f1-ارسال ویروس از طریق ام ام اس

sarvestan1987

عضو جدید
دروووود
دوستان خواهش میکنم بهم بگید که میشه از طریق ام ام اس ویروس فرستاد؟//
و چطور؟

mary_gh

عضو جدید
دروووود
و چطور؟
سلام دوست عزيز
اين رو تو يه پيام كوتاه براش بفرستيد
مثلا ali :
a tab l tab l tab

منظور از کلمه تب ایجاد ۸ کاراکتر فاصله است فقط توجه کنید که این فایل متنی رو تو کامپیوتر با یه فایل تکست ذخیره و به گوشی انتقال بدین و به قسمت اس ام اس ها انتقال بدید (از روش ذخیره ) بعد با یه اس ام اس به یارو بفرستیدش و تا یادم نرفته بگم اسم هر چی طولانی تر باشه عمل زیر زودتر اتفاق میافته.

حالا چی کار میکنه ؟

وقتی اس ام استونو باز کنه گوشیش ری استارت میشه و خیلی دیر بالا میاد حتی نمیتونه حذفش کنه باید گوشی شو یا فلش کنه یا از طریق کامپیوتر حذفش کنه
اين روش روي 3-5 خط ايرانسل جواب داد ولي روي خط هايي با پيش شماره 0939 هیچ عنوان جواب نمیده
روي بقيه خط ها هم به احتمال 99% جواب ميده.ميتونيد امتحان كنيد....مي ارزه:D
اميدوارم اين به دردتون بخوره:)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
دروووود
و چطور؟

ویروس رو براتون ضمیمه کردم، خطرناک هستش، بقیش به خودتون مربوط میشه. فرمت فایل های موجود .sis هستش که با برنامه های Symbian OS Installer File اجرا میشن.

پیوست ها

• 4 virus.rar
    18.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sarvestan1987

عضو جدید
سلام دوست عزيز
اين رو تو يه پيام كوتاه براش بفرستيد
مثلا ali :
a tab l tab l tab

منظور از کلمه تب ایجاد ۸ کاراکتر فاصله است فقط توجه کنید که این فایل متنی رو تو کامپیوتر با یه فایل تکست ذخیره و به گوشی انتقال بدین و به قسمت اس ام اس ها انتقال بدید (از روش ذخیره ) بعد با یه اس ام اس به یارو بفرستیدش و تا یادم نرفته بگم اسم هر چی طولانی تر باشه عمل زیر زودتر اتفاق میافته.

حالا چی کار میکنه ؟

وقتی اس ام استونو باز کنه گوشیش ری استارت میشه و خیلی دیر بالا میاد حتی نمیتونه حذفش کنه باید گوشی شو یا فلش کنه یا از طریق کامپیوتر حذفش کنه
اين روش روي 3-5 خط ايرانسل جواب داد ولي روي خط هايي با پيش شماره 0939 هیچ عنوان جواب نمیده
روي بقيه خط ها هم به احتمال 99% جواب ميده.ميتونيد امتحان كنيد....مي ارزه:D
اميدوارم اين به دردتون بخوره:)
دروووود مرسی از جوابتون.حتما امتحانش میکنم مرسیییی

آخرین ویرایش:

sarvestan1987

عضو جدید
ویروس رو براتون ضمیمه کردم، خطرناک هستش، بقیش به خودتون مربوط میشه. فرمت فایل های موجود .sis هستش که با برنامه های Symbian OS Installer File اجرا میشن.
سلام رییس جون مرسی از جواب.
عزیزم چیکار کنم االان این فایل زیپ هستش بازش کنم و به گوشیم انتقال بدم بفرستم واسش؟
مرسی

nani.abadan.city

عضو جدید
من کاربر جدیدم خواستم ببینم چطور این ویروسا رو باید اس ام اس داد با تشکر;)