (معماری-هنرهای ساخت)
ببخشید دیر شد
http://s6.picofile.com/file/8243884100/memari_pasokh25_4_2_.pdf.html
http://s6.picofile.com/file/8243884192/azmoon_25_4_2_.pdf.html

دوستان معمار عزيز:
اميدوارم كه:
كانسپت زندگيتون شادى...
دياگرام افكارتون پويا...
پلان هاى كاريتون موفق...
عیدتوووووون پیشاپیش مبارک
مرسی دوست عزیز
میشه پاسخنامه هنر ساخت رو هم بذارید؟؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. واقعا لطف می کنین آزمون ها رو اینجا میذارین. دستتون درد نکنه:gol:
منم دومین آزمون جامع مرکز و بزنم درصدامو اینجا بذارم....

آموس

عضو جدید
ممنون دوستان لطف کردین.اگه میشه درصد های خودتونو و بالاترین درصدای معماری رو بزارین.مرسییییی

morteza*amini

عضو جدید
از بدترین ازمونهایی که دادم

زبان30. خیلی زوره که لغات زیرذره بینو خورده باشی بعد سه تا لغت به زور جواب بدی. یا زبان مرکز سخته یا من دارم لغات عربی حفظ میکنم بجای انگلیسی:mad:
فن 46.7:redface: راضی ام ازش. چون هنوز دوره نکردم
تاریخ 72.2 رتبه یک:D جهانش سخت بود بنظرم
درک 40:cry:. شونزده تا زدم 6 تا غلط در اومده.خیلی نامرده این درک.همیشه غافلگیرکنندست
منظر53.4

میانگین47.1
رتبه معماری 26
منظر7

میانگین و بالاترین درصدها

میانگ.jpg

آخرین ویرایش:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بدترین ازمونهایی که دادم

زبان30. خیلی زوره که لغات زیرذره بینو خورده باشی بعد سه تا لغت به زور جواب بدی. یا زبان مرکز سخته یا من دارم لغات عربی حفظ میکنم بجای انگلیسی:mad:
فن 46.7:redface: راضی ام ازش. چون هنوز دوره نکردم
تاریخ 72.2 رتبه یک:D جهانش سخت بود بنظرم
درک 40:cry:. شونزده تا زدم 6 تا غلط در اومده.خیلی نامرده این درک.همیشه غافلگیرکنندست
منظر53.4

میانگین47.1
رتبه معماری 26
منظر7

میانگین و بالاترین درصدها

مشاهده پیوست 256943

زبانش چندتا آزمونه که الکی سخت میگیرن همش لغات 1100 ه انگار، واقعا کنکور اینجوری نیس :/
منم خیلی بد زدم زبانمو ، باز شما 3 تا لغت زدی من یه دونه زدم که همونم غلط بود = ))
تازه علاوه بر غلطام، یه سوالم جابجا وارد کردم ، یه صحیح کمتر و یه غلط بیشتر زدم :w25: ولی خوبه که اینا تو آزمون آزمایشی پیش بیاد حواسمونو سر کنکور جمع کنیم :w16:

morteza*amini

عضو جدید
زبانش چندتا آزمونه که الکی سخت میگیرن همش لغات 1100 ه انگار، واقعا کنکور اینجوری نیس :/
منم خیلی بد زدم زبانمو ، باز شما 3 تا لغت زدی من یه دونه زدم که همونم غلط بود = ))

به به مشاور زبان من:D
من مطمئنم شما امسال تک رقمی هستی.لطف کن بقیه درصدها و رتبتم بگو. انقدر فروتن نباش مهندس:)

من واقعا گاهی احساس پشیمونی میکنم از اینکه بالای سه هزارتا لغت حفظ کردم. میگم کاش این زمانو میزاشتم واسه بقیه درسا.واقعا لغات برام آشنا نیستن. تخصصی هم سخته.سوالای حجیم و طولانی.واقعا کنکور سوالای راحتم داره نمیدونم چرا مرکز داره اعتماد بنفس بچه های ضعیف مثل منو انقدر له میکنه:biggrin:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها:gol: دومین آزمون جامع معماری - مرکز معماری
زبان 31.11
فن 6.66
تاریخ 15.15
درک 28.33
منظر 23.33
برا خودم متاسفم:cry:

morteza*amini

عضو جدید
:gol::gol:
سلام بچه ها:gol: دومین آزمون جامع معماری - مرکز معماری
زبان 31.11
فن 6.66
تاریخ 15.15
درک 28.33
منظر 23.33
برا خودم متاسفم:cry:

سلام. نگران نباشید با دوره کردن اوضاع بهتر میشه.و دیگه اینکه ازمونها محک خوبیه ولی هیچوقت خود کنکور نیست. پس متاسف نباشید و همچنان ادامه بدین. از الان زوده واسه متاسف بودن و نا امید شدن. پرانرزی ادامه میدیم و حتما وضعیت بهتر میشه

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام. نگران نباشید با دوره کردن اوضاع بهتر میشه.و دیگه اینکه ازمونها محک خوبیه ولی هیچوقت خود کنکور نیست. پس متاسف نباشید و همچنان ادامه بدین. از الان زوده واسه متاسف بودن و نا امید شدن. پرانرزی ادامه میدیم و حتما وضعیت بهتر میشه
ازتون ممنونم جناب مهندس

soheil18

کاربر فعال
کارنامه آزمون جامع دوم مرکز - مدیریت پروژه

24274.jpg

میانگین: 45.2 %

رتبه مدیریت پروژه: 4

زبان تاحالا همچین درصدی نزده بودم واقعا..کلی لغت جدید داشت:w20: خدا کنه کنکور اینجوری نباشه زبانش..:(

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوستان از همتون که درصدا و ازمونا رو میزارید،اون رتبه 1 هنرهای ساخت مخصوصا انرژی رو کسی میشناسه تو ازمونای مرکز? فازش چیه!!!! همش 90,100,85!!!!تنظیم 75!!!!!!زبان 84!!!!!!!!!فن که 100:)))))
میخوام بدونم سال اولشه داره کنکور میده?والله این درصدایی که میزنه سال سوم چهارم کنکور دادن باید باشه یکی،یا اینکه کلا خیلییی تو کل سالهای تحصیلیش خودشو اماده کنکور کرده باشه،ادم نابود میشه هر دفعه بالاترین درصد مرکزو میبینه،مخصوصا زبان و تنظیم:(

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به مشاور زبان من:D
من مطمئنم شما امسال تک رقمی هستی.لطف کن بقیه درصدها و رتبتم بگو. انقدر فروتن نباش مهندس:)

من واقعا گاهی احساس پشیمونی میکنم از اینکه بالای سه هزارتا لغت حفظ کردم. میگم کاش این زمانو میزاشتم واسه بقیه درسا.واقعا لغات برام آشنا نیستن. تخصصی هم سخته.سوالای حجیم و طولانی.واقعا کنکور سوالای راحتم داره نمیدونم چرا مرکز داره اعتماد بنفس بچه های ضعیف مثل منو انقدر له میکنه:biggrin:

ای بابا خجالتم نده لطف داری: )
زبان 33
ایستایی 54
طراحی فنی 75
تنظیم 61
رتبه 3

نگران نباش سوالای کنکور اینجوری نیس مخصوصا لغتاش
پشیمونم نباش: )

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوستان از همتون که درصدا و ازمونا رو میزارید،اون رتبه 1 هنرهای ساخت مخصوصا انرژی رو کسی میشناسه تو ازمونای مرکز? فازش چیه!!!! همش 90,100,85!!!!تنظیم 75!!!!!!زبان 84!!!!!!!!!فن که 100:)))))
میخوام بدونم سال اولشه داره کنکور میده?والله این درصدایی که میزنه سال سوم چهارم کنکور دادن باید باشه یکی،یا اینکه کلا خیلییی تو کل سالهای تحصیلیش خودشو اماده کنکور کرده باشه،ادم نابود میشه هر دفعه بالاترین درصد مرکزو میبینه،مخصوصا زبان و تنظیم:(

اون بالاترین درصدا مال یک نفر نیس خیالت راحت، هرکس یه درسو بالا میزنه
ممکنه 1 بشی ولی واسه هیچکدوم از درسا بالاترین درصد یا حتی درصد دوم و سوم هم نزده باشی

آخرین ویرایش:

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز

دقیقا آرزو جان.. این آزمونا فقط برای آمادگی و فهمیدن اشتباهاتمونه
مثلا من دیگه میدونم اگه شب دیر بخوابم فردا وقت کم میارم و نمیرسم به سیستم، یا حوصله درک مطلب رو ندارم.. سعی کن تقاط ضعفتو بشناسی و برطرفش کنی تو آزمونا

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارنامه آزمون جامع دوم مرکز - مدیریت پروژه

مشاهده پیوست 256944

میانگین: 45.2 %

زبان تاحالا همچین درصدی نزده بودم واقعا..کلی لغت جدید داشت:w20: خدا کنه کنکور اینجوری نباشه زبانش..:(

کنکور اینجوری نیس نگران نباشین، سختی لغتا واقعا غیر منطقیه تو این چند آزمون اخیر

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

حتما سه فازه:)
دمش گرم.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان
سلام
من از الان میخوام شروع کنم،اگه افتخار بدین به جمعتون بپیوندم(؟)

mas6969

عضو جدید
سلام
سوال ازمون جامع دوم جمع بندی آزمون (سالهای 89-90-91)
جوابم از سایت می توانید دانلود کنید

پیوست ها

• azmoon 1211395.pdf
    2.2 مگایابت · بازدیدها: 1
بالا