men are visual and women are emmotional??!!

اشک دریا

عضو جدید
خبهبه نظرمن هیچ آدمی شبیه دیگری نیست.آدماهمه باهم فرق دارن.نمیشه گفت کل خانما احساسی یاکل مرداظاهربین هست
خانمایی رومیشناسم که فوق العاده ظاهربین هستن وآقایونی که ازهمه نظربرترن ممکن عشقشون یه دخترفوق العاده معمولی باشه
نبایدبه برخوردیک آقایاخانم بگیم که همه ی آقاهااینجورن یاهمه خانم هامثل همن

kimiaye_hasti

عضو جدید
بابا بشینید درس بخونید ..... واسه اینده ......... یه چیزی یاد بگیرید ....... با دخترا هم کاری نداشته باشید ............ اونا هم با شما کاری ندارند .....تو زندگی....به چیزایی که ارزش نداره فکر نکنید....

دقیـــــــــــــــــــــــــــقا زدی تو هدف :w17:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبهبه نظرمن هیچ آدمی شبیه دیگری نیست.آدماهمه باهم فرق دارن.نمیشه گفت کل خانما احساسی یاکل مرداظاهربین هست
خانمایی رومیشناسم که فوق العاده ظاهربین هستن وآقایونی که ازهمه نظربرترن ممکن عشقشون یه دخترفوق العاده معمولی باشه
نبایدبه برخوردیک آقایاخانم بگیم که همه ی آقاهااینجورن یاهمه خانم هامثل همن

من در مورد استثنائات صحبتی ندارم،ممکنه 1 درصد یا 2 یا حداکثر 5 درصد خانوما اینجوری نباشن،ولی من مطمعنم که اکثر خانوما ظاهربین تر از مردا هستن!

ماشالله یه بار یه دوست پسر داشته باشن که بی ام و داشته باشه،سری بعد به سانتافه هم نگا نمی ندازن!

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید که عنوان رو انگلیسی نوشتم!
البته برای این کارم دلیل داشتم و این بود که این اصلاحی انگلیس هست و خواستم با این کار بگم اولا
شاید این اصطلاحی باشه که مخصوص فرهنگ اوناهه و ثانیا می خواستم این ایده رو به چالش بکشم!
معنی عبارت اینه: مردها ظاهر بین هستند و زن ها احساسی
البته من نظرم چیز دیگه ای هست!
از نظر من مردها احساسی تر از زنها هستند,در مقابل,زن ها مخصوصا دخترای امروزی بسیار زرنگ تر و کنترل کننده تر هستند
اینو خودم تجربه کردم! یک دختر معمولا اول تو و حرکات و افکارتو می سنجه و بعد تصمیم می گیره که آیا به تو اعتماد کنه یا نه؟!
در صورتی که پسرا با یک نگاه دل می سپرن!
اگه من بخوام عبارت انگلیسی رو کامل کنم می گم: مردها در نگاه اول ظاهر بین هستند ولی با گذشت زمان احساسی می شن!
حالا می خوام نظر شما رو بدونم!
ازتون خواهش می کنم اسپم نکنید,فقط نظرتونو بگین! افکار من و دوستان دیگرو به نقد و چالش بکشید اما
از بحث خارج نشید
مرسی:gol:
من عنوان تاپیکت رو به «مردها منطقی هستند و زنها احساسی» تغییر میدم
و نظرمو با این متن کوتاه میگم:
مرد وقتی عاشق زنی می‌شود
در دل خود پنهانش می‌کند مبادا که دیگران او را بدزدند،
اما زن وقتی عاشق شد آن را جار می‌زند تا کسی برای نزدیک شدن به آن مرد تلاش نکند.
مرد به خاطر یک عقیده هر کسی را قربانی میکند و زن به خاطر یک نفر هر عقیده ای را!!
مرد عقل است و زن قلب...
به همین خاطر در هر رابطه‌ای زن بیشتر از مرد اذیت می‌شود...