«تفسير شما از اين تصوير چيه؟»

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من این تصویر داره میگه گاهی وقتا توو یه سازمان تصمیمات اشتباه مدیریتی باعث میشه افراد زیر گروه این سازمان تاوان این اشتباهو بیپردازن

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یکم گنگه برای من . انگار اون ماهی منایع سازمانی هست که راحت داره از دست میره و اون آدم هم با کار اشتباه داره کاری میکنه که غرق شه اما انگار داره به نجات ماهی (منابع) فکر میکنه اما این کارش باعث میشه خودش از بین بره و منابع هم باز به هدر برن . یکمی گنگه

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکم گنگه برای من . انگار اون ماهی منایع سازمانی هست که راحت داره از دست میره و اون آدم هم با کار اشتباه داره کاری میکنه که غرق شه اما انگار داره به نجات ماهی (منابع) فکر میکنه اما این کارش باعث میشه خودش از بین بره و منابع هم باز به هدر برن . یکمی گنگه
منم قبول دارم گنگه ولی چون به نظرم ادمو توو فکر میبره وهم اینکه رابطه ای هم با مدیریت و سازمان میتونه داشته باشه خواستم ببینم نظر دوستان چیه

به نظرم این تفسبر های مختلفی ازین تصویر کرد....هرچه قدر فکر مینی روش یه نظر به ذهن ادم میرسه....به هرحال ممنون که استقبال میکنین

eng-zeinab

عضو جدید
اونایی که اون بالا بالا هستن از این اشتباها میکنن ،ما که این پایین پایینا هستیم باید تاوان پس بدیم همین!!!!!!!!!!!!!:(

white angel

عضو جدید
شاید برداشت من بی ربط باشه ولی به نظرم میشه اهمیت شناخت محیط و موقعیت سازمان رو هم برداشت کرد ازش.ما با قرار دادن خودمون یا سازمان توی شرایط نامناسبی که البته شاید برای دیگری سود و پیشرفت همراه داره نه تنها چیزی عایدمون نمیشهبلکه حتی ممکنه مثل خودکشی باشه و زمین نابودیمون رو ایجاد کنه!

m.r119

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم هرکس باید متناسب با توانایی هاش در جای خودش قرار بگیره...و گرنه قرار دادن افراد در رتبه ها و مسئولیت هایی که توانایی انجامشو ندارن برای سازمان مثله خودکشیه!

Candyman

کاربر فعال

سلام.
نداشتن جایگاه مناسب از نظر فنی و شغلی در سازمان...بعضی ها با تمام استعداد باید تو قاعده هرم قرار بگیرند و بعضیا هم علیرغم اینکه جایگاهشون اون چیزی نیست که الان توش هستند باز دارند در اون مقطع و جایگاه ادامه کار میدن.مثل این ماهی که جاش تو آبه ولی تو هوا سیر میکنه و مدیری که جاش تو انباره ولی داره به خیلی ها دستور میده.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
به نظر من اینکه افراد از موقعیت خودشون راضی نیستند و فکر میکنند که در جای دیگه وضعیت بهتری دارن... در حالیکه این تغییر وضعیت به باعث هدر رفتن استعدادها و در نتیجه کل سازمان میشه...

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
تغییر لزوما به معنای بهبود نیست

به نظر من اینکه افراد از موقعیت خودشون راضی نیستند و فکر میکنند که در جای دیگه وضعیت بهتری دارن... در حالیکه این تغییر وضعیت به باعث هدر رفتن استعدادها و در نتیجه کل سازمان میشه...

.
.
.

;)

بالا