ما ایرانی ها از همه چیز اطلاع داریم می گی نه ؟!

Hojjat.66

عضو جدید
ما ایرانی ها تا حالا نشده یکی در مورد چیزی حرف بزنه و ما بگیم من اطلاعی در این مورد ندارم ویا در تخصص بنده نیست.اگه از سیاست بگن ........ همه سیاست مدار میشیم . در حد بعضی ها ............. اگه از دین بگن ............... همه عالم دینی میشیم. وخیلی های دیگه اگه شک دارین وقتی تو تاکسی میرین فقط کافی سر صحبت رو باز کنید.

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما ایرانی ها تا حالا نشده یکی در مورد چیزی حرف بزنه و ما بگیم من اطلاعی در این مورد ندارم ویا در تخصص بنده نیست.اگه از سیاست بگن ........ همه سیاست مدار میشیم . در حد بعضی ها ............. اگه از دین بگن ............... همه عالم دینی میشیم. وخیلی های دیگه اگه شک دارین وقتی تو تاکسی میرین فقط کافی سر صحبت رو باز کنید.
.
.
واقعا دقت کردینننننننن

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که به شخصه اینطوری نیستم.
حتما کافر همه را به کیش خود پندارد...
بعدش هم خواهش میکنم به هموطنان خودتون توهین نکنید...
گفتم و باز هم میگم ما همه ایرانی هستیم! وقتی ایرانی رو خراب میکنین یعنی خودتونو خراب کردین!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتم و باز هم میگم ما همه ایرانی هستیم! وقتی ایرانی رو خراب میکنین یعنی خودتونو خراب کردین!
شما اصن موضوع رو گرفتی که چی گفت؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
درورد به شرفت

احساس حقارت نسبت به خود خیلی زشته

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز اقا شهرام اومد تا موضوع رو به حاشیه ببره و گیر بده.

داداش تو چه پدر کشتگی با من داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کلا افتادی رو دنده لج ها یادت باشه.:razz:
من کی موضوع رو به حاشیه می برم . منم فقط مثه بقیه نظرمو می دم که شاید به مذاق بعضی ها خوش نیاد:redface:

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش تو چه پدر کشتگی با من داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کلا افتادی رو دنده لج ها یادت باشه.:razz:
من کی موضوع رو به حاشیه می برم . منم فقط مثه بقیه نظرمو می دم که شاید به مذاق بعضی ها خوش نیاد:redface:

سام علیک داش شهرام!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب مرد حسابی موضوع تاپیک هم داره امثال شما ها رو مثال میزنه که راجع به همه چی نظر میدین و این درحالی است که خودتونم موضوع رو نمیفهمین که چیه. تاپیک میگه : ایرانی ها از چیزی که ازش سر در نمیارن راجع بهش کنفرانس هم میدن. اونوقت شما بجای اینکه رو موضوع فکر کنی اومدی به شرف یکی دیگه سلام و صلوات میفرستی و مانند ایشون اینو توهین به ساحت ما بشمار میاری. بعدشم که میگی چرا من؟ بد میگم.؟

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مرد حسابی موضوع تاپیک هم داره امثال شما ها رو مثال میزنه که راجع به همه چی نظر میدین و این درحالی است که خودتونم موضوع رو نمیفهمین که چیه. تاپیک میگه : ایرانی ها از چیزی که ازش سر در نمیارن راجع بهش کنفرانس هم میدن. اونوقت شما بجای اینکه رو موضوع فکر کنی اومدی به شرف یکی دیگه سلام و صلوات میفرستی و مانند ایشون اینو توهین به ساحت ما بشمار میاری. بعدشم که میگی چرا من؟ بد میگم.؟
خود شما که درمورد آقا شهرام اظهار نظر میکنی و راحت راجع بهش نظر میدی چی؟:razz:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این موضوع هم مانند تمام موضوع های توی نت دنبال تمسخر ایرانی هاست!
همین فقط
یعنی هر که به ما بگه بالای چشممون ابروست مسخره مون میکنه؟ نخیر ما گل سر سبد ملتهای فعلی و کل ملتهای آینده و کل کاینات هستیم. شد؟

Hojjat.66

عضو جدید

عزیز منم ایرانم.

ولی واقعا از این کا اذیت میشم .

چرا در مورد چیزی که اطلاع نداریم نظر میدیم.

مگه غیر اینه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه جدی جدی راست می گن تو مشکل داری کلا
همیشه تو تاپیکها وکیل مدافع عموم هستی

اگه نظرات منو تو همین تاپیکهای چند روز اخیر ببینی میبینی که من ادعا نمی کنم از همه چی سر در میارم خصوصا مسایل سیاسی.من هر نظری بدم بر اساس تجربمه و وقتی سر در نیارم اینقد جرات درام بگم نمی دونم بارها هم پیش اومده که مثلا وقتی تو یه مسله سیاسی سر در نیاوردم از کسایی که اینجا کاملا با هم نظراتمونم مخالفه پرسیدم ببینم جریان چیه.
پس الکی از خودت حرف نزن بر اساس عدله قضاوت کن.

• Like
واکنش ها: ayja

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود شما که درمورد آقا شهرام اظهار نظر میکنی و راحت راجع بهش نظر میدی چی؟:razz:

بیخیال بابا حوصله بحث الکی ندارم.
وایسم اینجا حقانیت خودمو ثابت کنم که چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شایدم ایشون درست می فرمایند ما زیادی اظهار نظر می کنیم.
سعی می کنم خودمو اصلاح کنم.

داداش تو عیب منو گفتی قبول حرفت روی تخم چشام ولی تو هم یه عیب بزرگ داری همیشه با مسایل تند و افراطی برخورد می کنی و طوری صحبت می کنی که با همه سر دعوا داری تو تاپیک های دیگه هم زیاد دیدم . خواهشا یکم مودبانه تر تذکر بده ممنون.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه جدی جدی راست می گن تو مشکل داری کلا
همیشه تو تاپیکها وکیل مدافع عموم هستی

اگه نظرات منو تو همین تاپیکهای چند روز اخیر ببینی میبینی که من ادعا نمی کنم از همه چی سر در میارم خصوصا مسایل سیاسی.من هر نظری بدم بر اساس تجربمه و وقتی سر در نیارم اینقد جرات درام بگم نمی دونم بارها هم پیش اومده که مثلا وقتی تو یه مسله سیاسی سر در نیاوردم از کسایی که اینجا کاملا با هم نظراتمونم مخالفه پرسیدم ببینم جریان چیه.
پس الکی از خودت حرف نزن بر اساس عدله قضاوت کن.
شما راست میگی . من مشکل ندارم ولی وقتی میام تو یه تاپیک خوب شرکت بکنم و میبینم که شما و امثال شما ها فقط با یه مثقال تجربه تون دارید اونحا هر چی به ذهنتون میاد با قاطعیت عنوان میکنید و حاضر هم نیستید یه قدم کنار بکشید , اون موقع مشکل پیدا میکنم.
شما داری میگی موضوع تاپیک توهینه. این مگه کم حرفیه. همینطور نسنجیده و درک موضوع نکرده هی بیا و افضه کلام بکن بعدشم اگه کسی حرف مخالف زد بهش بگو تو مشکل داری.

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی هر که به ما بگه بالای چشممون ابروست مسخره مون میکنه؟ نخیر ما گل سر سبد ملتهای فعلی و کل ملتهای آینده و کل کاینات هستیم. شد؟
اینو نمیدونم ولی وقتی این تاپیک های مسخره درمورد ایران و ایرانی میاد واقعا ناراحت میشم
چون نه تنها به خودتون دارین توهین میکنین بلکه به ابوعلی سینا، امیرکبیر، رازی، حافظ ، پروفسور حسابی و هزاران دانشمند و فرهیخته ی ایرانی گذشته و حال هم داری توهین میکنی! یعنی اینو واقعا متوجه نمیشی؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیخیال بابا حوصله بحث الکی ندارم.
وایسم اینجا حقانیت خودمو ثابت کنم که چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شایدم ایشون درست می فرمایند ما زیادی اظهار نظر می کنیم.
سعی می کنم خودمو اصلاح کنم.

داداش تو عیب منو گفتی قبول حرفت روی تخم چشام ولی تو هم یه عیب بزرگ داری همیشه با مسایل تند و افراطی برخورد می کنی و طوری صحبت می کنی که با همه سر دعوا داری تو تاپیک های دیگه هم زیاد دیدم . خواهشا یکم مودبانه تر تذکر بده ممنون.
من اهل چاپلوسی و آب زیر کاهی و پاچه خواری و این حرفا نیستم. رک و صریح حرف میزنم که متاسفانه تو جامعه امروز این عادت ایرانی یکم فراموش شده. بعدشم من نرم میگم ولی چون حقیقتو میگم خیلی شدید و تند بنظر میاد. مودبانه هم میگم ولی چون رک میگم اونجوری دریافت میکنید.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینو نمیدونم ولی وقتی این تاپیک های مسخره درمورد ایران و ایرانی میاد واقعا ناراحت میشم
چون نه تنها به خودتون دارین توهین میکنین بلکه به ابوعلی سینا، امیرکبیر، رازی، حافظ ، پروفسور حسابی و هزاران دانشمند و فرهیخته ی ایرانی گذشته و حال هم داری توهین میکنی! یعنی اینو واقعا متوجه نمیشی؟
شما معنی نقد رو میدونی چیه؟ معنی نقد

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما راست میگی . من مشکل ندارم ولی وقتی میام تو یه تاپیک خوب شرکت بکنم و میبینم که شما و امثال شما ها فقط با یه مثقال تجربه تون دارید اونحا هر چی به ذهنتون میاد با قاطعیت عنوان میکنید و حاضر هم نیستید یه قدم کنار بکشید , اون موقع مشکل پیدا میکنم.
شما داری میگی موضوع تاپیک توهینه. این مگه کم حرفیه. همینطور نسنجیده و درک موضوع نکرده هی بیا و افضه کلام بکن بعدشم اگه کسی حرف مخالف زد بهش بگو تو مشکل داری.

اولا اینکه مشکل داری رو چون زیاد دیدم الکی با بقیه درگیر میشی.

ثانیا داداش من گفتم که قبول اقا من اشتباه برداشت کردم خوب شد.

اگه دیده باشه من اصلا در مورد تاپیک نظر ندادم.دیدی می گم الکی قضاوت می کنی............. من نظرمو راجع به حرف دوستمون شیدا گفتم که گفته بود ایرانی بزرگه همین.

Hojjat.66

عضو جدید
اقا شهرام من هیچ احساس حقارتی نسبت به خودم ندارم .

در ضمن سعی کنید به اصل موضوع دقت کنیید .

تعصبات بی خودی خوب نیست .

به نظر شما من بگم ایرانی ها بهترین مردم دنیا هستن بهتره نه ؟

ولی عزیز بهتر اونه که دیگران بگن کی خوبه کی بد.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا اینکه مشکل داری رو چون زیاد دیدم الکی با بقیه درگیر میشی.

ثانیا داداش من گفتم که قبول اقا من اشتباه برداشت کردم خوب شد.

اگه دیده باشه من اصلا در مورد تاپیک نظر ندادم.دیدی می گم الکی قضاوت می کنی............. من نظرمو راجع به حرف دوستمون شیدا گفتم که گفته بود ایرانی بزرگه همین.
منم منظوری نداشتم. فقط عرضم این بود که موضوع تاپیک داره از یکی از بدترین عادات ما میگه که خوبه نقد و بررسی بشه شاید کمکی به فرهنگمون باشه .
با شان و شوکت ایرانی کاری نداره. تاپیک داره روی یکی از بدترین عادت ما انگشت میذاره که خیلی خوبه شکافته بشه. همین.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اهل چاپلوسی و آب زیر کاهی و پاچه خواری و این حرفا نیستم. رک و صریح حرف میزنم که متاسفانه تو جامعه امروز این عادت ایرانی یکم فراموش شده. بعدشم من نرم میگم ولی چون حقیقتو میگم خیلی شدید و تند بنظر میاد. مودبانه هم میگم ولی چون رک میگم اونجوری دریافت میکنید.

خدا کنه من بد برداشت کرده باشم. باشه ازتون ممنون واسه انتقاد سازنده تون.

ولی نظرمو در مورد تاپیک:

موافق نیستم همه اینطوری نیستن.همه فک نمی کنن علامه دهر هستن

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا شما فکر کن نمیدونم.....
وقتی معنی نقد رو نمیدونی , بهتره تو تاپیکهایی که کارش نقد و بررسی و کنکاش و کاوش در حوزه های فرهنگی است , نظر ندی , چون کسی که معنی نقد رو ندونه فقط باید بخونه و یاد بگیره و نیاد نقد بکنه. وقتی معنی نقد رو بقول خودت نمیدونی پس حرف دیگران رو هم نقد نکن. چون به بیراهه میری.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا کنه من بد برداشت کرده باشم. باشه ازتون ممنون واسه انتقاد سازنده تون.

ولی نظرمو در مورد تاپیک:

موافق نیستم همه اینطوری نیستن.همه فک نمی کنن علامه دهر هستن
مرسی شهرام جان.
همه اینطوری باشن و نباشن که مهم نیست. مهم اینه درصد اینجور آدما در بین ما خیلی زیاد شده. و این از آفات یزرگ فرهنگی است.

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی معنی نقد رو نمیدونی , بهتره تو تاپیکهایی که کارش نقد و بررسی و کنکاش و کاوش در حوزه های فرهنگی است , نظر ندی , چون کسی که معنی نقد رو ندونه فقط باید بخونه و یاد بگیره و نیاد نقد بکنه. وقتی معنی نقد رو بقول خودت نمیدونی پس حرف دیگران رو هم نقد نکن. چون به بیراهه میری.
شما واقعا مشکل داریاااااااااا!
توهین کردن هم حدی داره دوست عزیز!
گفتم شما فکر کن من نمیدونم. پس باید معنیش رو برام توضیح بدی نه اینکه هر چی از دهان مبارک بیرون میاد نثار من و خانواده و اهل قبور کنی!

• Like
واکنش ها: ayja
بالا