آزمون نظام مهندسی آبان 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

891250387

عضو جدید
سوال 54 نیزمیزان npsh نیز اشتباه می باشد ک این سوال هم ایراد دارد

891250387

عضو جدید
دوستان تا اینجا سوال 4 و54 ایراد داره و باید اعتراض گسترده ای کرد من خودم با اطمینان جواب سوال 4 را گزینه 1 زدم وقتی کلید رو دیدم گزینه 4 درست اعلام شده شوکه شدم

parvazdj

عضو جدید
دوستان سوال 29 هم اشتباه؟چون تو صفحه های قبلی بعضی از دوستان گفتن من خودم این سوال و جواب ندادم

a53k

عضو جدید
سلام
پس بالاخره جواب سئوالات اعلام شد
اگه وقت بذارید و دلایل را اعلام کنید بنظرم به درد می خوره
من کتابها الان همرام نیست سئوال 52 جوابش منطبق بر کتاب است؟

parvazdj

عضو جدید
بقیه هم باید شرکت کنند فقط 3 یا 4 نفر فعالن بقیه دوستان تماشاچین بقیه خیلی غیرفعالن لطفا شرکت کنید نظراتتون و با دلیل بگید.

891250387

عضو جدید
با سلام تاکید می کنم سوال 4 دو گزینه صحیح وجود دارد وبا اطمینان می گویم مبحث21
گزینه 1 :صفحه44 21-5-4-1-9
گزینه 4:صفحه 49 21-5-6-3-6
من گزینه 1 رو زدم اما جواب ها ک اومد 4 اعلام شده دوستان خودتون حتما چک کنید مطمینم که این سوال دو جواب درست داره

ودیگری سوال 54 کهnpshرو زیاد داده و جواب منفی در میاد اون رو هم چک کنید این دو سوالو مطمینم تا بحال میشه اعتراض کرد

891250387

عضو جدید
سوال25 نیز من از جدول صفحه44 با توجه به عرض 0.8 و سرعت0.5 جواب را 6750 بدست اوردم حال گزینه دیگری را صحیح اعلام کرده دوستان کمک کنید ؟

parvazdj

عضو جدید
سوال25 نیز من از جدول صفحه44 با توجه به عرض 0.8 و سرعت0.5 جواب را 6750 بدست اوردم حال گزینه دیگری را صحیح اعلام کرده دوستان کمک کنید ؟

پاسختان به نظرم درست است چون منم همین جواب و به دست آوردم بعدا فرصت کنم حلش می زارم

parvazdj

عضو جدید
دوستانی که می گید سوال 29 اشتباه لطفا با ذکر دلیل توضیح بدید اگر اونم اشتباه اعتراض کنیم؟لطفا بی تفاوت نباشید مسیله مهمیه تو سرنوشت همه تاثیر داره چون هرکدوم کلی هزینه کتاب و ثبت نام و غیره دادیم حداقل حدود سیصد هزارتومن چرا بخاطر غیراستانداردی سوالها و سواستفاده یه سری از مسولین دوباره بخواییم کلی هزینه کنیم!!!!! لطفا از خواب بیدار شید.

891250387

عضو جدید
تو ازمون خرداد هم به دلیل اعتراض نمره 1 سوالو به همه دادن پس میشه امیدوار بود پس بهتره متحد باشیم

parvazdj

عضو جدید
تو ازمون خرداد هم به دلیل اعتراض نمره 1 سوالو به همه دادن پس میشه امیدوار بود پس بهتره متحد باشیم
ببخشید من متوجه نشدم چون بار اولم شرکت می کنم وقتی سوال اشتباه باشه حذفش می کنن یا نمره درستش و به هم می دن؟

891250387

عضو جدید
وقتی سوالی اشتباه باشه نمره مثبتشو به همه میدن در خرداد 93 همینطور شد من نمرم 47 بود شد 49

وقتی سوالی اشتباه باشه نمره مثبتشو به همه میدن در خرداد 93 همینطور شد من نمرم 47 بود شد 49

ببخشید من متوجه نشدم چون بار اولم شرکت می کنم وقتی سوال اشتباه باشه حذفش می کنن یا نمره درستش و به هم می دن؟

tas_i_sat

عضو جدید
سوال 59 جواب 4غلط اعلام شده،چون 10 طبقه را اثر نداده است،با توجه به 16-6-2-11 صفحه 100 خداییییییییییییییییییی اعتراض کنید
جواب یک درست هست

آخرین ویرایش:

tas_i_sat

عضو جدید
سوال 52 جواب 2 غلط اعلام شده است،با توجه به ص43 منابع انبساط سالانه یکبار است پس جواب گزینه 4 است

a53k

عضو جدید
بنظر شما سئوالاتی که پاسخ غلط اعلام کرده اند چی می شه، روی آنها هماعتراض باید بدهیم، مثل سئوال 52 چون من هم یادم است که تو کتاب دیده بودم گزینه 4 است
من یک پیشنهاد دارم اگر همه به جمع بندی رسیدیم که سئوالات یا جواب آنها غلط است بصورت جداگانه و یا همه با هم در یکروز مشخص در نظام اعتراض بدهیم
من هم با اشتباه بودن 52 و 4 و 54 موافقم هستم سئوال 25 هم باید ببینیم چرا شرایط جدول صادق نیست

milad85me

عضو جدید
اعداد ذکر شده در جدول ص44 برای حالتی است که عمق پله 40 سانتی متر باشد. در صورت سوال ذکر شده که حداکثر تعداد افراد جابجا شده در یک پلکان برقی با حداقل عمق پله را بیابید. از طرفی حداقل عمق پله 38 سانتی متر است (بند 15-3-5-9 ص47)، با قرار دادن V=0.5، k=1.5 و T=0.38 در رابطه‌ی ص43، Ct برابر با 7105 نفر در ساعت به دست می‌آید.

milad85me

عضو جدید
سوال 59 جواب 4غلط اعلام شده،چون 10 طبقه را اثر نداده است،با توجه به 16-6-2-11 صفحه 100 خداییییییییییییییییییی اعتراض کنید
جواب یک درست هست
در دو خم قائم نیازی به اجرای هواکش نیست. نصب هواکش در بالا و پایین دو خم افقی در صورتی الزامی است که تعداد طبقات در بالای دو خم بیش از 5 طبقه باشد.
با توجه به اینکه تغییر امتداد لوله 45 درجه است، دو خم از نوع قائم بوده و در آن نیازی به اجرای هواکش نیست.
پاسخ کلید درسته و مشکلی نداره.

milad85me

عضو جدید
سوال 52 جواب 2 غلط اعلام شده است،با توجه به ص43 منابع انبساط سالانه یکبار است پس جواب گزینه 4 است
در جدول ص43 حداکثر دوره تناوب بازرسی آورده شده، اما در صورت سوال حداقل دوره تناوب بازرسی خواسته شده که برای منبع انبساط مطابق با ص38، حداقل دو بار در سال ذکر شده است.

milad85me

عضو جدید
به نظر من پاسخ سوال 24، گزینه‌ی 2 میشه که در کلید به اشتباه گزینه‌ی 4 اعلام شده.
مطابق با 14-7-8-1 بند پ، ظرفیت مخزن انبساط باید با توجه به حجم آب، دما و فشار کار سیستم، محاسبه و انتخاب شود، یعنی گزینه‌ی 2 نه گزینه‌ی 4.
نظر دوستان چیه؟!؟

891250387

عضو جدید
پس به این ترتیب جواب اسانسور از اعتراض ما خارج میشه در مورد سئوال حجم منبع انبساط من جوابشو نزدم شک کردم
در مورد پیشنهاد دوستمون ک گفت همگی در یک روز معین اعتراض کنیم موافقم فقط دوستان دقیق بررسی کنن ببینن کدوم قسمت سایت میشه اعتراض کرد

a53k

عضو جدید
به نظر من پاسخ سوال 24، گزینه‌ی 2 میشه که در کلید به اشتباه گزینه‌ی 4 اعلام شده.
مطابق با 14-7-8-1 بند پ، ظرفیت مخزن انبساط باید با توجه به حجم آب، دما و فشار کار سیستم، محاسبه و انتخاب شود، یعنی گزینه‌ی 2 نه گزینه‌ی 4.
نظر دوستان چیه؟!؟
من تو یک آزمونی قبلا دیده بودم که جوابش گزینه 4 است، برم خونه براتون سالش را پیدا می کنم

891250387

عضو جدید
با توجه به م14 ص80 به قول دوستمون به سوال 24 هم میشه اعتراض زد چون ملاک پاسخگویی به سوالات متن مباحث می باشد یعنی جوابی قابل قبول است که صریحا در متن مباحث امده باشد

parvazdj

عضو جدید
در دو خم قائم نیازی به اجرای هواکش نیست. نصب هواکش در بالا و پایین دو خم افقی در صورتی الزامی است که تعداد طبقات در بالای دو خم بیش از 5 طبقه باشد.
با توجه به اینکه تغییر امتداد لوله 45 درجه است، دو خم از نوع قائم بوده و در آن نیازی به اجرای هواکش نیست.
پاسخ کلید درسته و مشکلی نداره.
اگر به صفحات 206 و 207 راهنمای مبحث شانزدهم مراجعه کنید می بینید که اگر انشعاب افقی 60 سانتی متر بالاتر و 60 سانت متر پایینتر از دو خم باشد نصب هواکش لازم نیست ولی اگر انشعاب افقی در فاصله ای کمتر از 60 سانتی متر بالاتر و پایینتر از دو خم باشد نصب هواکش الزامی است.در سوال 59 هم فاصله داده نشده پس باید بدترین حالت یعنی کمتر از 60 سانتی متر را در نظر گرفت که نیاز به هواکش است.
شکلهای مربوط در راهنمای مبحث شانزدهم در صفحه 15 سایت گذاشتم بهشون مراجعه کنید.

tas_i_sat

عضو جدید
milad85me
سلام اول نوشته های من راخوب بخون بعدا بنویس
سوال 59 جواب 4غلط اعلام شده،چون 10 طبقه را اثر نداده است،با توجه به 16-6-2-11 صفحه 100
جواب یک درست هست(ص 75 نگفته دو خم قائم بایستی بدون هواکش اجرا شود،پس در جاهایی هم می توان)

سوال 52 جواب 2 غلط اعلام شده است،با توجه به ص43 منابع انبساط سالانه یکبار است پس جواب گزینه 4 است(با توجه به ص 43 پس زمانی که سالانه حداقل 2بار بازرسی داریم پس در نتیجه حداکثر دوره تناوب با توجه به ص 43 یکبار نمی تواند باشد)
در اصل متن درست گفته جدول بایستی 2 می نوشته،قطعا این سوال را با 2 جواب اعلام خواهند کرد،شما هم نترس جواب شما را غلط اعلام نخواهند کرد خواهشا بر اون نوشته ای که زیر صحبت های من نوشته بودی را ویرایش کن تا دیگران گمراه نشوند

آخرین ویرایش:

891250387

عضو جدید
دوستان منشماره مهند عادل داودی ک برگزار کننده دوره های اموزشیه دارم میتونیم علاوه بر اعتراضی ک خودمون میکنیم با ایشون هم در میان گذاشت شاید پیگیری ایشان تاثیر بیشتری داشته باشد نظرتون چیه؟

tas_i_sat

عضو جدید
نوشته اصلي بوسيله milad85me http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png به نظر من پاسخ سوال 24، گزینه‌ی 2 میشه که در کلید به اشتباه گزینه‌ی 4 اعلام شده.
نظر دوستان چیه؟!؟
میلاد دمت گرم خوب به این نکته توجه کردی،احسنت
1-8-7-14 ص80 آقایان حتما اعتراض بزنید

891250387

عضو جدید
چون ملاک متن مباحث می باشد میتوان اعتراض کرد اره با توجه به ص80 میشه گفت سوال 24 ایراد داره

tas_i_sat

عضو جدید
آقایان عزیز زمانی که یک سوال حذف شود هرکه غلط جواب داده و یا اصلا جواب نداده ،نمره مثبت برای آنها لحاظ میکنند
آقایان عزیز زمانی که یک سوال بیش از 2 جواب داشته،سوال حذف نمیشود فقط کسانی که به هریک از آن 2 گزینه جواب داده باشند نمره مثبت تعلق میگیرد
.
پس خواهشا بشتابید تا ایراد سوالات را دربیاوریم به امید قبولی لب مرزیا:gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا