غلظت تاپیکای بی محتوا بد جوری داره میره بالا !!!

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش بیخیال ما شو، سرمون درد گرفت از این بحثایه سیاسی الکی،
باز دمه smn گرم 4 تا تاپیکه مفید میزنه:D بچه م کلی رو تاپیکاش فک میکنی، مثه شما الکی الکی که تاپیک نمیزنه

میخوای خرم کنی؟:w27:

kabose 2

اخراجی موقت
پستهایتان را خواندم :D
صدایتان را شنیدم

بزارید سر فرصت جواب میدم

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی واقعا واسه امتیاز پست میزنین، مسخره ست:razz:
مگه به امتیازه، مثلا همین الهه هزارو خورده ای امتیاز داره ،ولی با این هزار تا امتیاز یک کیلو گوجه ام بهش نمیدن:D
ولی خداییش دیدم کاربرایی که بخاطره امتیازشون خیلی با اکراه جوابه ادمو میدن
اقا از الان حرام است هر کی بخواد به من امتیاز بده، به والله راضی نیستم، اگر خورشید را در دست راستم و ماه را در دست چپم و مابقی ستارگان را بر فرق سرم بگذارند از این حرف خود بر نخواهم گشت، به جانه عمه اقدسم اگه راضی باشم شما عزیزان بخاطر من به زحمت بیفتین، بزارین با همین 244 امتیاز بسوزمو بسازم... نه توروخدا ولم کنین ، اصرار نکنین
والا من تا حالا حداقلش 100 تا از این پلاگینهای امتیاز ترجمه کردم ، انگلیسی - فارسی - تورکی - فرانسه و . . .، ولی جون الهه تازه متوجه شدم میشه باهاش به یکی دیگه امتیاز داد :w15:
این دکمه تشکر هم که شده معیار امتیاز و . . . . ، اگه راهنمای وی بولتین ورژن 1 رو بهونید واسه سرچ بهتر بوده !
یعنی از هر موضوعی که بیشتر تشکر شده باشه تو سرچها اولویت بهتری داشته باشه !
این از فلسفه دکمه تشکر !
آقاجان من هم نمیخام !
نه تشکر و نه امتیاز !!!
به چه دردم میخاد بخوره !!؟
ببینید اگه اختلاف نظر سیاسی قومی و مذهبی باعث تفرقه نشه خیلی خوبه و بحث پیرامونش لذت بخش و اطلاعات آدم رو زیاد میکنه و خیلی محاسن دیگه اما اگر بخواد در پوشش تفرقه نمود پیدا کنه بحثها همه به فحاشی و تمسخر های تند(نه شوخی) ختم میشه.
مهندس مطمئنی ؟
مطمئنی تو همین موضعت باقی خواهی موند ؟
----------------------------------------------

اومده بودم یه مثال بزنم که اتفاقا دیدم شرایطش هم جور شده !
میخاستم یکی از تایپیکهایی که بعد 3 - 4 صفحه ، موضوع اصلیش تبدیل شده به سلام و علیک و شوخی و توهین و کل کل و جنگ و دعوا و . . . . رو مثال بزنم که دیدم همین تایپیک خودش تبذیل شده به یکی از همونا !!
جوهر و imdb و smn اینجا بساط شوخی پهن کردند !
این تایپیک نه اولیشه و نه آخریش !
این بساط وقتی جمع خواهد شد که یا هیشکی تو باشگاه نباشه و یا باشگاه کلا نباشه :w02:

kabose 2

اخراجی موقت
اخه اگه بحثه سیاسیم محدود بشه کسی نمیاد اینجا، مثه الان که خیلی از اون کاربر باحالاش ترک وطن نمودند
در سایر مواردم (علمی، اجتماعی، و . . .) قبلا هم کیفیت خوبی نداشتن چه برسه به الان

ببین اگه بگم 50 % کاربرای باتجربه و چیزبلد از اینجا رفتن شاید باورت نشه :redface:

ببینید اگه اختلاف نظر سیاسی قومی و مذهبی باعث تفرقه نشه خیلی خوبه و بحث پیرامونش لذت بخش و اطلاعات آدم رو زیاد میکنه و خیلی محاسن دیگه اما اگر بخواد در پوشش تفرقه نمود پیدا کنه بحثها همه به فحاشی و تمسخر های تند(نه شوخی) ختم میشه.
میدونی انتظار اینکه بحثای سیاسی و قومی قبیله ای در یک جو کاملا آرام و گل و بلبل برگزار بشه یه کم دور از انتظاره
فکر نکنم سناتورهای آمریکا هم این ظرفیت رو داشته باشن چه برسه به ماها
ولی موافق اصلاح اگوی گفتگو هستم
باید از فحاشی و تعصبات حزبی پرهیز شود

نکنه منظورت منم؟

من اصلا اسم خاصی تو ذهنم نیست
فقط موضوعها رو دیدم همین

خوب حالا
میدونین مشکل کجاست؟(سوالی بود اما خودم جواب میدم)
- بچه های باشگاه دیگه از فاز بحث علمی خارج شدن و وقتی مدتی بیوفته آدم تو فاز کارای بیهوده و تاپیک های بیهوده خودش هم در این زمینه استاد میشه ، میبینین کههرکی از راه میرسه چند تاپیک واسه خودش الم می کنه
- تاپیک اخبار بسته شده پس بنا به قانون غشای نیمه تراوا و فشار اسمزی غلظت تاپیک های دیگه افزایش پیدا می کنه
- یک سری بحث های سیاسی پیش میاد که بیشتر توهین و تهمت و افترا هست
- تو آخرین تاپیکی که زدم( نقدی بر تفکر بسیجی) توضیح دادم که شیوه دوستان سیز به چه شکلیه و چیکار می کنن
- تا یه شوخی با طرفت می کنی بی جنبه میشه حرف زیر و ری شکم رو وسط میکشه
- کاربرای تازه واردی میان انگار صد ساله باشگاه رو میشناسن و سر راست میان سراغ تاپیک های مورد دار
-
-
-
- :w27:

یه جورایی راست میگی ;)

والا من تا حالا حداقلش 100 تا از این پلاگینهای امتیاز ترجمه کردم ، انگلیسی - فارسی - تورکی - فرانسه و . . .، ولی جون الهه تازه متوجه شدم میشه باهاش به یکی دیگه امتیاز داد :w15:
این دکمه تشکر هم که شده معیار امتیاز و . . . . ، اگه راهنمای وی بولتین ورژن 1 رو بهونید واسه سرچ بهتر بوده !
این از فلسفه دکمه تشکر !
آقاجان من هم نمیخام !
نه تشکر و نه امتیاز !!!

مهندس مطمئنی ؟

میخاستم یکی از تایپیکهایی که بعد 3 - 4 صفحه ، موضوع اصلیش تبدیل شده به سلام و علیک و شوخی و توهین و کل کل و جنگ و دعوا و . . . . رو مثال بزنم که دیدم همین تایپیک خودش تبذیل شده به یکی از همونا !!
این بساط وقتی جمع خواهد شد که یا هیشکی تو باشگاه نباشه و یا باشگاه کلا نباشه :w02:
اون سیستم امتیاز دهی که گفتی یعنی چی؟

واسه قسمت آخر حرفات کاملا باهات موافقم

خب بره بالا شما به غیر از انتقاد کار دیگه ای هم بلدیkabose
اگه سختته تو یه تاپیک بزن پر محتوا

چطور به خودت اجازه میدی از این برخورد من انتقاد کنی ولی به من حق انتقاد نمیدی؟
هر جا که انتقادم صحیح نبوده نشون بده
ممنون میشم
البته در یک تاپیک قراره بعضی از کاربرا نقد بشن بهتره این انتقادتو اونجا از من مطرح کنی
خوشحالم میشم

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی واقعا واسه امتیاز پست میزنین، مسخره ست:razz:
مگه به امتیازه، مثلا همین الهه هزارو خورده ای امتیاز داره ،ولی با این هزار تا امتیاز یک کیلو گوجه ام بهش نمیدن:D
ولی خداییش دیدم کاربرایی که بخاطره امتیازشون خیلی با اکراه جوابه ادمو میدن
اقا از الان حرام است هر کی بخواد به من امتیاز بده، به والله راضی نیستم، اگر خورشید را در دست راستم و ماه را در دست چپم و مابقی ستارگان را بر فرق سرم بگذارند از این حرف خود بر نخواهم گشت، به جانه عمه اقدسم اگه راضی باشم شما عزیزان بخاطر من به زحمت بیفتین، بزارین با همین 244 امتیاز بسوزمو بسازم... نه توروخدا ولم کنین ، اصرار نکنین

نه واسه امتیاز پست نمیزنیم, اما خب هممون میدونیم که تشکر باعث دلگرمیه نویسنده پست میشه, در ضمن وقتی از یه پست تشکر میشه این اطمینان در فرد به وجود میاد که پستش خونده شده در نتیجه بحث رو با شور و نیروی بیشتری ادامه میده, مگه نه؟

MAHSA3+*

عضو جدید
خب میشه به قوانین تالار اینم اضافه کرد:
ارسال تاپیک های لوس آزاد است

هر موضوع دیگه ی به اصطلاح با محتوا هم مورد بحث قرار بگبره در آخر سیاسی میشه...
یکی از دوستان میگفت در ایران فکر کردن هم سیاسیه.

kabose 2

اخراجی موقت
خب میشه به قوانین تالار اینم اضافه کرد:
ارسال تاپیک های لوس آزاد است

هر موضوع دیگه ی به اصطلاح با محتوا هم مورد بحث قرار بگبره در آخر سیاسی میشه...
یکی از دوستان میگفت در ایران فکر کردن هم سیاسیه.

متوجه نشدم
ارسال تاپیکهای لوس آزاد است ؟

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه جا مطالعه کردم که قبل از انقلاب دانشجو ها برای اینکه سیاسی بشن باید میرفتن عضو حزب توده میشدن جالبه الان میرن ضد نظام میشن تا بشن سیاسی و مشکل ما اینه و تا این مسئله حل نشه اوضاع به همین صورته یعنی ما سیاست رو در مخالفت با نظام میبینیم که این دید غلطی هست و به کور شدن منجر میشه. پس اول سیاست رو تعریف باید کرد بعد سیاسی شد.

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
ممنون میشم
البته در یک تاپیک قراره بعضی از کاربرا نقد بشن بهتره این انتقادتو اونجا از من مطرح کنی
خوشحالم میشم[/QUOTE]

چون تو داری از این قضیه رنج میبری من یا امثال من مشکلی با اینکه تاپیک ها که به قول شما بی محتوا شده نداریم.در ضمن من انتقاد نکردم خواستار شدم
یعنی به معنی دیگه ای خواستم تا اگه شما با قضیه ی بی محتوا شدن تاپیک ها مشکلی دارین خودتون یه تاپیک بزنین تا همه استقبال کنند:razz:

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
عزیزم تو که تا حالا کلا 10 تا تایپیک استارت نکردی چرا جبهه میگیری ؟

بببخشید نمیدونستم توی این تاپیک فقط کسایی که بیش از 10 تا تاپیک استارت کردن حق ورود دارن حداقل دم در میزدین ما مزاحم اوقات نمیشدیم.اگه نمیدونستی بدون توی این تاپیک بیشتر نظر خواننده های پست باید مد نظر قرار گرفته بشه

kabose 2

اخراجی موقت
ممنون میشم
خوشحالم میشم

چون تو داری از این قضیه رنج میبری من یا امثال من مشکلی با اینکه تاپیک ها که به قول شما بی محتوا شده نداریم.در ضمن من انتقاد نکردم خواستار شدم
یعنی به معنی دیگه ای خواستم تا اگه شما با قضیه ی بی محتوا شدن تاپیک ها مشکلی دارین خودتون یه تاپیک بزنین تا همه استقبال کنند:razz:[/QUOTE]

عزیزم خوبه پستاتم خوندم
ولی من کلا از این قرتی بازیا دوست ندارم
آره من خوشم نمیان جو تالار زیاد لوس بشه
ببین منو نمیناسی
حقم داری آخه یوزر اصلیم نیست
کاش تاپیکای یوزر اصلیمو چک میکردی
در کل از انتقاد خوشم میاد
ممنون

kabose 2

اخراجی موقت
بببخشید نمیدونستم توی این تاپیک فقط کسایی که بیش از 10 تا تاپیک استارت کردن حق ورود دارن حداقل دم در میزدین ما مزاحم اوقات نمیشدیم.اگه نمیدونستی بدون توی این تاپیک بیشتر نظر خواننده های پست باید مد نظر قرار گرفته بشه

ببین درسته خودش باید جواب بده ولی چون خوب میشناسمش میدونم منظورش چی بود
تو به من گفتی یه تاپیک به درد بخور بزن و چون اون منو میشناخت در جوابت اینو گفته
تو خودت بحث تاپیک زدنو کشوندی وسط
اینجا همه میتونن نظر بدن
نظر شما هم متینه

tiger_red

عضو جدید
متاسفانه بعضی از کاربران سرخوش که تازه گیهاهم فصل امتحاناشون تموم شده و بیکار تشریف دارن شروع به استارت تاپیکایی کردن که داره تالارو تبدیل به چت روما میکنه و مدامم سعی دارند بالا نگهش دارن

حالم بهم میخوره وقتی لیست اسم این تاپیکارو میبینم
نمیدونم دلیل این چرت گوئیها چیه؟
اخراج کاربرای منتقد یا بی انگیزگی بعضی کاربرای کاربلد واسه شرکت در بحثها یا تمایل خود مدیرا واسه بوجود آوردن این شرایط و ...

هر چی هست داره باشگاه رو به پوچی میکشانه
تاپيك خوب=اخراج
امتحانش ضرر نداره/فقط.......................

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
این از فلسفه دکمه تشکر !
آقاجان من هم نمیخام !
نه تشکر و نه امتیاز !!!

مهندس مطمئنی ؟

ولمون کن بابا تو هم که دله سرخوشی داری، کدوم شوخی کدوم بساط، باز اون عینکتو نزدی؟
جوهر همش یه شوخی کرد ... ماشالله خودتم تو تاپیکای همین جوهر کم به روغن سوزی نیفتادی، چه مثالیم میزنه واسه ما
من رویه صحبتم با یکی دیگه ست میپری وسط یه QUOTE میگیریو یه جوابی میدی که ربطی به باراک اوباما نداره
--------------------------------
جناب kabose عزیز بنده هنوز منتظر پیشنهاده سازندتون هستم، ولی :
1- باور کنین تاپیکایه سیاسی یکی از مزخرفترین تاپیکاست(به قوله فردوسی پور بدون شششششششک)
2- کیفیت سایر تاپیکا بستگی به کاربراییه که اونجا پست میزنن، به قوله شما 50 درصد کاربرایه خوب از اینجا رفتن ولی من میگم بیشتر از 50 درصد که اولیش کافر خداپرست بود (اگه خاطرتون باشه) این بچه خداییش یه چی میشه، حیف شد از اینجا اخراجش کردن
3- این فروم نمونه کوچکی از جامعه مونو و شاید همین فرومو (و سایر فروم های مشابه ) بشه به جامعه بسطش داد
ایا تو جامعه ما هرج و مرجو کینه توزی نیست؟ ایا دلایه هممون پر از نفرت نیست (نسبت به هم) پس دوسته خوبم انتظار نداشته باشین اینجا بشه مدینه فاظله
4- باید قبول کرد سطحه دانش دانشجوهایه این مملکت اومده پایین، اولیشم خودم، واقعا چقد در روز مطالعه میکنن، طرف از صب تا شب میاد پایه نت یا تو بعضی فرومایه اسمشو نبر میچرخه یا داره بازی میکنه، انتظار دارین بیاد در مورده قانون نسبیت بحث کنه، بحثه پایین اومدن سطح کیفی تاپیکها بی ارتباط با این موضوع نیست
5- هر کس در مورده هر چیزی که اعتقاد داره(حتی نادرست) اصرار و پافشاری بیش از اندازه میکنه و اگه فلکم بیاد پایین حرفه خودشو میزنه، عدم داشتن ظرفیت انتقاد (حتی در سران کشور) و عدم توانایی در پاسخگویی بدون توهین باعثه بوجود امدن کدورت و به لودگی کشیده شدن تاپیکها خواهد شد

آخرین ویرایش:

smn_mrkz

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بساط وقتی جمع خواهد شد که یا هیشکی تو باشگاه نباشه و یا باشگاه کلا نباشه :w02:[/QUOTE]

اینجا گفتگو ازاده.ازاد می دونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پر محتوا می خوای بزنی برو تالار تخصصی.چرا ادعا فضل و ادب می کنین تا کی میخواین تو کاره هم سرک بکشین هم دیگرو سرکوب کنین شماها کاره درستو انجام بدین.

minerva

عضو جدید
سلام.
بچه ها یه سر به این جا بزنید.می دونم نباید توی این قسمت این پست رو بگذارم.اما دیگه داره خیلی دیر می شه.
به هر کسی هم که میشناسید بگید این تاپیک رو بخونه.
یک انسان به کمک همه تون احتیاج داره:cry:
هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااینجا گفتگو ازاده.ازاد می دونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پر محتوا می خوای بزنی برو تالار تخصصی.چرا ادعا فضل و ادب می کنین تا کی میخواین تو کاره هم سرک بکشین هم دیگرو سرکوب کنین شماها کاره درستو انجام بدین.
کار درست می دونین چیه

عزیزان من

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه بعضی از کاربران سرخوش که تازه گیهاهم فصل امتحاناشون تموم شده و بیکار تشریف دارن شروع به استارت تاپیکایی کردن که داره تالارو تبدیل به چت روما میکنه و مدامم سعی دارند بالا نگهش دارن

حالم بهم میخوره وقتی لیست اسم این تاپیکارو میبینم
نمیدونم دلیل این چرت گوئیها چیه؟
اخراج کاربرای منتقد یا بی انگیزگی بعضی کاربرای کاربلد واسه شرکت در بحثها یا تمایل خود مدیرا واسه بوجود آوردن این شرایط و ...

هر چی هست داره باشگاه رو به پوچی میکشانه
بله درسته بخصوص تاپیک های که طاهرا حنبه طنزداره ولی دراصل برای تمسخرجنس مخالف زده میشه

بالا