ADO.NET

*سارا*

عضو جدید
سلام
کسی میتونه در مورد ابزارهای متصل کننده بانک اطلاعات به زبان های برنامه نویسی مثل: ADO,ADO.NET,... و طریقه به کار بردنشون اطلاعاتی بهم بده ؟؟

RIG

متخصص C#.net
:warn:
سلام
کسی میتونه در مورد ابزارهای متصل کننده بانک اطلاعات به زبان های برنامه نویسی مثل: ADO,ADO.NET,... و طریقه به کار بردنشون اطلاعاتی بهم بده ؟؟
سلام. لطفا" این سوالت رو تو برنامه نویسی مطرح کن و در ضمن connection, data adapter,data Table استفاده میکنن

*سارا*

عضو جدید
:warn:
سلام. لطفا" این سوالت رو تو برنامه نویسی مطرح کن و در ضمن connection, data adapter,data Table استفاده میکنن
سلام
ببینید من قراره با زبان سی شارپ روی کلاینت ویندوز به دیتا بیسم روی سرور لینوکس وصل شم فقط میدونم که باید از ADO.NET استفاده کنم اما درست نمیدونم چه جوری چون سی شارپ رو خیلی مقدماتی بلدم ..

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام
ببینید من قراره با زبان سی شارپ روی کلاینت ویندوز به دیتا بیسم روی سرور لینوکس وصل شم فقط میدونم که باید از ADO.NET استفاده کنم اما درست نمیدونم چه جوری چون سی شارپ رو خیلی مقدماتی بلدم ..

در بخش برنامه نویسی مطرح کنيد.

استاد

عضو جدید
سلام
سلام برای مشکل شما یک راه کی وجود داره و اینه که بری برنامه نویسی با ado رو توی سی شارپ یاد بگیری
و راه دیگه اینه که کاری روی که می خواهی انجام بدی تیکه تیکه مطرح کنی تا کدش یا راه حلش رو بنویسم

aramesh11

عضو جدید