itiaaaaaaaa

M.R

عضو جدید
bachehaye it ye kam az in bi bokharitoon kam konid o biain bebinim mishe vaghean ye chizi beshim?age bekhaim be in daneshgahi ke man didam ektefa konim hichi nemishim:mad:

soltanimehr66

عضو جدید
bachehaye it ye kam az in bi bokharitoon kam konid o biain bebinim mishe vaghean ye chizi beshim?age bekhaim be in daneshgahi ke man didam ektefa konim hichi nemishim:mad:
midoni doste aziz man reshtam barghe o az esme karbarimam malome kiam vali ino mikham bet begam ke ba nazaret movafegham vase haminam az avale terme 2 motaleate kharej az daneshgaho shoro kardam. khoshhal shodam didam to in daneshgah adame dorosam peyda mishe doste aziz.;)

M.R

عضو جدید
midoni doste aziz man reshtam barghe o az esme karbarimam malome kiam vali ino mikham bet begam ke ba nazaret movafegham vase haminam az avale terme 2 motaleate kharej az daneshgaho shoro kardam. khoshhal shodam didam to in daneshgah adame dorosam peyda mishe doste aziz.;)
:smile:vala bekhoda...divoone shodam too in danashgah,bazamkhoobe shoma bargha faalin,hadeaghal faaltar az ma itiha hastid,

soltanimehr66

عضو جدید
pishnehade man be shoma ine ke chanta ke fekre pishraftid ba ham hamahang shid toye kelas gereftan o ..... . dost khobe vali dosti ke fekre dars nabashe faghat vase roze mabada be dard mikhore na vase hamishe.movafagh bashid;)

it.eng

عضو جدید
salamm dostam manam az bachehaye ite in uni e am khoshhal misham betonim ham fekri konim

nazi_F

عضو جدید
نظر

نظر

سلام
با این نظرتون که کاملا موافقم اما واقعا بچه های IT
فعالیت خاصی تو دانشگاه ندارن حالا خارج از اونو نمی دونم اما باید اینجا هم یه خودی نشون بدن
یه فعالیتی آخه
یعنی واقعا این مملکت می تونه رو دانشجویای فناوری اطلاعات حساب کنه؟!!
مثلا رشتمون it هستش اما کمتر تو نت دیده میشیم و فعالیت می کنیم.
یکم به خودتون بیاید و هدفتون رو واقعا مشخص کنید.
خودتون رو جهانی مقایسه کنید و دیدتون رو گسترش بدید تا از دنیای it بیشتر سر در بیارید و به خودتون ببالید.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
با این نظرتون که کاملا موافقم اما واقعا بچه های IT
فعالیت خاصی تو دانشگاه ندارن حالا خارج از اونو نمی دونم اما باید اینجا هم یه خودی نشون بدن
یه فعالیتی آخه
یعنی واقعا این مملکت می تونه رو دانشجویای فناوری اطلاعات حساب کنه؟!!
مثلا رشتمون it هستش اما کمتر تو نت دیده میشیم و فعالیت می کنیم.
یکم به خودتون بیاید و هدفتون رو واقعا مشخص کنید.
خودتون رو جهانی مقایسه کنید و دیدتون رو گسترش بدید تا از دنیای it بیشتر سر در بیارید و به خودتون ببالید.

سلام
فقط جواب قسمت رنگی رو می دم
خیر نه می تونه روشون حساب کنه و نه اینکه حق داره ازشون توقعی داشته باشه که با خوندن منابع دانشگاهی بتونن کاری انجام بدن
از من می شنوید به هیچ وجه خودتون رو منحصر به دروس دانشگاهی نکند
موفق باشید

hunny

عضو جدید
bachehaye it ye kam az in bi bokharitoon kam konid o biain bebinim mishe vaghean ye chizi beshim?age bekhaim be in daneshgahi ke man didam ektefa konim hichi nemishim:mad:[
salam to in uni hich angizei bara faaliyate bacheha nemizaran unam ba in modirgoruhemun va asatidemun albate ma ke asatide takhasosiye reshteye ITnadarim faghat yeki dota.khode bacheha bayad dast be kar shan unam birune uni ke khili moshkele!:(

dr.defacer

عضو جدید
سلام !
مدتی که دانشگاه بودم ندیدم کسی فعالیت خاصی کنه گفتم یک پست اینجا بدم شاید چند نفر علاقه مند به کار پیدا شد ابتدا یک نصیحت دوستانه:به درس های دانشگاه اکتفا نکنید ! به مدرکم دل نبندید که اگر چیزی غیر از درس های دانشگاهی بلد نباشید به هیچ دردی نمی خوره ! و فقط کسانی موفقند که تخصص داشته باشند !
برای فناوری اطلاعات و کامپیوتر میشه روی ضمینه های مختلفی کار کرد
مثل :
برنامه نویسی
امنیت اطلاعات
شبکه
طراحی
و...
اگر مایل باشید یک گروه تحقیقاتی تشکیل بدیم و روی این ضمینه ها کار کنیم ! منم اگر چیزی بلد باشم سعی می کنم روی هرکدوم از ضمینه ها که خواستید تا جایی که می تونم کمک کنم ! بلدم نباشم با هم کار می کنیم و یاد می گیریم ! قدم اولم خودم بر می دارم در ضمینه امنیت اطلاعات :
برای شروع باید اول به بقین برسیم که حرف هایی که راجع به امنیت میزنیم عملی هست و ممکنه یک اشتباه کوچیک برنامه نویسی خیلی خطرناک تر از اونی که فکر می کنید باشه ! برای اثبات این موضوع من فیلمی ساختم از سایت شبکه فناوری اطلاعات ایران و در این فیلم نشون میدم که در اثر یک اشتباه در یکی از صفحه های این سایت که سایت رسمی کشورم هست میتونیم هز اطلاعاتی که خواستیم از سایت بدست بیاریم حتی نام کاربری و کلمه عبور سایت رو بدست بیاریم !
لینک دانلود فیلم :
[
کد:
[COLOR=black][FONT=Tahoma]http://amin-coder.persiangig.com/video-hack/inject%20iritn.com.rar[/FONT][/COLOR]
هر سوالیم راجع به فیلم داشتید بپرسید اگر تونستم حتما جواب میدم !
نکته : هدف من از مطرح کردن این موضوع این نبود که روی این ضمینه کار کنیم ! روی هر ضمینه ای که خواستید حاضر به همکاری هستم ! راجع به هر ضمینه ای هم که خواستید بگید اگر بتونم پیش نیازش و اطلاعاتی راجع بهش در اختیارتون میزارم تا با دید باز انتخاب کنید !
اما کمی راجع به سایتی که فیلمش رو براتون گذاشتم :
شبکه فناوری اطلاعات روی سروری قرار داشت که خیلی از سایت های مهم دولتی روی این سرور بودن حدود 182 سایت ! اگر خواستید لیستش رو براتون میفرستم !
سرور خیلی قوی بود و از نظر امنیت فوق العاده قوی اما در یکی از صفحه های به ضاهر الکی سایت در اثر ضعف در برنامه نویسی برای پایگاه داده و ***** نکردن بعضی پارامتر ها توسط برنامه نویس ضعفی(BUG) به وجود اومده بود و چون پایگاه داده سایت از نوع MySql بود اصطلاحا به این ضعف MySql Injection یا Sql Injection می گن ! فیلم رو که ببینید کاملا متوجه میشید!
نکته : سایت دانشگاه خودمون هم این ضعف رو داره ! البته چندین ضعف امنیتی داره که یکیش اینه !
خوب دیگه امروز زیادی حرف زدم !
منتظر جوابتون برای تشکیل گروه هستم !
یا حق !!!
رونوشت : کلوب مخصوص دانشگاه علوم تحقیقات فارس !!!
کد:
http://www.cloob.com/club/post/show/clubname/fsriau/topicid/1955456

آخرین ویرایش:

hunny

عضو جدید
سلام !

مدتی که دانشگاه بودم ندیدم کسی فعالیت خاصی کنه گفتم یک پست اینجا بدم شاید چند نفر علاقه مند به کار پیدا شد ابتدا یک نصیحت دوستانه:به درس های دانشگاه اکتفا نکنید ! به مدرکم دل نبندید که اگر چیزی غیر از درس های دانشگاهی بلد نباشید به هیچ دردی نمی خوره ! و فقط کسانی موفقند که تخصص داشته باشند !
برای فناوری اطلاعات و کامپیوتر میشه روی ضمینه های مختلفی کار کرد
مثل :
برنامه نویسی
امنیت اطلاعات
شبکه
طراحی
و...
اگر مایل باشید یک گروه تحقیقاتی تشکیل بدیم و روی این ضمینه ها کار کنیم ! منم اگر چیزی بلد باشم سعی می کنم روی هرکدوم از ضمینه ها که خواستید تا جایی که می تونم کمک کنم ! بلدم نباشم با هم کار می کنیم و یاد می گیریم ! قدم اولم خودم بر می دارم در ضمینه امنیت اطلاعات :
برای شروع باید اول به بقین برسیم که حرف هایی که راجع به امنیت میزنیم عملی هست و ممکنه یک اشتباه کوچیک برنامه نویسی خیلی خطرناک تر از اونی که فکر می کنید باشه ! برای اثبات این موضوع من فیلمی ساختم از سایت شبکه فناوری اطلاعات ایران و در این فیلم نشون میدم که در اثر یک اشتباه در یکی از صفحه های این سایت که سایت رسمی کشورم هست میتونیم هز اطلاعاتی که خواستیم از سایت بدست بیاریم حتی نام کاربری و کلمه عبور سایت رو بدست بیاریم !
لینک دانلود فیلم :
[
کد:
[COLOR=black][FONT=Tahoma]http://amin-coder.persiangig.com/video-hack/inject%20iritn.com.rar[/FONT][/COLOR]
هر سوالیم راجع به فیلم داشتید بپرسید اگر تونستم حتما جواب میدم !
نکته : هدف من از مطرح کردن این موضوع این نبود که روی این ضمینه کار کنیم ! روی هر ضمینه ای که خواستید حاضر به همکاری هستم ! راجع به هر ضمینه ای هم که خواستید بگید اگر بتونم پیش نیازش و اطلاعاتی راجع بهش در اختیارتون میزارم تا با دید باز انتخاب کنید !
اما کمی راجع به سایتی که فیلمش رو براتون گذاشتم :
شبکه فناوری اطلاعات روی سروری قرار داشت که خیلی از سایت های مهم دولتی روی این سرور بودن حدود 182 سایت ! اگر خواستید لیستش رو براتون میفرستم !
سرور خیلی قوی بود و از نظر امنیت فوق العاده قوی اما در یکی از صفحه های به ضاهر الکی سایت در اثر ضعف در برنامه نویسی برای پایگاه داده و ***** نکردن بعضی پارامتر ها توسط برنامه نویس ضعفی(BUG) به وجود اومده بود و چون پایگاه داده سایت از نوع MySql بود اصطلاحا به این ضعف MySql Injection یا Sql Injection می گن ! فیلم رو که ببینید کاملا متوجه میشید!
نکته : سایت دانشگاه خودمون هم این ضعف رو داره ! البته چندین ضعف امنیتی داره که یکیش اینه !
خوب دیگه امروز زیادی حرف زدم !
منتظر جوابتون برای تشکیل گروه هستم !
یا حق !!!
رونوشت : کلوب مخصوص دانشگاه علوم تحقیقات فارس !!!
کد:
http://www.cloob.com/club/post/show/clubname/fsriau/topicid/1955456

سلام من هستم. چیزه خاصی بلد نیستم ولی اگه کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمی کنم.

copperfield

عضو جدید
سلام...من هم عمرانم و کامل موافقم و الانه که تازه ترم 3 هستم و از اول ترم 2 شروع کردم به مالعاتی که به رشتم ربطی نداره تا بتونم قدرت و سرعت و اعتماد به نفسمو ببرم بالا...ایشالا از این ترم هم مطالعات مربوط به رشتم شروع میشه

اتفاقا ایشالا فرداشب یا پس فرداشب اینجا یک تاپیک توپ میزنم واسه بچه های عمران و کلا علاقمندان به مطالعه.

من واقعا از این سک مطالعه دانشگاهی میدونم آیندمو دارم به باد میدم...پس پیش میرم!!چه درست چه غلط.حداقلش تجربم میره بالا....

مرسی از تاپیک و پستهای مفیدتون

شاد باشید

dr.defacer

عضو جدید
سلام من هستم. چیزه خاصی بلد نیستم ولی اگه کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمی کنم.
سلام دوست عزیز اصلا مهم نیست که چی بلدید مهم اینه که علاقه و پشتکار داشته باشد ، اگر همه همه چیز رو بلد بودن که دیگه نیازی به تشکیل گروه برای یادگیری نبود
البته باید تعدادمون به یک حدی برسه که بشه شروع کرد وگرنه با 2-3 نفر نمیشه ! با این تعداد که بهتره هرکس واسه خودش کار کنه

hunny

عضو جدید
میتونیم دانشگاه که شروع شد به دوستامون پیشنهاد بدیم بیان من میتونم دو سه تا از دوستام رو بیارم

mehtal

عضو جدید
سلام دوستان
دوست عزیز توخودت یه راهی راارائه بده ماهم هستیم کمکت کنیم.

بالا