¸¸▂▃▅▆█☃☃دفتر تالار☃☃█▆▅▃▂¸¸

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
به یکی گفتن فیل رو چه جئری میشه خورد؟! گفت لقمه لقمه.!
لطفا ادامه متن را با لبخند بخوانید:smile:
فکر میکنم بحث ایجاد زیر تالار رو من راه انداختم یهو برگشتم دیدم اینجا چه خبر شده.
همه انتقاد تند میکنن بعد چند نفر قهر میکنن بعد همه بر میگردن میگن عذر میخوام منظورم این بود منظورم اون نبود...
دوستان بزرگوار از تازه واردا تا مدیران محترم....
به عنوان یک عضو کوچک تالار میگم:
بیایید هیچ وقت زحمات دیگران را زیر سوال نبریم هر کاربری که حتی یک سوال حتی به اشتباه هم مطرح کرده اینجا ارزشمنده و جای تشکر داره چه برسه به اینکه چندین سال بدون چشم داشت مسئولیت قبول کرده زحمت کشیده.
همه اعضای تالار یا داشجو هستند یا شاغل یا بلاخره کارو زندگی دارن توقع زیادیه که مدیر یا دستیاران به تنهایی و به سرعت به امور رسیدگی کنند.
راه حل(جمله اول رو دوباره بخونید):
چه اشکالی داره مسئولیت هارو تقسیم کنیم؟ چه اشکالی داره دستیاران تالار مکانیک رو بیشتر کنیم؟ میایم به یه نفر میگیم مدیر شو یا دستیار شو اونم میبینه قراره این همه کارو تکی انجام بده این همه انتقاد تند بشنوه نه تنها قبول نمیکنه بلکه از تالار هم فرار میکنه.
نمیدونم از لحاط سطح دسترسی تالار این کار شدنیه یا نه ولی وظایف کوچک به افراد بیشتری باید واگذار بشه.
مدیرکل یه شرکت که نمیاد برگه مرخصی امضا کنه.
مورد بعد آیا اگر تعداد زیر بخش ها زیاد بشه کاربران به بخش های دیگه سر نمیزنن؟ خب تالار ابزار اشتراک داره.
مدیران محترم چند تا زیر بخش به بخش نرم افزار اضافه کنن واسه شروع تا به بقیه بخشها هم بقیه نظر بدن.
کاش اینجا هم مثل اونجا میشد...
سپاس...
شاد باشید...

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
به یکی گفتن فیل رو چه جئری میشه خورد؟! گفت لقمه لقمه.!
لطفا ادامه متن را با لبخند بخوانید:smile:
فکر میکنم بحث ایجاد زیر تالار رو من راه انداختم یهو برگشتم دیدم اینجا چه خبر شده.
همه انتقاد تند میکنن بعد چند نفر قهر میکنن بعد همه بر میگردن میگن عذر میخوام منظورم این بود منظورم اون نبود...
دوستان بزرگوار از تازه واردا تا مدیران محترم....
به عنوان یک عضو کوچک تالار میگم:
بیایید هیچ وقت زحمات دیگران را زیر سوال نبریم هر کاربری که حتی یک سوال حتی به اشتباه هم مطرح کرده اینجا ارزشمنده و جای تشکر داره چه برسه به اینکه چندین سال بدون چشم داشت مسئولیت قبول کرده زحمت کشیده.
همه اعضای تالار یا داشجو هستند یا شاغل یا بلاخره کارو زندگی دارن توقع زیادیه که مدیر یا دستیاران به تنهایی و به سرعت به امور رسیدگی کنند.
راه حل(جمله اول رو دوباره بخونید):
چه اشکالی داره مسئولیت هارو تقسیم کنیم؟ چه اشکالی داره دستیاران تالار مکانیک رو بیشتر کنیم؟ میایم به یه نفر میگیم مدیر شو یا دستیار شو اونم میبینه قراره این همه کارو تکی انجام بده این همه انتقاد تند بشنوه نه تنها قبول نمیکنه بلکه از تالار هم فرار میکنه.
نمیدونم از لحاط سطح دسترسی تالار این کار شدنیه یا نه ولی وظایف کوچک به افراد بیشتری باید واگذار بشه.
مدیرکل یه شرکت که نمیاد برگه مرخصی امضا کنه.
مورد بعد آیا اگر تعداد زیر بخش ها زیاد بشه کاربران به بخش های دیگه سر نمیزنن؟ خب تالار ابزار اشتراک داره.
مدیران محترم چند تا زیر بخش به بخش نرم افزار اضافه کنن واسه شروع تا به بقیه بخشها هم بقیه نظر بدن.
کاش اینجا هم مثل اونجا میشد...
سپاس...
شاد باشید...

به نظر من به جای اینکه این کار رو دوباره خودمون تجربه و یا آزمایش و خطا کنیم، بیایم از مدیریت تالار عمران بخش نرم افزار نظرشو بپرسیم که به چه میزان این کار در فعالیت تاثیر داشته؟ تاثیر مثبت و یا منفی؟ چیزی که من دیدم تمام زیر تالارها آخرین فعالیت علمی شون برای 4 تا 1 هفته پیشه! و این شاید زود قضاوت کردن باشه! ولی به نظر فعالیت کم ارزیابی می شه! می تونیم از تجربه بقیه تالار ها استفاده کنیم، به جای سعی و خطای دوباره!

آخرین ویرایش:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها همه تون حق دارید همه هم مقصرید :D

ناراحت نشید کاربرا خیلی از پستاشون اسپمه و مدیر وقت نمی کنه به همشون رسیدیگی کنه از اون طرف هم مدیر هم سرش شلوغه و دست تنها

پس همو درک کنید

دیدم سروش جان نوشته قراره براش دستیار انتخاب شه عالیه انشالله به وضع تالار بیشتر رسیدگی بشه

از هم دیگه هم ناراحت و دلخور نباشید

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هنوز تکلیف ارشد93 معلوم نشده من دارم با 4 نفر سر ارشد 94.95سر و کله میزنم!!
یه مدیر مجزا و تمام وقت فقط برای تاپیک ارشد میخوایم !!!

آقا من داوطلب مدیریت میشم
وقتشو دارم هم اعصابشو فقط تو تالار مکانیک خودرو باشه

آخرین ویرایش:

mzibast

عضو جدید
سلام

من کاملا با حرف های دوستان موافق هستم برخی از تالارهای مکانیک واقعاً زیاده از حد شلوغه و دارای مطالب غیر مرتبط می باشد. و برخی از دیگر تالارها اصلاً عملکرد خاصی ندارند و اگر بررسی شود مشخص است که مدت های طولانی از آن بازدید نشده و یا فعالیت صورت نگرفته ، برخی موضوعات هم چند تالار دارند که به نظر من باید همه یکپارچه سازی شوند تا بدین صورت دسترسی به مطالب آسانتر شود و از شلوغی های بیش از حد جلوگیری نمود. برخی مطالب هم اصلاً ربطی به موضوع تالار نداره و متاسفانه شاهد هستیم که اینگونه مطالب درج می گردند.

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
لطفا دوستان ساختار اصلی تالار رو طوری که همگی به اجماع رسیدن رو بگن
و بعد یکی یکی زیر تالارها
ممنون میشم این اتفاق زودتر بیوفته
لیست کامل عناوین تالار اصلی و زیر تالارها رو با همراهی هم طراحی کنیم تا هر چه زودتر اعمال بشه
آخرین ویرایش:

mzibast

عضو جدید
پیشنهاد

پیشنهاد

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
کلام نخست : اینکه برخی از دوستان از جمله خودم از وضعیت انتشار مطالب در برخی تالارها گلایه دارند یک چیز طبیعی است چرا که کنترل حجم وسیعی از مطالب کار بسیار سختی است من اعتقاد دارم که اگر قرار است جایی رو اصلاح کنیم باید اول خودمان را اصلاح کنیم پس بهتره که قبل از از اینکه تالارها اصلاح بشن ما خودمان مطالب را اصلاح کنیم درواقع هرچیزی را در جای خودش قرار دهیم. اینطوری هم زیبا میشه و دسترسی آسانتر بیایید برای یک بار هم که شده حرف ها را کنار بگذاریم و عمل کنیم دوستانی که فقط گلایه و یا ایراد می گیرن لطف کنن یک پیشنهاد هم برای اصلاح بدهند و فقط حرف نزنند بلکه عمل هم کنند دانستن کافی نیست باید به دانسته ی خود عمل کنیم.
مشکلات : مشکل اصلی که همه دوستان با آن مواجهه هستند و گلایه دارند شلوغی و عدم نظم در برخی از تالارها است.
پیشنهاد : پیشنهاد من این است که اول ساختار اصلی تالار را به اتفاق سایر دوستان تهیه کنیم و بعد زیر گروهای هر بخش را مشخص کنیم اینطوری دسترسی به مطالب آسانتر خواهد بود و تالار هم از بی نظمی خارج میشه من فقط برای نمونه یه چارت تهیه کردم که منظورم را بهتر به دوستان منتقل کنم هرچند که مطالب زیادی وجود دارد که در آن گنجانده نشده ولی هدف این بود که نحوه ساختار مشخص بشه
بنابراین دوستان ابتدا ساختار تالارهای اصلی را مشخص کنند. و زمانی که ساختارها مشخص شد در آینده ای نزدیک نوبت به ایجاد زیر گروها شود. به نظر من اینطوری بهتره و جواب خوبی هم می دهد چرا که پله ها را یکی یکی بالا می رویم
باتشکر از همه

عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند

پیوست ها

• 26.pdf
    30 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
مکالمه بنده با مدیر تالار عمران:

mmbidhendi گفت:
yosoufe گفت:
سلام

در زیر تالار نرم افزار مکانیک گروهی می خوان مانند زیر تالار نرم افزار تالار عمران، برای هر نرم افزار زیر تالار مجزا درست کنند! به نظر من این کار باعث کم شدن فعالیت تالار بوِیژه تازه وارد ها می کنه! به دو دلیل!

اول اینکه وقتی یه تاپیک منسجم برای هر نرم افزار وجود داشته باشه، (به جای یک زیر تالار) افراد متخصص اون نرم افزار سریع تر از سوال های جدید با خبر می شن چون فقط در یک تاپیک عضو هستند. ولی وقتی زیرتالاری وجود داشته، کمتر پیش میاد که فرد متخصص در زیر تالار بچرخه و به سوالات جدید که در تاپیک های جدید ایجاد شدن پاسخ بده و از وجود اینها آگاهی پیدا کنه! پس اعضا ترجیه می دن که در یک پست منسجم سوالشونو بپرسن تا سرعت پاسخ گرفتنشون بالا بره

دوم در تالار مکانیک، ایجاد هر تاپیک جدید مستلزم تاییدیه از طرف مدیریته که گاهی این تاییدیه چندین روز یا هفته طول می کشه! این باعث می شه عضو جدید بی خیال تاپیکی که ارسال کرده بشه و بره تو تاپیک های موجود دوباره سوالشو بپرسه که گاهی هم که سوالش مربوط به تاپیک نیست. و باعث بی نظمی می شه!

حالا می خواستم ببینم شما که این زیر تالار ها رو بوجود آوردید در زیر تالار نرم افزار، نظرتون چیه؟ این کار رو مفید دیدید؟ هم از لحاظ نظم و هم مهمتر از اون از لحاظ میزان فعالیت!

مرسی!

سلام دوست عزیز ، کلاً زیر تالار چیز خوبیه ولی به شرطی که منسجم باشه ... ببینید خیلی پر و بال دادن به تالار نرم افزار ها باعث سردرگمی میشه بدتر .. ما یه سایت خوب داریم به اسم iransaze.ir برید ببینید قاطی میکنید از بس زیر تالار داره ... کلاً به نظر من بهتره که زیر تالار نرم افزار برای هر رشته ای به 2-3 تا نرم افزار اصلی محدود بشه و تالار اصلی بمونه برای سایر نرم افزارها .. مثلاً برای شما مهندسین عزیز مکانیک 2-3 تا نرم افزار خیلی مرجع دانشجویی وجود داره و بقیش خیلی تخصصی میشه .. بهتره برای همون 2-3 تا زیر تالار درست کنید و بقیه بمونه توی تالار اصلی .. حالا باز هم خودتون میدونید . :)

mer30fery

کاربر ممتاز
ببینید بحث پیدا کردن مطلب با پرسیدن سوال جدید متفاوته! برای پیدا کردن مطلب معمولا همه از موتور جستجو خود سایت و یا از گوگل استفاده می کنن! و افراد کمی شروع می کنن کل تالار رو ورق زدن! ولی برای سوال کردن، فردی که می خواد سوال جدید بپرسه، دنبال جایی می گرده که سوالش زودتر پاسخ داده بشه.
یعنی وقتی یه فرد تازه کار میاد تو تالار، و می بینه که تو یه پستی، اکثره سوالات داره جواب داده می شه، راحت تر می تونه به اون پست اعتماد کنه!

تا وقتی که ببینه یه زیر تالار هست با کلی سوال بی پاسخ و اگر هم پستی ایجاد کنه، دو هفته بعد تایید می شه و منتشر می شه! اگه پاسخ ها به روال قبل ادامه پیدا کنه، بسیار هم عالی ست! ولی من شک دارم زیر تالار درست کردن فعالیت ها رو حتی در همین سطحی که هست، نگه داره! به نظر من سطح فعالیت تالار رو کم خواهد کرد!

این بدین معنی نیست که تالار رو مرتب نکنیم! همین روشی که الان یه سری از پست ها دارن جا به جا می شن و یا حذف می شن، خوبه. (منظور از کلمه پست تو حرفام هیچ جا مقام نبوده ها! منظورم کلمه تاپیک بوده. از این به بعد اصلاح می کنم) بعدشم فک می کنم به راحتی بشه مطالب یه تاپیک رو با تاپیکی دیگر ادقام کرد!

اینکه یه موضوع یا یک سوال از طرف یک کاربر جدید کجا مطرح میشه یه بحثه و اینکه اون سوال توسط کاربران به نسبت قدیمی پاسخ داده میشه یا نه یه بحث دیگس.
ولی مطرح کردن سوالای بی مورد در تاپیک های مهم شده برای بدست اوردن پاسخ سریع فقط به این دلیل که اون تاپیک بیشتر دیده میشه اشتباه محضه.

من به عنوان یه عضو کوچیک و صرفا از روی علاقه به مبحث نرم افزار solidworks هر مطلبی که در هر تاپیکی پرسیده بشه هم پیدا میکنم هم اگر بتونم پاسخ میدم.

ولی اینکه هر سوالی از هر مبحثی در یک "تاپیک" تلمبار بشه خیلی جالب به نظر نمیرسه.
ایجاد تاپیک جدید که به درستی نیازمند تایید مدیر تالار هست برای جلوگیری از همین بی نظمیه.
وایجاد "زیر بخش" تداخلی با بی نظمی نداره.

من پیشنهادم فقط در مورد بخش نرم افزار های تخصصی تالار مکانیکه که بشدت نیاز منده "زیر بخش" هست و در مورد سایر بخش های تالار مکانیک نظر خاصی ندارم.
در اون "زیر بخش" میتونه تاپیک هایی مناسب با اون بخش "مهم شده" باشه
و به راحتی میتوان در هر تاپیکی به راحتی "مشترک" شد.
نظرات شما و سایر کاربران محترمه و ایجاد نظر سنجی راه حلی مناسب و تصمیم نهایی با مدیریت تالار مکانیک

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
اینکه یه موضوع یا یک سوال از طرف یک کاربر جدید کجا مطرح میشه یه بحثه و اینکه اون سوال توسط کاربران به نسبت قدیمی پاسخ داده میشه یا نه یه بحث دیگس.

ولی مطرح کردن سوالای بی مورد در تاپیک های مهم شده برای بدست اوردن پاسخ سریع فقط به این دلیل که اون تاپیک بیشتر دیده میشه اشتباه محضه.

فعلا هدف اصلی ما باید بالا بردن میزان فعالیت اعضا و جذب اعضای جدید باشه! یعنی باید محیط به گونه ای باشه که عضو جدید ایجاد رضایت کنه و بتونه به راحتی به جوابش برسه! تاپیک مهم شده کارش همینه! یعنی بار علمی ش از بقیه بیشتر. به نظر من کاملا درسته همه بیان سوال هاشون رو اونجا بپرسن! چه اشکالی داره؟

من به عنوان یه عضو کوچیک و صرفا از روی علاقه به مبحث نرم افزار solidworks هر مطلبی که در هر تاپیکی پرسیده بشه هم پیدا میکنم هم اگر بتونم پاسخ میدم.
دست شما درد نکنه ولی شاید خیلی ها مثل شما نباشن!

ولی اینکه هر سوالی از هر مبحثی در یک "تاپیک" تلمبار بشه خیلی جالب به نظر نمیرسه.
ایجاد تاپیک جدید که به درستی نیازمند تایید مدیر تالار هست برای جلوگیری از همین بی نظمیه.
وایجاد "زیر بخش" تداخلی با بی نظمی نداره.
وقتی سوال پرسیدن در یک تاپیک راحت تره، چرا بیایم سختش کنیم که کاربر منتظر تاییدیه باشه؟ که معلوم نیست چند وقت دیگه تایید بشه! به نظر من کار درستی نیس! باید سعی کنیم همیشه محدودیت ها رو کم کنیم به جای زیاد کردنشون! و تلمباری هم بی نظمی نیست! اتفاقا منسجم بودنه! بعدشم اعضا می تونن با پرکردن فیلد موضوع برای پرسششون، اون رو متمایز از بقیه کنند که راحت تر با موتور های جستجو پیدا بشه!

design46

عضو جدید
سلام به دوستان
کسی میتونه این سوال رو برام حل کنه
مربوط به درس طراحی اجزا هستش
خیلی نیاز دارم
ممنون از همتون

تو این شکل طول هر میله 30 سانتی متر , زاویه بین دو میله 60 درجه , وزنه پایین 10 کیلوگرم و قطر میله ها 2.5 سانتی متر است
اگه ممکنه دوستان ضریب اطمینان طراحی و مقدار تنش های مجاز رو برام حساب کنید
خیلی ممنون از همتون

CAM00307-1.jpg

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
من همه کارایی که باید در مورد زیر تالارها انجام میشد رو به ادمین گفتم
لطفا خودتون هم پیگیری کنید تا سریع اعمال بشه

حلالم کنید:gol:
س مثل سروش7(خداحافظ)

چیه؟ رفتی مهندس به کل؟

بابا مدیریت و خواستی بی خیال شو! ولی تالار و نه! باش باهم کلی چیز میز یاد می گیریم! حداقل به عنوان یه عضو!

بیا و یه سنت شکنی خوب بکن تو تالار! ثابت کن می شه مدیر بازنشسته، عضو فعال هم بمونه. (البته اگه قصد رفتن و بازنشستگی داری)

mer30fery

کاربر ممتاز
فعلا هدف اصلی ما باید بالا بردن میزان فعالیت اعضا و جذب اعضای جدید باشه! یعنی باید محیط به گونه ای باشه که عضو جدید ایجاد رضایت کنه و بتونه به راحتی به جوابش برسه! تاپیک مهم شده کارش همینه! یعنی بار علمی ش از بقیه بیشتر. به نظر من کاملا درسته همه بیان سوال هاشون رو اونجا بپرسن! چه اشکالی داره؟
اینجا مثل یه پادگان سربازی هر روز و هر روز اعضای جدیدی داره که شاید خیلی نه به قوانین آشنایی داشته باشن نه به نظم انسجام و این بحثی که اینجا مطرحه اهمیت بدن.
مهم اینه که اعضای قدیمی کاربران تازه وارد رو هدایت کنن و اونا هم با نظم و قانون آشنا بشن نه اینکه قدیمی ها آداب تازه واردان رو رعایت کنن.
راحت به جواب رسیدن عین اینه که روز اول سربازی بگی من کارت پایان خدمتمو میخوام...!:biggrin:

دست شما درد نکنه ولی شاید خیلی ها مثل شما نباشن!

اعضای فعال تا اونجا که من میدونم این کارو میکنن
و یک صفحه از یک بخش تا یک هفته طول میکشه که به صفحه بعد منتقل بشه.
منظور من بخشهای تالار مکانیکه نه تالار های دیگه ای مثل تالار گفتگوی آزاد و عکس و ... که اصلا به اونا کار ندارم.
پس اگر این همه کاربر قدیمی برای پاسخ گویی به تاپیک های جدید حداقل هفته ای دو بار هم از یک صفحه یک بخش بازدید کنن فکر کنم کافی باشه

وقتی سوال پرسیدن در یک تاپیک راحت تره، چرا بیایم سختش کنیم که کاربر منتظر تاییدیه باشه؟ که معلوم نیست چند وقت دیگه تایید بشه! به نظر من کار درستی نیس! باید سعی کنیم همیشه محدودیت ها رو کم کنیم به جای زیاد کردنشون! و تلمباری هم بی نظمی نیست! اتفاقا منسجم بودنه! بعدشم اعضا می تونن با پرکردن فیلد موضوع برای پرسششون، اون رو متمایز از بقیه کنند که راحت تر با موتور های جستجو پیدا بشه!
تایید مربوط به ایجاد تاپیکه ولی ایجاد یک پست در یک تاپیک شرط و شروطی برای تایید نداره.داره؟
محدودیت اینه که هرچی سوال و جواب و آموزش درخواستو نکته و فیلم و فایلو تمرین و بحثو هزار تا چیز دیگه درباره مثلا سالیدورکز در یک تاپیک انجام بشه نه یک بخش.
تا ببینیم نظر بقیه چیه.

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام به دوستان
کسی میتونه این سوال رو برام حل کنه
مربوط به درس طراحی اجزا هستش
خیلی نیاز دارم
ممنون از همتون

تو این شکل طول هر میله 30 سانتی متر , زاویه بین دو میله 60 درجه , وزنه پایین 10 کیلوگرم و قطر میله ها 2.5 سانتی متر است
اگه ممکنه دوستان ضریب اطمینان طراحی و مقدار تنش های مجاز رو برام حساب کنید
خیلی ممنون از همتون

CAM00307-1.jpg
درود
این هم یک نمونه از رعایت نکردن قوانین
نمی دونم چرا بعضی از اعضا قوانینی که به راحتی قابل تشخیص هست و نیازی به خوندن هم نداره را رعایت نمی کنند.
در مورد زیر تالار نظر من هم به نظر یوسف نزدیکتر هست.
برای تالاری مانند نرم افزار برای چند نرم افزار که تاپیک ها فعال تر و نرم افزار کار بردی تر هست می تونیم زیر تالار بزنیم .
البته اون وقت باید برای هر زیر تالار حداقل یه مسئول انتخاب بشه.

mer30fery

کاربر ممتاز
درود
این هم یک نمونه از رعایت نکردن قوانین
نمی دونم چرا بعضی از اعضا قوانینی که به راحتی قابل تشخیص هست و نیازی به خوندن هم نداره را رعایت نمی کنند.
در مورد زیر تالار نظر من هم به نظر یوسف نزدیکتر هست.
برای تالاری مانند نرم افزار برای چند نرم افزار که تاپیک ها فعال تر و نرم افزار کار بردی تر هست می تونیم زیر تالار بزنیم .
البته اون وقت باید برای هر زیر تالار حداقل یه مسئول انتخاب بشه.
من دقیقا با نظر شما موافقم.این بنده خدا هم تقریبا تازه وارده.
تا اونجا که من میدونم "مدیر تالار" مسئول انتقال پست های نامربوط به موضوع ، به بخش یا تاپیک مرتبطه.
و این کار در تالار های دیگه انجام میشه ولی اینجا رو نمیدونم.
اگر تعداد زیر بخش زیاد مخالف داره ، حداقل نیاز به بخش جداگانه برای نرم افزار های SOLIDWORKS و CATIA و ANSYS احساس میشه سایر نرم افزارها میتونن همچنان به عنوان "تاپیک مهم" باقی بمونن.
انتخاب مسئول هم میتونه برای هر بخش بسیار مناسب و راهگشا باشه.

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من همه کارایی که باید در مورد زیر تالارها انجام میشد رو به ادمین گفتم
لطفا خودتون هم پیگیری کنید تا سریع اعمال بشه

حلالم کنید:gol:
س مثل سروش7(خداحافظ)

خوب اینم آخر و عاقبت .......................... (هیچی نگم)

حالا که سروش جان تصمیمشو گرفته و داره ترکمون می کنه باشه

از همه مدیرای زیر تالار ها می خوام حواسشون بیشتر به تالار باشه ممنون

bhabdi

عضو جدید
دوستان مدیر سلام.
من یک هندبوک اورجینال اشری 2013 به همراه سی دی اش دارم که از خود اشری برام اومده. میشه راهنمایی کنین که کجا می تونم توی تالار بفروشمش؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

قسمت سیستمهای انرژی و انرژی های نو خیلی راکده .... من خودم دو تا پست از عهد بوق 4 هفته پیش اونجا پست گذاشتم هنوز تائید نشده مثل اینکه منتظره وزیر نیرو تائید اش بکنه؟!!!

سلام.وقت بخیر.اقا من یه تایپیک تو بخش ازاد داشتم با این عنوان که :با ٣۵میلیون چه کارایی میشود انجام داد؟
بعد یهویی وسط بحثامون حذف شده!!!!! چرا؟!!!؟

¸¸▂▃▅▆█☃☃دفتر تالار☃☃█▆▅▃▂¸¸

:Dکاملا عادیه

من خودم تا حالا دو بار تو تاپیک مباحث مشاوره ای دو بار سوالهای مختلف در مورد مشکلام پرسیدم هنوزکسی ج نداده پاکش کرده :D

فک کنم چیزایی ک خودش بلد نیس ج بده رو میپاکه :razz:
وااااا خب مدیر جواب نده! ما که از ایشون انتظاری نداریم که!!!

یعنی مدیر خودش پاک میکنه؟!؟ خو اخه چرا؟! ما که چیز خاصی نمیگفتیم!
فک کردم خودش یهویی پاک شد!

بخوام ب مدیر بگم یه تایپیکی رو حذف کنه باید ب کی بگم مدیرش کجاس؟!

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.وقت بخیر.اقا من یه تایپیک تو بخش ازاد داشتم با این عنوان که :با ٣۵میلیون چه کارایی میشود انجام داد؟

فک کنم تو تالار مشاوره زده بودی نه ؟
صب دیدم ی همچین تاپیکی رو مدیرش پاکید
شایدم من اشتباه دیدم
آدرس رو اشتباهی اومدین..
اینجا مدیریت تالار مکانیک هست!!!

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
وقت بخیر شما باید به تالار گفتگوی آزاد مراجعه کنید اینجا تالار مکانیکه.
موفق باشید

بالا