khanwars جنگ خانها

JRG

عضو جدید
یک بازی که من تازه باهاش آشنا شدم و تحت وب هست رو به دوستان معرفی می کنم.

اینبار شرکتی با نام XSSoftware بازی جدیدی در سبک استراتژیک آنلاین ارائه کرده با نام Khan Wars یا جنگ خان ها که گویا عنوان بهترین بازی این سبک را نیز سال ۲۰۰۸ نصیب خود کرده است.

سبک بازی بسیار شبیه به تراوین است و در قرون وسطا میگذرد. شما میتوانید با انتخاب یکی از ۹ قوم بلغارها، فرانکها، آلمانها، پارس ها، روم شرقی، بریتانیایی ها، اعراب، گوت ها و روس ها فرمانروایی خود را بنا کنید و با تسخیر قلعه های دیگر بازیکنان، آن را گسترش دهید و قدرتمند تر سازید.
مثل تمام بازی های هم رده، جنگ خان ها از گیم پلی ساده و روانی برخوردار است که در مراحل ابتدایی راهنمایی هایی جهت یادگیری به شما ارائه خواهد شد. طراحی هنری آن نیز بسیار خوب از آب در آمده و حال هوای قرون وسطا را بخوبی برای کاربر تداعی میکند.

چند روزی میشود که سرور 3 ایران جنگ خان ها هم راه اندازی شده و باتوجه به اینکه هنوز شلوغ نیست میتواند زمان خوبی برای شروع بازی باشد. خوشبختانه مستندات لازم به فارسی برگرداننده شده است که در کنار انجمن های بازی میتواند برای بازی کنندگان یاری کننده باشد.
بیش از این در مورد بازی چیزی نمی توان گفت و با صرف ۵ دقیقه وقت و سر زدن به لینکها همه چیز دستتان می آید هر چند که فکر میکنم وجود قوم پارس برای ما ایرانی ها بیش از هر چیز دیگر میتواند انگیزه لازم را برای شروع بازی ایجاد کند.
از لینک زیر می توانیداین سایت را ببینید:

آخرین ویرایش:

JRG

عضو جدید
اونایی که بازی رو دیدن نظرشون رو بنویسن لطفاً.

JRG

عضو جدید
تا حالا این بازی یا موارد مشابهش رو دیدین؟ به نظر شما کدوم بازی آنلاین از این بازی بهتره؟

kittleboy_87

عضو جدید
شما که داری یارگیری می کنی با این لینکت ( recruit یعنی یارگیری ) قضیه چیه؟؟!!
والا من تو کار تراوین بودم، چون دیگه وقت نمی کردم، ولش کردم
اگه صحنه های چنگ رو داشت بهتر بود
بازی اینجوری خیلی زیاده، تحت وب، آنلاین، یکی دیگش اسمش رو فراموش کردم، ولی دزد دریایی بودی، با کشتی، قشنگ نشون می داد مثلا کشتی شلیک کرد، تیرش خورد به اون یکی، و ....
مافیا یکی دیگست

• Like
واکنش ها: JRG

JRG

عضو جدید
تحت وب اگه بخواد حرکات جنگ رو به نمایش بزاره خیلی حجم می بره و سرعت میاد پایین و ازطرفی تعداد ثبت نام کننده ها رو هم که می دونین چقدره. اگه لینک این بازیهایی رو که می گین دارین بزارین بقیه هم استفاده کنن

mrp69

عضو جدید
سلام

من قبلا ثیت نام کردم خوشم نیومد. تراوین را پیشنهاد میکنم خیلی قشنگ تر و هیجان انگیزتره.

www.travian.ir

اگه خواستین ثبت نام کنید به ترتیب شماره سرورها شروع شده.12345

یعنی 5 از همشون جدید تره و ارزش وقت گذاشتن وشروع کردن داره.ولی بقیه اش خیلی وقته شروع شده و پیشنهاد نمی کنم برید توی اونها.

اگر هم سوالی بود همینجا بپرسید در خدمتم.

kittleboy_87

عضو جدید
سلام

من قبلا ثیت نام کردم خوشم نیومد. تراوین را پیشنهاد میکنم خیلی قشنگ تر و هیجان انگیزتره.

www.travian.ir

اگه خواستین ثبت نام کنید به ترتیب شماره سرورها شروع شده.12345

یعنی 5 از همشون جدید تره و ارزش وقت گذاشتن وشروع کردن داره.ولی بقیه اش خیلی وقته شروع شده و پیشنهاد نمی کنم برید توی اونها.

اگر هم سوالی بود همینجا بپرسید در خدمتم.

ااااااااااااااااااااااااااااااووووووووو
سرور یک هنوز تموم نشده، خیلی وقت پیش می گفتن می خواد تموم شه!!!

• Like
واکنش ها: JRG

JRG

عضو جدید
ورژن جدید جنگ خانها هم داره راه میفته. خیلی بهتر میشه. دنیای 4 با این ورژن راه اندازی میشه با سرعت نرمال
از روز چهارشنبه همین هفته
بازی تراوین چون تقلب زیاد توش اتفاق میفته جالب نیست به نظر من. این بازی بهتره و با کیفیت تره و تنوع در جنگها. چون میتونی آرایش نظامی بچینی و عدالت رو هم رعایت میکنه. چون وقتی اختلاف سطحت با بقیه زیاد باشه و خیلی ازشون قدرتمند تر باشی اجازه حمله رو بهت نمیده. این باعث میشه اگه دیرتر هم ثبت نام کردی زیاد ضرر نکنی و همه بهت حمله نکنن نتونی نفس بکشی

بالا