·▪•●سوالات و درخواست آموزش نرم افزارهای مهندسی شیمی ●•▪·

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
کسي ميدونه چطور ميشه HYSYS رو به DeltaV و يا yokogawa اتصال داد؟

Ali Bitaraf

عضو جدید
سلام دوستان
اگر کسی نزم افزار های زیر رو داشته باشه ممنون میشم که اونها رو شیر کنه. مربوط میشه به شبیه سازی واحدهای معدنی
Sys CAD و MetSim

mezak

کاربر فعال
سلام
در مورد فرآیند اسمز معکوس آیا نرم افزاری به اسم رزا (احتمالاً اینجوری نوشته میشه: ROZA)جهت شبیه سازی و ... غیره وجود داره؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
:gol:

تکتم شنوایی

عضو جدید
سلام میشه آموزش نرم افزار طراحی مبدلها Aerotran---ASPEN-B jac وفایل دانلود خو نرم افزار رو اگه کسی داره بذاره
ممنون

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
سلام میشه آموزش نرم افزار طراحی مبدلها Aerotran---ASPEN-B jac وفایل دانلود خو نرم افزار رو اگه کسی داره بذاره
ممنون

سلام
یه فایل اموزشی اسپن بی جک دارم که تنها برای اعضای فعال تالار قرار هستش که گذاشته بشه...اما در مورد خود نرم افزار شما اگه پکیج نرم افزاری Aspen One
رو دانلود کنید که لینکش در تالار موجوده نرم افزار اسپن بی جک هم داخلش موجود هست....
موفق باشید

sm1989

عضو جدید
سلام...
من نیاز شدیدبه آموزش نرم افزارAleoSoft 3D Flash Slidshow Creator دارم خواهش میکنم اگه دارید واسم بذارید.
باتشکر فراوان...

m-n2010

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
منم آموزش نرم افزار HEC-RAS
مدل سازی جریان آب در رودخانه هارو می خواستم اگه دوستان کمکم کنن ممنون میشم

amir365

عضو جدید
کتابی که وجود نداره ولی می تونی از هلپ ورژن های جدید استفاده کنی کامله.

آخرین ویرایش:

amir365

عضو جدید
یک موسسه بسیار عالی داخل تهران هست به نام شرکت دانشگران صنعت پژوه ولی باید درخواست بدید تا وارد نوبت بشید چون معمولا این شرکت برای دانشجویان کلاس آموزشی برگزار نمی کنه و برای پرسنل شرکت نفت....
این آدرش دفترشونه:
تهران خیابان بهار جنوبی مجتمع تجاری و اداری بهار طبقه دهم اداری شماره 747
تلفن: 6-77616702
آدرس الکترونیکی: Info@dsprt.com
اگه اطلاعات بیشتری خواستید به من ایمیل بزنید.

sm1989

عضو جدید
باسلام مجدد من واقعا به آموزش مکتوب این نرم افزار احتیاج دارم لطفا اگه دارین برام بذارید مرسی
AleoSoft 3D Flash Slidshow Creator
یا همون
3D Slidshow Creator
کارباهاش راحته امامن به یه pdfآموزشی احتیاج دارم:cry:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
باسلام مجدد من واقعا به آموزش مکتوب این نرم افزار احتیاج دارم لطفا اگه دارین برام بذارید مرسی
AleoSoft 3D Flash Slidshow Creator
یا همون
3D Slidshow Creator
کارباهاش راحته امامن به یه pdfآموزشی احتیاج دارم:cry:

جای درخواست شما در این تاپیک نمی باشد. به این سایت مراجعه کنید.
http://www.flashslideshow-maker.com/tutorial-aleo-flash-slideshow.html

hossein_t

عضو جدید
یکشنری تخصصی مهندسی شیمی میخوهم.نیاز فوری

mohandes88

عضو جدید
سلام (نياز فوري)
من درباره curve fitting (در بحث تعيين سينتيك واكنش)دنبال يك نرم افزار مي‌گردم. كسي ميتونه اين نرم افزار رو با جزوه اموزشي برام معرفي كنه

آخرین ویرایش:

motaleby

عضو جدید
آموزش Pipesim

آموزش Pipesim

کسی از دوستان به جز فایل های زیر، جزوه ای از آموزش Pipesim نداره؟ اینا فقط چند مثال حل شده برا چند مورد خاصه و توضیحات کاملی از کلیه امکانات و ابزار موجود نداره

http://www.4shared.com/document/7NSkvmBe/PIPESIM_20061_Fundamentals.htm
http://www.4shared.com/account/docu...v2007_course_manual.html?sId=P4PSNED4q5hr5sEI

ضمنا ممنون میشم اگه یکی یه جزوه ای از آموزش نرم افزار HWhyd که برای محاسبات هیدرات به کار میره، آپلود کنه.

آخرین ویرایش:

Nima-1

عضو جدید
آموزش نرم افزار

آموزش نرم افزار

آموزش، لطفاً در مورد aMDEA اگر فایل نرم افزار دارین ، خبر بدین.:que:

ebrahim roustaee

عضو جدید
سوال در باره نرم افزار aspen b jac

سوال در باره نرم افزار aspen b jac

بچه ها سلام
یه سوال راجع به aspen دارم کسی میتونه جواب بده . ضمناً اگه مطلب آموزشی در ارتباط با این نرم افزار به فارسی دارید ممنون میشم راهنماییم کنید.
آیا میشه تو aspen یه هیت اکسچنجر طراحی کرد بعداز طراحی مکانیکال aspen محاسباتشو بده.

R.BAHREINI

عضو جدید
بچه ها سلام
یه سوال راجع به aspen دارم کسی میتونه جواب بده . ضمناً اگه مطلب آموزشی در ارتباط با این نرم افزار به فارسی دارید ممنون میشم راهنماییم کنید.
آیا میشه تو aspen یه هیت اکسچنجر طراحی کرد بعداز طراحی مکانیکال aspen محاسباتشو بده.

سلام
اگه با ورژن 7.1 كار ميكني تو قسمت EDR OPTION ميتوني اين كار رو انجام بدي
با سپاس

آخرین ویرایش:

omid oil company

عضو جدید
سلام آقای پیرجو من نرم افزار
Process Ecology Hydrate رو واسه محاسبه هیدارت آبی دانلود کردم بعد از طریق hysys-tools-perference-extension-rigester an extension خواستم به هایسیس ادش کنم error میده من الان یه هفته این موضوع درگیرم کردم منتظر کمک شما هستم با تشکر

omid oil company

عضو جدید
آموزش نرم افزارهای در خواستی خود را در این تاپیک مطرح کنید. در صورت مشاهد هر گونه تاپیک از کاربران آن تاپیک حذف می شود.
با تشکر.

Process Ecology Hydrate رو واسه محاسبه هیدارت آبی دانلود کردم بعد از طریق hysys-tools-perference-extension-rigester an extension خواستم به هایسیس ادش کنم error میده من الان یه هفته این موضوع درگیرم کردم منتظر کمک شما هستم با تشکر

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

سلام، از کجا دانلودش کردید؟

popo67

عضو جدید
سلام مهندس خسته نباشید.آموزش poly math رو میخاستم.باتشکر

rad65

عضو جدید
سلام دوستان
کسی می تونه به من در مورد مدل سازی کندانسینگ بخار آب روی لوله خنک با نرو افزار فلوئنت راهنمایی بده.
من از چه مدلی می تونم استفاده کنم؟

helisa

عضو جدید
یه سری اطلاعات در مورد نرم افزار solar winds می خواستم
ممنون می شم اگه کمکم کنید

mchjgh

عضو جدید
سلام
من می خوام توی فلوئنت از جریان گاز طبیعی استفاده کنم اما توی مواد نداره
ایا نیست توی فلوئنت؟
اگر نیست چگونه براش تعریف کنم ؟
ویسکوزیته گاز طبیعی و چگالی ان چنده ؟