¸¸▂▃▅▆█زنگ تفریح - کپ خودمونی █▆▅▃▂¸¸

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز نرفتم، الان دارم میرم!!

نه تو ایران نمیشه. چون ما زیر چتر مغناطیسی زمین هستیم و این میدان مغناطیسی اون بادهای خورشیدی رو به سمت قطب زمین منحرف میکنه.
بدرود...:gol:

یعنی در قطب جنوب هم دیده میشه؟؟
شبت شفقی باشه

Andromeda Galaxy

عضو جدید
شفق‌های قطبی در مکانی مانند زمین توسط بادهای خورشیدی ایجاد می‌شود ولی کشورمون را نمیدونم

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
شفق‌های قطبی در مکانی مانند زمین توسط بادهای خورشیدی ایجاد می‌شود ولی کشورمون را نمیدونم

هیچ چیز غیر ممکنه که نیست ولی بنا به دلیل استارتر عزیز تقریبا بعیده در ایران هم دیده بشه

خواهش میکنم .چه خبرا خوبین خوش میگذره ؟ همیشه فعالی ها.

شما هم که نیستین

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز

Andromeda Galaxy

عضو جدید
در مشتری و زحل قطب‌های مغناطیسی قوی تری وجود دارد و هر دو آنها کمربند تشعشع بزرگی دارند. و شفق‌های قطبی به وضوح توسط تلسکوپ هابل در آنها دیده شده. در اورانوس و نپتون نیز شفق قطبی وجود دارد.

Andromeda Galaxy

عضو جدید
12بهمن89 نشست گروه نجوم مدیریت به عهده من بود:) اینکه اون روز نشست رو هوا بود به کنار......
منم حس مدیریتم گل کرده بود هی گیر میدادم:yellowcard: وهی خبرا جدید میگفتم رویدادهای12تا رسیدم به15.یدفعه یادم اومد 15 بهمن مقارنه سیارک ویستا وستاره مو-قوس
...گفتم همه قبول کردن
آخر نشست با ذوق زیاد گفتم یه مقارنه دیگه هم داریم مریخ وتوضیح دادم در حد المپیک
نشست بعد یه پسرا عکس آورد ثابت کنه من اشتباه کردم وهمه تائید کردن که من اشتباه کردم اون مقابله بوده منم که گیج میزدم خدا آبروم رفت .آندرومدار کمک.....نه مقابله بوده .....چی گفتم رفت:wallbash:.......من مطمئنم مقارنه بود ولی هیچکس باور نکرد.......:cry::cry::cry:
نشست بعد یکی اومد ثابت کرد که اشتباه شده ومن درست گفتم آبروم رفته بود همه برام خندیده بود......
حالا اسم مقارنه که میاد یاد نشست میفتم که دیگه رو هوا حرف نزنم:mad::mad:

mehdi 2010

عضو جدید
12بهمن89 نشست گروه نجوم مدیریت به عهده من بود:) اینکه اون روز نشست رو هوا بود به کنار......
منم حس مدیریتم گل کرده بود هی گیر میدادم:yellowcard: وهی خبرا جدید میگفتم رویدادهای12تا رسیدم به15.یدفعه یادم اومد 15 بهمن مقارنه سیارک ویستا وستاره مو-قوس
...گفتم همه قبول کردن
آخر نشست با ذوق زیاد گفتم یه مقارنه دیگه هم داریم مریخ وتوضیح دادم در حد المپیک
نشست بعد یه پسرا عکس آورد ثابت کنه من اشتباه کردم وهمه تائید کردن که من اشتباه کردم اون مقابله بوده منم که گیج میزدم خدا آبروم رفت .آندرومدار کمک.....نه مقابله بوده .....چی گفتم رفت:wallbash:.......من مطمئنم مقارنه بود ولی هیچکس باور نکرد.......:cry::cry::cry:
نشست بعد یکی اومد ثابت کرد که اشتباه شده ومن درست گفتم آبروم رفته بود همه برام خندیده بود......
حالا اسم مقارنه که میاد یاد نشست میفتم که دیگه رو هوا حرف نزنم:mad::mad:
مهم نیست بوده یا نه مهم اینه که شما درست گفته بودین 100 درصد اون پسره عقده ای بوده و میخواسته لجبازی کنه.من با اینکه از نجوم زید حالیم نیست اما میدونم حق با شما بوده .

Andromeda Galaxy

عضو جدید
مهم نیست بوده یا نه مهم اینه که شما درست گفته بودین 100 درصد اون پسره عقده ای بوده و میخواسته لجبازی کنه.من با اینکه از نجوم زید حالیم نیست اما میدونم حق با شما بوده .

آره آخرش به نفع من تموم شد.نه اونم با اطمینان میگفت.مقسی منم زیاد حالیم نیس ولی شما نه بلدی یکم

mehdi 2010

عضو جدید
اینو امشب درست کردم خوب شده؟

بالا