+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

temsa

عضو جدید
سلام مهندس
فکر کنم خیلی ها با باز کردن فایل شما مشکل داشته باشند
سعی کنید اسم فایل هاتون رو لاتین انتخاب کنید چون برنامه وینرار با الفبای فارسی مشکل داره و باید ابتدا نام فایل rar رو تغییر داد تا فایل اجرا بشه

سوالات به نظرم سطح پایینی داشت
سوالات 5-6-12 جالب تر بودن

من در سطحی نیستم که بخوام به شما توصیه کنم ولی به نظرم ، باید از بخش شبکه های مداری مجهول هم حداقل یک سوال طراحی کنید
در بخش مدار های مقاومتی هم سعی کنید ، سوالات خلاقانه تری طرح کنید ، مثلا از اپ امپ در مدار استفاده کنید و....

جای سوالاتی از نظریه گراف ها و فضای حالت خالی بود
و مورد اخر که به نظرم مهم اومد ، عدم طرح سوال از مدارات غیر خطی بود

در پناه حق:gol:
سلام
ممنونم که نظر دادید ، حتما از این به بعد نام فایلارو لاتین میذارم
با توجه به کل نظراتی که در مورد این آزمونا دیدم از آزمون بعدی( که فردا میذارم) سطح سولارو سخت تر میکنم تا به آزمون اصلی نزدیکتر شه
نمیدونم آزمون یکو دیدید یا نه؟ اونجا هم از شبکه ها ، هم از آپ امپ وهم از گراف هاو هم از معادلات حالت سوال داره
در کل ممنون
یه آزمون جالب مدار رو هم می خوام به مسابقه بذارم که هر کسی که 90 درصد به بالا بزنه بهش قول میدم که تا اول بهمن 10 آزمون مدار موسسه ....... مشهدرو به شکل خصوصی براش ارسال کنم( با اینکه اول مهر به خواست خدا دانشجو میشم ولی به قولم عمل میکنم)

Muhammad1986

عضو جدید
[h=6]***هفت قانون منطقی***

۱. با گذشته خود کنار بیائید تا حال شما را خراب نکند.

۲. آنچه دیگران در مورد شما فکر میکنند به شما ارتباطی‌ ندارد.

۳. گذشت زمان تقریبا داروی هر دردی است؛ به زمان کمی‌ فرصت دهید.

۴. کسی‌ دلیل و مسئول خوشبختی‌ شما نیست؛ خودتان مسئولید.

۵. زندگی‌ خود را با دیگران مقایسه نکنید؛ ما هیچ خبر نداریم که زندگی‌ آنها برای چه و چگونه است.

۶. زیاد فکر نکنید؛ اشکالی ندارد که جواب بعضی‌ چیز‌ها را ندانیم.

۷. لبخند بزنید؛ شما مسول حل تمام مشکلات دنیا نیستید

[/h]​

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقای temsa.سوالات رو دانلود کردم.حقیقتش سوالات این آزمون در مقایسه با آزمون اول خیلی ضعیف تر بودند.در دو یا سه سوال جواب در گزینه ها وجود نداشت.حالا یا من اشتباه میکنم یا سوال ایراد داره.خودتون مجددا چک کنید همه سوالات رو.در این آزمون تنها سوالات 2 و 10 و 11 خوب بودند و بقیه سوالات خصوصا سوال 5 اصلا در حد و اندازه ی یک آزمون مدار نیست.چنین سوالاتی دیگه محلی از اعراب نداردن چون اصلا نکته ای ندارند.به نظر من سوال 10 زیباترین سوال این آزمون بود و 11 هم دقت خاضی رو میطلبه و امکان داره سر جلسه داوطلب اصلا نتونه به 11 جواب بده.در کل این آزمون نسبت به آزمون اول ضعیف تر بود.
موفق باشید.
http://s1.picofile.com/file/7477105050/comment_2.png

nevada traveler

عضو جدید
با عرض سلام به دوستان عزیز

کسی میدونه دقیقا در چه تاریخی نتایج نهایی ارشد 91 رو توی شهریور ماه اعلام میکنند.واقعا آدم دیوونه میشه از دست این سازمان سنجشیا.برای بچه هایی که کنکور لیسانس سراسری دادن و چندی پیش انتخاب رشته کرده اند در شهریور ماه اعلام نتیجه میکنند و برای ما ارشدی ها هم که در خرداد ماه انتخاب رشته کردیم در شهریور ماه!!!فکر کنم میخوان فرصت کافی برای دست کاری در نتایج داشته باشند و بتوانند آشنا های خودشون رو هر جایی که دلشون خواست بقبولونن!!!!

nevada traveler

عضو جدید
***هفت قانون منطقی***

۱. با گذشته خود کنار بیائید تا حال شما را خراب نکند.

۲. آنچه دیگران در مورد شما فکر میکنند به شما ارتباطی‌ ندارد.

۳. گذشت زمان تقریبا داروی هر دردی است؛ به زمان کمی‌ فرصت دهید.

۴. کسی‌ دلیل و مسئول خوشبختی‌ شما نیست؛ خودتان مسئولید.

۵. زندگی‌ خود را با دیگران مقایسه نکنید؛ ما هیچ خبر نداریم که زندگی‌ آنها برای چه و چگونه است.

۶. زیاد فکر نکنید؛ اشکالی ندارد که جواب بعضی‌ چیز‌ها را ندانیم.

۷. لبخند بزنید؛ شما مسول حل تمام مشکلات دنیا نیستید

به نظر من اگر کسی و از جمله خود من این هفت قانون منطقی رو توی زندگی مون و حداقل برای مدتی که برای ارشد میخونه رعایت کنه بهترین جایی که فکرش رو بکنه قبول میشه.اطراف همه ی ما با بالا رفتن سن و ورود بیشتر به جامعه پر از حاشیه و مسائل مختلفه که اعصابی واسه درس خوندن نمی ذاره وگرنه هیچ یک از ما نه مشکلی در آی کیو و فهم مطلب داریم و نه عدم دسترسی به منابع مناسب و لازم.

مرسی از پست زیبای شما

337405

عضو جدید
سلام
آزمون یک بیش از صد دفعه دانلود شد ولی جز عده ی کمی ( که دوباره ازشون تشکر میکنم) بقیه حتی یک نظر یک خطی هم ندادند. اطمینان دارم اگه در مورد رنگ جلد کتاب ها نظر می خواستم خیلی ها ...
من این آزمونو ( و ادامه ی آزمونامو) به احترام فقط اون عده ی قلیل میذارم.
این آزمون ها قراره از اوایل مهر توی یک موسسه در شهر مشهد از دانشجویان کنکوری ارشد گرفته بشه( البته نه خود این سوالات) من که تجربه ی خیلی کمی توی طراحی سوال دارم باید بعضی از این آزمونارو طراحی کنم. به همین دلیل یک ماه بیشتر فرصت ندارم ، اگر براتون سخته که نظر جزیی بدید یکی از عبارت های جدولو انتخاب کنین و بنویسین حتی نمیخواد سلام کنین ( من به همه میگم پیشاپیش علیک سلام). البته اگه اون عکسرو پر کنید خیلی بهم کمک کردین.
خیلی خوب
خوب
متوسط
ضعیف
خیلی ضعیف

به سطح آزمونا توجه کنین و با توجه به معیار سطحشون پاسخ بدید.
یه چیز دیگه:
من فراموش کردم آزمون 27 رو بذارم، انشالله بعد این آزمون که سومی هست اونو میذارم.
مشاهده پیوست 110706

سلام
تشکر میکنم بابت زحمتی که کشیدین واسه طرح سوالات .ولی کاش سطح سوال هارو بالا ببرین بهتر میشه

temsa

عضو جدید
سلام آقای temsa.سوالات رو دانلود کردم.حقیقتش سوالات این آزمون در مقایسه با آزمون اول خیلی ضعیف تر بودند.در دو یا سه سوال جواب در گزینه ها وجود نداشت.حالا یا من اشتباه میکنم یا سوال ایراد داره.خودتون مجددا چک کنید همه سوالات رو.در این آزمون تنها سوالات 2 و 10 و 11 خوب بودند و بقیه سوالات خصوصا سوال 5 اصلا در حد و اندازه ی یک آزمون مدار نیست.چنین سوالاتی دیگه محلی از اعراب نداردن چون اصلا نکته ای ندارند.به نظر من سوال 10 زیباترین سوال این آزمون بود و 11 هم دقت خاضی رو میطلبه و امکان داره سر جلسه داوطلب اصلا نتونه به 11 جواب بده.در کل این آزمون نسبت به آزمون اول ضعیف تر بود.
موفق باشید.
http://s1.picofile.com/file/7477105050/comment_2.png

در ابتدا دوباره ازتون تشکر میکنم که خیلی جامع و کامل نقد می کنید ، واقعا مسایلی که بیان می کنید خیلی بهم کمک میکنه
حتما اون 3 سوال رو بررسی میکنم
و حتما سطح سوالات رو خیلی بالاتر میبرم
آزمون سوم رو که امروز میذارم قطعا خیلی با این فرق خواهد کرد
و در انتها شما باید به من حق بدید که چرا برای گذاشتن آزمون دوم هیچ انگیزه ای نداشتم ، اگر فقط 10 نفر مثل شما میبودند مطمین باشید خیلی فعالیتم بیشتر میشد چون زمانم کمه ( یک ماه) و مسولیتم سنگین ، تصور کنید اگر شما این نظرات رو برای این آزمون نمیدادید و من 5 آبان این آزمون رو برای دفترچه سوالات برای چاپ آزمون موسسه می دادم چه اتفاقی می افتاد؟ درسته که سوالارو طرح میکنم ولی این دید بچه ها به سوالاته که مهمه ، من خودم فکر میکردم این سوالات متوسطه برای ارشد توی 40 دقیقه ، ولی شما میگید آسونه پس حتما آسونه !
به منظور احترام به شما و چند دوست عزیز دیگه 5 آزمون دیگرو ( تا اول مهر)با تمام قدرتم طرح سوال میکنم تا شما که وقت میذارید ، نتیجه هم بگیرید
پاسخ های تشریحی هر آزمون رو هم که خواستید بنویسید تا خصوصی براتون ارسال کنم
موفق باشید

temsa

عضو جدید
سلام
طبق قولی که داده بودم و آزمون 27 رو فراموش کرده بودم امروز آزمونو میذارم
کسانی که قبلا نظر دادند رو دوباره صمیمانه ازشون تشکر می کنم
امیدوارم کسانی جدید در این دیار مهندسان یافت شوند که مرا با نظراتشان مشعوف کنندhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif
سعی کردم با توجه به پیشنهاد دوستان سطح آزمونو بالا ببرم

مشاهده پیوست test 4.zip

موفق باشین

mrokay

عضو جدید
سلام به همه دوستان
نمیدونم این سوال رو کجا میپرسیدم
پس اگر اشتباه شده از قبل پوزش میخوام
یکمی تو پست های مختلف سر زدم اما جوابم رو پیدا نکردم

حداقل رتبه مورد نیاز برای قبول شدن در کارشناسی ارشد در دانشگاه چمران اهواز چند است؟

آیا کارنامه ای رو از افراد قبول شده در این دانشگاه در دسترس دارید؟
ممنون...

soshi21

عضو جدید
درود دوستان
کسی فایل PDf کتاب مدار 2 پوران پژوهش رو داره ؟؟
کتاب چاپ تمام شده و اصلا گیر نمیاد

یونس313

عضو جدید
سلام
امیدوارم کسانی جدید در این دیار مهندسان یافت شوند که مرا با نظراتشان مشعوف کنندhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

مشاهده پیوست 110800

موفق باشین

سلام
تشکر بخاطر سوالات خوبتون حتما از اونها استفاده می کنم .
سوال 7 بهترین سواله از نظر من . فکر کنم گزینه 3 درست باشه ولی از این سوال ها بیشتر در بررسی استفاده می شه تا مدار . گزینه 1 و 2 به سادگی قابل حذف هستند . اگر امکان داره حل این سوال رو بگذارید

temsa

عضو جدید
سلام
تشکر بخاطر سوالات خوبتون حتما از اونها استفاده می کنم .
سوال 7 بهترین سواله از نظر من . فکر کنم گزینه 3 درست باشه ولی از این سوال ها بیشتر در بررسی استفاده می شه تا مدار . گزینه 1 و 2 به سادگی قابل حذف هستند . اگر امکان داره حل این سوال رو بگذارید

ممنونم و خوشحالم که مورد استفاده شما واقع خواهد شد
گزینه 3 درسته ، طبق برنامه حل تشریحی رو میذارم ( بذاریم بقیه هم دانلود کنن و سوالارو حل کنن) اگه حلو بذارم جالب نیست
اگه وقت داشتید و حوصله هم بود یکم جزیی تر در مورد سوالات نظر بدید ممنون میشم ( البته اگر دوست داشتید)
همین که نظر دادید ممنون

atena2

عضو جدید
تغییرات مدار پوران خیلی زیاده ؟؟؟

من یه چاپ خیلی قدیمی رو دارم ولی زورم می یاد دوباره پول کتاب بدم

• Like
واکنش ها: Ti8

Muhammad1986

عضو جدید
تغییرات مدار پوران خیلی زیاده ؟؟؟

من یه چاپ خیلی قدیمی رو دارم ولی زورم می یاد دوباره پول کتاب بدم

سلام

منم چاپ قدیمیش رو دارم به نظرم خوندن مدار از روی پوران خیلی سخته من خودم مدرسان رو میخونم و مثالهای پوران رو حل میکنم

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.......:gol:
منم این سوالا رو هنوز نگاه نکردم یعنی وقت نمیشه اگه نگاه کردم میام نظر کارشناسانه میدم:D
...:w41:

barghghodrat.ir

عضو جدید
سلام

مشاهده پیوست 110800

موفق باشین

ممنون از این سوالات زیبا و جدید میشه بفرمایید که طراح این سوالات چه کسی یا چه کتابی هست و با چه نرم افزاری شما شکلهای مداری رو رسم کردین؟ من دارم کتابی در زمینه مدار می نویسم و برای رسم شکل خیلی مشکل دارم

niki.unique

عضو جدید
ممنون از این سوالات زیبا و جدید میشه بفرمایید که طراح این سوالات چه کسی یا چه کتابی هست و با چه نرم افزاری شما شکلهای مداری رو رسم کردین؟ من دارم کتابی در زمینه مدار می نویسم و برای رسم شکل خیلی مشکل دارم

ببخشید دخالت می کنم اما شما می تونید شکل های مدار را با استفاده از نرم افزار Orcad براحتی رسم کنید.

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
- Solve Elec 2.5 for Windows 3,2 Mo
این نرم افزار خوبی هست که می تونه خیلی کمک کنه

EECi

مدیر بازنشسته
سلام

مشاهده پیوست 110800

موفق باشین
سوالات نسبت به ازمون قبل بهتر شدند و به قولی ، فسفر بیشتری سوزوندن:D
به نظرم سطح سوالات نسبتا سخت بود
مشکلی که وجود داره این هست که در کنکور اغلب از مدار های مسطح سوال طرح میشه تا دانشجو گیج نشه
یعنی شاخه های مدار روی هم نمی افتند
شاید سختی نسبی ازمون بخاطر همین موضوع بود
سوالات اخیر مدار دارای شکل مداری ساده ولی نکات اموزنده هستند
شما هم سعی کنید از حجم مدار هاتون بکاهید و بیشتر روی نقاط ضعف دانشجو ها مانور بدید ( سوالات مدل دکتر هدتنی!)

یه پیشنهادی هم داشتم ، برای رسم مدار از نرم افزاری که در پست قبل گذاشتم استفاده کنید
سوالات 2-3-4-7-8-9-10 به نظرم سوالات خوبی بودند
:gol:

temsa

عضو جدید
سوالات نسبت به ازمون قبل بهتر شدند و به قولی ، فسفر بیشتری سوزوندن:D
به نظرم سطح سوالات نسبتا سخت بود
مشکلی که وجود داره این هست که در کنکور اغلب از مدار های مسطح سوال طرح میشه تا دانشجو گیج نشه
یعنی شاخه های مدار روی هم نمی افتند
شاید سختی نسبی ازمون بخاطر همین موضوع بود
سوالات اخیر مدار دارای شکل مداری ساده ولی نکات اموزنده هستند
شما هم سعی کنید از حجم مدار هاتون بکاهید و بیشتر روی نقاط ضعف دانشجو ها مانور بدید ( سوالات مدل دکتر هدتنی!)

یه پیشنهادی هم داشتم ، برای رسم مدار از نرم افزاری که در پست قبل گذاشتم استفاده کنید
سوالات 2-3-4-7-8-9-10 به نظرم سوالات خوبی بودند
:gol:
ممنون که نظر دادید
من خودم به این موضوعی که فرمودین فکر کردم.می خوام اگه تونستم آزمون بعدی رو طوری طراحی کنم که شکل خیلی خلاصه ای داشته باشن ولی نکته دار باشن.
نرم افزاری که گذاشتین خیلی جالبه

EECi

مدیر بازنشسته
این روز ها ، درست روز هایی هست که میشه از تالار کنکور برداشت محصول کرد
این حرف یعنی چی؟

ببینید خیلی از ما ها برای حل معادلات جبری ، حل فلان مدل سوالات کنکور و ... روش های وِیژه ای داریم که از اساتید برق یادگرفتیم یا خودمون بقولی کشفشون کردیم! ، مطمئن باشید افرادی هستند که پاسخ نکته شما رو با نکته بدن

اشتراک اطلاعات مطمئنا به نغع همه ماست
فرض کنید اینجا یه کلاس کنکوره

نترسید و بیایید و از دانسته هاتون بنویسید

مخصوصا دوستانی که در وضعیت بهتری قرار دارند

از تاپیک ترفند های محاسباتی غافل نشید

من هم سعی می کنم هر چی بلدم بنویسم
از مهندس کریمان هم قول گرفتم که بیاد و کمک کنه و نکات جون دار بگه

temsa

عضو جدید
سلام خوشحالم که سوالات براتون جالب بوده
من سمپل سازی کردم توی یه نرم افزار ساده ی چون گزینه هارو هم با مدار میذارم.
فکر میکنم نرم افزارهایی که دوستامون معرفی کردن (این جا) و صفحه ی بعد برای شما بهتر به کار بیاد که قراره کتاب بنویسین

یونس313

عضو جدید
این روز ها ، درست روز هایی هست که میشه از تالار کنکور برداشت محصول کرد
این حرف یعنی چی؟

ببینید خیلی از ما ها برای حل معادلات جبری ، حل فلان مدل سوالات کنکور و ... روش های وِیژه ای داریم که از اساتید برق یادگرفتیم یا خودمون بقولی کشفشون کردیم! ، مطمئن باشید افرادی هستند که پاسخ نکته شما رو با نکته بدن

اشتراک اطلاعات مطمئنا به نغع همه ماست
فرض کنید اینجا یه کلاس کنکوره

نترسید و بیایید و از دانسته هاتون بنویسید

مخصوصا دوستانی که در وضعیت بهتری قرار دارند

از تاپیک ترفند های محاسباتی غافل نشید

من هم سعی می کنم هر چی بلدم بنویسم
از مهندس کریمان هم قول گرفتم که بیاد و کمک کنه و نکات جون دار بگه

سلام
اخوی شما استارد رو بزن انشاالله بقیه هم می یان . رد گزینه از روش های مورد علاقه منه . بخصوص در ریاضی مهندسی و بررسی .

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
اخوی شما استارد رو بزن انشاالله بقیه هم می یان . رد گزینه از روش های مورد علاقه منه . بخصوص در ریاضی مهندسی و بررسی .
سلام ان شالله، یه مطلب در مورد نگاشت در تاپیک ترفند های محاسباتی نوشتم
در درس ریاضی میشه در موارد زیادی از خاصیت همگرایی و واگرایی انتگرال و شرایط مرزی استفاده کرد

باید حداکثر استفاده رو از این محیط برد
از دوستانی که فقظ نظاره کننده هستن درخواست میکنم وارد گود بشن
من همیشه وقتی میام اینجا میبینم 7-8 نفر بازدید کننده در تالار کنکور هست

این مطالب وقتی واقعا در شما تاثیر میزاره که شما هم بحث کنید و از حالت نظاره کننده خارج بشید

baran...

عضو جدید
نه جو نیس.من خیلی به این موضوع فک کردم.
انرزیم که زیاده:D

کتاب رهیافت چی هس؟یعنی واسع همه درسا دیگه؟درطول ترم؟
راستی ممنونم از کمکتون:D

baran...

عضو جدید
آخه اون تصمیمو ترم2 گرفتم و به اونم ادامه میدم.
راستش از بیکاری بدم میاد,عذاب وجدانم میگیرم:D
میخوام یه کاری بکنم و چیز دیگه ای جز درس بم آرامش نمیده:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.