50 روز تجاوز افغانی‌ها به دختر بی‌پناه ایرانی

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مادر این دختر می‌گوید‌: «بچه‌ام‌ را نابود كرده‌اند. در مدت‌ 50 روز هر شب‌ و هر ساعت‌ او را به‌ یك‌ نفر می‌دادند و پول‌ می‌گرفتند، همه‌ آنها افغانی‌ بودند».
آفتاب: یک‌ دختر 17 ساله‌ ایرانی‌ که‌ 50 روز قبل‌ توسط‌ دو مرد افغانی‌ در خیابان‌ افسریه‌ تهران‌ ربوده‌ شده‌ بود. از سوی‌ تعداد زیادی‌ از کارگران‌ افغانی‌ وحشیانه‌ مورد تجاوز قرار گرفت‌ و سپس‌ این‌ دختر ستمدیده‌ و بی‌پناه‌ را در مدت‌ 50 روز به‌ دیگر مردان‌ افغانی‌ اجاره‌ می‌دادند.

مادر این‌ دختر که‌ دیروز در شعبه‌ چهارم‌ دادیاری‌ دادسرای‌ جنایی‌ تهران‌ حاضر شده‌ بود، گفت‌:...

«چند روز قبل‌ از این‌ حادثه برادرم‌ در شهرستان‌ فوت‌ کرد و من‌ مجبور شدم‌ به‌ شهرستان‌ بروم‌، به‌ همین‌ خاطر دخترم‌ زهرا را که‌ کمی‌ عقب‌افتادگی‌ ذهنی‌ دارد، به‌ یکی‌ از اقوام‌ نزدیک‌ سپردم‌ ولی‌ روز دهم‌ تیرماه‌ حدود ساعت‌ سه‌ بعدازظهر زهرا برای‌ خرید پفک‌ از خانه‌ خارج‌ شد و دیگر برنگشت‌. وقتی‌ به‌ من‌ خبر دادند بلافاصله‌ به‌ تهران‌ برگشتم‌ و از پلیس‌ درخواست‌ کمک‌ کردم»‌.

زهرا که‌ بسختی‌ می‌توانست‌ صحبت‌ کند، به‌ دادیار سبحانی‌فر گفت‌: «ساعت‌ سه‌ بعدازظهر رفتم‌ بیرون‌، یک‌ پیکان‌ سفید که‌ دو تا آدم‌ توش‌ بود، به‌زور سوارم‌ کردند و درها را بستند هر چی‌ مشت‌ زدم‌ به‌ شیشه‌ در باز نشد. بعد چاقو را گذاشتند زیر گلویم‌، مرا بردند به‌ یک‌ خانه‌. یک‌ زن‌ پیر آنجا بود، مریض‌ بود مس‌رد. شب‌ به‌ من‌ قرص‌ دادند، خوابیدم‌ بعد صبح‌ که‌ بیدار شدم‌ پاهام‌ درد می‌کرد».

زهرا که‌ با یادآوری‌ خاطرات‌ گذشته‌ دچار هیجان‌ شدیدی‌ شده‌ بود و لکنت‌ او هر لحظه‌ بیشتر می‌شد، از ناراحتی‌ به‌ گریه‌ افتاد.

مادرش‌ گفت‌: «بچه‌ام‌ را نابود کرده‌اند. در مدت‌ 50 روز هر شب‌ و هر ساعت‌ او را به‌ یک‌ نفر می‌دادند و پول‌ می‌گرفتند، همه‌ آنها افغانی‌ بودند».

زهرا که‌ عصبانی‌ شده‌ بود، گفت‌: «20 نفر بودند. نه‌، بیشتر بودند یکی‌ می‌آمد می‌رفت‌، دوستش‌ می‌آمد، یکی‌ همه‌ پول‌ها را می‌گرفت»‌!

دادیار سبحانی‌فر گفت‌: «اگر آنها را ببینی‌ می‌شناسی»‌؟

زهرا گفت‌: «بله‌، بله»‌.

بعد به‌ دستور سبحانی‌فر شش‌ متهم‌ افغانی‌ را به‌ اتاق‌ آوردند. زهرا با دیدن‌ آنها صورتش‌ را در هم‌ کشید و رویش‌ را از آنها برگرداند و گفت‌: «همه‌ اینها بودند، کار بد کردند مرا بردند زیر میز، پاهایم‌ درد می‌گرفت»‌.

پدر زهرا گفت‌: «روزی‌ که‌ زهرا را بردند، ما همه‌ جا را دنبالش‌ گشتیم‌ بعد به‌ پلیس‌ خبر دادیم‌. مدتی‌ بعد زهرا به‌ خانه‌ تلفن‌ کرد و گفت‌ که‌ او را دزدیده‌اند. ما هم‌ از روی‌ شماره‌ تلفنی‌ که‌ به‌ خانه‌ زنگ‌ زده‌ بود، با کمک‌ پلیس‌ به‌ جست‌وجو پرداختیم‌ و ماموران‌ پس‌ از چند روز متوجه‌ شدند که‌ آنجا یک‌ ساختمان‌ نیمه‌کاره‌ است‌».

پدر زهرا گفت‌: «پلیس‌ یک‌ مرد افغانی‌ را در این‌ ساختمان‌ دستگیر کرد، اما او از وجود دختر ربوده‌ شده‌ اظهار بی‌اطلاعی‌ کرد و در تمام‌ مدت‌ بازداشتش‌ هیچ‌ حرفی‌ نزد، تا اینکه‌ چند روز بعد دوباره‌ زهرا تلفن‌ کرد ولی‌ این‌بار هیچ‌ شماره‌ تلفنی‌ روی‌ صفحه‌ تلفن‌ ما نیفتاد. زهرا به‌ ما گفت‌ که‌ یک‌جای‌ دور است»‌
.
مادر زهرا هم‌ گفت‌: «یک‌ بار یک‌ افغانی‌گوشی‌ را از دست‌ زهرا گرفت‌ و به‌ من‌ گفت‌ که‌ "دخترت‌ را دزدیدیم‌ باید پول‌ بدهید تا او را آزاد کنیم". من‌ گفتم‌ هر چقدر پول‌ بخواهید می‌دهم‌، فقط‌ دخترم‌ را به‌ من‌ برگردانید او مریض‌ است‌. ولی‌ دیگر خبری‌ از آنها نشد».

بازجویی‌ از همان‌ مرد افغانی‌ که‌ دستگیر شده‌ بود ادامه‌ یافت‌ و بالاخره‌ اعتراف‌ کرد و گفت‌: «زهرا را مردی‌ به‌ نام‌ عزیز تاجیک‌ معروف‌ به‌ عزیز افغانی‌ به‌ من‌ داده‌ بود. من‌ هم‌ بعد از یک‌ شب‌ زهرا را به‌ افغانی‌ دیگری‌ به‌ نام‌ یونس‌ دادم‌ و او را به‌ ویلای‌ یک‌ دکتر در دربندسر بردند».

بعد از شناسایی‌ ویلا در منطقه‌ دربندسر فشم‌ ماموران‌ به‌ آنجا رفتند، اما یکی‌ از افغانی‌ها با دیدن‌ ماموران‌، زهرا را به‌ اتاقی‌ زیر شیروانی‌ برد و چاقویی‌ را زیر گلویش‌ گذاشت‌ و دهانش‌ را بست‌ و تهدیدش‌ کرد: «اگر صدایت‌ دربیاید و ماموران‌ پیدایمان‌ کنند تو را می‌کشم‌».

بدین‌ ترتیب‌ ماموران‌ پس‌ از بازرسی‌ ویلا موفق‌ به‌ پیدا کردن‌ زهرا نشدند و برگشتند، اما چند روز بعد بار دیگر ماموران‌ صبح‌ زود به‌ همان‌ ویلا رفتند و به‌ درون‌ ویلا هجوم‌ بردند و این‌ بار زهرا را که‌ در یکی‌ از اتاق‌ها زندانی‌ شده‌ بود، پیدا کردند و نجاتش‌ دادند. درون‌ ویلا جز زهرا هیچکس‌ نبود. ماموران‌ اطراف‌ ویلا کمین‌ کردند و نیمه‌های‌ شب‌ شش‌ مرد افغانی‌ را دیدند که‌ وارد ویلا می‌شوند، بسرعت‌ از کمینگاه‌ها بیرون‌ آمدند و همه‌ مردان‌ افغانی‌ را دستگیر کردند.

متهمان‌ دیروز در حضور دادیار سبحانی‌فر منکر ربودن‌ و تجاوز به‌ زهرا شدند، اما زهرا که‌ انکار آنها را دید از عصبانیت‌ فریاد می‌کشید و با سیلی‌ محکم‌ به‌ گوش‌ و صورت‌ آنها می‌کوبید و می‌گفت‌: «تو بودی‌، تو من‌ را اذیت‌ کردی‌، دوستت‌ کجاست»‌؟ بعد رو به‌ صدیق یکی‌ از دستگیرشدگان‌ کرد که‌ پیراهن‌ سبزرنگی‌ به‌ تن‌ داشت‌ و گفت‌: «تو پول‌ها را می‌گرفتی‌ و دوستانت‌ را می‌آوردی‌، پول‌ها کو دوستانت‌ کو»؟

بعد با کمک‌ پدر و مادرش‌ به‌ زور او را روی‌ صندلی‌ نشاندند و آرام‌ کردند. مادر زهرا گفت‌: «بچه‌ام‌ کینه‌یی‌ شده‌ است‌ و با دیدن‌ این‌ نامردها دچار تشنج‌ می‌‌شود. اینها فکر می‌کردند چون‌ دخترم‌ لکنت‌ دارد و عقب‌مانده‌ ذهنی‌ است‌، نمی‌تواند آنها را شناسایی‌ کند. این‌ بی‌ وجدان‌ها دخترم‌ را خیلی‌ اذیت‌ کرده‌اند، چندبار به‌ او قرص‌ اکس‌ داده‌اند تا بی‌حال‌ شود».

زهرا گفت‌: «یک‌ بار از بالای‌ کوه‌ مرا هل‌ دادند پایین‌، افتادم‌ توی‌ رودخانه‌ بعد گفتم‌ دست‌ها و پاهام‌ درد می‌کنه‌، به‌ من‌ قرص‌ بدهید ولی‌ یک‌ قرصی‌ به‌ من‌ دادند که‌ بلند شدم‌ رقصیدم‌. بعدش‌ چندتایی‌ ریختند سرم‌ و به‌ زور لباس‌هایم‌ را درآوردند. همه‌ بدنم‌ کبود بود هر وقت‌ مرا می‌فروختند یا اجاره‌ می‌دادند، کتکم‌ می‌زدند. من‌ نمی‌خواستم‌ اذیتم‌ کنند می‌گفتم‌ بسه‌ بسه‌، چقدر پول‌ می‌خواهید؟ بگذارید برم‌ پیش‌ پدر و مادرم‌ ولی‌ آنها می‌گفتند:" پدر و مادرت‌ مرده‌اند دیگه‌ باید برای‌ همیشه‌ پیش‌ ما بمانی"»‌.

با دستگیری‌ شش‌ متهم‌ افغانی‌ مشخا شد یکی‌ از آنها به‌نام‌ عزیز که‌ در واقع‌ او روز اول‌ زهرا را با اتومبیل‌ ربوده‌ و فروخته‌ بود، فراری‌ شده‌ و به‌ افغانستان‌ رفته‌ است‌، اما چند روز قبل‌ به‌ ایران‌ برگشته‌ و به‌ اتهام‌ اقامت‌ غیرقانونی‌ در شیراز دستگیر شده‌ است‌ که‌ دستور انتقال‌ وی‌ به‌ تهران‌ صادر شد.

دادیار سبحانی‌فر گفت‌: «در حال‌ حاضر این‌ شش‌ نفر را به‌ اتهام‌ آدم‌ربایی‌، قوادی‌ و ارتباط‌ نامشروع‌ و اقامت‌ غیرقانونی‌ در کشور بازداشت‌ می‌کنم‌ و دستور داده‌ام‌ تمام‌ افغانی‌هایی‌ که‌ در مدت‌ 50 روز اخیر از این‌ دختر سوءاستفاده‌ کرده‌اند شناسایی‌ و دستگیر شوند».

آخرین ویرایش توسط مدیر:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
وااااااااااااااای یا خدا وااااای
نمیدونم چطوری بغضمو خالی کنم اما میگم اگه اینارو بدن دست من طوری مثلشون کنم که تا آخرین لحظه دردو بچشند

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااای یا خدا وااااای
نمیدونم چطوری بغضمو خالی کنم اما میگم اگه اینارو بدن دست من طوری مثلشون کنم که تا آخرین لحظه دردو بچشند

منم وقتی خوندم واقعا متاسف شدم تنها کاری که میشه با این افراد کرد فقط یه کاره زندان و بقیه موارد جوابگو نیست

saina'

عضو جدید
ای خدااااااااااااااااااااا؟!یه کاری کن وجدان آدنا بیدار شه...

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما کشور دوست و همسایه هستیم.
دروازه های کشور ما همیشه به رویه همه بازه تا اینطوری دخترامونو بردارن ببرن............................
وااااااااااااااااااااااااااااااای خدا دلم میخواد داد بزنم.
لعنت به این دنیای زشت
لعنت به این دنیای کثیف
تف به این جامعه نا امن.

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما کشور دوست و همسایه هستیم.
دروازه های کشور ما همیشه به رویه همه بازه تا اینطوری دخترامونو بردارن ببرن............................
وااااااااااااااااااااااااااااااای خدا دلم میخواد داد بزنم.
لعنت به این دنیای زشت
لعنت به این دنیای کثیف
تف به این جامعه نا امن.

حرفتون درسته ها اما دوست من مگه قبل این تجاوز کم صورت گرفته نه بوده ربطی به کشور دیگه هم نداره ایرانی هم کم نبوده کافیه فقط کمی خبرها رو دنبال کنیم

این چیزی هست مثل جنون که تو وجود یه فرد وجود داره

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید بدون هیچ معطلی به بدترین شکل ممکن آنها را اعدام کرد که دیگه هیچ افغانی حتی جرات حضور در ایران را نکنه

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفتون درسته ها اما دوست من مگه قبل این تجاوز کم صورت گرفته نه بوده ربطی به کشور دیگه هم نداره ایرانی هم کم نبوده کافیه فقط کمی خبرها رو دنبال کنیم

این چیزی هست مثل جنون که تو وجود یه فرد وجود داره
آره عزیزم میدونم.
کلا چون ما کشور امنی داریم بعضی وقتا میخوایم یذره نا امنش کنیم.

elyana

عضو جدید
لعنت به این آدما.
بعد میگن چادر بپوشید تا ندزدنتون.دختره عقب افتاده بوده.........

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید بدون هیچ معطلی به بدترین شکل ممکن آنها را اعدام کرد که دیگه هیچ افغانی حتی جرات حضور در ایران را نکنه

موافقم چون از کجا معلوم بعد از زندانی یا اخراج از کشور اون فرد دوباره کارش رو تکرار نکنه ؟؟؟

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره عزیزم میدونم.
کلا چون ما کشور امنی داریم بعضی وقتا میخوایم یذره نا امنش کنیم.
ولی الان به نظرم نسبت به چند سال قبل خیلی بهتر شده یادتونه سری قتلهای زنجیره ای رو (( نمیگم الان نیست الان هم هست ولی خب کمتر شده )) یا خفاش شب یا اسید پاشی اینا همه ریشه تو ضمیر ناخوداگاه یه فرد داره همه کمبود ها رو میرسونه اینکه یه فرد از پایه مشکل داره و داشته و خواهد داشت

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی الان به نظرم نسبت به چند سال قبل خیلی بهتر شده یادتونه سری قتلهای زنجیره ای رو (( نمیگم الان نیست الان هم هست ولی خب کمتر شده )) یا خفاش شب یا اسید پاشی اینا همه ریشه تو ضمیر ناخوداگاه یه فرد داره همه کمبود ها رو میرسونه اینکه یه فرد از پایه مشکل داره و داشته و خواهد داشت
شما متوجه عرایض بنده نشدید.حرف منم همینه

ما به اندازه کافی آدمای ناهنجار داریم.

دیگه باید دم یکی مثل افغانیارو بگیریم پرت کنیم بیرون.

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما متوجه عرایض بنده نشدید.حرف منم همینه

ما به اندازه کافی آدمای ناهنجار داریم.

دیگه باید دم یکی مثل افغانیارو بگیریم پرت کنیم بیرون.
:redface::redface::redface:
سامی حرف جالبی زد منم با حرف سامی موافقم حرف شما رو هم قبول دارم اما خب با دیپورت چیزی درست نمیشه اینجا نشد یه جای دیگه این ادما کلا . . . شن

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم برای اون خانواده و دختره کباب شد

لعنت...

اگه دولتمون دولت بود الان باید همه ی اون افراد مادر... که به این دختر تجاوز کردن میذاشت کنار خیابون هرکی یه دست ... تا بفهمن اگه به دختری تجاوز کردن یکی خودشون رو از حلقوم ....

بیشرفا از سگ هم کمترن ، یکی پیدا نمیشه اینا رو از اونجاشون دار بزنه.:mad::mad: کثافتای حروم زاده.

اینا باید اعدام بشن

اگه وارنینگ اخطار داد یعنی این هم با افغانیا هستش.

;););)

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشرفا از سگ هم کمترن ، یکی پیدا نمیشه اینا رو از اونجاشون دار بزنه.:mad::mad: کثافتای حروم زاده.

اینا باید اعدام بشن

از دوستان هم واقعا معذرت میخوام اما خب گاها مجبور میشه به زدن حرفایی که ... سه نقطه هست
اقا رضا سگ شرفش بیشتر از اینا هست (( از دوستان هم معذرت میخواما ))
اعدام اینا باید جوری باشه که تقاص کارشون رو هم تو این دنیا پس بدن هم اون دنیا هم اینجا براشون جهنم بشه هم اون ور
با اعدام معمولی یه لحظه جونشون از بدنشون در میره اما اینا رو باید زجر کش کرد
اگه وارنینگ اخطار داد یعنی این هم با افغانیا هستش.
:w25: از حال و هوای عصبانیت یه خورده در اومدم :w05:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
الان فقط دارم گریه میکنم ..:cry::cry:

خدا میدونه اگر من اونجا بودم چی میکردم ..

ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان فقط دارم گریه میکنم ..:cry::cry:

خدا میدونه اگر من اونجا بودم چی میکردم ..

ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
قصد ناراحت کردن کسی رو نداشتم از دوستان هم عذر میخوام اما خب همیشه کنار خوبی ها و خوشی هامون زشتی ها و بدی هاییموجود داره که باعث جلوه دادن خوبی ها میشه :w24:

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز

اقا رضا سگ شرفش بیشتر از اینا هست (( از دوستان هم معذرت میخواما ))
اعدام اینا باید جوری باشه که تقاص کارشون رو هم تو این دنیا پس بدن هم اون دنیا هم اینجا براشون جهنم بشه هم اون ور
با اعدام معمولی یه لحظه جونشون از بدنشون در میره اما اینا رو باید زجر کش کرد
شرف؟؟؟ اینا شرف ندارن عزیز

یه جوری اعدام باید بشن که کارشون به اون دنیا نکشه.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
:mad::mad:
این آشغالای عوضی تاکی می خوان توایران بمونن؟؟؟
پس کی باید اونارو از ایران بیرون کنیم و خاک پاک کشورمونو از لوث وجودشون پاک کنیم؟

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
دولت تقصیر داره ولی همه تقصیر ها گردن دولت نیست............................. (اینم 30 تا نقطه ) توی آمریکا هم یک نفر میره توی مدرسه چند نفر رو میکشه و ....
ما خودمون مقصریم ... بی فرهنگ ترین آدم های دنیا رو توی کشور خودمون نگه میداریم چرا ؟؟؟؟؟ چون باید کارگر ایرانی بیکار باشه ولی کارگر افغانی که 2 هزار تومن کمتر میگیره رو میبریم سر کار
لعنت به آدمای پول پرست که اینقدر شعور ندارن که بفهمند با این کار سرمایه از ایران خارج میشه .... کشوری که تشنه سرمایه هستش
میرن خروار خروار جنس چینی میارن در حالی که کارگر های بی نوای ایران چندین ماهه که حقوق نگرفتن ..... هر کسی فقط به فکر خودشه و اتفاق بد هم فقط برای همسایه هست...
یاد این شعر یاس افتادم که میگفت
هر کسی اسم خودشو بغل کرده ------------ اینا پیشرفت نیست اینا عقب گرده

sepahrad

عضو جدید
ببخشيد اين حرف رو ميزنم
از ماست كه بر ماست
خودمون اينا رو آورديم و زير بال و پرشون رو گرفتيم كه الان اين جور شدن

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما خودمون مقصریم ... بی فرهنگ ترین آدم های دنیا رو توی کشور خودمون نگه میداریم چرا ؟؟؟؟؟ چون باید کارگر ایرانی بیکار باشه ولی کارگر افغانی که 2 هزار تومن کمتر میگیره رو میبریم سر کار
خیلی جالبه که کارفرما هم وقتی بازرس میاد طرفو قایم میکنه
لعنت به آدمای پول پرست که اینقدر شعور ندارن که بفهمند با این کار سرمایه از ایران خارج میشه .... کشوری که تشنه سرمایه هستش
اینا قبلا برا کار میومدن الان فقط برا پول چون میدونن ایرانی جماعت خوب پول بهشون میده
میرن خروار خروار جنس چینی میارن در حالی که کارگر های بی نوای ایران چندین ماهه که حقوق نگرفتن ..... هر کسی فقط به فکر خودشه و اتفاق بد هم فقط برای همسایه هست...
دیروز یه ایمیلی برام اومد در مورد همین جنسای چینی دوستان فقط یه سرچ بزنن در مورد کش موی سر چینی که ببینن فقط با چی درست میشه :eek:

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
:mad::mad:
این آشغالای عوضی تاکی می خوان توایران بمونن؟؟؟
پس کی باید اونارو از ایران بیرون کنیم و خاک پاک کشورمونو از لوث وجودشون پاک کنیم؟
تا زمانی که ما به عنوان کارگر ازشون استفاده کنیم البته نمیشه همه رو با یه چشم دید

بالا