5 موضوعي كه خانم ها در برخورد اول با آقايان متوجه مي شوند

omid-suzuki

عضو جدید
http://www.marshal-modern.ir/join
در یک ساعت اول آشنایی اکثریت خانم ها می فهمند که واقعاً دوست دارند بیشتر از یک گپ کوتاه با آن فرد رابطه داشته باشند یا خیر. منظور من این نیست که خانم ها ظاهربین هستند، نه. برای همه آنها شخصیت و آنچه درون مردها هست نیز مهم است اما اکثریت خانم ها توجهشان را بیشتر روی ظاهر و به دنبال آن بقیه مسائل مهم می گذارند. این به آن معنی نیست که جذابیت بین دو نفر به مرور زمان ایجاد نمی شود، اما اکثر خانم ها در اولین برخورد با مردها آنها را می سنجند و همان روز تصمیم می گیرند که آیا بار دومی هم او را ملاقات می کنند یا خیر.
در زیر به 5 موضوعی که خانم ها در اولین برخورد با آقایون به آن توجه می کنند اشاره می کنیم:
1) ظاهر
بله خانم ها اهمیت زیادی به ظاهر می دهند. جذب شدن ظاهری برای آنها اهمیت زیادی دارد. بنابراین اولین چیزی که به آن توجه می کنند این است که سر و وضع آن مرد به آنها می خورد یا نه. آیا از نظر ظاهری او را می پسندند؟ سلیقه ظاهری خانم ها معمولاً متفاوت است و معمولاً الگوی خاصی هم ندارند. یعنی ممکن است هم از مردهای قد بلند و هم از مردهای قد کوتاه خوششان بیاید. یا هم از مردهای مودار و هم از مردهای کچل. همه چیز به یک مسئله کلیدی بستگی دارد که هروقت مردی را می بینند به آنها گوشزد می کند که از او خوششان می آید یا نه.
2) آراستگی
این مسئله برای بیشتر خانم ها اهمیت خیلی خیلی زیادی دارد. آنها دوست دارند مردها را تمیز و مرتب ببینند. مردها باید موهایی تمیز و مرتب، پوست تمیز و دندانهای تمیز داشته باشند.
3) بو
بله، بو هم برای خانم ها خیلی مهم است. مردها باید بوی خوب بدهند تا توجه خانم ها را جلب کنند. لازم نیست حتماً عطر گران قیمتی زده باشند اما باید بوی خوب و مناسب بدهند.
4) رفتار
چطور حرکت میکند؟ آیا آرام و مودب حرف می زند یا نه؟ آیا موقع حرف زدن خیلی حرکت می کند؟ رفتار مردها هم اهمیت زیادی دارد. همه خانم ها درمورد رفتار و اعمال آقایون سلیقه خاص خودشان را دارند. بعضی خانم ها مردهای خشن تر را می پسندند اما خیلی ها مردهای آرام را دوست دارند. خانم ها حتی با نحوه تکان دادن دست آقایان، یا نگاه کردن آنها موقع حرف زدن درمورد شخصیت آنها قضاوت می کنند.
5) صدا و نحوه حرف زدن
وقتی حرف می زند صدای او چگونه است؟ آیا آرام و مودب حرف می زند یا بلند و با پرویی؟ خیلی مردها آنطور که خانم ها دوست دارند مودب حرف نمی زنند. این مسئله برای تصمیم گیری خانم ها برای ادامه رابطه با مردها خیلی مهم است. وقتی زنی به سمت مردی جذب شود معمولاً به صدا و حرف زدن او هم جذب می شود.
این پنج مورد مسائلی بودند که خانم ها در برخورد اولشان با آقایان به آنها توجه می کنند. این نکات معمولاً با بالا رفتن سن خانم ها تغییر می کند. در جوانی بیشتر به مسائل ظاهری اهمیت میدهند اما هرچه سنشان بالاتر می رود دیگر ظاهر به آن اندازه برایشان مهم نمی شود.

haj amin

عضو جدید
اِ من فکر می کردم فقط به پول فکر می کنن. عجیب بود. غیر منتظره بود .
مثلا در برخورد اول مارک لباس مرد چیه ، مارک داره یا نه
با چه ماشینیه و .... .

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه از نظر من هیچکدوم نبود
من جذب مردی میشم که حرفهایی بزنه که نشون دهنده ی هوش و روشنفکریش باشه وگرنه لحن صداش چه اهمیتی داره؟ یا ظاهرش؟
البته بگم ظاهر مهمه ولی برای گذاشتن مرز. به عنوان مثال کسی که مثل گدای گوشه ی خیابون لباس میپوشه ( از نظر کثیفی ) نمیتونه کسی رو جذب کنه. این یه مرزه. ولی وقتی کسی از این مرز رد شد اونوقت افکار مهم میشن نه ظاهر. البته این مرز برای آدمای مختلف متفاوته.
شاید کسایی باشن که در مورد ظاهر فرد و تمیزی یا نحوه ی حرف زدن و صدا وسواس به خرج بدن. ولی خود من بیشتر در مورد نوع افکار طرف وسواس به خرج میدم. پس مطلب تاپیک در مورد همه ی خانوم ها صادق نیست.

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترتيبش واسه من اينجوريه
من كه اول به قيافه نگاه ميكنم بعد رفتار و نحوه حرف زدن بعدش تيپ و عطرشون

Firouz.khalili

عضو جدید
سلام خوب بود لذت بردم

من عضو جديد فروم هستم ولي خودم يك سايتي رو طراحي كردم كه دوست دارم برين ببينين ونظر بدين.... متشكرم و آدرس سايت www.valiasr-shop.com هستش.

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا من ظاهر و لباس ( کفشو شلوار ) در درجه اول خیلی مهم

بعدم طرز صحبت واینکه اولین کلمه ای که می خواد بگه چیه

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چي روانشناس و مشاوره ميگه ظاهر براي خانم ها در اولويت نيست...........
آنها هم تو زرد در اومدن.پس كي درست ميگه؟؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز

پبراهن و كت برايت مهم نيست؟؟؟
اولين كلمه بايد چي باشه كه شما خوشتون بيايد؟؟؟

لیلا مندلیف

عضو جدید
ممنون.تاحد زیادی درست بود.من خودم از ادمهایی که خیلی بند و خشن و تهاجمی حرف میزنن اصلا خوشم نمیاد.البته از آدمهایی هم که زیادی آروم و با صدای پایین صحبت میکنن هم خوشم نمیاد

rahil rachel

عضو جدید
ظاهروتيپ و..........مهمن ولي براي پايدار موندن يه رابطه خيلي چيزاي باارزش تري وجوددارن ظاهرآدما چقدرميتونه دوام داشته باشه؟به نظرمن شخصيت يه آدم بيشتراونوپيشم جذاب مي كنه

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب خانم هاي عزيز از تمام شما متشكرم كه ثابت كرديد حرفهاي اين روانشناسا و مشاوران جيره بگير كه ميگن در درجه اول شخصيت و طرز رفتار براي خانم ها مهمه را همه كشك است.............

آخرین ویرایش:

**mahsa**

کاربر بیش فعال
راستش من تا چندساله پیش مردیو دوس داشتم که دست بزن داشته باشه ! البته اون موقع خیلی کوچیک بودم
اما الان واقعا صداقت فرد برام مهمه و مهربونیش البته طرز لباس پوشیدنو حرف زدنو....... برای هرکسی مهمه ولی به نظرم این شخصیت آدمه که باعث میشه حتی اگه ظاهر خوبیم نداشته باشه خوب به نظر بیاد

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه منم اصولا از مردی خوشم میاد که مرد باشه! ظاهر هم تا حدی! به قول me- myself مثه گداها نباشه!

من به یه نکته ای رسیدم اگه آدم قیافه اش خوب باشه اولش میره سمت پسرای خوش تیپ و اینا! بعد یه مدت می بینه خوب آدمای نه چندان خوش تیپ مسلما بیشتر خاطرشو می خوان و هم اینکه چون خودش خوشگله و نیازی به خوشگلی طرف واسه جلب توجه نداره ترجیح می ده به جای خوشگلی به چیزای دیگه مثه شخصیت و رفتار و درآمد و ... زوم کنه!
جدیدا پسرایی که به خودشون میرسن از چشمم افتادن احتمالا یاد دخترا و لوسبازی میوفتم! :redface:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :D
من میخوام فعلاً ادامه تحصیل بدم :D
لطفاً حواس منو پرت نکنین :D
پیغام های خصوصیم دیگه جا نداره ترکیده :D
من بهتون قول میدم که اگه بگردین بهتر از من هم پیدا میکنید :D:D:D

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه از نظر من هیچکدوم نبود
من جذب مردی میشم که حرفهایی بزنه که نشون دهنده ی هوش و روشنفکریش باشه وگرنه لحن صداش چه اهمیتی داره؟ یا ظاهرش؟
البته بگم ظاهر مهمه ولی برای گذاشتن مرز. به عنوان مثال کسی که مثل گدای گوشه ی خیابون لباس میپوشه ( از نظر کثیفی ) نمیتونه کسی رو جذب کنه. این یه مرزه. ولی وقتی کسی از این مرز رد شد اونوقت افکار مهم میشن نه ظاهر. البته این مرز برای آدمای مختلف متفاوته.
شاید کسایی باشن که در مورد ظاهر فرد و تمیزی یا نحوه ی حرف زدن و صدا وسواس به خرج بدن. ولی خود من بیشتر در مورد نوع افکار طرف وسواس به خرج میدم. پس مطلب تاپیک در مورد همه ی خانوم ها صادق نیست.
تا حدودی با حرفات موافقم
فقط یه سوال دارم
افکار خوب و پسندیده از نظر شما چه چیزایی رو شامل میشه

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه منم اصولا از مردی خوشم میاد که مرد باشه! ظاهر هم تا حدی! به قول me- myself مثه گداها نباشه!

من به یه نکته ای رسیدم اگه آدم قیافه اش خوب باشه اولش میره سمت پسرای خوش تیپ و اینا! بعد یه مدت می بینه خوب آدمای نه چندان خوش تیپ مسلما بیشتر خاطرشو می خوان و هم اینکه چون خودش خوشگله و نیازی به خوشگلی طرف واسه جلب توجه نداره ترجیح می ده به جای خوشگلی به چیزای دیگه مثه شخصیت و رفتار و درآمد و ... زوم کنه!
جدیدا پسرایی که به خودشون میرسن از چشمم افتادن احتمالا یاد دخترا و لوسبازی میوفتم! :redface:
تجربه حرف اول رو میزنه دیگه :D

dieas

عضو جدید
فكر كنيد يكي اومده خواستگاريتون
اول به چي فكر ميكنيد؟ پول!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه تونست زندگي بچرخونه ميپرين تو بغلش اگه نه ....نين به هيكلش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دختر هاي خيلي خوشگل هم بحثشون جداست...خودشون نرخ تعيين ميكنن....عموما هم اخلاق ندارن...
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واسه چي مثلا؟
من خوشگلم بايد سو استفاده كنم؟ۀ؟؟

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز

:surprised: یا علیییییییییییییی . اینا چیا رو نگاه می کنن . خدایا خودت رحم کن

//----------------------------------------------------------------------------------------------------

خب اینجوری من باید یه گوشه پیدا کنم و بمی.... :cry:
قیافه و ظاهر -> 0
.
.
.

**mahsa**

کاربر بیش فعال
اگه تونست زندگي بچرخونه ميپرين تو بغلش اگه نه ....نين به هيكلش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دختر هاي خيلي خوشگل هم بحثشون جداست...خودشون نرخ تعيين ميكنن....عموما هم اخلاق ندارن...

نتیجه:هرکی خوشکله اخلاق نداره!!!
درسته که پول توی زندگیهای الان مهمه ولی فکنکنم کسی حاضر باشه با یکی که پول داره اما شخصیتو اخلاق نداره زندگی کنه
به نظرم آدما میتونن با هم زندگیشونو بسازنو پول یا..........بدست بیارن ولی شخصیتو اخلاقو مهربونیو......چی؟میشه؟؟

ساز دهني

اخراجی موقت
من هنوز برخورد از نوع نزدیک نداشتم که نظر بدم برای همینم خفه میشم و گورمو از اینجا گم میکنم

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کفش واکس خورده
دندونای تمیز
شلوار اطو کشیده
بوی ادکلون ملایم
از این 4 مورد به هیچ عنوان نمیتونم بگذرم.

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه ..........
اینطورام که شما فکر میکنید نیست.
همه دخترا دوس دارن با یه مرد با شخصیت ،مودب و مهربون زندگی کنن نه یه پسری که پول داره ولی گستاخه