آرشیو کارشناسی ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی جزوه طراحی لرزه ای طباطبایی رو داره بذاره؟؟

آخرین ویرایش:

fafam

عضو جدید
بچه ها راجع به نف و تراوه توی جزوه ی متدین کسی چیزی فهمیده یه کم توضیح بده ؟ مثلا" نف آگزیال یا نف رویال !! اصلا" نمیشه فهمید !! ممنون میشم اگه جواب بدید .

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
merC kheyli khob bodan.bacheha kaC khol3ei az zaban takhasosi nadare?mamnon misham .vaghtam kheyli kame emsalam bayad hatman dolat byaram....:crying:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام اومدم یه خبر خوشحالی بهتون بدم :(:(

:( کتاب جدید اقای گلابچی هم منتشر شد به نام معماری ارکی تایپی و بازهم مثل همیشه کتاب جدید = سوال کنکور
من این کتاب خریدم قیمتش هم 20000 هزار تومان هست شاید 2 تا کتاب دیگه هم تا کنکور چاپ بشه

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز

:( کتاب جدید اقای گلابچی هم منتشر شد به نام معماری ارکی تایپی و بازهم مثل همیشه کتاب جدید = سوال کنکور
من این کتاب خریدم قیمتش هم 20000 هزار تومان هست شاید 2 تا کتاب دیگه هم تا کنکور چاپ بشه

:cry::cry::cry::cry::cry:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان نگران نباشن من از یه منبع موثق (خانم دکتر ز.ق)! شنیده ام که امسال هفته اول دی سوالات رو تو سنجش بستن و دفترچه ok شده. البته قضیه هنر و ساخت رو نمی دونم
ایشالا سال بعد!

beni belazi

کاربر بیش فعال

منکه نه میخرم الان نه وقت دارم بخونم آدم ....اگه از این کتاب تو کنکور سوال بیاد به نظر من گلابچی دیگه شان و شخصیت استاد بودن رو نداره. داره از کنکور سواستفاده مالی میکنه. فقط تو رشته معماریه که یه همچین بازار سیاه و مسخره بازی درست شده...شرم آوره کاش قانونی وجود داشت که حداقل یه محدوده زمانی 4 ماه رو تا کنکور واسه چاپ اول کتاب تعیین میکرد...

fafam

عضو جدید
دوستان نگران نباشن من از یه منبع موثق (خانم دکتر ز.ق)! شنیده ام که امسال هفته اول دی سوالات رو تو سنجش بستن و دفترچه ok شده. البته قضیه هنر و ساخت رو نمی دونم
ایشالا سال بعد!

خیلی اینجوری بده که !!همیشه این موقع ها سوالا راحتتر لو میره که !!!

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا سال بعد!

کتاب الان بدست ما رسیده ولی وقتی ایشون داشتن طرح میکردن این کتاب جلوشون بوده این یک
دوم این که ایشون سابقه ی این کارو داشتن و احتمال داره تا کنکور 2 تا کتاب دیگه هم بیاد
سوم اینکه کتاب هایی که تازه ماین و تو کنکور ازشون استفاده میشه سوالاشون خیلی سطحی هست

اینم از اطلاعات خودم بهتون بدم کتابی مثل طبیعت منبع الهام که زاید بحثای سازه ای نداره در این حر بدونید که از چی الهام گرفته و سیستم سازه ای بنا چیه همین فقط از اونجایی که اقای گلابچی به کالاتراوا علاقه مند هست احتمال زیاد ازش سوال هم داریم
عکس های معماری دیجیتالم یه نگاه بکنید

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

این کتاب آرکی تایپی چطوره مطالبش عکس زیاد داره ؟ به سازه خیلی مربوط میشه؟ یه توضیحی درباره موضوعات کتابش میدی ؟

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم پارت سوم
یه توضیحی بدم اونم اینکه یه شما فقط فارسیاشو بخونید و به متنهای اون کاری نداشته باشید و رو متن های خودمون تمرین کنید

خیلی عالی بود.ممنون.من جزوه ایستایی گلابچی رو می خوام کسی می تونه کمکم کنه؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این کتاب جدید گلابچی 100% سوال میاد و همین طور که دوستان گفتن خیلی سطحی ازش سوال میدن . متاسفانه هنوز به ما نرسیده !

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از این کتاب جدید گلابچی 100% سوال میاد و همین طور که دوستان گفتن خیلی سطحی ازش سوال میدن . متاسفانه هنوز به ما نرسیده !

میشه سفارش اینترنتی داد. اما من هنوز مطمئن نیستم . اخه فناوری نوین 88
چاپ شده ولی از کنکور 90 و 91 فقط ازش سوال اومد

بر چه اساسی میگی 100 درصد میاد؟

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه سفارش اینترنتی داد. اما من هنوز مطمئن نیستم . اخه فناوری نوین 88
چاپ شده ولی از کنکور 90 و 91 فقط ازش سوال اومد

بر چه اساسی میگی 100 درصد میاد؟

من با واسطه از یکی از دوستان دوستم که تکنولوژی تهران میخونه گفته که از کتاب جدیدش هم سوال میده در ضمن کتاب نانو هم پارسال تازه اومده بود که ازش 2 تا سوال داد
حالا نتونستید بخرید هم مهم نیست همه سوالاشو که از کتاب جدیدش نمیده که فوقش یکی یا دو تا به قول هژیر هم سوالو سطحی میده

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من با واسطه از یکی از دوستان دوستم که تکنولوژی تهران میخونه گفته که از کتاب جدیدش هم سوال میده در ضمن کتاب نانو هم پارسال تازه اومده بود که ازش 2 تا سوال داد

کتاب نانو پارسال دقیقا چه ماهی چاپ شد؟

معماری یا تکنولوژی؟

shiva2009

کاربر بیش فعال
کتاب پارسالو نمیدونم اگه بخواد سوال بده هم تو معماری میده هم تکنولوژی

آرکی تایپی این طور که من متوجه شدم، کتاب ساده ایه و مباحثشم بیشتر مرتبط با معماریه. به احتمال زیاد ازش سؤال می یاد واسه هر دوتا کنکور. اگه دوستانی که کتابو تهیه کردن و دارن می خونن، زحمت بکشن نکاتش رو بذارن خیلی خوب میشه.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته من هم موافق دوستمون هستم
پارسال هم یکی از سوالای نانو رو با منطق میشد جواب داد بدون اینکه اطلاعاتی داشته باشی
اینو بگم دوستان در صورتی که هدف زیر 100 دارید و تا الان کتاباتونو تماما خوندید دوره کردید بخونید اما اگه نه 1 یا 2 تا سوال ارزش نداره بهتره درسایی که پر سوال تر هستن رو برسونید و درک و تاریختون هم اوکی کنید
من قول نمیدم اما اگه تونستم خلاصه ای ازین کتاب واستون میزارم بازم میگم قول نمیدم
حتما بدونید کارای کلاتراوا سیستم ساختمانیش چیه مثلا قوس خرپایی هست کابل متکی بر قوس هست
یا مثلا پل الامیو که معروف هست کابل ارایش متقارن نداره و دکلی که پر شده از بتن هست با اثر گشتاوری وزن نیرو کابل تحمل میکنه و...
و بدونید سازه از چی الهام گرفته
عکس های معماری دیجیتال رو حتما ببینید
بچه ها سوالات فن در حال تغیر هست و به سمتی قدم برداشته که دانشجوها غیر از اینکه برای کنکور میخونن راجع به سیستم های مختلف - نوین و جدید ساختمانی هم مطلع باشند که کار خوبی هست اطلاعات میره بالا دیگه
اینکه بچه ها میگن کتابای گلابچی فلان بیسار و به پول به کنکور نگاه میکنه بر فرض مثال که درست اما اگه بخوایم مثبت فکر کنیم به شخصه به خود من کلی اطلاعات دادن که توی 4 سال نداده بودن

به قول یکی از دوستام خوب شد این امتحان ارشد رو گذاشتن ما یکم با رشته خودمون آشنا بشیم :D واقعا احساس میکنم که خیلی به معلوماتم اضافه شده تو همه زمینه ها دارم فکر میکنم به اونایی که با ممتازی هیچ کدوم از کتابایی که ما خوندیمو نخوندن و بی سواد میان ارشد بغل ما میشینن :wallbash:

النازا

عضو جدید
بچه ها میشه کسی اگه کتاب ارکی تایپی رو داره عکس ونکاتشو بزاره واقعا گلابچی شورشو در اورده به زور دارم طراحی لرزه ایشو تموم میکنم تازه ادم باید این چیزا که میخونه یادشم بمونه خب عادلانه نیست که هر روز این اقا دلش خواست کتاب چاپ کنه

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها میشه کسی اگه کتاب ارکی تایپی رو داره عکس ونکاتشو بزاره واقعا گلابچی شورشو در اورده به زور دارم طراحی لرزه ایشو تموم میکنم تازه ادم باید این چیزا که میخونه یادشم بمونه خب عادلانه نیست که هر روز این اقا دلش خواست کتاب چاپ کنه

کتاب که زیاد شده و بی قانون و به قول دوستان شاید کسی پول نداشته باشه همه ی این کتابارو بخره و شهرستان های محروم باشه
اما طراحی لرزه ای واقعا واسه خوذتون خوبه و واقعا مفید هست به دقت بخونید احتمالان 2 تا سوال رو ازش داریم و اینکه شما حتما جزوه ی اقای طباطبایی هم یه نگاه بنداز چون نکات رو تثبیت میکنه

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب که زیاد شده و بی قانون و به قول دوستان شاید کسی پول نداشته باشه همه ی این کتابارو بخره و شهرستان های محروم باشه
اما طراحی لرزه ای واقعا واسه خوذتون خوبه و واقعا مفید هست به دقت بخونید احتمالان 2 تا سوال رو ازش داریم و اینکه شما حتما جزوه ی اقای طباطبایی هم یه نگاه بنداز چون نکات رو تثبیت میکنه

من تازه عضو شدم.واقعا همکاری بچه ها فوق العاده هستش.میشه یه لطفی کنین این جزوه ی مهندس طباطبایی رو اگر دارین بزارینش؟ممنوون.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب الان بدست ما رسیده ولی وقتی ایشون داشتن طرح میکردن این کتاب جلوشون بوده این یک
دوم این که ایشون سابقه ی این کارو داشتن و احتمال داره تا کنکور 2 تا کتاب دیگه هم بیاد
سوم اینکه کتاب هایی که تازه ماین و تو کنکور ازشون استفاده میشه سوالاشون خیلی سطحی هست

اینم از اطلاعات خودم بهتون بدم کتابی مثل طبیعت منبع الهام که زاید بحثای سازه ای نداره در این حر بدونید که از چی الهام گرفته و سیستم سازه ای بنا چیه همین فقط از اونجایی که اقای گلابچی به کالاتراوا علاقه مند هست احتمال زیاد ازش سوال هم داریم
عکس های معماری دیجیتالم یه نگاه بکنید

امسال مطمئنا رویه سنجش تو مدیریت سوالات و دفترچه ها و اساتید طراح (برای تمام رشته ها) تغییر کرده و با توجه به آزمون دکترا که اسفند برگزار میشه سازمان سنجش یکی دو ماه زودتر سراغ راست و ریس کردن امور رفته
طبق گفته خانم دکتر نگران نباشید برای امسال. از کتاب معماری آرکی تایپی سوالی برای دفترچه معماری طرح نشده همینطور از کتب جدید دیگه آقای گلابچی که احتمالا تا بهمن منتشر بشه یا نشه
البته ایشون اطلاع دقیقی از اوضاع دفترچه هنر و ساخت نداشتن
در ضمن همونطور که گفتی کالاتراوا و کارهاش امسال هم قطعا بابت کتاب طبیعت منبع الهام تو سوالات هستن هم برای بچه های معماری هم دوستان تکنولوژی و...

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خواستم سفارش اینترنتی بدم اما نشد

mahsa_archi_arch

عضو جدید
واقعا از همه ممنون بابت جزوها ... :)
جزوه تاریخ نسیم عسگری چند صفحه است ؟؟؟ کسی میتونه بزاره روی سایت

آخرین ویرایش:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
من براتون میزارم طراحی لرزه ای رو اما فردا یا پس فردا شب چون من از 8 صبح تا 11 شب کتاب خونه هستم شرمنده ها
التماس دعا تو این شبا

واقعا ممنون من 2 هفته پیش دفاع کارشناسیم بود زیاد وقت نداشتم واسه ارشد بخونم ولی الان تو این وقت کم با جزوه هایی که بچه ها مخصوصا شما گذاشتین واقعا خیلی امید وار شدم.خیلی کمک کردین .از همه ممنون امیدوارم نتیجه ی تلاش هاتون رو ببینین... و حتما همین طور خواهد بود.خیلی خیلی نزدیک..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا