آزاد ۹۱

A L I R E Z A

عضو جدید
شما هم دقیقا حالت من رو دارید، منم علوم تحقیقات زدم اما تهران جنوب قبول شدم..
اشتباه نکنید اون تراز آخرین نفر فکرمیکنم مربوط به کل واحدهای تهرانه نه فقط علوم تحقیقات و چون تراز شما نسبت به افرادی که تهران غرب زدن کمی بیشتر بوده اونجا قبول شدید...
من از خیلی از دوستام که الان دانشجوی آزادن پرسیدم نظرشون این بود، باز اگه اشتباه میکنم منو در جریان بذارید..

منم حدسم همین بود اما چون دفعه اولم بود همچین چیزی میدیدم شک داشتم.حالا با این درصدها تکمیل ظرفیت میشه امیدی به تهران جنوب داشت؟؟؟من خودم تهران جنوبی هستم.

znu67

عضو جدید
منم حدسم همین بود اما چون دفعه اولم بود همچین چیزی میدیدم شک داشتم.حالا با این درصدها تکمیل ظرفیت میشه امیدی به تهران جنوب داشت؟؟؟من خودم تهران جنوبی هستم.
اگه بشه ما هم تکمیل ظرفیت شرکت کنیم که خوبه، منم از رشته برق و ترازاش خبر ندارم ولی امیدوارم که بشه...

znu67

عضو جدید
به نظرتون تو تکمیل ظرفیت کارنامه اول که محاسبات و منفی زده طراحی کاربردی انتخاب کنه نتیجش بهتر میشه با توجه اینکه ضریبش صفره؟

دقیقا امسال رو نمیدونم ولی پارسال که خود دانشگاه انتخاب میکرد تو همون گرایش تراز شما رو مقایسه میکرد نه اینکه گرایش های مختلف رو در نظر بگیره..
الانم فکرکنم همینطور باشه...

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکمیل ظرفیت مهر ماه مرحله اولش هست و نیاز به هیچی هم نداره.مثل همین الان در سایت اعلام میشه.

arash_441

متخصص انرژی های نو
نه تو اخبار دانشگاه آزاد نوشته که گرایشم میشه عوض کرد شدیدا هم رو این نکته تاکید کرده که وجه تمایز تکمیل ظرفیت امسال همینه

arash_441

متخصص انرژی های نو
تکمیل ظرفیت مهر ماه مرحله اولش هست و نیاز به هیچی هم نداره.مثل همین الان در سایت اعلام میشه.

نه مهندس اینطور نیست اخبارو کامل پیگیری کنید گفتن که انتخاب واحد میکنیم باید ثبت نام بشه

arash_441

متخصص انرژی های نو
ممنونم از پاسختون...تکمیل ظرفیت کی هست؟؟؟باید چیکار کنم و نتایجش کی معلوم میشه؟؟؟

اواخر شهریور ماه انتخاب رشته مجدد میکنیم بقیه مراحلش احتمالان 26 شهریور یا همون موقع انتخاب واحد اعلام میشه

daneshi1

عضو جدید

فقط ریاضی خوندم... بنظرتون تو تکمیل قبولم؟

arash_441

متخصص انرژی های نو

فقط ریاضی خوندم... بنظرتون تو تکمیل قبولم؟

اگه روال قبلی بود حتماً قبول میشدی اما امکان داره کسانی دیگه با نمره بیشتر از واحدهای دانشگاهی دیگه و با گرایش دیگه مثلاً تبدیل انرژی جای شمارو تنگ کنن شیوه تکمیل ظرفیت امسال تغییر کرده

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دقیقا همینطوره اینم لینک خبر
http://www.arshadonline.ir/Pages/News-274.aspx
راستی اراک چطور شهریه ؟ دانشگاه آزادش گروه مکانیکش خوبه؟ می ارزه تو اراک طراحی بخونی؟

اینم یه لینک دیگه

http://www.phdazmoon.org/sanjesh_2857.html

اراک شهر یه پر از آلودگی هوا!.دانشگاه آزادش هم با اینکه 20 سالی هست ارشد میگیره ولی با رفتن استاد های به درد بخور سطح علمی استاداش پایینه.10 سال پیش دکتر فریبرز استاد پلی تکنیک اینجا درس میداده ولی الان...

znu67

عضو جدید
نه تو اخبار دانشگاه آزاد نوشته که گرایشم میشه عوض کرد شدیدا هم رو این نکته تاکید کرده که وجه تمایز تکمیل ظرفیت امسال همینه

ولی من این خبر رو نخوندم و ندیدم..
اینجوری شاید به نفع خیلیااااا نباشه!!!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگه شما قبول نشدید؟؟ پس دیگه چه تکمیل ظرفیتی؟؟ مگه کسی که قبول شده هم میتونه تو تکمیل شرکت کنه؟؟

nikoli

عضو جدید
دوستان کسی اطلاع داره که ساخت تو علوم تحقیقات شهرستان پذیرش دختر هم داره یا نه؟ واقعا نامردیه! فقط یه جا دختر بگیرن اونم فقط 23 تا کلا پذیرش داشته باشه، خیلی ناراحتم.

نگران نباش . ایشاالله قبولی.اما به نظرم شهر های نزدی تهران جای خاصی نیست که دختر بگیره.اصن ایشاالله می آی همین علوم تحقیقات.من خودم قبول شدم و می رم اما می شناسم کسایی را که قبول شدن اما سراسری میرن.

pouyanb

عضو جدید
نه دوستان عزیز فقط تو گرایش خودتون میتونید تکمیل ظرفیت شرکت کنید چون گرایشها ضریبها و ترازهای خاص خودشونو دارند و نمیشه دوباره تراز جدید برای تغییر گرایش اعلام کنند.

pouyanb

عضو جدید
کسی میدونه سهمیه بسیج برای تکمیل ظرفیت چطوری لحاظ میشه ؟اگه کسی آماری از سالهای گذشته داره خواهشا دریغ نکنه ممنون

بالا