«تفسير شما از اين تصوير چيه؟»

lopht

عضو جدید
این نشون دهنده اینه که هر دو یه نیت دارن ولی روششون با توجه به شرایطشون فرق میکنه
میشه گفت برای یکی سقوط باعث حذفش میشه و یکی صعود!

GMFAR

عضو جدید
از یه زاویه دیگه هم اینه....
کاری که برای یک نفر به معنای سقوط هست، میتونه برای یکی دیگه به معنای اعتلاء باشه...
فقط انتخاب درست شرطه!!!

فلسفم خرابه چون روستاییم!! شما ببخشید...

mr-adler

عضو جدید
چرا راه دور می رید؟!
این اقاهه گشنش شده و چون نمیتونه بره زیر آب به خودش سنگ میبنده تا سنگه ببردش زیر آب...
بعدش با کمال تعجب میبینه ماهییه خودش با پای خودش داره میاد بیرون تعجب میکنه و تو ذهنش میگه(تو آسمونا دنبالت می گشتم ....!!!)
در آخر ماهی بیچاره تبدیل میشه به کباب ماهی بیچاره و ...

راستی ماهی زیر آب چطوری بادکنک رو باد کرده؟؟؟!

mona fard

عضو جدید
تو ی سازمان ها یه کاری سر آدم میارن ک راهی جز خودکشی نداره:cry:

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من یعنی تو جایی که مشکلات هست و کارا خوب پیش نمیره به جای کمک به اینکه نذاریم مشکل باشه و به مسئولش کمک کنیم اون مسئول رو عوض می کنیم و فکر می کنیم که درست میشه یعنی میگن درست میشه اما بازم همونه
مثل برداشتن خانم دستجردی

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
میخواد با اون سنگه بزن بادکنک رو بترکونه ماهیه نجات پیدا کنه.....:biggrin:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مسمومیت محیط و دلشکستگی ضعیفان

baran.clever

عضو جدید
با كمال تعجب تقريبا تمامي دوستان نظر منفي براي تصوير داشتن! البته حق هم دارين چون قيافه مرد بسيار غمگينه اما اين نميتونه فقط معناي منفي داشته باشه. تو يه سازمان براي پيدا كردن راه درست و پر سود يك مدير و يا حتي كاركنان راه هاي متفاوتي رو تجربه ميكنن تا اوني رو كه به دردشون ميخوره رو پيدا كنن. مرد روي خشكي ( شرايط كنوني) به نتيجه مطلوب نرسيد و يا ماهي در دريا ، خواستن كه راه ديگه اي رو برن. راهي متفاوت از بقيه. مرده ميتونست كه بپره تو آب اما يه سنگ وصل كرد به خودش تا متفاوت باشه. ماهي بادكنك. اما نكته ديگه هم اينه كه هر كدوم به اندازه توانشون راه رو انتخاب كردن. چهره ناراحته مرد هم بخاطره نارضايتي از شرايط موجود و ميتونه كمي دلنگراني بخاطر آينده باشه. اما قبول دارم كه راهي انتخاب كرده بسيار پرخطره. طوري كه احتمال مرگ نيز وجود داره اما از كجا معلوم كه عمق رودخونه زياد باشه طوري كه باعث مرگش بشه؟ :que:

Unline

عضو جدید
تفسیرش شاید این باشه که

There Is Always Another Choise

تفسیر سازمانیش هم شاید این باشه که - راهی که برای شما نابودی رو به همراه داره - برای سازمان دیگری میتونه احیا رو به همراه داشته باشه

مرد اگر از بادکنک استفاده کنه "بالا" میره و ماهی اگر از سنگ استفاده کنه از مرگ نجات پیدا می کنه و از خطر دور میشه

به موضوعاتی چون ابزاری که در اختیار داریم - تاثیری که محیط میتونه روی تصمیمات ما بذاره و رد تک روی و استفاده از ایده های دیگران هم میتونه اشاره داشته باشه

شاید بشه گفت نگاهت رو عوض کن - ابزار درست رو انتخاب کن و جایگاه خودت رو پیدا کن - چیزی که برای ما عامل نابودیه میتونه برای شخص مقابل عامل بقا باشه و همین موضوع میتونه به ما کمک شایانی بکنه

عکس خوبی بود - منتها چون نتونستم با تمرکز بهش فکر کنم احساس می کنم تفسیر خوبی نکردم درباره اش - باید دید نظر دوستان چیه - فعلا در فکر ایجاد تاپیک جدیدم هستم ...

linktaz

کاربر بیش فعال
به نظر من:
ماهي با اينكه شرايط محيطي اش اونقدر محدوده اما تونسته خودشو بكشه بالا.اما يه اون آدم با اينكه ميتونه خيلي ايده هاي بهتري داشته باشه و خيلي راحتر از ماهي به سمت بالا بره داره نزول ميكنه و جاي ماهي رو ميگيره!

بالا