آزمون های آزمایشی؛کارشناسی ارشد معماری

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز

پیوست ها

• Honar o Sakht - Question 0B.pdf
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 0
  • Honar o Sakht - Answer 0B.pdf
    760.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nasrin_arch

عضو جدید
آزمون گام اول هنرهای ساخت موسسه استاد سروش نیا (لطفا کیفیت سوالات رو با موسسات دیگه مقایسه کنید)

مشاهده پیوست 253361
مشاهده پیوست 253362

سلام
ممنونم دوست عزیز
فقط دو تا مورد رو براتون اشاره کنم :
اول اینکه : به کیفیت تصویری ازمونها زیاد عادت نکنید چون قرار نیست کیفیت ازمونی که اردیبهشت میدیم بالا باشه
و دوم اینکه : اگر ساکن تبریز هستید میتونید از نمایندگی مرکز 450 تست سیستم های کابلی رو بگیرید . با یادگیری همون تستا یقینا به همه سوالات کابلی میتونید جواب بدید . هدف از طرف تست ها یادگیری موضوعی سیستم های کابلی و سیستم های دیگه از کل کتابهای اقای دکتر گلابچی هستن . در واقع گزینه به گزینه تست ها براتون مثل درسنامه خواهند بود . موفق باشید همشهری عزیز :);)

آخرین ویرایش:

farhadarch

عضو جدید
سلام خانم مهندسی که مشغول جدال با درس خوندنین واسه دومین سال، خدا قوت :
اول اینکه منظور بنده از کیفیت سوالات کیفیت علمی بود نه کیفیت تصویری!!!!! به عنوان فردی که ایستایی رو تو کنکور سال 94 92% زدم و سیستمو 70% .
و دوم اینکه هرساله از این جزوه ها خیلی تو نمایندگیهای همه جاها پخش میکنن که دانشجوهارو میفرسته فوقش دانشگاهای... پس ملاک تلاش خود بچه هاس و سنجش با یه سری سوالای معقول جدید. وگرنه سوالات سالهای پیش کنکور و آزمونهای آزمایشی سالهای گذشته رو همه دارن!(مثلا خودم با کمک بچه های باشگاه الان 5.21 گیگ سوال آزمونهای سالای پیش موسسات رو دارم) .
و سوم اینکه بنده به دلیل تجربه کنکوری تو این مورد این آزمونو گذاشتم و بقیرو هم به موقش میذارم واسه دوستان و هیچگونه تعصبی هم ندارم نسبت به موسسات مختلف که هدفشون یه چیز دیگه ای هستش به غیر از موفقیت امثال منو شما! این حسم به بچه ها ندین که اگه کلاسا و جزوات موسسات آزاد نبودن دانشجوهای معماری به هیچ عنوان موفق نمیشدن.
و من الله توفیق

• Like
واکنش ها: atp2

nasrin_arch

عضو جدید
سلام خانم مهندسی که مشغول جدال با درس خوندنین واسه دومین سال، خدا قوت :
اول اینکه منظور بنده از کیفیت سوالات کیفیت علمی بود نه کیفیت تصویری!!!!! به عنوان فردی که ایستایی رو تو کنکور سال 94 92% زدم و سیستمو 70% .
و دوم اینکه هرساله از این جزوه ها خیلی تو نمایندگیهای همه جاها پخش میکنن که دانشجوهارو میفرسته فوقش دانشگاهای... پس ملاک تلاش خود بچه هاس و سنجش با یه سری سوالای معقول جدید. وگرنه سوالات سالهای پیش کنکور و آزمونهای آزمایشی سالهای گذشته رو همه دارن!(مثلا خودم با کمک بچه های باشگاه الان 5.21 گیگ سوال آزمونهای سالای پیش موسسات رو دارم) .
و سوم اینکه بنده به دلیل تجربه کنکوری تو این مورد این آزمونو گذاشتم و بقیرو هم به موقش میذارم واسه دوستان و هیچگونه تعصبی هم ندارم نسبت به موسسات مختلف که هدفشون یه چیز دیگه ای هستش به غیر از موفقیت امثال منو شما! این حسم به بچه ها ندین که اگه کلاسا و جزوات موسسات آزاد نبودن دانشجوهای معماری به هیچ عنوان موفق نمیشدن.
و من الله توفیق

سلام
دوست عزیز اول اینکه شما از کجا میدونین من بار دومه که قراره امتحان بدم یا بار سوم یا ...؟
دوم اینکه لزومی نداشت اینجوری جبهه بگیرید . مگر من گفتم سوالات سال قبل رو بگیرید ؟ ایا من حرف ازمون ازمایشی زدم ؟
شما فرمودین بدون تعصب سوالاتو گذاشتین . جالب بود فرموده بودین کیفیت سوالات رو با دیگر موسسات مقایسه کنید . من از حرف شما جبهه نگرفتم . یعنی نخواستم بد نگاه کنم به جبهتون ولی شما بدون اینکه متن منو خوب بخونید و بدون اینکه هیجانتونو کنترل کنید باورهای خودتونو بیان کردید . من باید از کجا میدونستم شما قبلا بالای 90 درصد ایستایی زدید . نیت من برای شما این بود که اگر تصمیم دارید سوالات بیشتری راجع به سیستم ها جواب بدید میتونید از فلان جا تهیه کنید
من کی به بچه ها گفتم بدون کلاس نمیتونید موفق بشید؟
درسته همدیگرو نمیشناسیم درسته همدیگرو نمیبینیم درسته حرف زدن توی محیط مجازی میتونه بدون هیچ قیدی باشه ولی به همین راحتی و بدون زحمت دادن به خودمون که لااقل دوبار متن طرف مقابلمونو بخونیم جوابشو ندیم . اینجوری خیلی راحت یکی رو نکوبیم . یعنی شما حتی یک درصد احتمال ندادین شاید من قصدم بر فرض محال تبلیغ نیست. ؟ من نیتم فقط این بود به سوالات بیشتری دسترسی داشته باشید . همین .
بچه ها دوستای من و شما هستن . نه کم و نه زیاد . دست کم نگیریم همو . بچه ها به حد کافی باشعور هستن . خوب و بد و صلاح و ضرر خودشونو خوب میدونن . نه با حرف من نه با حرف شما متاثر نخواهند شد . هدف یک نفر اگر واقعی باشه چه با کلاس و چه بی کلاس به خواستش خواهد رسید . و در بد ترین حالت باور ذهنی شما : من سال قبل کلاس رفتم . اعتراف میکنم اگر کلاس نمیرفتم نمیتونستم . شما اینو بگذارید به پای خنگ بودنم . استاد دانشگاهم گفتن اگر به لحاظ مالی مشکلی نداری برای فن برو کلاس فلان استاد چون لازمه . رفتم و الان و هر روز دعاش میکنم . من رفتم چون سال قبلش دوستم به نام خانم قشلاقی برای تعطیلات از ایتالیا اومده بود تبریز و کلاسهای فلان استاد رو رفتن . نه به خاطر کنکور مزخرف . چون قرار بود برای فرصت مطالعاتی همسرشون باید میرفتن امریکا . رفتن و با همین 100 ساعت دوره فن از مصاحبه شرکت مورد نظرشون قبول شدن . چون برای اوون دوستم هم مطالب خاص خودشونو تزریق کردن . رفتم و دنیام عوض شد . من و دو تا از دوستام رفتیم و الان همون دو نفر دوستم به لطف همون استادم بدون هیچ چشمداشتی دارن در یکی از شرکت های مشاور عالی کار میکنن . دوست عزیز این مطالب رو نوشتم تا بدونید نباید زود جواب داد . نباید بلافاصله عکس العمل نشون داد . باید صبور بود . خیلی راحت اگر احساس میکردین کارم اشتباهه به خودم پیام خصوصی میدادین و تذکر میدادین . یاد بگیریم به همدیگه احترام بگذاریم . همیشه کوتاه ترین راه بد ترین راه بوده . ممنونم

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزمون گام اول هنرهای ساخت موسسه استاد سروش نیا (لطفا کیفیت سوالات رو با موسسات دیگه مقایسه کنید)

مشاهده پیوست 253361
مشاهده پیوست 253362
جامعه آماری موسسه سروش خوبه؟؟؟ شما میدونید تو این آزمون چند نفر شرکت کردن؟؟
آخه درصدها در مقایسه با بقیه مهمه نه به تنهایی

farhadarch

عضو جدید
جامعه آماری موسسه سروش خوبه؟؟؟ شما میدونید تو این آزمون چند نفر شرکت کردن؟؟
آخه درصدها در مقایسه با بقیه مهمه نه به تنهایی

یکی از دوستان شرکت کردن منم سوالارو از اون میگیرم مثل اینکه جامعه آماریش تعریف خاصی نداره دوست خوبم. ولی سوالاشو از اینجا بردارین حتما بررسی کنین آزمون به آزمون ;)

nasrin_arch

عضو جدید
سلام
کتاب جدید(سیستم های ساختمانی) اقای دکتر گلابچی رو خوندم . اصلا نگران نباشید
99% مطالب با مطالب کتاب های دیگه اقای دکتر همپوشانی دارند . ولی کتاب مهمی میتونه برای امسال تلقی بشه . شکلهاش با فرمت جدیدتر و با کیفیت تر هستن
نتیجه میگیریم : :smile:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام...........دوستان لطفا اگر کسی فایل کلیه ازمون های گرایش تکنولوژی مرکز و اکادمی پارسال داره.......بزاره ..........خیلی خیلی ممنونم
دوستان عزیز زحمتشو کشیدن تو پست های قبلی همین تاپیک گذاشتن
من فقط آزمون های مرکز رو دارم که فایل زیپش رو براتون اینجــــــــــــا آپلود کردم

farhadarch

عضو جدید
ببخشید سروش واسه معماری ازمون نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

چرا داره ولی بنده به دلیل اینکه یکی از دوستان هنرهای ساختشو ثبت نام کرده به این فایلها دسترسی دارم و در اختیار بچه های باشگاه قرار میدم چون سالهای پیش خیلی بهم کمک کردن و ایشالا امسال همشون به خواستشون برسن...اگه کسی واسه معماریشو داشته باشه لطف کنه بذاره منم ممنونش میشم.

بالا