30 کامیون سکه 5 سنتی پرداخت جریمه سامسونگ به اپل به روش کره ای

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
امروز صبح ۳۰ کامیون پر از سکه های ۵ سنتی به دفتر اصلی شرکت اپل در کالیفرنیا ارسال شده است. در نگاه اول کارمندان بخش حفاظت شرکت اپل فکر کردند که این کامیون ها اشتباها به آنجا آمده اند ولی چند دقیقه بعد تیم کوک مدیر عامل اپل تماسی را از مدیر شرکت سامسونگ دریافت می کند که اعلام می کند شرکت کره ای سامسونگ جریمه نقدی خود را طبق قوانین کره پرداخت خواهد نمود.
بخش خنده دار این موضوع آن است که در سند امضا شده روش پرداخت مشخص نشده و شرکت سامسونگ می تواند به هر نحوی که خود ترجیح می دهد جریمه مورد نظر را به شرکت سازنده آیفون پرداخت نماید. کار جالبی نبود ولی شرکت اپل حالا باید ساعات زیادی را صرف شمارش این همه سکه کند و در آخر هم شاید اصلا بانکی وجود نداشته باشد که این همه سکه را برای واریز به حساب اپل قبول کند.
Lee Kun-hee مدیر شرکت سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که از انجام این کار خشنود نیست ولی هدف از انجام آن را این می داند که اگر قرار به انجام بازی های کثیف باشد آنان نیز این نوع بازی را بلد هستند. شما می توانید با این سکه ها تنقلات و … بخرید و این مشکل من نیست. مهم این است که قانون محقق شده است.
به هر حال ۲۰ میلیون سکه ۵ سنتی تحویل شده است و باید دید که عکس العمل اپل در این باره چیست؟

*avast*

اخراجی موقت
امروز صبح ۳۰ کامیون پر از سکه های ۵ سنتی به دفتر اصلی شرکت اپل در کالیفرنیا ارسال شده است. در نگاه اول کارمندان بخش حفاظت شرکت اپل فکر کردند که این کامیون ها اشتباها به آنجا آمده اند ولی چند دقیقه بعد تیم کوک مدیر عامل اپل تماسی را از مدیر شرکت سامسونگ دریافت می کند که اعلام می کند شرکت کره ای سامسونگ جریمه نقدی خود را طبق قوانین کره پرداخت خواهد نمود.
بخش خنده دار این موضوع آن است که در سند امضا شده روش پرداخت مشخص نشده و شرکت سامسونگ می تواند به هر نحوی که خود ترجیح می دهد جریمه مورد نظر را به شرکت سازنده آیفون پرداخت نماید. کار جالبی نبود ولی شرکت اپل حالا باید ساعات زیادی را صرف شمارش این همه سکه کند و در آخر هم شاید اصلا بانکی وجود نداشته باشد که این همه سکه را برای واریز به حساب اپل قبول کند.
Lee Kun-hee مدیر شرکت سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که از انجام این کار خشنود نیست ولی هدف از انجام آن را این می داند که اگر قرار به انجام بازی های کثیف باشد آنان نیز این نوع بازی را بلد هستند. شما می توانید با این سکه ها تنقلات و … بخرید و این مشکل من نیست. مهم این است که قانون محقق شده است.
به هر حال ۲۰ میلیون سکه ۵ سنتی تحویل شده است و باید دید که عکس العمل اپل در این باره چیست؟

:biggrin::biggrin:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
مسخره هم نبود! به حق بود.
فقط براویا انجین LEGENG.MM !
آره خب ! به هر حال اپل گفته شکل موبایل باید مستطیل باشه ! سامسونگ باید میرفت مثلثی میزد ! :biggrin:
قبلا در این مورد بحث کردیم عزیزم !!!
شما برو با براویا انجین که خاصیتش در حد اپسیلنه خوش باش ! :biggrin:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
آره خب ! به هر حال اپل گفته شکل موبایل باید مستطیل باشه ! سامسونگ باید میرفت مثلثی میزد ! :biggrin:
قبلا در این مورد بحث کردیم عزیزم !!!
شما برو با براویا انجین که خاصیتش در حد اپسیلنه خوش باش ! :biggrin:

ببین دگ داری بی احترامی می کنیا. سونی همیشه چند سال بعد از سامسونگ و ال جی تکنولوژی رو می زنه. سیاست کاریش اینه که عیب و ایرادهای فناوری جدید رو می زاره برطرف کنه خودش، از شرکتای دگ بهترشو بزنه. تلویزیوناش ک اینجوری بود من تو سونی سنتر بودم.

Major Geologist

کاربر ممتاز
کارش خیلیم جالب بود خوشم اومد!

سامسونگ خیلی مقصره. چطور کیا اپتیموس چراغای جلوش ک دو تا دایرس رو از بنز حق امتیاز می خره، چطور بنز درای مکلارن اس ال آر ک خفاشی باز میشه رو از لامبورگینی حق امتیاز گرفت،آئودی آر ایت جلو پنجره ی بزرگ رو از لامبورگینی حق امتیاز گرفت! خب سامسونگ هم باید حق اختراع و امتیاز تبلت رو از اپل می گرفت.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ببین دگ داری بی احترامی می کنیا. سونی همیشه چند سال بعد از سامسونگ و ال جی تکنولوژی رو می زنه. سیاست کاریش اینه که عیب و ایرادهای فناوری جدید رو می زاره برطرف کنه خودش، از شرکتای دگ بهترشو بزنه. تلویزیوناش ک اینجوری بود من تو سونی سنتر بودم.
:biggrin:
داداش من غلط بکنم بی احترامی کنم ! :D
خداییش تو باز توی بحث صفحه نمایشی !؟ :D بابا بیخیال ! خوبه با مدرک بهت ثابت کردم . میخوای یه بار دیگه عکس رو بذارم ببینی !؟
لطف کن واسه حرفت مدرک بیار ! من که مدرک آوردم ! :D
سامسونگ خیلی مقصره. چطور کیا اپتیموس چراغای جلوش ک دو تا دایرس رو از بنز حق امتیاز می خره، چطور بنز درای مکلارن اس ال آر ک خفاشی باز میشه رو از لامبورگینی حق امتیاز گرفت،آئودی آر ایت جلو پنجره ی بزرگ رو از لامبورگینی حق امتیاز گرفت! خب سامسونگ هم باید حق اختراع و امتیاز تبلت رو از اپل می گرفت.
آها یعنی الان اپل دار به نوکیا بابت پتنت هاش در زمینه مخابرات و ... پول میده ؟!
بی خیال داداشم ! نوکیا اگه بخواد بابت پتنت هاش از اپل شکایت کنه که اپل باید کلی خسارت به نوکیا بده !

اصلا آقا جون شرکتی که Slide To Unlock رو میره پتنت میکنه باید بره بمیره ! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه مسخره و مسخره بازی بوده!
خب وقتی شکایت کرده اپل و سامسونگ جریمه! یعنی واقعا یکاری میکرده دیگه! ولی دیگه کلا مسخره بازی شد...
بدم اومدم
حالا بگو اچ تی سی بد! :دی

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
چه مسخره و مسخره بازی بوده!
خب وقتی شکایت کرده اپل و سامسونگ جریمه! یعنی واقعا یکاری میکرده دیگه! ولی دیگه کلا مسخره بازی شد...
بدم اومدم
حالا بگو اچ تی سی بد! :دی
HTC بد ! :)

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی از این که قانون هاشون رو اجرا میکنن حتی اگه به ضررشون باشه خوشم میاد ;)

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
داداش من غلط بکنم بی احترامی کنم ! :D
خداییش تو باز توی بحث صفحه نمایشی !؟ :D بابا بیخیال ! خوبه با مدرک بهت ثابت کردم . میخوای یه بار دیگه عکس رو بذارم ببینی !؟
لطف کن واسه حرفت مدرک بیار ! من که مدرک آوردم ! :D

آها یعنی الان اپل دار به نوکیا بابت پتنت هاش در زمینه مخابرات و ... پول میده ؟!
بی خیال داداشم ! نوکیا اگه بخواد بابت پتنت هاش از اپل شکایت کنه که اپل باید کلی خسارت به نوکیا بده !

اصلا آقا جون شرکتی که Slide To Unlock رو میره پتنت میکنه باید بره بمیره ! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

شما خوب شد نرفتی وکیل شرکت سامسونگ بشی !
ار اپل برای سامسونگ 10 میلیارد اودلار و 20 میلیارد اوشلوق خسارت میگرفتی !
خوب دوست من بچه 5 ساله هم اگر قاضی بود میفهمید سامسونگ سری گلکسی و . . . رو کاملا از اپل کپی کرده ... اگر تا الان هم این خسارت گرفتن طول کشیده به دلیل وجود وکلای زبده شرکت سامسونگ بوده که همش قانون رو دور میزدن

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر هم فقط در حد شایعه هست ...
1 میلیارد دلار سکه 5 سنتی میشه 1000 تن !
هر کامیون 33 تن چطوری حمله میکنه !
سامسونگ این همه سکه رو از کجا آورده ؟!!!!!

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدونم اپل پیش خودش چی فک کرده اصن شکایت کرده....
چشم نداره موفقیت بقیه رو ببینه؟؟؟؟با اون گوشیای مسخرش....
من که اگه بگن اپل شده 100 هزار تومن هم نمیخرم:razz:

مرسی محمد...کار جالبی کرده بودن واسه پرداخت خسارت:biggrin:

Major Geologist

کاربر ممتاز
من نمیدونم اپل پیش خودش چی فک کرده اصن شکایت کرده....
چشم نداره موفقیت بقیه رو ببینه؟؟؟؟با اون گوشیای مسخرش....
من که اگه بگن اپل شده 100 هزار تومن هم نمیخرم:razz:

مرسی محمد...کار جالبی کرده بودن واسه پرداخت خسارت:biggrin:
چینیای طرح اپل هم 100 تومن نیست.

Major Geologist

کاربر ممتاز
اونایی که میگن اپل بده!

اونایی که میگن اپل بده!

نتایج یک تحقیق نشان داده‌ است که تلفن‌های همراه کهنه به دلیل مسائل امنیتی نباید فروخته شوند زیرا بازیابی اطلاعات آنها بسیار راحت است و می‌تواند صاحب قدیمی تلفن را دچار دردسر کند.

در این راستا راهکارهایی همچون بازگشت به تنظیمات کارخانه نیز در برخی از تلفن‌های همراه جوابگو نیست؛ به طوری که یک متخصص فناوری اطلاعات می‌گوید: در تلفن‌های آندرویدی در صورت پاک کردن اطلاعات و بازگشت به تنظیمات کارخانه بازیابی اطلاعات کار چندان دشواری نیست و با چند نرم‌افزار یا تکنیک‌های هک می‌توان اطلاعات را بازگرداند.

وی می‌افزاید: در تلفن‌های همراه بلک‌بری سیستم امنیتی قوی‌تری وجود دارد؛ به طوری که اگر اطلاعات پاک شده و 30 روز از پاکسازی تلفن بگذرد دیگر نمی‌توان به آن اطلاعات دسترسی پیدا کرد.

این متخصص اظهار کرد: اما تلفن‌های همراه هوشمند آی‌فون سیستم امنیتی بسیار قدرتمندی دارند و اطلاعات پاک شده در آنها به هیچ عنوان قابل بازیابی نیست.
[h=1]از فروختن موبایل های قدیمی، خودداری فرمایید.[/h]

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
میگن سکه ها نیکلیه (سایت های بیگانه)، خدا رو چه دیدی اپله دیگه شاید تا چند ماه آینده گوشی فلزی بده بیرون

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

*avast*

اخراجی موقت
شوخی یعنی قبول میکنید:surprised:

خب حالا که شما قبول میکنید منم از خود گذشتگی میکنمو یه کامیون رو قبول میکنم
رو من هم حساب کنید به خاطر ثوابش هم که شده یه کامیون هم من قبول میکنم.

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
نه دیگه به غیرتم بر می خوره ، یه چند تاشو واسه من بفرستید ، حالا سکه هام نباشن مهم نیس کامیونا رو می خوام

بالا