آزاد ۹۱

arash_441

متخصص انرژی های نو
ارش جان می خواستم شروع به خواندن دوباره برا سراسری ارشد کنم چند درصد احتمالش هست که از جلفا در بیام
تراز اخرین نفرش چنده ؟؟؟؟
مرحله اول با 5200 ورداشتن تو تکمیل ظرفیتم احتمالا با 5000 بشه قبول شد خیالت راحت

خرداد..

اخراجی موقت
سلام دوستان کسی خودش یا فامیل ارشد امسال رشته روابط بین الملل قبول شده تراز و درصدشو برام بذارین شهررضا و کرج ممنون

arash_441

متخصص انرژی های نو
دوستان کسی از تراز تبدیل و طراحی دزفول خبری نداره؟(واسه امسال یا پارسال) ممنون میشم جواب بدید.
من ترازم 6005 شد.تبدیل اهواز در نیومدم.رتبم 70 .27 نفر گزفته.به نظرتون شانسی دارم؟
طراحی دزفول ترازش 5700 بود امسال از تبدیلش خبر ندارم همین تاپیک و بگرد از صفحه 20 به بعد پیداش میکنی کارنامشو گذاشتن

• Like
واکنش ها: blae

arash_441

متخصص انرژی های نو
کسی کارنامه تکمیل ظرفیت پارسال طراحی کاربردی تهران جنوب نداره؟ نمیدونید چه ترازی تو تکمیل ظرفیت قبول شدن؟

shan boy

عضو جدید
تبریک به همه کسانی که قبول شدند این شهریور که برای من ماه خوبی بود اول روزانه سمنان اوردم و حالا طراحی تهران جنوب موندم کدوم رو برنم یکی تهرانه .یکی سراسری

saeed_70_nagi

عضو جدید
اقا یه سوال
مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد ارژش داره یعنی تو بازار کار ارزش مدرک دانشگاه ازاد رو می دونند یا نه ؟
در بین دانشگاه های ازاد بین شهر ها هم مدرک ها ارزششون فرق می کنه یا نه؟؟

arash_441

متخصص انرژی های نو
تبریک به همه کسانی که قبول شدند این شهریور که برای من ماه خوبی بود اول روزانه سمنان اوردم و حالا طراحی تهران جنوب موندم کدوم رو برنم یکی تهرانه .یکی سراسری

میشه کارنامتونو بزارین ممنون میشم یا درصداتون و ترازتونو بگین ، موفق باشید.

saeed_70_nagi

عضو جدید
مهندس شما بهتره همون روزانه سمنان رو بری به سه دلیل :
1- اسمش سراسری و روزانه هست
2- حداکثر هزینه ترم 1 میلیون در میاد
3- یه جا واسه اونایی که می خوان به تهران جنوب برن باز می شه.
موفق باشی

arash_441

متخصص انرژی های نو
اقا یه سوال
مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد ارژش داره یعنی تو بازار کار ارزش مدرک دانشگاه ازاد رو می دونند یا نه ؟
در بین دانشگاه های ازاد بین شهر ها هم مدرک ها ارزششون فرق می کنه یا نه؟؟

معلومه که ارزش داره اگه معدلت خوب باشه اصلاً با آزاد بودنش کار ندارن ، بله شهرش خیلی مهمه مثلاً واحدهای علوم تحقیقات و جنوب تهران رتبشون از خیلی از دانشگاههای سراسری بالاتره و معتبرترن یا واحد قزوین یا تبریز نمونن

arman4

عضو جدید
بچه ها سلام،من تبدیل زدم علوم تحقیقات،ولی درصد سیالاتم انقدر پایین اومده که گند زده به رتبم اصلا فکر نمی کردم درصدم این باشه تو سیالات (5درصد)!!!!
ترازم اومده 5973 و تراز آخرین نفر هستش 6695 امکانش هست تو تکمیل قبول بشم؟؟؟

کسی جواب مارو نمیده!!!!!

saeed_70_nagi

عضو جدید
معلومه که ارزش داره اگه معدلت خوب باشه اصلاً با آزاد بودنش کار ندارن ، بله شهرش خیلی مهمه مثلاً واحدهای علوم تحقیقات و جنوب تهران رتبشون از خیلی از دانشگاههای سراسری بالاتره و معتبرترن یا واحد قزوین یا تبریز نمونن
مهندس با این توصیفات شما دانشگاه ازاد جلفا در چه سطحیه ارزشش رو داره کسی بره اونجا و 2 سال اونجا درس بخونه یا نه همون یه سال دیگه بخونه برا کنکور سراسری؟؟؟؟؟؟

shan boy

عضو جدید
مهندس شما بهتره همون روزانه سمنان رو بری به سه دلیل :
1- اسمش سراسری و روزانه هست
2- حداکثر هزینه ترم 1 میلیون در میاد
3- یه جا واسه اونایی که می خوان به تهران جنوب برن باز می شه.
موفق باشی

زبان : 25
ریاضی :20
سیالات : 41
جامدات:73
ارتعاشات:60

arash_441

متخصص انرژی های نو
مهندس با این توصیفات شما دانشگاه ازاد جلفا در چه سطحیه ارزشش رو داره کسی بره اونجا و 2 سال اونجا درس بخونه یا نه همون یه سال دیگه بخونه برا کنکور سراسری؟؟؟؟؟؟

دقیقاً این همون سوالیه که خودم دارم منم مثل شمام توی دو راهی موندم برم جلفا که مدرکش چندان معتبر نیست یا همون تهرانو بزنم اگه قبول شدم که هیچ نشدم بونه سال بعد برا سراسری بخونیم!!!!
راستش دارم به این نتیجه میرسم که در هر حال بخونی بهتره حتی جلفا!! نظرت چیه؟

arash_441

متخصص انرژی های نو
بچه ها سلام،من تبدیل زدم علوم تحقیقات،ولی درصد سیالاتم انقدر پایین اومده که گند زده به رتبم اصلا فکر نمی کردم درصدم این باشه تو سیالات (5درصد)!!!!

کسی جواب مارو نمیده!!!!!

چرا که نه !! احتمالش هست پارسال تا 5800 هم برداشته بودن واقعیتش یکمی خوش شانسی لازمه امسال سیستم عوض شده نمیشه با یقین نظر داد

saeed_70_nagi

عضو جدید
دقیقاً این همون سوالیه که خودم دارم منم مثل شمام توی دو راهی موندم برم جلفا که مدرکش چندان معتبر نیست یا همون تهرانو بزنم اگه قبول شدم که هیچ نشدم بونه سال بعد برا سراسری بخونیم!!!!
راستش دارم به این نتیجه میرسم که در هر حال بخونی بهتره حتی جلفا!! نظرت چیه؟
والله من که هنوز در نیومدم یعنی اولش تبریز رو زده بودم که از اونجا قبول نشدم (تراز 5278) حالا می خوام واسه تکمیل ظرفیت جلفا رو بزنم در ضمن منم دیگه حال و حوصله ای واسه خوندن دوباره واسه کنکور رو ندارم اگه دربیام صددرصد میرم .
راستی مهندس این تکمیل ظرفیت ها دقیقا چندم شهریور میاد؟؟

arash_441

متخصص انرژی های نو
والله من که هنوز در نیومدم یعنی اولش تبریز رو زده بودم که از اونجا قبول نشدم (تراز 5278) حالا می خوام واسه تکمیل ظرفیت جلفا رو بزنم در ضمن منم دیگه حال و حوصله ای واسه خوندن دوباره واسه کنکور رو ندارم اگه دربیام صددرصد میرم .
راستی مهندس این تکمیل ظرفیت ها دقیقا چندم شهریور میاد؟؟

منم با نظرت موافقم بریم بهتره ب تو شدیم 5 نفر!! اونام تبریز زدن قبول نشدن میریم جلفا!

چیزی نگفتن فقط گفتن اواخر شهریور ماه احتمالاً 26 شهریور همراه اون اعلامیه ثبت نام که قراره ابلاغ کنن بگن

hamid_adventure

عضو جدید
رتبت چند شده؟کجارو میخوای بزنی؟

behzad1234

عضو جدید
dogrudan! karnamaen goy trazinan rotban baxax alar var

ama manem nazarema getsan yaxchetarde ele bir yel ke omrdan geder ooze arzeshe choxde

زبان تخصصي انگليسي13.49
2رياضي10
3حرارت و سيالات ( ترمو ديناميک ، مکانيک سيالات ، انتقال حرارت )20
4جامدات ( استاتيک ، مقاومت مصالح ، طراحي اجزا )-13.3
5ديناميك و ارتعاشات ( ديناميک ، ارتعاشات ، ديناميک ماشين ، کنترل )3.4
6محاسبات عددي18.4
7ساخت و توليد ( ماشين ابزار ، قالب پرس ، علم مواد ، ماشين هاي کنترل عددي ، اندازه گيري ؛ توليد مخصوص ، هيدروليک و نيوماتيک ، مديريت توليد )2.5
8taraz5600 rutba 25

بالا